V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11697

Vendég
Üdv mindenkinek!

Szeretném megragadni a lehetőséget és hangot adni az én véleményemnek is a történésekkel kapcsolatban.

Mindenki úgy állítja be ennek a szervernek a végét, mintha egyedi eset történt volna, de fel szeretném hívni a figyelmeteket a v10-es szerver végére, ott is hasonló dolog történt, csak nem titkokat szedtek össze egy klánba hanem játékosokat. Ott is nagy volt a hiszti és mégis a szerver vége után mindenki elfelejtette, gondolom itt is ez lesz.

A véleményem pedig az, hogy az MHC valóban erősebb, mint a többi klán, akár együtt is, (azt, hogy ezt az előnyt milyen módon szerezte már többször megbeszéltük, most nem ez a lényeg) de ez a világ nem a területi arányra ment, tudta mindenki. A nyerésre álló klán is, mint ahogy azt is, hogy csak így van esélyük győzelemre. Gondolom a titkokat összehozó (ha jól tudom 3 db) klánok egymással szövetségben vannak és mind az MHC ellenségei, ezért nem érzem egyáltalán hátbaszúrásnak senki felé, hogy összehozták a titkokat egy csapatba. Megtették, sikerült összehozniuk a 12 titkot, ezért jár nekik a győzelem. Az, hogy ki mennyire tartja ezt az már szubjektiv, ez a játék már többször bizonyította, hogy nem mindig a legjobbak nyernek.

RafaelEKH
 

DeletedUser

Vendég
Vélemény

Sziasztok!

Mindenek előtt az lenne a véleményem, hogy még nincs vége. Másodszor pedig nem a titkokra kell fogni, ha esetleg győzünk, mert ha titokra megy a játék ,akkor azzal kell nyerni, nem LETTel, vagy százalékkal, írni-olvasni tudó emberek ezt látják. És nem most állt össze a csapatunk, hanem a kezdetek óta kovácsolódik, csak mindig közbejött az, hogy az mhc elcsábítgatott kulcs szereplőket, meg ugye a beépített embereik mindig tönkretették a csapatszellemet. Ezt azért tudni kell. Most is aktívan küldik a meghívókat a tagjainknak, meg írják a romantikus, lelkizős leveleket. Na ez a nem fer, ha már itt tartunk. Illetve ne legyetek telhetetlenek, nyertetek már, meg a következő világ nem titokra megy, ott is adott lesz a lehetőség, szóval, ha sikerül nyernünk, az rengeteg háttérmunka eredménye. Amíg a titkok külön voltak, addig is rengeteg erősítés volt küldve egymás közt, hiába volt papíron ellenség...

K.
 

DeletedUser8008

Vendég
tudjátok mi a gond

mikor kijöt a 12 titok már le lehetett volna zárni a szervert..1dül azért nem,mert MHC-hoz is került titok...mindenki minket utált és a magyar vezetőség csak aszisztált hozzá,mert ha utálnak valakit már 1ső nap is 12 ellent össze lehet röffenteni

Sziasztok

Valamit nem értek.
A világ leirása meg volt.
Mindenki tudta mivel lehet nyerni.
Mindenki elkövette a maga érdekében a legtöbbet a világ megnyeréséhez.
A v10-en mi is ezt tettük és hiába volt a support sajátos hozzáállása, akkor is teljesítetük a feladatot.
Most itt leszoljátok azt aki nyerni tud, mert felfogta a szabályokat.
szép a sok falu, de ők hozták ki a játékban a royal flusht-t
hiába a vita, de a lényeg az amit kiirtak.
Mielött a pocskondiázással lealacsonyodtok teljesen, probáljatok egy titkot is elvenni és folytatodik a szerver.
Szavak itt nem nyernek csak a tettek.
A mocskot nem muszáj felvenni ha már gyözni jött ide bárki.
Minden észrevétel csak egyéni megszolalás.
A szabály ki lett irva és éltek vele !!!!!

Ha megnyerik akkor gratulálok nekik és bekerülnek a dicsöség csarnokába.
Írhatok itt bármit, 1 hónap mulva a nevetekre sem emlékeznek csak a gyöztesekre.

Konkluzió: irány vissza játszani és megoldani a saját igazságod.
 

DeletedUser

Vendég
:)

Ez egy gyönyörűségesen szépséges szép győzelem lesz ha sikerül. Csak nevetek a sok durbelebumm játékoson aki azt hiszi a KH erőjáték. Csodálatos és elismerésre méltó ha egy játékos elküld a francba 800 támadást 1 másodperc alatt és közben még egy kv-t is meg tud inni. Az is szép amikor ide - oda toligálva a védelmet kivédünk egy 1000+ x-es támadást faluveszteség nélkül ,vagy esetleg pluszosan. Ám ez a játék nem erről szól és aki ezt hiszi baromi nagyot csalódhat.

Ez egy stratégiai játék . Sok diplomácia,pszichológia,szociológia és stratégia stratégia és stratégia. Minden variációt előre látni kell hónapokra előre. Mi szinte a szeró eleje óta vezetjük a szervert,de sosem leszünk biztonságban. Látom a lehetőséget a rést ahol bármikor kikaphatunk. Hiszünk magunkba hiszünk a győzelmünkben hisz anélkül miért is játszanánk. Ám én sosem mondanék olyan butaságot mint montipapa nemrégiben,hogy előre kijelentsem mi lesz első vagy második szeró gyözelmünk után. Mi lesz majd a kihívás. Sok jó játékos van itt és bármikor bele szaladhat egy szeró egy nagy csatába. A mi szerverünkön az ellenfeleknek már rég fel kellett volna adni annyi csapás után,de még mindig küzdenek és bizony megnehezítik a dolgunkat és kétségessé teszik győzelmünket. Egy pillanatra sem engedhetünk ki tehát és még vagy két évig kénytelenek leszünk nem aludni :)

Aki itt most csalódott az tehát a saját butasága miatt volt kénytelen csalódni,mert nem olvasta el a szabályokat rendesen. Más kérdés hogy ezek a szabályok szerintem nem jók. A titkos világ szerintem javításra fejlesztésre szorul. Lehetne pl hogy a titkok összegyűjtése ne jelentsen azonnal győzelmet hanem csak a szerver lezárását és az akkor területileg vezető klán nyerje meg. Így aki küzd a győzelemért megakadályozhatja a szerver végét a titok tartásával. Vagy a titkok összegyüjtése jelenthetné a szerver végét de az összegyűjtét pontokká konvertálhatnák csak úgy mint a birtokolt terület százalékos nagyságát és az összpontszám adhatná meg a végső sorrendet. De ez csak elmélet mert ez a kör a megadott szabályokkal zajlott és azt az AD baromi jól kihasználta és ehhez csak gratulálni lehet. Ez így meseszép győzelem lehet,ahol a kisebb legyőzi az eszével az erősebbet. Itt nem Akhileusz hanem Odüszeusz nyerhet majd.

Utolsó megjegyzésként engedjétek meg: ebből is látszik hogy a világokat változatosabban kéne indítgatni. A területalapú győzelmet igénylőt, a titkokat gyűjtő,a prémium pontokért vásárolható előnyöket (építési idő,nyersanyag plusz stb) a nem pénzért vásárolható győzelmekért játszó világokkal. Így mindenki megtalálná a kedvére valót.

Bocsánat a hosszúra nyúlt írásért. Gratulálni csak holnap fogok.

Üdv:Anyó
 

DeletedUser10217

Vendég
Vélemény

Ha már regisztrálva vagyok a fórumon,miért ne szólalnák meg én is.
Szegény =MHC= elbukta a második világát! ;(
Igen,nagyobbak vagytok,pontban,faluszámban,területi arányban is.
De a szerver indulása előtt 1-2 héttel már tudta mindenki mi a cél.
Nem az,hogy teleszivjuk magunk falukkal.Az is nyilván,de itt a titkokon múlik a győzelem,s ezt mindegyik reggelt tag nagyon jól tudta,s a fejébe véste,ha győzelemre akart menni(úgy látom ez nem igy történt). Nem értem mi ez a nagy fikázás.Nem,nem vagyok sem részeg MHC-tag,aki alkoholba folytotta a bánatát s össze-vissza beszél,ahogy az igyesen győztes csapat tagja sem!Hónapok óta nem játszok a szerveren,de a véleményem megvan.
Itt nem az volt a cél,hogy NE az MHC nyerjen,hanem az,hogy egy pár játékos összedobta a maroknyi agyát,és hirtelen egy kis ész is lett belőle,ennek köszönhetően pedig létrejött egy győztes csapat.
Én még kevés szervergyőztes klánt láttam,aki nem olvasztott, vagy keritett maga köré egy csűrhét,és azzal egyesült volna,hogy nyerjen.
Emberek,ez a játék ugyanolyan fontos eleme a győzelemnél mint a foglalás,és a harc.
A pp siratás meg egy szánalmas dolog,hisz ha a másik csapat vesztett volna,az ő pp-jük ment volna kárba.
Én csak annyit tudok a végére mondani,hogy tessék emelt fővel vesziteni,és nem fikázni.
Van egy kevés iratlan szabálya a játéknak,ez nem tartozik közé,amivel vádaskodtok!
 

DeletedUser8008

Vendég
:)

Ez egy gyönyörűségesen szépséges szép győzelem lesz ha sikerül. Csak nevetek a sok durbelebumm játékoson aki azt hiszi a KH erőjáték. Csodálatos és elismerésre méltó ha egy játékos elküld a francba 800 támadást 1 másodperc alatt és közben még egy kv-t is meg tud inni. Az is szép amikor ide - oda toligálva a védelmet kivédünk egy 1000+ x-es támadást faluveszteség nélkül ,vagy esetleg pluszosan. Ám ez a játék nem erről szól és aki ezt hiszi baromi nagyot csalódhat.

Ez egy stratégiai játék . Sok diplomácia,pszichológia,szociológia és stratégia stratégia és stratégia. Minden variációt előre látni kell hónapokra előre. Mi szinte a szeró eleje óta vezetjük a szervert,de sosem leszünk biztonságban. Látom a lehetőséget a rést ahol bármikor kikaphatunk. Hiszünk magunkba hiszünk a győzelmünkben hisz anélkül miért is játszanánk. Ám én sosem mondanék olyan butaságot mint montipapa nemrégiben,hogy előre kijelentsem mi lesz első vagy második szeró gyözelmünk után. Mi lesz majd a kihívás. Sok jó játékos van itt és bármikor bele szaladhat egy szeró egy nagy csatába. A mi szerverünkön az ellenfeleknek már rég fel kellett volna adni annyi csapás után,de még mindig küzdenek és bizony megnehezítik a dolgunkat és kétségessé teszik győzelmünket. Egy pillanatra sem engedhetünk ki tehát és még vagy két évig kénytelenek leszünk nem aludni :)

Aki itt most csalódott az tehát a saját butasága miatt volt kénytelen csalódni,mert nem olvasta el a szabályokat rendesen. Más kérdés hogy ezek a szabályok szerintem nem jók. A titkos világ szerintem javításra fejlesztésre szorul. Lehetne pl hogy a titkok összegyűjtése ne jelentsen azonnal győzelmet hanem csak a szerver lezárását és az akkor területileg vezető klán nyerje meg. Így aki küzd a győzelemért megakadályozhatja a szerver végét a titok tartásával. Vagy a titkok összegyüjtése jelenthetné a szerver végét de az összegyűjtét pontokká konvertálhatnák csak úgy mint a birtokolt terület százalékos nagyságát és az összpontszám adhatná meg a végső sorrendet. De ez csak elmélet mert ez a kör a megadott szabályokkal zajlott és azt az AD baromi jól kihasználta és ehhez csak gratulálni lehet. Ez így meseszép győzelem lehet,ahol a kisebb legyőzi az eszével az erősebbet. Itt nem Akhileusz hanem Odüszeusz nyerhet majd.

Utolsó megjegyzésként engedjétek meg: ebből is látszik hogy a világokat változatosabban kéne indítgatni. A területalapú győzelmet igénylőt, a titkokat gyűjtő,a prémium pontokért vásárolható előnyöket (építési idő,nyersanyag plusz stb) a nem pénzért vásárolható győzelmekért játszó világokkal. Így mindenki megtalálná a kedvére valót.

Bocsánat a hosszúra nyúlt írásért. Gratulálni csak holnap fogok.

Üdv:Anyó

teljesen egyetértek
taps neki
 

DeletedUser15675

Vendég
Nahát én ehhez a sok beszédhez annyit fűznék hozzá,hogy....
[SPOIL]
(ugyan előttem már mondta valaki itt) ez a világ,bármennyire is ellentmond a felsőbbrendűségeteknek kedves MHC-brigád,nem a területi fölényről,nem a LE-pontszámról,nem a harctudásról,és nem a legendáról szól. Bármennyire is fáj,ezt a világot csak úgy lehet hatékonyan letudni,ha van kapcsolatod,meg jó diplomáciád.
Nektek volt. Nagyon jó. CC és Hell-G,többet nem is mondok. Mégse volt elég.
Nekünk megmaradtak a mhckiábrándult,meg mindenféle szomszédok,régi társak,és együttműködtünk velük.
Ez semmiféle szabályellenességet nem mutat,itt így kell eljutni a visszaszámlálásig. Van egy nehezebb út is,miszerint addig darálsz,amíg el nem viszed az összes titkot.azt folytatta az mhc.
Lassú,körülményes folyamat,és lám nem hozta meg a kívánt hatást.
Ha egy nem-titkos világon csináltátok volna ugyanezt,most ti lennétek előnyben.

Nekem sem tetszik ez a fajta nyerés különösebben,de aki most eszi a kefét,ujjal mutogat supportra,meg a másikra az csak azért teszi,mert a kis szedett-vedett banda előbb gondolkodott a helyes megoldáson mint ő.
Ez nem v9. mások a szabályok.

Mégvalami...akinek ez a kis balhé elvette a kedvét a játéktól,elmondanám,soha nem játszott igazán.
Én most vagyok hosszú pályafutásom alatt először egy nyerésre álló csapatban. Ebből látszik,hogy ki az aki a hírnevet meg a dicsőséget hajhássza,és ki az aki a játékélményért,és a társaiért játszik.

No offense. Nem inged,ne hordd.

[/SPOIL]
 

DeletedUser16087

Vendég
:)

Ez egy gyönyörűségesen szépséges szép győzelem lesz ha sikerül. Csak nevetek a sok durbelebumm játékoson aki azt hiszi a KH erőjáték. Csodálatos és elismerésre méltó ha egy játékos elküld a francba 800 támadást 1 másodperc alatt és közben még egy kv-t is meg tud inni. Az is szép amikor ide - oda toligálva a védelmet kivédünk egy 1000+ x-es támadást faluveszteség nélkül ,vagy esetleg pluszosan. Ám ez a játék nem erről szól és aki ezt hiszi baromi nagyot csalódhat.

Ez egy stratégiai játék . Sok diplomácia,pszichológia,szociológia és stratégia stratégia és stratégia. Minden variációt előre látni kell hónapokra előre. Mi szinte a szeró eleje óta vezetjük a szervert,de sosem leszünk biztonságban. Látom a lehetőséget a rést ahol bármikor kikaphatunk. Hiszünk magunkba hiszünk a győzelmünkben hisz anélkül miért is játszanánk. Ám én sosem mondanék olyan butaságot mint montipapa nemrégiben,hogy előre kijelentsem mi lesz első vagy második szeró gyözelmünk után. Mi lesz majd a kihívás. Sok jó játékos van itt és bármikor bele szaladhat egy szeró egy nagy csatába. A mi szerverünkön az ellenfeleknek már rég fel kellett volna adni annyi csapás után,de még mindig küzdenek és bizony megnehezítik a dolgunkat és kétségessé teszik győzelmünket. Egy pillanatra sem engedhetünk ki tehát és még vagy két évig kénytelenek leszünk nem aludni :)

Aki itt most csalódott az tehát a saját butasága miatt volt kénytelen csalódni,mert nem olvasta el a szabályokat rendesen. Más kérdés hogy ezek a szabályok szerintem nem jók. A titkos világ szerintem javításra fejlesztésre szorul. Lehetne pl hogy a titkok összegyűjtése ne jelentsen azonnal győzelmet hanem csak a szerver lezárását és az akkor területileg vezető klán nyerje meg. Így aki küzd a győzelemért megakadályozhatja a szerver végét a titok tartásával. Vagy a titkok összegyüjtése jelenthetné a szerver végét de az összegyűjtét pontokká konvertálhatnák csak úgy mint a birtokolt terület százalékos nagyságát és az összpontszám adhatná meg a végső sorrendet. De ez csak elmélet mert ez a kör a megadott szabályokkal zajlott és azt az AD baromi jól kihasználta és ehhez csak gratulálni lehet. Ez így meseszép győzelem lehet,ahol a kisebb legyőzi az eszével az erősebbet. Itt nem Akhileusz hanem Odüszeusz nyerhet majd.

Utolsó megjegyzésként engedjétek meg: ebből is látszik hogy a világokat változatosabban kéne indítgatni. A területalapú győzelmet igénylőt, a titkokat gyűjtő,a prémium pontokért vásárolható előnyöket (építési idő,nyersanyag plusz stb) a nem pénzért vásárolható győzelmekért játszó világokkal. Így mindenki megtalálná a kedvére valót.

Bocsánat a hosszúra nyúlt írásért. Gratulálni csak holnap fogok.

Üdv:Anyó


Remélem egyszer részed lesz egy ilyen világban..
 

DeletedUser10079

Vendég
És Dávid legyőzi újra Góliátot.:)

Szép munka volt,gratulálok!
 

DeletedUser

Vendég
szevasztok

szevasztok.
hamár itt sírtok MHC-sok.
a v9-et hogy is nyertétek meg?:)
csak nem olvadással?:)
és mielött ezt elkezdenétek tagadni volt ott ismerősöm akibe 100%-ig megbízok.:)
szóval ti erről ne beszéljetek hogy mi a kicsúfolás minek mert ti aztán ugyan ezt tettétek.
lássuk csak.
magatokba olvasztottátok itt v14-en egy konkrét klán a hell-g-t.:)
akkor mi miért nem tehetnénk meg?
mi csak azokat az eszközöket használtuk amit ti is probáltatok.:)
és a hangsúly a próbáltatok-on van.:)
van akinek össze jön van akinek nem.
nemcsak ti öltetek pénzt a játékba hanem más is!
mi a tisztesség,becsület?
azt ti nem ismeritek.:)
meg imádom azon MHC tagokat akik fennhéjázva írkálnak nekünk...
első szabály: ne nézd le az ellenfelet(ennek ellenére többször is megtettétek).
meg kell érteni nem minden úgy megy ahogy a nagy MHC gondolja.:)
üdv:KILL3R94
 

DeletedUser15083

Vendég
Erre a nagy ricsajra még én is felébredtem. :) Egészen pontosan két hónapot kellett várnom az utolsó hozzászolásomban szereplő kijelentésre, bár még nincs vége.

...Némileg sajnálom hogy itthagyom a világot, sok szép emlék és sok jó barát köt ide, valamint így egészen biztosan nem veszem ki közvetlen részem egy világ megnyeréséből. Márpedig ezt a világot nem az MHC fogja nyerni - ha minden igaz. Lehet nevetni, csak aztán nehogy nagy meglepetés érjen egyeseket...

Nem a végjáték lepett meg, hanem az, hogy ennyit kellett várni rá - kezdtem is aggódni miatta kicsit. Úgy látszik csak most jött el az ideje a lapok terítésének. Még mielőtt eljöttem már akkor is karnyújtásnyira volt többször is a győzelem, még ha ez nem is látszott. Titkos világ lévén már az elejétől tudatosan a végjátékra készültünk: sok személyes kapcsolat, sok diplomácia, sok-sok apró trükk - de nem ármány és árulás. Aki azt hiszi olyan könnyű összedobni 12 titkot, az nyugodtan próbálkozzon meg vele. És bizony volt olyan titok is, amit épp ellenféltől vettünk el, továbbá ne feledkezzünk meg arról sem, hogy a titkokért való megharcolás fogalma nem merül ki a titkok megszerzésében...

A világról... A feltételek adottak voltak - még ha nem is ismertünk mindig mindent pontosan, de senki sem tudott többet a másiknál. Előzetesen azért aki utána járt, az ismert annyi információt, hogy képet kapjon arról mi várható, mire lehet számítani - és hogy mire kell készülni. Aki ennek ellenére mégis belevágott, majd most a rendszert hibáztatja, az ne vegyen fekete-fehér tévét ha színes műsort akar. Ha valami nem tetszik, akkor miért játszotok vele?

A győzelemre álló klán és tagjai sem csak úgy összeverődtek a semmiből. Ezeknek a fiúknak és lányoknak nem csak a jelenük és a vélhetően 2 napos jövőjük a közös, hanem a múltjuk is. Egyessével megkérdezve őket higgyétek el, hogy nem egy, de nem is két kimondottan szoros múltbéli kapcsot tudnának említeni. Az, hogy több fontosabb szereplő távozása után, kisebb nézeteltérések közepette kicsit szétfújta őket a szél még csak nem is olyan meglepő, ahogy az sem hogy a viharos idők enyhülésével újra egymásra találtak, tüskével vagy anélkül - lényegtelen.

[SPOIL]
......és már a könyökömön jön ki hogy huha de egyszerü,meg olvasztás meg minden...ember ott volt a lehetőség másnak is ..neked is..nem éltél vele, akkor meg vonulj vissza és tegyél le valamit az asztalra...
[/SPOIL]

Én mindenesetre gratulálok nem csak nekik, hanem mindazoknak, akik nélkül ez nem jöhetett volna létre. Lehet, hogy papíron csak egyetlen klán neve szerepel majd a győztesek közt, de nagyon bízom abban, hogy ők sem feledkeznek meg mindazokról, akiknek köszönhetik sikerüket, akik mindvégig kiálltak mellettük és vice versa. Ha már említésre került a becsület, akkor ezt mindenképp ki kellett emelnem.

Apropó, még egyetlen nyálcsorgatós, nagyképű, arcoskodó győztes hozzászólást sem láttam, nem értem az erre irányuló felháborodásokat.

[SPOIL]
Mert semmi se jó :) kevés a piros-sok a piros, átment-nem ment, igért-nemigért,barbizik-nem barbizik,belsőzik-nem belsőzik... stb-stb.!
Fika mindig van...ezt már az összes magyar khs tudja jól :) mindenbe belekötünk amibe csak éppen lehet.....ilyenek vagyunk!
Érdekes modon sose láttam egy forumon se hogy valamely játékos éppen dicsért volna egy "ellenséges" klánt hogy milyen jól csinálta amit csinált....legyen az bármire vonatkozó dolog is.....csak a kifogás...meg a sárdobálás...az megy :)
[/SPOIL]

Végezetül még valami. A v9-es győzelemmel, annak megkérdőjelezésének és vitathatóságának tagadásával, ellenkezőjének bizonygatásával kapcsolatban rengeteg szépen megfogalmazódott hozzászólás született, pont arról az oldalról amelyik most kritizál. Javaslom ezen írások felelevenítését...
 

DeletedUser

Vendég
Én az egyik Vezér voltam a Raptor klánban

Sziasztok sok mindent irtatok ide látom

Előzmény:
Én a raptor klán egyik vezére voltam
Nem olyan régen a SET klán amelyik a második volt a severen beolvadt hozzánk, ott is és nálunk is több alapitó tag abba hagyta a játékot a SET is ezért omlott össze.
Én kaptam egy alapitó rangot ott, rengetegen jöttek át és csináltunk egy akadémiát ahol egy tagot kineveztünk vezetőnek

Itt jön a lényeg a hátunk mögött ez a tag leszervezte az AD klánnal hogy átmegyünk hozzájuk, persze ez idő alatt mi háborúban voltunk velük és én emiatt szövetségeseket szerveztem be, hogy verjük le őket!
Képzelhetitek hogy mit szóltak erre ők is!

De itt még nem ér véget a történet,ezen a serveren hiresek voltak az AD sok a beképzeltségükre és lekezelően bántak ill. beszéltek mindenkivel

megjegyzem sokat fáradoztam hogy a SET beolvadása után egyben maradjunk, és neki álltam hogy összekovácsoljam a csapatot, mellette 5 fiókot vezettem
Tudom ez egyéni probléma,de nagy érvágás ha mindent bele adsz valamibe és igy ki csesznek veled
Nem csak én nem tudtam erről hanem több vezető sem

Amúgy meg az AD vezetői megirták nekünk,hogy ők a legjobbak a serveren és egyedül nekik van esélyük az MHC ellen

Én nem szerettem volna hogy az MHC nyerjen, szerettem volna jó csatákat vivni a győzelemért, mint anno a V1-en is

De ez nem győzelem :( Sajnálom az egészet
 

DeletedUser

Vendég
xxxxxxxx 12.08. napon 09:47 órako

mekora szégyen egykor a TEMP uralta a k54-et most meg ti ,mivel amatőrőkel vagyunk körűl véve ,ezeket a falukat fel adom ,

én is át akkartam meni hozatok de nem kelletem!!!


xxxxxxx 12.08. napon 09:13 órakor
üresek a faluk gyere nemesel ne gatyaz


ez csak annak egy üzenet ,aki azt a hozzászólást írta,hogy toboroztunk tőletek,jelzem 1.6 millás tag írta anno akkor ezt a levelet nekem a dicső titokvadász klánból.Hát erre vagytok büszkék?Hogy a saját tagjaitok ilyet írnak az legfőbb ellenség tagjainak.Fényezzétek magatokat.Röhej.
 

DeletedUser12127

Vendég
A korábbi hozzászólásom döntően arra épült, hogy a titokbirtokos klán 12 taggal létezett. Látom azonban, hogy azóta már 67-en vannak az A*D klánban. A kifakadásom legsúlyosabb pontja a saját társak elárulása így egyre kevésbé áll meg. Ahogy egyre többen lépnek át az A*D-be, el tudom hinni, hogy ez csapatmunka volt. Úgy pedig már más az eset megítélése.
 

DeletedUser15337

Vendég
Sziasztok sok mindent irtatok ide látom

Előzmény:
Én a raptor klán egyik vezére voltam
Nem olyan régen a SET klán amelyik a második volt a severen beolvadt hozzánk, ott is és nálunk is több alapitó tag abba hagyta a játékot a SET is ezért omlott össze.
Én kaptam egy alapitó rangot ott, rengetegen jöttek át és csináltunk egy akadémiát ahol egy tagot kineveztünk vezetőnek

Itt jön a lényeg a hátunk mögött ez a tag leszervezte az AD klánnal hogy átmegyünk hozzájuk, persze ez idő alatt mi háborúban voltunk velük és én emiatt szövetségeseket szerveztem be, hogy verjük le őket!
Képzelhetitek hogy mit szóltak erre ők is!

De itt még nem ér véget a történet,ezen a serveren hiresek voltak az AD sok a beképzeltségükre és lekezelően bántak ill. beszéltek mindenkivel

megjegyzem sokat fáradoztam hogy a SET beolvadása után egyben maradjunk, és neki álltam hogy összekovácsoljam a csapatot, mellette 5 fiókot vezettem
Tudom ez egyéni probléma,de nagy érvágás ha mindent bele adsz valamibe és igy ki csesznek veled
Nem csak én nem tudtam erről hanem több vezető sem

Amúgy meg az AD vezetői megirták nekünk,hogy ők a legjobbak a serveren és egyedül nekik van esélyük az MHC ellen

Én nem szerettem volna hogy az MHC nyerjen, szerettem volna jó csatákat vivni a győzelemért, mint anno a V1-en is

De ez nem győzelem :( Sajnálom az egészet


Szavaid azt bizonyitják hogy nem lehettél valami jó vezér ha mással jobban egyetértettek a tagok, most jössz sírni ide mert nem tudtad kivárni hogy kapj jogokat? Gratulálok, jó hogy bemutatod magad a nagyközönségnek :D, kis hiéna :)
 

DeletedUser15337

Vendég
Csak 1 példa, keress rá a KAF (Kell a Falud) klánra és nézd meg hány tag van abbol most az AD-ban, vagy mi történt a régiekkel, járj utánna a dolgoknak mielött beszélsz.
 

DeletedUser

Vendég
ez nem azon múlt hogy ki milyen vezető te tudatlan, hanem milyen áruló van a vezetőségben, a többség nem szerette volna ezt a fúziót
Ti amilyen beképzeltek vagytok abban a hitben éltek, hogy ti megérdemlitek a győzelmet :D
 

DeletedUser16111

Vendég
Nagyon büszke lehet rá az MHC hogy MAJDNEM megnyert egy világot!
Csakhogy az a gond hogy csak MAJDNEM nyerte meg!
Ti beszéltek olvadásról?
Csak pár példát mondok:CC, Hell-g meg még sok más hamis ígéretekkel átcsábított játékos
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent