WikinG

  • Témaindító Dark Lord Vezér
  • Kezdés ideje

DeletedUser16178

Vendég
Savanyú a szőlő ? :)))

Itt meg mi az ábra ?

Side 1:
Tribes: WikinG
Side 2:
Players: Imrepal (CNN)

Timeframe: Örökké


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 9
Oldal 2: 0
Különbség: 9

chart
 

DeletedUser

Vendég
Még meddig?

Csak azt szeretném kérdezni, hogy még meddig mész el sértődöttségedben?

Gyalázni azt nagyon tudsz, de csak tudd fel sem veszem.
Hiszen a formád hozod, eddig is csak ezt csináltad.

Mi más bünöm van azon kívül, hogy megsértettem az egódat?
Nem kértem senkit se, hogy kövessen..
 

DeletedUser

Vendég
Csak azt szeretném kérdezni, hogy még meddig mész el sértődöttségedben?

Gyalázni azt nagyon tudsz, de csak tudd fel sem veszem.
Hiszen a formád hozod, eddig is csak ezt csináltad.

Mi más bünöm van azon kívül, hogy megsértettem az egódat?
Nem kértem senkit se, hogy kövessen..

Atty kérlek szépen ezt ne itt a játékba pmbe beszéljétek meg ez nem tartozik a többi játékosra .....Léci
 

DeletedUser12554

Vendég
a wiking az egyben van ahogy látható is :)
Akik elmentek azokért nem kár :D:D:D

az idegbetegje kiszállt .....

A klán fele?:) Azok akikért eddig kiálltál? Darkííí... ne kamuzz. Skype-on nem kellett volna úgy kiosztani az embereid, akkor talán nem veszítettél volna el ennyi aktív játékost, de megsúgom...menni fognak még el.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16518

Vendég
Szarni rá :D
Elment a fele ? Azért annyi nem ,mondjuk 300 falut veszíteni egy nap alatt nem kis teljesítmény az biztos :D Vígasztaljon a tudat,hogy voltak azért már nagyobb klán omlások is a törénelemben :D
Elmentek jópáran ,igazából a művész lélek réteg hagyta el a társaságot,tudod nem fért meg az én proli világomhoz :D
Ami rossz szó is elhangzott rólam ,illetve az "én felemet" ért vádakról csak annyit :
- Az egyikük ,meg most osztogatja a falvait klánon kívülieknek ,anélkűl hogy tudtam volna arról hogy befejezi a játékát. Ezt a WikinG keretein belűl ..." Ja,és akkor az ilyenektől kérjünk elnézést ? Na ne már. Aki nincs is képben ,mert sokan azt sem tudják mi folyik itt,azért mégiscsak el kéne hogy gondolkodjon pár dolgon. Ezt a mondatot a társam fogalmazta meg , elég darabosan, de legalább szókimondóan :D



Ebben áll a lényeg !
Medusa & Black Duke & Mélia meg még néhányan volt itt a filozófikus réteg :D
Egyszerűen csak támadni és védekezni kellett volna,nem pedig azon csámcsogni,hogy amikor egyesek kikészítenek a töketlenségükkel ,akkor mindenki engem támadjon le mert túlléptem a szépirodalmi tűréshatárt . :D
Minden alvezérnek be kellett volna segíteni tanítani a társaságot, és nem csak a véleményeket osztogatni a Vezérin. Ötleteket is szívesen vettem volna,azok sem jöttek.

Játszunk tovább.
Aki abbafejezi az nem miattam fogja,hanem azért,mert az általam összetákolt házban nem fért meg ,és jobbnak látta rámvágni az ajtót....kívűlről . Lehet dideregni odakünn.vagy éppen Új házakat ,új klánokat csinálni. Új hadüzeneteket fogadni. de egyvalami nem változik : a cél

Nem szerettem volna bele szólni,de.....
Megint nem mondasz igazat DL ! És mivel érintett vagyok a kiemelt mondattal,így reagálok is.
Péntek éjjel beszéltem veled telefonon 41 percet,próbáltam rávilágítani a stílusbeli hiányosságaidra és arra,hogy emberekkel így nem lehet beszélni,lekezelően,alázva! Ekkor szó esett arról is,hogy befejezem (tehát már itt bukik a mondatod,hogy nem tudtál erről) megjegyzem meli. és balog lajos tudtommal klánodban vannak,nekik mennek a falvak (nekik is) így itt ismét hazugságon vagy kapva! De mivel éjjel kivágtál a klánból,ezért a kint lévő védelmeket visszahívtam a frontról és nem segítek klánod tagjainak a nemeselésben sem (köszönjék a "NAGY" DL-nek! Aztán még egy valótlanságod..........létrehoztál egy fórumot méliáról (amit már töröltek) alázod a porig ( úri ember hölgyekről így nem beszél) . Teszed ezt 24 órával telefonos beszélgetésünk után,ahol közölted velem mélia tartja össze a brigádot,ő viszi a fórumot és ha ő nem lenne,akkor a klán szétesne. Eltelik 24 óra az ellenkezőjét állítod és kidobod. Valami ott nálad nyak felett nincs rendben!
Most akkor mi van DL?
Melyik DL az igazi éned? A telefonos,vagy a 24 órával késöbbi?

Én eddig a szerverig nem ismertelek,a tudásod megvan ,hozzáállásod elismerésre méltó,de..............de a stílusod és a hangnemed az felejtős!!!
Ha ezeket össze tudod egy időben és egy helyen hozni,akkor nagy vezér lehetsz,de ha csak egy is hiányzik,addig csak azt kapod ami jár az ilyeneknek.
Jut eszembe,a kritikákat sem bírod....atty kritikát fogalmazott meg rólad,erre kivágtad és az álltalad helyettesített fiókból betámadtad! Ez mire volt jó?
Erről ismerni meg a nagy vezért??

Nem akartam ide beregizni,de ez a hsz-ed erre kényszerített,sajnálom,máskor mondj igazat!
Most pedig betünként elemezhetsz és lehet rohanni jelenteni (eddig is ezt csináltad )

 

DeletedUser16518

Vendég
Szerintem értelmezési zavar támadt nálad. Melyik szót nem érted? Telefonon közöltem veled,hogy befejezem,meli írása tegnapi :) Ergo tudtad,tehát hazudsz!

E hsz-ben saját magad is lebuktatod kicsi huszár,mert tudtad,hogy klántárs foglal,de elébb nem így állítottad be :)

Kapkodj csak,vagdalkozz......az ürességbe !
 

DeletedUser16518

Vendég
Szerintem Te nem tudod hogy mivel játszol.
És milyen szabályokkal.
milyen etikettel .
minek jössz fel ide egyáltalán ? Hogy másokat alázz meg ????
Velem nem fogsz szórakozni, vágtalak is ki a klánból.
Vagy odafigyelünk magunkra vagy menjen el aki akar isten gírével .
ezt meg neked írták :D:D:D

""""mi ez a szar már megint aki menni akar menjen a fenébe a többi meg foglaljon falvakat és támadja az ellent tiszta baromság ez sok maradok, megyek, szavazok,stb..., játszunk és kész totál ki vagyok ezektől a baromságoktól""""

Azért nem mentem,hogy a klán (meli.,balog lajos be tudjon foglalni)
Nem tudom hányszor kell ezt neked leírni,hogy megértsd!
Hogy minek jöttem fel ide? Ismét nem értelmeztél rendesen,pedig leírtam szépen. Olvass vissza tagoltan.....azért regiztem mert megemlítettél és valótlanságokat állítottál!
De töröltethetsz is,ezzel is csak magadat minősíted!

És itt a vége,én befejeztem,következő válaszod még tisztelettel elolvasom,de már nem reagálok rá! Belefáradtam,hogy értelmezni keljen felnőtt embernek a sorokat!

Részemről zárható :)
 

DeletedUser16518

Vendég
azt írtad,hogy a stílusom minősíthetetlen,és hogy csúnyán beszélek az emberekkel .


mondjuk éppen Medusával példálóztál, akkor
ide alulra kérném a példát :
Medusával való levelezés ,vagy a VELE való beszélgetés ,bármi jöhet ! engedélyt megadom tessék !
egyedűl Méliát küldtem el tegnap reggel ......de annak is megvolt az előzménye.
( Ha ez nincs meg,akkor egyszerűen csak hazudozol jobbra-balra, rágalmazol alaptalanúl, mert ott hallgatod Mélia ,Medusa meg Fekete szövegeit hogy így meg úgy ,azt semmilyen alapotok nincs erre csak ti már ilyenek vagytok ....megkeseredettek :D:D )
|
|
|
\/

Látod,hogy nem tudsz értelmezni???? Ki említette itt medusat? Te,mert én nem :)
No de mondtam,részemről ennyi,nem reagálok a továbbiakban,mert mint tudjuk.......okos enged.....a hóember elolvad!
 

DeletedUser3242

Vendég
hát erre az egészre ami zajlik csak annyit lehet mondani: sose becsüld le egy csapat hülye hatalmát.
(h ki a hülye én már nem tudom, csak azt h ezért a mondatért kizárás jár - de akkor is igaz, nagyon is!)
 

DeletedUser16178

Vendég
jó,akkor ezt jelentjük is...

Látod szkita ennyi eszed nincsen ,ahelyett hogy meghúznád magad ,még feljössz ide mocskolódni.

Megnézem a játékos nevedet erre lejön hogy ki is vagy :D:D:D
Ennyire hogy lehet valaki óvatlan ! :D
A játékban multi miatt jelentettelek a supportnál.
Remélem az ILYEN CSALÓKAT kitörlik innen örökre :D:D:D

"Hol itt,hol ottt bukkansz fel" :D Hát egy ideig sehol sem fogsz :D:D:D

Ha a nagyérdemű eddig nem jött volna még rá,akkor hadd mutassam be :

szkita = Randír = kuber .....

A stílus ami félreismerhetetlen :D:D:D
A stílus, és a játék szabályok állandó és örökös megszegése.
Az ilyen Csalóknak ,nem globál bann járna ? :D:D

...és nicsak !
deadly shadow is ott van abban a klánban :D
Akiről azt hallom,hogy mindenhol van egy multis accountja amelyekkel más klánokba épül be :D
Az ilyeneket miért nem IP-bannoltatják innen ?
Hisz láthatóan sosem javulnak meg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16518

Vendég
jó,akkor ezt jelentjük is...

Látod szkita ennyi eszed nincsen ,ahelyett hogy meghúznád magad ,még feljössz ide mocskolódni.

Megnézem a játékos nevedet erre lejön hogy ki is vagy :D:D:D
Ennyire hogy lehet valaki óvatlan ! :D
A játékban multi miatt jelentettelek a supportnál.
Remélem az ILYEN CSALÓKAT kitörlik innen örökre :D:D:D

"Hol itt,hol ottt bukkansz fel" :D Hát egy ideig sehol sem fogsz :D:D:D

Ha a nagyérdemű eddig nem jött volna még rá,akkor hadd mutassam be :

szkita = Randír = kuber .....

A stílus ami félreismerhetetlen :D:D:D
A stílus, és a játék szabályok állandó és örökös megszegése.
Az ilyen Csalóknak ,nem globál bann járna ? :D:D

...és nicsak !
deadly shadow is ott van abban a klánban :D
Akiről azt hallom,hogy mindenhol van egy multis accountja amelyekkel más klánokba épül be :D
Az ilyeneket miért nem IP-bannoltatják innen ?
Hisz láthatóan sosem javulnak meg

Ezt most nagyon benézted :)
Viszont mivel megalapozatlanúl vádoltál meg,hogy csaló vagyok ezért én jelentelek fel :)
Reszkess nagyvezír,eljött a végitélet napja!!
Nem tehetek arról,hogy kényszerképzeteid vannak,nem ismerem azokat,akikkel egyenlőség jel alá vontál.
Ha jelentettél,akkor meg fogod tudni,hogy nem volt igazad a support válaszából............na de akkor hogy számolsz el a nem létező lelkiismereteddel???

Kérném a moderátort arra,hogy dark lord vezért vonják felelősségre,megalapozatlan nagy nyilvánosság előtt elkövetett rágalmak miatt!
Ugyanis csalóként vádolt meg. Support,ti tudjátok,mert látjátok,hogy nincs igaza,így kérlek tegyetek ellene,hogy többet ne tudjon rágalmazni!


Köszönöm
 

DeletedUser

Vendég
:D

"A klán immár háborúban áll a következővel: WikinG.

Háború neve: Le a csalókkal ! :)

Hadüzenet:
A multis csalókra lecsap a sors keze ! :D:D:D

Ugye szkita ?
Vagy Kuber ?

Van még neved itten ?
Akár a v1-esen vagy a v7-esen is, itt is csak a csalásból tudsz megélni....


Egyelőre csak egy hadüzenet,de a support már rajtad van ;-)

Jó vergődést kis haver :D
"

Nem tudom, hogy ki az a szkita meg a kuber, de ha ennyire felnyomták az agyad akkor rossz arcok nem lehetnek. :) A hadüzenetet pedig bóknak veszem :) A support meg jöhet, mert én nem csalok vamzerkám :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16518

Vendég
:D

"A klán immár háborúban áll a következővel: WikinG.

Háború neve: Le a csalókkal ! :)

Hadüzenet:
A multis csalókra lecsap a sors keze ! :D:D:D

Ugye szkita ?
Vagy Kuber ?

Van még neved itten ?
Akár a v1-esen vagy a v7-esen is, itt is csak a csalásból tudsz megélni....


Egyelőre csak egy hadüzenet,de a support már rajtad van ;-)

Jó vergődést kis haver :D
"

Nem tudom, hogy ki az a szkita meg a kuber, de ha ennyire felnyomták az agyad akkor rossz arcok nem lehetnek. :) A hadüzenetet pedig bóknak veszem :) A support meg jöhet, mert én nem salok vamzerkám :)

szkitát ismerem,az én vagyok,de se randirt,se Kuber-t nem ismerek!
De állításának ellentettye nemsokára be fog bizonyosodni,így akkor ismét lehull a lepel arról,aki csak vergődik,vagdalkozik,vádaskodik és ezálltal nem mond igazat!
 

DeletedUser16518

Vendég
Megnéztem randirt ki is valójában. Köszi DL,hogy felhívtad rá a figyelmemet :)
A nevem szerinti klánban a helyem :)
Mennyi mindent köszönhetek neked ,látod DL?
Egy új klánt,és azt,hogy magad záratod ki :)
Csak így tovább,erről az oldaladról válj ismertté,a játékodat így ez elhomájosítja!
 

DeletedUser16178

Vendég
a neved szerinti klánban a helyed ^^

o_O

Ha még be tudsz lépni majd a multis accodba :D:D:D
Aki ismeri a KH-t az nem veszi be ezt a színjátékot.
Érdekes, 30 percen belűl felléptek mind a ketten o_O
Érdekes,érdekes....

Jó görcsölést a továbbiakban !
 

DeletedUser16518

Vendég
a neved szerinti klánban a helyed ^^

o_O

Ha még be tudsz lépni majd a multis accodba :D:D:D
Aki ismeri a KH-t az nem veszi be ezt a színjátékot.
Érdekes, 30 percen belűl felléptek mind a ketten o_O
Érdekes,érdekes....

Jó görcsölést a továbbiakban !

DL,köszi :) De ha nincs igazad,akkor feledod a háborút?? És győz a szkita klán? Nézzük mennyire vagy biztos a dolgodban :)
Most meglátjuk mennyit ér a szavad,légy végre egyszer FÉRFI !
 

DeletedUser16178

Vendég
:D:D:D

[SPOIL]Név Helyezés Pontok Világ-ranglista Falvak
szkita 1 72.490 1.141 7
methood 2 34.617 1.661 6
Abacs 13 3 21.651 2.033 5
fumi2 4 2.077 4.191 1
Randír (Vándor) 5 1.458 4.661 1
AdamX21 6 1.392 4.729 1
browneyedboy 7 1.147 5.011 1
Abukarachan 8 1.109 5.043 1
Taresz1 9 1.065 5.096 1
deadly shadow 10 764 5.483 1
toth.tibor337 11 709 5.589 1
Morien 12 676 5.643 1
Yellowgirl (A Griff) 13 654 5.678 1
zEbeEk112 14 503 6.006 1
RedHood 15 367 6.470 1
saade98 16 361 6.502 1
west ham 17 343 6.571 1
Eorl (ifjú) 18 305 6.754 1
Nessaja 19 296 6.802 1
ThePriest (imperator) 20 287 6.865 1
makemeunreal 21 277 6.924 1
bk0526 22 222 7.243 1
vicacica52 23 205 7.356 1
Deni 24 175 7.579 1
kerber 25 159 7.725 1
matetu33 26 126 7.985 1
blade77 27 124 8.002 1
ozyx8 28 101 8.261 1
tabum24 29 74 8.538 1
benito30 30 42 9.125 1[/SPOIL]

Álmodozzál csak :):)

Te most a régi v2-es , v7-es és v15-ös barátaimhoz szóltál ? :D

Ha nem jöttél volna rá, aki nem akar valahol lenni az egyszerűen kilép onnan....
Logikai készség egyenlő a nullával :D

És még azt sem mondható hogy a diplomácia miatt maradnak velem,hiszen köztudott hogy a fél világgal hadban állunk.
De jó haladást kívánok a cserkész tábor lelkes játékosainak , szurkolok mielőbb elérjétek az 5000 pontot, hogy ne 1000 pontokat kelljen befoglalnunk :D:D:D

szkita csatlakozásával jelentős erőfölényt értetek el :D Hajrá párizsis kenyér ! :D
 
Fent