Klánháború Ötödik Forduló

DeletedUser

Vendég
Köszi a választ!

Még annyi, h barbár falvak csak valamilyen élő játékostól származhatnak, vagy vannak olyan falvak, amelyek eleve barbárként indultak?
 

DeletedUser

Vendég
Köszi a választ!

Még annyi, h barbár falvak csak valamilyen élő játékostól származhatnak, vagy vannak olyan falvak, amelyek eleve barbárként indultak?

Vannak olyan falvak, amelyek eleve barbiként indulnak.
(Pl. új világ indulásakor, szinte azonnal beregisztrálsz, és a térképen már egyből ott van pár barbi, amelyek farmolhatóak)
 

DeletedUser13195

Vendég
Sajtmacska te miért nem írtad ki hogy lett 2 szavazatom a 3. fordulóban???Mert lett és a történetem érvényes volt.
 

DeletedUser

Vendég
Vannak olyan falvak, amelyek eleve barbiként indulnak.
(Pl. új világ indulásakor, szinte azonnal beregisztrálsz, és a térképen már egyből ott van pár barbi, amelyek farmolhatóak)

Mert nem emlékszek pontosan h csak bónuszokat, vagy barbikat is rak-e le a gép, de akkor köszi a választ. :)
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm Sajt a kétszer 60 PF pontot, de pontosan miért is kaptam? :)
 

DeletedUser

Vendég
..,

Én egyszerk kaptam csak, de aztot akkor, amikor lett itt az 5. kérdéssor, a 4.-ben pedig részt vettem, talán jhó válaszokat adtunk :)
 

DeletedUser

Vendég
..,

Rácz Úr, légy türelemmel :) Köszönöm, nekem a pp is elég :p
 

DeletedUser

Vendég
Mikor lesznek kint a 4. kérdéssor megoldásai és a nyertesek? :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt support!
Mi van olyankor, ha valaki egy az egyben, copy-paste másolja valakinek a megoldását?
Az ugyanúgy érvényes?

Ugyanis az 5. kérdéssorra adott válaszomat 3 emberke is copy-paste másolta (szerintem ugyanazon emberke).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10294

Vendég
Fel lett már vetve ennek az elején már és hát lehet.
Amúgy is nem tudhatja, hogy jót másol-e le.
Én mondjuk most a kifejtősöknél mindent a szabályzatok és a segítségből másoltam egy az egyben ki, amit más is megtehet ugyan úgy.
 

DeletedUser

Vendég
A kifejtős rész is egy az egyben ugyanaz.
És az én válaszom nem igazán egyenválasz, saját megfogalmazás, nem kimásolt.
 

DeletedUser10294

Vendég
Értelek, de ezt tényleg már kibeszéltük és megtehetik.
Csak az érintetteknek esik rosszul hogy esetleg az ő válaszával nyert a másik is.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Sajtmacska!

Ha valóban nlstemplar nyert az 5. fordulóban, akkor valószínűleg a "9.) Milyen büntetést kap az illegális nyersanyag küldő?" kérdésre tett válasza is helyes: b, vagyis hogy "b) a küldött nyersanyag mennyiségétől függően kap kizárás"

Ezzel szemben a büntetési rendben szó szerint ez van írva:

"§2.2 Küldő fiók
A büntetés a küldött nyersanyag mennyiségétől függetlenül a három nap támadható kizárás."

Most megint én értek félre valamit, vagy most mivan? :confused: Már lassan kezd elmenni az életkedvem is. :D
 

DeletedUser5879

Vendég
Én csak azt nem értem,miért ne lehetne ugyanaz a saját jelszavam,mint a helyettesített fióké...

Talán kérdezzem meg a felkérőt,hogy mi a jelszava,és ha nem egyezik az enyémel,akkor elfogadom,ha mégis,akkor írok neki,hogy keressen mást?

Evvel a cselekedettel pedig szintén szabályt szegek,mert ugye azt megint nem szabad tudnom,hogy mi is a másik fiók jelszava...:eek::confused::confused:

Vagy mi erre a bevett eljárás?
Hogyan szűri ezt ki a tisztelt support?Beriaszt a rendszer,vagy mi a fene?

Az kitűnt már a szabályzatból,hogy kész lutri helyettest kérni,vagy helyettesíteni bárkit is,szerintem a multi és a "sértő" profil után a legtöbb feljelentés helyettesítés miatt kerül a "bírák" elé.

Egyszerűbb lenne,ha törölnék a játékból kompletten ezt a funkciót,mert rengeteg visszaélésre ad lehetőséget minden szempontból.
 

DeletedUser12036

Vendég
Azt szeretném kérdezni hogy a Résztvevők listájában miért csak 2 fordulóban neveztem helyesen?
a többiben is rendesen a szabályok szerint irtam a megoldásokat...nem értem ezt,vki megmondaná miért van?
 
Fent