Csevegő.

DeletedUser8473

Vendég
Én nem szeretem a macskás pasikat.
Aki még beszél is velük meg főleg nem.
 

DeletedUser8473

Vendég
Azt én is remélem, és azt is remélem pszichológus is van közte és pr-ben elküldi a telefonszámát, a feleségem utálja ezt a játékot, soha nem is játszott, engem sem ösztönöz, hogy játszak, ezért vettem csak el ennyi faludat, mert nekem a család a fontos.


Ne etess már klán társam volt,csak tudom ki kezdte el a fiókot vinni.
 

DeletedUser

Vendég
a te klántársad? na most megleptél, mit tudsz amit én nem?pont annyi értelme van vele beszélni mit veled :)
egy ilyen karakterre biztos emlékeznék
 

DeletedUser8473

Vendég
Hát emlékeznél is ha te nem át vetted volna fiókot.Mivel elég sokat leveleztem vele.
 

DeletedUser

Vendég
ja és a feleségem azt üzeni nem tudja ki vagy , de nem is bánja
 

DeletedUser8473

Vendég
Ide figyelj,nem érzed ,hogy kínosa lehet már a sok hazugság?
V5 ben elég sokan tudják,hogy nem vagy a igazi gazda.
Mért gondolod,hogy számít mit írsz erről?
 

DeletedUser8473

Vendég
De még skypen is beszéltem vele még =MHC= koromban,tehát kár itt teperned.
 

DeletedUser8473

Vendég
Emberke te nem érted a magyart szerintem.
Azért nem emlékezel rám mikor klán társak voltunk,mert akkor még nem te vitted a fiókot.
menj és szórakozz azzal amid van ,ha van a lábad közt valami.
 

DeletedUser

Vendég
szerintem, ha ennek lenne valami valóságtartalma , akkor játszanék még?
te biztos jelezted már a supportnak:), ha átmegy egy kóbor kutya előttetek , ezt is jelented.
 

DeletedUser8473

Vendég
Nem jeleztem.Mért jeleztem volna hiszen mindenki tudja,hogy felesleges.
De ettől még igaz.Csak tudom,hogy pasi vagy nő az akivel beszélek mikin,.
 

DeletedUser

Vendég
rosszul eset nekem és a micsodámnak a lábam között :(
figyú te ma másodszorra lepsz meg engem és a feleségem, igazán vicces estét szereztél nekünk, de komolyan rég nevettünk ennyit.Még tralalával sem beszélt skype-on a feleségem nem hogy veled egyszer is.Vicces kettes vagy.
 

DeletedUser

Vendég
na szép, itt hagyott engem és a micsodám, most megsértődött, vagy anyai kötelezettségei szólították el?
Elüldöztem, megértük, hogy nem az övé volt az utolsó szó, szerintem beugrott neki még valami abból a skype beszélgetésből.
 

DeletedUser8473

Vendég
Beszélj csak azt amit akarsz.Én meg tudom amit tudok,sőt nem csak én.
Ha nem a feleséged verte a nyálát skypen,hogy ilyen meg olyan pancser az egész spárta akkor elég sok gazdája volt már a fiókodnak.
A butaságod statisztikával akarod takargatni na meg fére beszélgetéssel.

2011.06.18. itt kezdet a spárta támadni.Akkor olyan 60 személy szált be.
Hetekig folyamatosan 5000-nél volt a bejövő számláló.
Majd lett egy 10 napos kitiltásom.
Ember az elmúlt 4 hónapban annyi bejövőm volt,hogy neked álmodba se lesz annyi fizetésed.
Ez a mostani akcióban,40 emberig néztem ki támad.De nézd meg a Spárta fórumon kik jelentkeztek.és ha te azt állítod hazudok akkor a saját társaidra is azt mondod,hogy hazudtak és nem indultak rám.
Mellesleg én nem mondtam azt,hogy soha nem kértem védőt senkitől.
Csak azt,hogy nem mindig amikor csak tudtam magam oldottam meg..Azért nézd meg milyen túl erő támadt rám.Te már bele roppantál volna szerintem.
A mostani akciótok előtt én egyedül mentem rá a -CHUCKY- gyerekre,már küldte is a levelet,hogy ide meg oda kell neki védő,pedig mennyivel nagyobb mint én.
Ha megint nem jön rám a fél Spárta szét kaptam volna mint foxi a lábtörlőt.
Szerinted mindenki inaktív akit támadok csak azért mert ép nincs gépnél mikor indulok.Érdekes.
-CHUCKY- gyereknek is 2 nap után sürgős családi baja lett,mert nem bírta a nyomást egy olyan picike játékostól mint én vagyok.
A másik meg te folyamatosan a gyerekeim veszed a szádra.Neked talán nincs?Csinálj párat és rágódj azokon.
Egy szónak is száz a vége.Annyit tettem le v5 ben amit tudtam.Lehet nem sok,de több mint amit te tudtál csinálni.
Én tisztán és őszintén játszok.Annyit amennyit csak tudok.
Fikázhatsz 20 évig is olyan nagyon nem tudsz vele zavarni.Az,hogy reagálok rá csak azt jelenti van véleményem nekem is.De támadhatók akár az egész klán is se baj.Én egyedül csinálom a fiókom és ennyi emberrel szemben veszteni ennyi falut nem szégyen.
De meg kell mondjam alaposan le járatod a klánod te és a volt NC sek.
 

DeletedUser

Vendég
Jól van, igazad van, egy könnycseppet elmorzsoltam, nagy vagy ildi, tényleg, hívtam egy szobrászt és a szoba közepére lehelyezek egy ildis szobrot.Minden nap meghajlok előtted, isteni nagyság.

ui:(gondolom a weise nem támadta, csak a te seregeidtől roppant össze csaki)

csókol a sok személyéjiségű!
 

DeletedUser8473

Vendég
Gondolj azt amit csak akarsz legyen egy gyerek nap neked is.Megérdemled,ha már soha nem volt gyerek szobád.
 

DeletedUser8473

Vendég
Te ne is haragudj,de neked ehhez annyi közöd van mint e...d.
vagy is semmi.
 
Fent