Hogy is volt? :)

  • Témaindító DeletedUser12127
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Nem lehet egy jó életed, hogy embereket csak egy játék alapján ítélsz meg, mert másba nem tudsz kapaszkodni :D

Johnny B :)
Neked az a bajod, hogy nem úgy ítélek meg másokat mint ahogy a való életben boldogulnak ?
Miért kéne ?
Netán azt is kifogásolnád,hogy nem úgy ítéllek meg,ahogy a párodnál este boldogulsz ? :D
Az gondolom biztos jobban megy :):)

Aki kettőnk közűl nincsen képben az te vagy , ez egy olyan játék ,amiben meg kell állni a helyed, mint mindenben és mindehol , legyen az megannyi különböző dolga az életnek a világban , de te ezt sérelmezed,hogy példáúl nem azt minősítem hogy hogyan fogorvoskodsz, mérnökösködöl, vagy éppen eladóskodsz egy boltban ?

Szerintem te nagyon nem vagy képben, de egy vagy azok közűl,akik mindenáron nyerni akarnak,és már a Hold-expedíciójuk eredményét is lehoznák ahhoz hogy csak győzedelmeskedjenek a másik felett ,valójába keverik a szezont a fazonnal.
Ez a KLÁNHÁBORÚ NEVŰ JÁTÉK , én erről beszélek,Te meg nem tudom mivel akarsz előjönni.
De én maradnék ennél a témánál, az meg halálra nem érdekel hogy valaki mennyit melózik,vagy mennyi nőt tud elcsábítani ,vagy hogyan mulat, piál , és keres pénzt ....ezek a dolgok nem ide tartoznak

Egyébként csak azért jöttem fel most ide,mert szeretem Cactusland hozzásólásait olvasni ,mert van bennük ráció és érdekesek. :)
Az meg hogy olyanok hogy ítélnek,akik amúgy sem jók ITT semmire, mert ahelyett hogy megtanulnűák a játék fogásait, inkább pocskondiáznak, és minősítenek, azok véleménye nem igazán izgat ;)
Letudom Őket egyszerű loosereknek és kész :) A szájhagyomány útján terjedő pletykák meg különben sem érdekeltek. Nekem az kell,hogy aki mellettem harcol (játszik) abban én 100%-ig biztos legyek, és aki ennél jobb, arra még a saját fiókom is rábízhassam helyettesként ha valami közbejönne, nos az ilyenek minálunk alvezérek,vagy vezérhelyettesek, és mindezt csak azért érik el, mert képesek arra hogy esélyünk legyen eredményeket elérni velük :) Az hogy nem tartok magam mellett 100 ilyen profit, az sajnálatos, ha nem érünk el semmit, az emiatt lesz csak ,én úgyhiszem :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
Egyébként csak azért jöttem fel most ide,mert szeretem Cactusland hozzásólásait olvasni ,mert van bennük ráció és érdekesek.

Darky, Darky, úgy dörzsölődsz Cactushoz, mint kuncsorgó macska a szék lábához. Csak aztán ne nyávogj majd a végén, mert tele lett tüskével a hátad! :D
 

DeletedUser

Vendég
Ejnye Arkhi! :)

Ha valakinak a hozzászólásával egyetértünk, ne adj' isten tetszik az már dörgölődést jelent:confused:
Hát akkor menj és borulj össze a női neveket viselő kollégáddal, hiszen állandóan egy követ fújtok, és folyton egymásnak örömködtök... biztosan nem esik nehezetekre, abban a nagy szeretet-áradatban, amit hirdettek.. ;)

Viszont ha igazad van, akkor megfejtettem, hogy Cactus stílusa mitől lett a korábbihoz képest már-már simulékony... annyian olvastuk élvezettel az írásait, hogy szinte az össze tüskét "ledörzsöltük" róla :D:D
 

DeletedUser12127

Vendég
Kedves Arianna ne végy magadra olyat ami nem rád vonatkozik. Amit Darky csinál az valóban dörgölődzés. Láthatóan célja van vele. Vagy csak egyszerűen megtelt a szive hálával amiért Cactus megdicsérte a Wikinget. Ha Te tennéd ugyanazt, mint Darky az már nem lenne az. Tudod miért? Mert Te mindvégig ugyanolyan véleménnyel voltál Cactusról. Te nem változtatod az álláspontodat széljárásnak megfelően, ahogyan én sem :)

Ki tudja, egy nap mégis létrejön a POA- WIKING fúzió? :D

És még egy apró segítség a hasonlatom helyes értelmezéséhez: Az hogy a macska dörgölődik a széklábhoz vagy nem - általában nem a széklábon múlik...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
bb2010! :D

Te meg ki vagy? Noname :D

Ne szólj bele a nagyok dolgába, maradj meg a homokozóban hidd el jobb lesz mindenkinek... Veled itt csak többen vagyunk :D

Noname :D, pedig még le is írtad :D
Gondolom nálatok otthon is mindenkit LE pontnak hívnak csak a mögöttük lévő szám alapján különbözteted meg őket :D

A homokot meg elvitték, mert valami cactus land-et akarnak csinálni...
 

DeletedUser11266

Vendég
Gratula az ELME-nek!...és egy kicsivel nagyobb gratula az ELME ABO tagjainak, vezetőinek!
 

DeletedUser

Vendég
Johnny B :)
Neked az a bajod, hogy nem úgy ítélek meg másokat mint ahogy a való életben boldogulnak ?
Miért kéne ?
Netán azt is kifogásolnád,hogy nem úgy ítéllek meg,ahogy a párodnál este boldogulsz ? :D
Az gondolom biztos jobban megy :):)

Aki kettőnk közűl nincsen képben az te vagy , ez egy olyan játék ,amiben meg kell állni a helyed, mint mindenben és mindehol , legyen az megannyi különböző dolga az életnek a világban , de te ezt sérelmezed,hogy példáúl nem azt minősítem hogy hogyan fogorvoskodsz, mérnökösködöl, vagy éppen eladóskodsz egy boltban ?

Szerintem te nagyon nem vagy képben, de egy vagy azok közűl,akik mindenáron nyerni akarnak,és már a Hold-expedíciójuk eredményét is lehoznák ahhoz hogy csak győzedelmeskedjenek a másik felett ,valójába keverik a szezont a fazonnal.
Ez a KLÁNHÁBORÚ NEVŰ JÁTÉK , én erről beszélek,Te meg nem tudom mivel akarsz előjönni.
De én maradnék ennél a témánál, az meg halálra nem érdekel hogy valaki mennyit melózik,vagy mennyi nőt tud elcsábítani ,vagy hogyan mulat, piál , és keres pénzt ....ezek a dolgok nem ide tartoznak

Egyébként csak azért jöttem fel most ide,mert szeretem Cactusland hozzásólásait olvasni ,mert van bennük ráció és érdekesek. :)
Az meg hogy olyanok hogy ítélnek,akik amúgy sem jók ITT semmire, mert ahelyett hogy megtanulnűák a játék fogásait, inkább pocskondiáznak, és minősítenek, azok véleménye nem igazán izgat ;)
Letudom Őket egyszerű loosereknek és kész :) A szájhagyomány útján terjedő pletykák meg különben sem érdekeltek. Nekem az kell,hogy aki mellettem harcol (játszik) abban én 100%-ig biztos legyek, és aki ennél jobb, arra még a saját fiókom is rábízhassam helyettesként ha valami közbejönne, nos az ilyenek minálunk alvezérek,vagy vezérhelyettesek, és mindezt csak azért érik el, mert képesek arra hogy esélyünk legyen eredményeket elérni velük :) Az hogy nem tartok magam mellett 100 ilyen profit, az sajnálatos, ha nem érünk el semmit, az emiatt lesz csak ,én úgyhiszem :D

Nem baj, hogy nem úgy ítélsz meg, mint a való életben (hogyan is tudnál? :D), ezt teljesen egyértelmű, de sajnos te is csak számok alapján ítélkezel, bár emberként a hozzászólásaid alapján a KH-s társadalom végén kullogsz.

Lehet, hogy több embert tudnál magad mellett tartani, ha nem úgy állnál mindenkihez elsőre, hogy egy lúzer... ;)

És néha szállj ki a MATRIX-ból, mert károsan fog hatni rád a jövőben ;)
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Arianna ne végy magadra olyat ami nem rád vonatkozik. Amit Darky csinál az valóban dörgölődzés. Láthatóan célja van vele. Vagy csak egyszerűen megtelt a szive hálával amiért Cactus megdicsérte a Wikinget. Ha Te tennéd ugyanazt, mint Darky az már nem lenne az. Tudod miért? Mert Te mindvégig ugyanolyan véleménnyel voltál Cactusról. Te nem változtatod az álláspontodat széljárásnak megfelően, ahogyan én sem :)

Ki tudja, egy nap mégis létrejön a POA- WIKING fúzió? :D

És még egy apró segítség a hasonlatom helyes értelmezéséhez: Az hogy a macska dörgölődik a széklábhoz vagy nem - általában nem a széklábon múlik...


no comment.... mekkora egy blődség :p

Nem baj, hogy nem úgy ítélsz meg, mint a való életben (hogyan is tudnál? :D), ezt teljesen egyértelmű, de sajnos te is csak számok alapján ítélkezel, bár emberként a hozzászólásaid alapján a KH-s társadalom végén kullogsz.

Lehet, hogy több embert tudnál magad mellett tartani, ha nem úgy állnál mindenkihez elsőre, hogy egy lúzer... ;)

És néha szállj ki a MATRIX-ból, mert károsan fog hatni rád a jövőben ;)

éppen ez az ,hogy én nem számok alapján ítélkezem ;)
ha hiszed, ha nem,én vagyok talán az egyetlen ezen a tájon,aki nem fog egyből elrohanni hogy a statsodat meglesse, vagy hogy azzal kérkedjen hogy mit nem értél el vele :D ;)
Első nálam hogy valaki értelmes legyen, és legyen érzéke a játék sajátosságához.
Az ilyenekkel szeretek játszani,mert ezek általában nem kérkedő vízfejek, akik csak a dumáldában nagyok hanem intelligens érző emberi lények :)
Az pedig hogy ki mennyire járatos az szerintem a hozzászólásokból is lerí,a régiekkel meg már úgyis ismerjük egymást ;)

A "több emberes" dologról meg annyit ,hogy aki kell nekem,azt megtartom,aki meg nem kell, azt minek is ?! :eek:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ilyet...hogy kinyílt a csipátok, mióta lezárták a szervert...még mindig savanyú a szőlő? :)
Szánalmasak vagytok, rugóztok egy lefutott ügyön. Ez a játék az életetek, vagy ami ezen kívül van az annyira f.s, hogy legalább itt igazolást kerestek a bukásotokra?
Gyerekek, nőjetek fel!
Lépjetek tovább, darky, fogadd el hogy ennyi vagy, cactus te pedig hogy ennyi se vagy...beszélgessetek egymással, megérdemlitek egymást!
 

DeletedUser6473

Vendég
Köszönjük a tartalmas és értékes hozzászólásodat :) Kár lett volna ha benned marad :D

Gyere a V17-re.. ott ne ugorj bele a legnagyobb klánba ahogy tetted azt a V7-en és akkor megmutathatod hogy a nagy szád mögött mekkora a játéktudás... mert eddig azt még nem tapasztaltam meg hiába voltam 2 évet a V7-en :) Van egyáltalán olyan neked? :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Semmi közöm a V7-hez, de olvasgatom ezt a fórumrészt is, mert érdekes..

Az olvasottak alapján nekem, mint kívülállónak az jön le az egészből, hogy a szervert egy ügyes toborzással felduzzasztott, közepes játéktudással rendelkező klán nyerte meg, kik a zárás után bemutattak a többi klánnak egy középső ujjast.. erre a többiek próbálnak védekezni, hogy "nem vagyunk looserek, csak azért mert Ti nyertétek a szerót".. és próbálják megmagyarázni, hogy minőségben, játéktudásban sokkal jobbak a "bajnok" klánhoz képest, csak épp nem kenyerük a tömegklán effektus...
Hát, igen.. lehet nyerni szerót harcok által szerzett területekkel is, és toborzással is.. az utóbbi folyamat sokkal gyorsabb és könnyebb. HA lenne egy szerver, ahol a klánelhagyás, csatlakozás mondjuk x hónap múlva lehetetlen, és az addig kialakult csapat teljesítménye határozná meg a győzelmet, biztosan másképp alakulna a történet.
 

DeletedUser12127

Vendég
Szia Kiowa!

Örülök, ha olvasgatod ezt a topicot, ha kívülállóként megpróbálsz belelátni a V7-be.
Ennek örülök.

Azt viszont áruld el nekem, miből vetted le a következőket?

- Honnan veszed, hogy toborzással nyertünk szervert? (netán abból, hogy Cactus és Darky ezt állítja akik híresek arról milyen jól tudnak veszíteni)

- Hol láttad meg azt a felemelt középső ujjat az ELME kezén?

Olvasd el az ELME történetét, ha még nem tetted. És olvasd el a POA-ét is. Ha megtaláltad azt a középső ujjat, szólj!

Üdv: Arkh.
 

DeletedUser12127

Vendég
A toborzásról annyit még kedves kiowa, hogy a V7-en a POA után az ELME-be volt a legnehezebb bekerülni.

Mi a toborzás?

A toborzás számomra azt jelenti, hogy leveleket írogatunk a kiszemelt játékosoknak, avagy klánoknak, hogy lépjenek be, olvadjanak be hozzánk. Tettünk ilyet, de nem sokszor. Mondd, hogy az MHC nem vesz nem vett be másokat, mondd, hogy ők ugyanazzal csapattal csinálták végig.

A Nálunk a V7-en a 2 szintű volt a déli később győztes tábor. Az egyik volt a klán, a másik volt a szövetség.
A szervert a szerver nyitástól eltelt 2,5 év múlva a szövetség nyerte meg, melynek az ELME a vezető ereje volt, de nem az egész szövetség maga. Az a 4 klán, akik ebben résztvettek, a szerver elejétől kezdve szövetségben álltak egymással. A szövetség még az egykori Enigma (Mesehősök) dominanciája ellenében jött létre, mint egyetlen lehetséges eszköz arra, hogy az Enigmát feltartóztassa a V9 MHC szerű szervergyőzelem útján. Azt az Enigmát, akik sűrűn fogadták be a velük szemben álló klánok nyomás alatt lévő frontjátékosait. Az ELME miután TOP1 klán lett, csak egészen kivételes esetben fogadott be az aktív ellenféltől játékost, játékosokat. Talán az egyetlen Csöcsy35 volt az, akinek erre lehetőség adódott, meg is kellett harcolni miatta a tagságunk egy jó részével.

Az ELME már TOP2 klánként elfogadhatta volna az Enigma szövetségét annak idején, de nem tette. Nem a sehová nem vezető könnyebb utat választotta, hanem ehelyett az akkor az Enigmával szemben külön-külön egyaránt vesztésre álló VHL-A és NaMacs klánokkal szövestégre lépve próbáltuk megállítani a V7 abszolút domináns klánját. Sikerrel oldottuk ezt meg.

Ehhez a szövetséghez mely az ELV közösség nevet kapta mindhárom alapító klán a V7 legvégéig hű maradt. A később csatlakozó HSFC szakadt ki ebből először, majd az Ak döntött úgy, hogy a nehezebb utat választva a POA-val és a Wikinggel szövetségre lépve megpróbálja megállítani az ELME-t és szövetségeseit. Nem sikerült.

Lugal a megukat legtovább tartó AK vezére korrekt visszaemlékezésében tisztességesen gratulált is a déliek győzelméhez. Ezzel szemben a magát kizárató Darky és a magukat törlő POA vezére változatlanul úgy érzi (legyen bárhol bármi az eredmény) ők vannak akkora harcosok és tévedhetetlen vezérek, hogy őket csak nemtelen eszközökkel lehet csak legyőzni. Sőt, igazából őket le sem lehet. :)
 

DeletedUser

Vendég
Az a helyzet Lord Butcher, hogy Ti vagytok azok, akik nem tudnak elszakadni innen :)
Három napig nem volt semmi bejegyzés.. muszáj volt beszólnod, lehetőleg név szerint provokálva, akár Darkyt, akár Cactust.. mindegy melyikük, csak valakibe bele lehessen már kötni végre :D
Már a topic létrehozása is a Ti szereplési vágyatokat tükrözi ...

Arkhi, valóban nem a legjobb szó a toborzás arra a folyamatra, amit módszeresen követtetek a játék során...
De mindegy minek nevezzük, a lényeg a "nagy" játékosokkkal való felduzzasztás...
Magát PR-t idézném, vele talán nem szállsz vitába.. bár ki tudja? ;)

Mi sok remek játékossal bővültünk az idők folyamán, ami elengedhetetlen az aktív mag fenntartásához, és így a hosszú távú életben maradáshoz. ... A leggyőzött csapatok legelhivatottabb játékosait hívtuk meg magunk közé, akik épp ellenünk tudták bizonyítani a tudásukat.

A kiemelt mondatot nagyon sokszor olvastam tőle... mindig csodáltam, hogy nem veszi észre a benne rejlő ellentmondást, a saját gyengeségetek nyílt elismerését
Aki ellenetek bizonyított, azt értelemszerűen nem tudtátok megtörni a több ezer karddal.. sokkal egyszerűbb tehát átcsábítani, mint időt, energiát, sereget fordítani a befoglalására, ami ráadásul a jelek szerint még bizonytalan is :) Nem is beszélve arról a morális előnyről, amit egy ilyen játékos, a társai számára nyújt, amíg kitart ellenetek..
hogy ezeket a játékosokat mivel állítottátok magatok mellé, toborzással, vagy mással, azt valszeg úgysem fogjuk megtudni... (és őszintén szólva nem is igazán érdekel, hiszen úgyis mindenki a saját verzióját fújja... :) )

Ez csupán a véleményem... Abban biztos vagyok Arkhi, hogy percek múlva "bebizonyítod", hogy nincs igazam :D DE: Te is csupán a saját verziódat írod le, bár elismerem, hogy sokkal rutinosabban forgatod a szavakat... Viszont ettől még a Te hozzászólásod is csupán egy VÉLEMÉNY marad, nem TÉNY, legfeljebb az enyémmel ellentétes.. ami természetes is, hiszen más megközelítésből szemléljük a dolgokat...
 

DeletedUser12127

Vendég
Igen, Arianna, köszönöm hogy megszólaltál.

Amit mondok lehet tény, lehet vélemény. Ha konkrét eseményről van szó, egyszerű igen-nel vagy nem-mel kifejezhető módon az lehet tény. Amihez ennél több kell, abban már van valamennyi vélemény is. Sőt lehet akár az egész vélemény, a mögöttes tényeket nem ismerve vagy mellőzve akár.

Amit idézetként írsz, abban van egy nagyon fontos szó, ami mellett nem mehetsz el nagyvonalúan. Ez pedig a legyőzött szó.
A legyőzött csapatok elhivatottabb játékosai kaptak lehetőséget a hozzánk való csatlakozásra. Ez is csak addig volt így, amíg az Enigma és utódszervezetei léteztek.

A legyőzött ellenfél, kedves Arianna az olyan, hogy le van győzve. Tehát fenyegetést már nem jelent. A legyőzött ellenfél szétszórt, szétvert játékosai közülük azok, akik elismerésre méltóan harcoltak, azok három út közül választhattak:

vagy törölnek, vagy folytatják kilátástalan harcukat, vagy közülük nagyon kevesen csatlakozhattak hozzánk.

Ezt jelenti a legyőzött szó, kedves Arianna. :)
 

DeletedUser

Vendég
lehet a csapat legyőzött, de maga a játékos nem...
hiszen másként nem mehetne hozzátok :D

és amíg a legjobbak kitartanak, addig lehet reménye a többieknek is :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem állítottam én hogy így volt, vagy így van, csupán leírtam, hogy a szócsatározásból esetleg ez szűrhető le egy kívülállónak. Jogos, hogy mindenki védi a magáét.. és saját szemszögéből ítélve alkot véleményt.. és talán túl nagy elvárás lenne, ha ezt szeretnénk, hogy az ellenfél megértsen, elismerjen bennünket. Ez sosem lesz így.
Ha emlékeim nem csalnak, épp ma 4 éve kezdtem el a játékot.. visszatekintve sok mindent másként csinálnék.
Játszottam Cactusland-el is egy klánban (V1), társak voltunk egy ideig, és ő volt az, aki néhány hónap alatt porig zúzta az első accomat, (haragudtunk egymásra) mégis az az előtti időszak, a PoA-ban volt az egyik legszebb időszak a játékom során. Cactus vezetési képességei magasan kiemelkedőek.
Majd jött a Skulls, ahol egy ideig Darkival is volt szerencsém játszani, és elmondhatom, hogy sokat tanultam tőle.. védekezésben olyat alkotott, ami más nagyon jó játékost térdre kényszerített.. (előszeretettel tapostuk egymást)..
Nem hízelgek, nem puncsolás eme pár sorom az adott játékosoknak, csupán elismerem a tudásukat... ahogy elismerem a győzelmeteket, és már gratuláltam is hozzá.. Ugyan így elismerem pl. a V9-es MHC-vel kapcsolatban Respiit is, aki szintén a maga módján egy magasan kiemelkedő játékos, és az igazat megvallva emberileg még szerettem is őt.. Csak hát barátom ellensége az én ellenségem is alapon, kommunikáció hiányában, feltételezésekre alapozott "pofonok" miatt elfajultak a dolgok..
De én nem fogom azt mondani, hogy nem én vagyok a hibás, hanem ő.. vagy ő.. vagy bárki.. Ez gyáva duma! Bírni kell a pofont és vállalni tetteinkért a következményeket.. csak így lehet győzni!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6473

Vendég
Kis korrekció:

Arkhi!

- Honnan veszed, hogy toborzással nyertünk szervert? (netán abból, hogy Cactus és Darky ezt állítja akik híresek arról milyen jól tudnak veszíteni)

Nem gondolom híres lennék arról hogy milyen jól tudok veszíteni, hiszen még egy szerveren sem vesztettem... V1-ről kizártak mikor a legjobban ment a szekér... ez a múlt és ne bolygassuk...hidd el nem is ismernénk egymást mert még mindig ott lenne a PoA V1-en ha anno ez nem így történik meg... ott a többiek nem az én kérésemre töröltek hanem önszántukból, mert úgy gondolták ha nem vagyok ott irányítóként akkor sok értelme nincs... nem nagyképűség ez, hanem tény.

V7-en sem tudtatok legyőzni hiába mentünk házhoz... Mohamed nem ment a hegyhez így hát a hegy ment Mohamedhez.... de tunyaságon kívül mást nem tapasztaltunk.. meg védekezést... igen, többet vártunk... amit kifelém kommunikáltatok ahhoz képest semmi nem történt... a könnyebbik utat választották a V7-es játékotok végéig... mi valóban a nehezbbiket de legalább éleményekkel gazdagodtunk... nem azt lestük melyik klán mikor törik meg a 6-7 naponta kilőtt nuke-ok súlya alatt és ebből adódóan be lehet majd vinni a többi közé.

Ahogy arianna is mondta.. ezt a topic-ot ti nyitottátok... én megírtam a PoA történetét és kész.. lezártnak tekintettem, de ti piszkáltok folyamatosan.
SOHA..ismétlem SOHA... nem fogjátok nekem tudni megmagyarázni hogy nem toborzással és a könnyű szélső pályákon játszva jutottatok el a végéig.

Tudod nem mindig az győz akinek a nyakába csillog az aranyérem...az csak az első lett egy versenyben de attól még nem győzött. lehet ezen a kommunikációs csatornán eldugulnak az érzékszerveitek és nem értitek a lényegét, de bízom benne akinek nincs elborulva az agya az örömmámortól az látja a sorok közt a mondanivalómat.

Visszatérve... V7-en sem győztetek le, hanem töröltem... nem miattatok, hanem azért mert látható vált az Ak szervezetlensége miatt a játék vége... és nem kívántam felesleges pénzeket beleölni tovább, csak azért hogy ti gyakoroljátok a védekezést..mert támadni nem támadtatok... legalábbis úgy hogy az említésre méltó legyen...

Többiek itt is hasonló okok miatt töröltek velem... nem én nyomtam az ujjukat... közösen beszéltük meg és még mindig velük játszok... több mint 4 éve... mondj egy nevet aki veled tart ennyi ideig ebben a játékban... nah itt kezdődik az elismerés..és ez nekem bőven elég.. nem kell hozzá egy TOP 1 helyezés... azzal érjék be azok akik megalomániásak ;)
 

DeletedUser6473

Vendég
jah és még valami:

A toborzásról annyit még kedves kiowa, hogy a V7-en a POA után az ELME-be volt a legnehezebb bekerülni.

Ez sem helyén való, hiszen a PoA-ba egyáltalán nem lehetett bekerülni... pedig hidd el akartak nagyon sokan... és itt erősítem meg azt a játékcélt amiért mi küzdöttünk... mert ha ez a szervernyerés lett volna akkor engedjük az embereket és akkor biztos a helyzet is máshogy alakul ha megnyílnak a PoA kapui... ennek is szerintem inkább örüljetek, hogy nem így történt és maradtunk páran. ;)
 
Fent