Klán megnyitás!

DeletedUser7967

Vendég
Most már jöhetnek a levelek :D:D

De amúgy:

Köszönjük a táblázatokat a Wikin. Hatalmas köszönet érte! :)

Sok mindent elárul az amit látok ott, ahogy végig pörgettem őket :D
 

DeletedUser

Vendég
Jó a táblázat, egy nem stimm, a Cotr harcban szerzett falvai becsapós, mert ugyan külső klántól, de szövetségesétől húzta...tehát nem valós harcban szerzett. itt én jobbnak vélném a háború statisztikát figyelembe venni, azaz ahol hadüzenet van, az számít harcnak ! A többi sima faluátvétel...Lehetne egy ilyen statisztikával kiegészíteni ? Hadüzenetben megszerzett faluk (ez jól mutatná az ingyen falu átvételeket, melyik klán mennyit vett át)

Köszönjük a táblázatot
 

DeletedUser7967

Vendég
Szerintem a fentebb említett táblázatban (persze ha megvalósítható) mi lennénk a táblázat alján... :D
Kíváncsi lennék ki vinné a prímet :D
 

DeletedUser

Vendég
szívesen látnék egy Játékos listát is. LET-LEV-Falvak listát globálisan.
 

DeletedUser8560

Vendég
ha megcsináljátok és berakjátok excellbe, akkor átrakom HTML formátumba és kirakom.
A táblázatoknak meg nyitottam egy új topicot, bár csak zárva, csacsogni róla máshol kell.

üdv, én
.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Jó a táblázat, egy nem stimm, a Cotr harcban szerzett falvai becsapós, mert ugyan külső klántól, de szövetségesétől húzta...tehát nem valós harcban szerzett. itt én jobbnak vélném a háború statisztikát figyelembe venni, azaz ahol hadüzenet van, az számít harcnak ! A többi sima faluátvétel...Lehetne egy ilyen statisztikával kiegészíteni ? Hadüzenetben megszerzett faluk (ez jól mutatná az ingyen falu átvételeket, melyik klán mennyit vett át)

Köszönjük a táblázatot

szia, csináld meg, és én kiteszem.
 

DeletedUser

Vendég
Sajátot tudok csinálni, de az kevés az összehasonlításhoz :) Mindenkiét csak ti látjátok gondolom.
 

DeletedUser

Vendég
Jelentgetés!

Kedves Sajtmacska!
Nagyon halkan szeretném megjegyezni, hogy mi ugyan már kis klán vagyunk ( KL ) de nem hinném, hogy akadt feljelentésünk!!
Valaha azért meghatározó Klán voltunk de akkor sem volt jellemző a smúzolás ránk:)
 

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Sajtmacska!
Nagyon halkan szeretném megjegyezni, hogy mi ugyan már kis klán vagyunk ( KL ) de nem hinném, hogy akadt feljelentésünk!!
Valaha azért meghatározó Klán voltunk de akkor sem volt jellemző a smúzolás ránk:)

Szia,

Hol mondtam én ilyet? :)
 

DeletedUser

Vendég
Itt írtad:)

Szia,

Az az egy tucatnyi törlés alatt álló játékos még a magyar szerveren sem jelent nagy falatot, nemhogy nemzetközi szinten.
A döntésnek az MNÖ-höz semmi köze.
A világ kívülről nézve a következőképp néz ki:
- Inaktívok a klánokban, kitenni nem lehet őket, használni használhatjátok, de akkor megy a szabálytalanság miatt a ban - tehát még az aktívak is veszélyben vannak.
- Bármikor harcolni kezdtek, nem bírtok egymással, és jön a feljelentési hullám, mert mindenkire igaz, hogy nem tudja elképzelni másképp a győzelmet, ne ámítsátok magatokat, hogy a ti klánotok nem ilyen, mert de.
- Nincs mozgás, teljesen beragadt a világ
- A kis klánok a zárásnak (>> inaktívvá válásnak, törléseknek) köszönhetően csak még kisebbek, és önérzet ide vagy oda, a nagyok őket eszik meg, nem egymást ütik - így legalább lenne esélyük összefogni.. Bár nem hiszem, hogy ezt végiggondolták, de ahelyett, hogy felnevelik a fiókjaikat éveken keresztül azért, hogy valamelyik nagy hammbekapja, összeállhatnának egy nagy klánná, és lenne egy harmadik tengely.. 120-an könnyebben tudnak védekezni, mint 34-en. De biztos nincs igazam.

Kiemeltem neked amit írtál:) Valószinüleg minden klánra gondoltál, nem?:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15174

Vendég
+mondom őszintén Sajtmacska,hogy +-van csalódtam most a gondolat meneteden;) végülis már a zárás elött is azt szorgalmaztam,hogy a cotr-t felesleges ütni:) tehát maga a zárás semmin sem változtatott és gondolom ezt láthatták már akkor is a döntéshozók és ezért nem is értettem mire jó a végjáték eme +változtatása.
/cotr tényleges és eredményes ütésére csak 1 lehetőség adódhatott volna-G acc nem elszúrása és ez alatt sajtos nem csak a "feltörés" + kitiltás-nem tiltásra gondolok...magára G-re is/

amit írtál,hogy kis klánok összefognak..ez 1 esetben jöhetett volna létre pl: MNÖ+Angels+ Revo vagy ugyanezen 3klán csak párosítva...más variáció nincs-nem lehetne-lehetett volna
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az a lehetőség kimarad, hogy a kicsik, nagyhoz csatlakoznak :) ez is egy verzió, csak ez kimarad az okfejtésből :) Hisz mindenki nyerni akar, tán nagyobb eséllyel lehetnek ott mintsem össze fogjanak...no meg már nincs is kivel össze fogni :p két oldal van már csak meg egy kakukk tojás :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7967

Vendég
Vagy a "kicsik" dicsőséggel viseleki a bukást, és harcolnak a végéig mintsem beállnának a sorba... DE persze Engem senki sem így ismer na meg nem vagyok ott minden klánban, ezért lehet még szímítani csodákra :D:D
 

DeletedUser15174

Vendég
persze...csak okosan:p +hallom,hogy rosszalkodsz,akkor rád is tervet készítek:D
 

DeletedUser7967

Vendég
Húha... majd akkor bemenekülök a BFK-ba, úgyis az a menő hogy mindenki oda megy :DDDDD
 

DeletedUser15174

Vendég
hmmm ez most picit fogalom zavaros:p fogtok még ti is máshol lenni;) tényleg amit írtam neked és a srácnak +sem próbáltátok?
 
Fent