Klánháború Ötödik Forduló

DeletedUser8631

Vendég
Ugyan a kérdés megválaszolásra került, de a következő hasonló kédésnél legyetek szívesek pontosabban fogalmazni, mivel a milicia is elérhető egység. Tény, hogy időlegesen van jelen, és csak bizonyos faluszámig áll rendelkzésre, de mint egység lehet olvasni a súgóban róla. Igen zavaró dolog tud lenni, hogy csak egy ilyen apró "hiba" miatt születik kevesebb jó megfejtés.
 

DeletedUser11646

Vendég
Ugyan a kérdés megválaszolásra került, de a következő hasonló kédésnél legyetek szívesek pontosabban fogalmazni, mivel a milicia is elérhető egység. Tény, hogy időlegesen van jelen, és csak bizonyos faluszámig áll rendelkzésre, de mint egység lehet olvasni a súgóban róla. Igen zavaró dolog tud lenni, hogy csak egy ilyen apró "hiba" miatt születik kevesebb jó megfejtés.

Hát ja... ez elég félrevezető volt így :(
 

DeletedUser12159

Vendég
Hány világon van milícia? Hány %-a tudja, hogy egyáltalán van milícia is a klánháborún mivel nem sokan vannak olyan világon ahol létezik ilyen egység.
Bár én mindkettőt elfogadnám megoldásnak. A győztesek nevei nem lesznek a témanyitó hozzászólásban felsorolva?
 

DeletedUser8560

Vendég
Hány világon van milícia? Hány %-a tudja, hogy egyáltalán van milícia is a klánháborún mivel nem sokan vannak olyan világon ahol létezik ilyen egység.
Bár én mindkettőt elfogadnám megoldásnak. A győztesek nevei nem lesznek a témanyitó hozzászólásban felsorolva?

most készül egy nagy-nagy táblázat az összes indulóról, pontszerzőről, stb. nemsokára kint lesz és megy róla körlevél is.
Az 5. forduló nyerteseit a legelső oldalon írjuk ki.

sajt.
 

DeletedUser12159

Vendég
Köszi, remélem nem lesz több hibázott kvíz válaszom :)
 

DeletedUser8631

Vendég
Hány világon van milícia? Hány %-a tudja, hogy egyáltalán van milícia is a klánháborún mivel nem sokan vannak olyan világon ahol létezik ilyen egység.
Bár én mindkettőt elfogadnám megoldásnak. A győztesek nevei nem lesznek a témanyitó hozzászólásban felsorolva?

Ne haragudj, de nem az volt a kérdés, hogy a magyar szerverek 90%-n hány egység elérhető, hanem hány egység van a játékban.
 

DeletedUser12920

Vendég
Védekezőként legyőzött íjászért mennyi LEV pont jár?

Most ez, hogy is van? Én védekezek, vagy az íjász?
 

DeletedUser9327

Vendég
Ha TE vedekezel, es az ijjasz tamad teged.
Peldaul ha en megtamadlak teged 1.000 ijjaszzal es te mindet legyilkolod akkor nem kapsz ugyanannyi pontot mintha te tamadnal engem valamivel es en 1.000 ijjaszal vedekeznek es ugy utned ki mindet
 

DeletedUser12108

Vendég
Ma már kellet volna új kérdéssor és a harmadikat lezárni.. értékelni
 

DeletedUser12159

Vendég
látom még nem lett meghirdetve az eredmény addig reménykedünk :)
 

DeletedUser12159

Vendég
woow a tanyaszabályra érkeztek érdekes válaszok :)
régen a súgón meg volt a jelentése
 

DeletedUser

Vendég
hat nah nem tiszta a dolog a fejünkben:D
mikor rakják már ki a nyertesek listáját??:S
 
Fent