WAZZE lessz a v4 nyerö klánja???

DeletedUser

Vendég
A szervert pont ma egy hete hogy megnyertétek, a végleges zárásra ma került sor, tehát volt 1 hét amit úgy tudtatok eltölteni, hogy már nem volt érdemi játék. Ennél több időt hagyni nincs lehetőségünk egyik lezárt szerver esetében sem.
 

DeletedUser

Vendég
A szervert pont ma egy hete hogy megnyertétek, a végleges zárásra ma került sor, tehát volt 1 hét amit úgy tudtatok eltölteni, hogy már nem volt érdemi játék. Ennél több időt hagyni nincs lehetőségünk egyik lezárt szerver esetében sem.

:)
Te játszol valamelyik világban ? Ahol nyertél esetleg ?
a szerverre nem lehet belépni.. és ezután pár órával utaljátok a pontokat. remek taktika :)

Ráadásul nekem pl szeptemberig aktiv volt a prémium fiok.. kicsit hamarabb lett vége a szervernek, mint x hónappal ezelőtt gondoltam.. Ugyhogy ezt is buktam :) de kaptam 300 pontot, örüljek .
amit nem tudok átküldeni senkinek még, mert 60 napig letilt a rendszer, mivel mastercard-dal vettem korábban a prémiumot.

3és fél év. durván 40 hónap. az végig pf-fel kb 8000 pont. és én végig pf-fel játszottam. nagy jutalom ez a 300, amit bármikor tudok venni, semmi "emlék-élmény" nincs benne. leginkább visszaküldeném, de azt sem lehet :)

mindegy, nem hisztizek, megnyertük, örüljünk wazze.
 

DeletedUser

Vendég
:D

akkor lennék teljetetlen, ha azt kérném, irjátok ki DVD-re a lezárt V4-et, és küldjétek el postán, hogy itthon bármikor megnézhessem, beléphessek, kenegethessem az egómat :)
vagy legalább kitehessem a falra, hogy ez voltam egyszer.
 

DeletedUser11984

Vendég
Igen, egyetértek tanult kollégáimmal. Méltatlan lezárása volt a szervernek. Egy sima backup-ot kellett volna csak lementeni, és mindenki könnyes szemmel nosztalgiázhatott volna a V4-en...

Ja, összesített LE TOP 4. játékosként abból a bögréből nekem is jöhet!
 

DeletedUser6772

Vendég
A szervert pont ma egy hete hogy megnyertétek, a végleges zárásra ma került sor, tehát volt 1 hét amit úgy tudtatok eltölteni, hogy már nem volt érdemi játék. Ennél több időt hagyni nincs lehetőségünk egyik lezárt szerver esetében sem.

Lehet rosszul emléxem,de ez így "pont" nem így van!
tegnaphoz egy hétre jött a levél,hogy megvan a 80% és 72 óráig tartani kell!
v4re pedig már vasárnap hajnalban sem tudtam belépni lehet nem a zárás miatt de az már tökmind1,tehát 7nap-3nap-1nap=3nap volt minden másra amit...

Javaslat:a következő világokon a szerver zárását jelző levélben nem ártana feltüntetni mikor érkezik meg a jutalom pf,és hogy hogyan is lehet ehhez hozzájutni,mert aki nem fog más világra regelni,annak kuka az egész!

Egy kis előrelátás kérdése az egész,mostmár rutinos zárók lesztek,hamarosan a v10re is utalgatni kell a pontokat,kivánom,hogy ott gördülékenyebben menjen a dolog :)

Srácok Ti meg vegyétek tudomásul,hogy egy supporterrel történő beszélgetésben "szépek lehettek,de okosak nem!!!"
 

DeletedUser

Vendég
Van e rá elvi lehetőség hogy ha a játékosok kérik, hogy az innogames, feloldja a régi szervert és fórumozni/menteni a régi dolgokat/stb vissza lehessen menni?
A világ vendégként (vendég belépés) elérhető ahogy még V9 is.

Nagyon sokan örülnének ha még lenne mód beszélgetni a régi fórumokon.
Az Innogamesnek sem lehet célja egy kialakult közösség minnél hamarabbi lerombolása....

Legalábbis remélem...
 

DeletedUser

Vendég
Van e rá elvi lehetőség hogy ha a játékosok kérik, hogy az innogames, feloldja a régi szervert és fórumozni/menteni a régi dolgokat/stb vissza lehessen menni?
A világ vendégként (vendég belépés) elérhető ahogy még V9 is.

Nagyon sokan örülnének ha még lenne mód beszélgetni a régi fórumokon.
Az Innogamesnek sem lehet célja egy kialakult közösség minnél hamarabbi lerombolása....

Legalábbis remélem...

Személyes véleményem szerint ez lehetetlen.Jöjjetek össze egy új világon.
Holnap indul a v17...
 

DeletedUser

Vendég
Az én személyes véleményem meg hogy jobb lett volna ha csöndbe maradsz ha nem érted miről van szó.

Ha valamihez nem értek vagy nem tudom a választ akkor csöndben maradok.
A véleményed maximum tippelés... annélkül hogy fogalmad lenne a válaszról , menj inkább vegyél lottót azzal lehet jobban jársz... :p

Amúgy nem kizárt egy új világ... (majd....)
De például ehhez is nagy segítség ha még nyitva a lehetőség hogy a régi megszokott helyen módunkban álna továbbra is elérni egymást.
Voltak olyanok, köztük én is, akik az elmúlt 1-2 hétben szabadságon voltak.
A fórumban igaz a tagok elkezdték feltenni az elérhetőségeiket de ha valaki nem volt nagyon ebben a két hétben (vagy akár az utolsó pár napban) akkor számára a kapcsolattartás elveszett.
Igaz a klán pár tagjával telefonos kapcsolatban is vagyunk de az csak pár fő a klánból.
Ezen kívül a saját fórumonkon lévő beszélgetések oldottabbak (nem a külső fórumon általánossá vált, kinek a nemi szerve nagyobb stílusban folyt sosem.... :eek: ) és nem teljesen "kompatibilisek" a külső fórum moderálási szabályaival....
Ezen kívül teljesen más hangulat ha egy klán, megszokott stílusban beszélget a fórumon bent, mint ha itt ahol bárki akár az egész világ látja.... Ég és föld... Nálunk a klántagok ismerték egymást jól, kivel meddig lehet elmenni viccek és tréfák szintjén, de ez itt a külső fórumon még a moderálási szabályokat is részben sértené vagy súrolná, illetve ami egymás között vicces vagy esetleg magán/klán jellegű, az nem biztos hogy a "nagyvilág"-ra tartozik.....


Egy szónak is száz a vége: egy 3.5 éves közösség élete és kapcsolattartása, ezáltal részben a közösség lett lerombolva nagyrészben azzal hogy pár nap után a belépési lehetőség még a fórumra is megszünt.

Ha létezik vendég szintű belépés a világokra (még a jóval korábban lezárt 9-es világra is) akkor miért nem lehet hagyni azt a pár száz játékost hogy a megszokott fórumon tovább beszélgethessenek. Ne adj isten még a végén a nosztalgiázás közben kedvet kapnak egy másik világra és egységesen mennek oda játszani. Ez nem hiszem hogy nem lenne érdeke az Innogames-nek is. Vagy tévednék? :confused:
 

DeletedUser

Vendég
ui: Ahhozz hogy a külső fórumon ilyen kevesen vannak fent a játékosok közül szintén nagyrészben szerintem hozzájárul az hogy amit ide ír bárki azt szó szerint az egész világ látja.
Mert ezt a fórumot részben bárki olvashatja akár Mari néni a zöldségestől stb....
Itt nem lehet, illetve nem is érdemes olyan jellegű beszélgetéseket/fórumozást folytatni mint egy világ klán vagy klánok között megosztott fórumán.
Ha ezt egyszer megérti az Innogames és/vagy a support akkor tud tenni esetleg valami az ellen hogy ne ilyen kevesen legyenek a külső fórumon...
 

DeletedUser13223

Vendég
Azon gondolkoztam, hogy mindenki azon háborog hogy lezárult a v4 és nem tud visszalépni fórumozni , meg elérhetőségeket kimásolni.
Megnyertetek egy szervert nem kis feladat az biztos, de szerintem egy WAZZE skype szobát egyszerűbb összehozni nem?
Ott tudtok nyugodtan magatok közt beszélgetni.
 

DeletedUser

Vendég
Egy skype szoba és a fórum teljesen más... próbálj visszaolvasni és megkeresni bármit pár nap távolságából..... ugyanezt a fórumon még hetek hónapok sőt évek után is meg lehetett tenni.
Fórumon belül sok-sok kategória, skype-n meg senki nem fog annyi szobát létrehozni mint ahány fórumtéma van.
Ezen kívül sokak skype elérhetősége a fórum lezárásával elveszett, annak ellenére hogy a tagok jó része elkezdte megadni ezeket az adatokat Cím/Telefon/Skype/Mail de sokak ezt olvasni sem tudták már a korábban is leírtak miatt .....
Ezen kívül a tagok nagyrésze most biztos tart egy kis kh nélküli pihenő időszakot, aktív játék nélkül.
Kell a pihenés is ennyi idő után.
Viszont így a kapcsolat megszakad a játékkal és a játékostársakkal mert se nem éri el a régi világot, a külső fórumon meg a játékosok nagyon-nagyon kis része fórumozik.

Az Innogames alapvető érdeke lenne még ha lezárul is a világ hogy a játékosok tovább is el tudják egymást érni a megszokott módon, és tovább beszélgessenek, legyen a téma kh vagy bármi ami összetartja az adott közösséget. (És esetleg ott beszéljék meg hogy hogyan merre kezdjenek majd új világot együtt ha erre van igényük)
Mint írtam korábban a külső nyilvános fórum erre nem alkalmas a jelenlegi formájában.
 

DeletedUser

Vendég
Grass, teljesen igazad van! Én pl. olvasgatom a külső fórumot, de nem nagyon látom értelmét hozzászólni. Most még legalább ez a lehetőség megvan...
Aki még nem nyert szervert az nem tudhatja, hogy milyen érzés egyik pillanatról a másikra elveszíteni azt a közeget, amit 2-3 éven át nap, mint nap megszokott valaki. Az innogames is valószínűleg sokkal többet nyerne azzal, ha a megszokott közösségek a szokott módon kommunikálhatnak, mint amannyit veszítene egy kis tárterület fenntartásával.
 

DeletedUser13223

Vendég
Nem a v4 az első szerver ahol véget ért a játék (lásd. v9).
Meg kell értenetek, hogy azért, hogy ti zavartalanul tudjatok csevegni nem lehet fenntartani egy saját szervert erre mint írtam van egyszerűbb megoldása is (skype).
Azt a tényt, hogy itt 3,5 év játék után nem tudjátok egymás elérhetőségeit nagyon szomorúnak tartom.
A címek kimásolására meg megvolt mindenkinek a lehetősége a múlt héten.
 

DeletedUser

Vendég
Nem a v4 az első szerver ahol véget ért a játék (lásd. v9).
Meg kell értenetek, hogy azért, hogy ti zavartalanul tudjatok csevegni nem lehet fenntartani egy saját szervert erre mint írtam van egyszerűbb megoldása is (skype).
Azt a tényt, hogy itt 3,5 év játék után nem tudjátok egymás elérhetőségeit nagyon szomorúnak tartom.
A címek kimásolására meg megvolt mindenkinek a lehetősége a múlt héten.

Cukormackó, nem kell szervert fenntartani újabbat , mivel most jelen pillanatban is be lehet lépni az összes lezárt világra vendégként, vagyis a szerverek most jelen pillanatban is üzemelnek, csak a felhasználó belépés van letiltva.
Csupán engedélyezni kellene a nem vendég, hanem a normál belépést.
Túl sok erőforrást nem kötne le 50-100-200 játékos forumhasználata.

A lehetőség nagyon rövid, főleg ha figyelembe veszzük hogy általában mindenki nyáron tölti a szabadságát.
Volt olyen aki arra tért vissza hogy már nem tud belépni, úgy hogy nem is tudott róla hogy vége a szervernek....
Azért ha egy klánból nem tudom 100 másik ember egyéb elérhetőségét az szerintem nem szomorú hanem természtes.
Tudom több emberét de miért lenne kötelező tudom a többi ember más egyéb elérhetőségét? Hiszen itt megtaláltuk egymást bárkinek bármi gondja volt.... Csak ez megszünt, igaz elkezdték a tagok beírni az elérhetőségeket, de ezt szintén részben az idő rövidsége miatt vagy nem tudta mindenki beírni vagy nem tudta mindenki leírni..... Viszont a lényegnél maradva nem hiszen hogy az Innogames érdekei ellen való dolog lenne legalább pár hónapig még nyitva tartani a régi megszokott fórumokat a világokon.
Nem hiszem, sőt pont ellenkezőleg hogy ez nem a játékosok/klánok összetartását/életét ez ezáltal közvetve az innogames érdekét is szolgálná...

Az már másik dolog hogy milyen sunyi dolog a jutalom pf-et is, minden értesítést mellőzve, az után kiosztani, mikor már az illető a világra nem tud belépni.....
Nem értem miért nem lehett például erről is írni egy tájékoztató levelet hogy tudják a játékosok, hogy mikor hogyan kapják meg.
Az játékosok egy része vagy nem érti ki küldött neki 300 pf-et, vagy nem érti miért nem kapta meg... vagy egyántalán hogy tud most hozzáférni.
Ezt a információhiányt is pótolni illene...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Igazad van Grasshopper. Szerintem a végső győzelem után még a cég is engedélyezhetne nagyvonaluan 1-2 hónap fórumhasználatot, utána zárhatná a szervert végleg. Ahogy mondod üzletileg is jól jönne nekik, egyfajta marketing.
Gratulálok egyébként a szervergyőzelemhez bár én a másik oldalon álltam annak idején a "megboldogult" VV. klánban.
De az elért győzelem mindenképpen elismerést érdemel.
 

DeletedUser13223

Vendég
Cukormackó, nem kell szervert fenntartani újabbat , mivel most jelen pillanatban is be lehet lépni az összes lezárt világra vendégként, vagyis a szerverek most jelen pillanatban is üzemelnek, csak a felhasználó belépés van letiltva.
Csupán engedélyezni kellene a nem vendég, hanem a normál belépést.
Túl sok erőforrást nem kötne le 50-100-200 játékos forumhasználata.

A lehetőség nagyon rövid, főleg ha figyelembe veszzük hogy általában mindenki nyáron tölti a szabadságát.
Volt olyen aki arra tért vissza hogy már nem tud belépni, úgy hogy nem is tudott róla hogy vége a szervernek....
Azért ha egy klánból nem tudom 100 másik ember egyéb elérhetőségét az szerintem nem szomorú hanem természtes.
Tudom több emberét de miért lenne kötelező tudom a többi ember más egyéb elérhetőségét? Hiszen itt megtaláltuk egymást bárkinek bármi gondja volt.... Csak ez megszünt, igaz elkezdték a tagok beírni az elérhetőségeket, de ezt szintén részben az idő rövidsége miatt vagy nem tudta mindenki beírni vagy nem tudta mindenki leírni..... Viszont a lényegnél maradva nem hiszen hogy az Innogames érdekei ellen való dolog lenne legalább pár hónapig még nyitva tartani a régi megszokott fórumokat a világokon.
Nem hiszem, sőt pont ellenkezőleg hogy ez nem a játékosok/klánok összetartását/életét ez ezáltal közvetve az innogames érdekét is szolgálná...

Az már másik dolog hogy milyen sunyi dolog a jutalom pf-et is, minden értesítést mellőzve, az után kiosztani, mikor már az illető a világra nem tud belépni.....
Nem értem miért nem lehett például erről is írni egy tájékoztató levelet hogy tudják a játékosok, hogy mikor hogyan kapják meg.
Az játékosok egy része vagy nem érti ki küldött neki 300 pf-et, vagy nem érti miért nem kapta meg... vagy egyántalán hogy tud most hozzáférni.
Ezt a információhiányt is pótolni illene...

Csupán engedélyezni kellene a nem vendég, hanem a normál belépést.
Túl sok erőforrást nem kötne le 50-100-200 játékos forumhasználata.


Akkor evvel az erővel írhatna nekünk mindenki, hogy engedjük vissza mert fórumozni akar.

Azért ha egy klánból nem tudom 100 másik ember egyéb elérhetőségét az szerintem nem szomorú hanem természtes.

3,5 év játék után nem tudom elképzelni hogy egy lezárt szerver fóruma kell hogy megtudd a másik elérhetőségeit.

Viszont a lényegnél maradva nem hiszen hogy az Innogames érdekei ellen való dolog lenne legalább pár hónapig még nyitva tartani a régi megszokott fórumokat a világokon.

Más világok se maradtak nyitva, hanem a jól megszokott csapat átment másik világra játszani és szórakozni.
Nem akartak a "múltban" élni!

Az már másik dolog hogy milyen sunyi dolog a jutalom pf-et is, minden értesítést mellőzve, az után kiosztani, mikor már az illető a világra nem tud belépni.....
Nem értem miért nem lehett például erről is írni egy tájékoztató levelet hogy tudják a játékosok, hogy mikor hogyan kapják meg.
Az játékosok egy része vagy nem érti ki küldött neki 300 pf-et, vagy nem érti miért nem kapta meg... vagy egyántalán hogy tud most hozzáférni.
Ezt a információhiányt is pótolni illene...


Mindenki tudta, hogy a győztes klán mindegyik tagja kap 300 prémium pontot ebben nem volt titok.
Ha józan paraszti ésszel gondolkozunk, akkor kézenfekvő, hogy azután osztják a prémium pontot miután a szerver lezárult.
Képzeld el ha az olimpián is a 400 méteres gátfutásnál már 350 méternél a versenyző nyakába dobnák az érmet. Ha meg valakinek valami nem tiszta akkor nyugodtan írhat nekünk ticketett soha nem zavartunk el senkit válasz nélkül!
 

DeletedUser

Vendég
Azért kicsit nem jó az olimpiás hasonlat.....

Itt az történt hogy véget ért az olimpia, mindenki hazament és a díjat "elküldték utána postán..."
(bár akkor erről legalább értesül a postástól, de itt semmi értesítést nem kapott róla senki....)
(ott a pf...(már ha ott van mert arra is volt példa hogy nem kapta meg valaki ) ha véletlenül még fellépsz a fiókkal más világra akkor megtalálod, ha nem akkor meg így jártál, ... körülbelül ezzel egyenértékű ez a megoldás...)

A szerver megnyerésekor talán lett volna erre 3 nap, de nem, ez a része ráér,miután lezártáka szervert....

Ha mindenféle facebook rajz meg verspályázatról lehet körlevlelet írni akkor a szerver megnyeréséről és a nyertesek pf jutalmának átvételi módjáról miért nem lehetett?

Én ezt hiányolom főként...

A megnyerése a szervernek megtörténtmár korábban, csak az olimpiás hsonlattal élve nem osztottáktok ki a díjakat, hanem megvártátok hogy mig eltünik mindenki, mivel már nem lehet belépni...

Kövezz meg nyugodtan azért ha nem tudom 3.5 év után az összes klántag (kb 130-140 fő)elérhetőségét (ésesetleg azokkét akik méltó ellenfelek voltak) és csupán 5-10 fővel vagyok egyéb módon kapcsolatban....
De ez sajnos így van.....

Nem a múltban akar élni senki, de 3 nap után elérhetetelnné tenni (aztami egyébkéntmeg elérhető csak vendég módban továbbra is.... (csak így pont a lényeg nem elérhető...)) 3.5éves szervert.... az a többség számára túl gyors....
Mit tehet az aki belépni sem tudott mert szabadságon volt?

Te ezt méltó lezárásnak érzed 3.5 év után?

Mit mondtam nem kell pluszz szervert ezért szerintem fenntartani (de ebben biztos 100%-ra nem vagyok) hiszen a szerver most is él,másképp nem lehetne vendégmódon belépni akár a 9-es világra...

Nem gondolom én sem hogy évekig lenne értelme még hagyni az embereket belépni, de 1-2 hónap bőven beleférne....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Azért kicsit nem jó az olimpiás hasonlat.....

Itt az történt hogy véget ért az olimpia, mindenki hazament és a díjat "elküldték utána postán..."
(bár akkor erről legalább értesül a postástól, de itt semmi értesítést nem kapott róla senki....)
(ott a pf...(már ha ott van mert arra is volt példa hogy nem kapta meg valaki ) ha véletlenül még fellépsz a fiókkal más világra akkor megtalálod, ha nem akkor meg így jártál, ... körülbelül ezzel egyenértékű ez a megoldás...)

A szerver megnyerésekor talán lett volna erre 3 nap, de nem, ez a része ráér,miután lezártáka szervert....

Ha mindenféle facebook rajz meg verspályázatról lehet körlevlelet írni akkor a szerver megnyeréséről és a nyertesek pf jutalmának átvételi módjáról miért nem lehetett?

Én ezt hiányolom főként...

A megnyerése a szervernek megtörténtmár korábban, csak az olimpiás hsonlattal élve nem osztottáktok ki a díjakat, hanem megvártátok hogy mig eltünik mindenki, mivel már nem lehet belépni...

Kövezz meg nyugodtan azért ha nem tudom 3.5 év után az összes klántag (kb 130-140 fő)elérhetőségét (ésesetleg azokkét akik méltó ellenfelek voltak) és csupán 5-10 fővel vagyok egyéb módon kapcsolatban....
De ez sajnos így van.....

Nem a múltban akar élni senki, de 3 nap után elérhetetelnné tenni (aztami egyébkéntmeg elérhető csak vendég módban továbbra is.... (csak így pont a lényeg nem elérhető...)) 3.5éves szervert.... az a többség számára túl gyors....
Mit tehet az aki belépni sem tudott mert szabadságon volt?

Te ezt méltó lezárásnak érzed 3.5 év után?

Mit mondtam nem kell pluszz szervert ezért szerintem fenntartani (de ebben biztos 100%-ra nem vagyok) hiszen a szerver most is él,másképp nem lehetne vendégmódon belépni akár a 9-es világra...

Nem gondolom én sem hogy évekig lenne értelme még hagyni az embereket belépni, de 1-2 hónap bőven beleférne....


Nos azt hiszem itt az ideje a műhisztit, műbalhét befejezni. Megnyertétek a szervert, lezárult egy időszak, de úgy látszik te ezt nem vagy hajlandó tudomásul venni. Nem tudom a gratuláción kívül milyen elismerésre vágysz, de tőlünk és az Innogames-től jelen pillanatban ennyire telik. Először kezdted a miért nem lehet továbbra is belépni mondatokat hangoztatni, majd a prémium pontokba kötöttél bele, és mi lesz azokkal a játékosokkal akik szabadságon vannak szöveg következett.
Van még valami esetleg ami ennyire nyomja a lelked?
Értsd meg végre, az Innogames lezárta a szervert, nem lehet belépni, még akkor sem, ha te otthon ezért könnyeket hullajtasz. Pontosan tudtátok, hogy meg fogjátok nyerni a szervert az idejével is nagyjából tisztában voltatok, úgyhogy felesleges a fórumon maradt információ szöveg hangoztatása, ha akartátok volna már rég archiváltátok volna időnként, nem pedig a végén kapkodni, hogy oh jajj elfelejtettük, nem volt rá idő stb...
A prémium pontokat más ajándéknak veszi, és örül neki, ha mégoly csekély is. Az aki eltöltött 3,5 évet a szerveren, biztos vagyok benne, hogy tudja hogyan kell elkölteni, esetleg másnak adni ha már nem kíván játszani, de ha esetleg mégsem tudná, akkor a support mindig is segített, és ezután is fog.
Az hogy valaki éppen szabadságon van, annak nem tudok pozitív hírrel szolgálni. A szervert pont most nyertétek meg, nem később és nem korábban. Mindig is lesznek olyan játékosok akik éppen valamilyen elfoglaltság miatt nem lesznek épp itt.

Ezeket a problémákat hoztad fel eddig, válaszoltunk rá, tehát ezekben az ügyekben kérlek már ne írj ide a fórumra, ha mégis szeretnél még valamit hozzá fűzni, megteheted azt a német központ felé, az Impresszum alatt megtalálod az elérhetőséget.
Végezetül még annyit, hogy hamarosan a többi lezárult szerverhez hasonlóan ez a fórumrész is végleg lezárásra kerül.
 

DeletedUser

Vendég
Grasshopper szavaival mélységesen egyet értek. Meghatározó gondolatokat fogalmazott meg mindig ez alatt a 3 és fél év alatt, és teszi ezt most is. Egyértelmű, játékosbarát.
Magam sem fórumozok itt, bár olvasom. Néha nagyon hiányzik:D a játék.
Ami a szerver zárását illeti, szerintem is elsietett volt. Az utolsó napokban az addigi ellenségekkel is közös lett a fórum és az ő véleményük, a közeledésük, a "béke" által áthatott őszinte szavaik is fontossá váltak (volna). A jövőre nézve is.
Tudom, hogy a német tulajdonost ez nem érdekli, de nem szabad elfelejteni, hogy az ilyen 3 és fél évig játszó emberek fogyasztják a prémium pontokat ( magam keveset vásároltam, bevallom).

Régen még ki volt írva a Kezdőlapra, hogy hány játékos csatlakozott a játékhoz, aztán - miután rohamosan csökkenni kezdett a szám - eltűnt a statisztika.

Kedves support! A ti dolgotok is jelezni, hogy itt Magyarországon mire mutatkozik igény a játékosok részéről, hiszen minden nemzet más és más. Lehet, hogy itt szorosabb és komolyabb volt a klánélet, mint máshol. Ez csak egy javaslat, de meggondolandó. Az Innogamesnek sem mindegy, hogy egyszerre belép 100-130 fő, akik végig is csinálják. Prémiumostól.
 
Fent