WikinG

  • Témaindító Dark Lord Vezér
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
WikinG_KL_N_Eredeti_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Látom e világon már megalapították a v7-es klánom :)
Ezt értékelem !
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Van 2 toborzó,egy alapitó meg 3 alvezér,ezen kivül vannak még 9en :D :D :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem a tudás számít hanem a lelkesedés ;-)
Nameg a hírnév :D
 

DeletedUser

Vendég
A v15-ös WikinG csapata meg a ROCK klánban található ahogy látom :D
 

DeletedUser

Vendég

DeletedUser12679

Vendég
És akkor most már lesztek/leszel is, Dark? Mármint V18-on.

Nagy ám itt a tülekedés :) De egy kis szín elfér még a palettára.
 

DeletedUser

Vendég
v6-oson sosem jártam Sügér Berci :p

Szevasz Patricia !!
Jó újra látni :D
mi újság van veled ?
Egyszer elmehetnénk kocsmázni :D:D:D
 

DeletedUser15525

Vendég
Szeva Dark:) Régen láttalak:)
Lenyúlták a klánod? Ejej...
 

DeletedUser2362

Vendég
Szeva Dárki lopják az imigedet-,... vigyáz, mert majd a neved kopintják.:D
 

DeletedUser12679

Vendég
Na ja, Dark. Amennyit bosszantottuk egymást.. ez már megérne egy italt :)

Nicsak Lugal mester :) Ti is feléledtek? Vagy csak erre jártál megnézni a nagy zsibvásárt?
 

DeletedUser

Vendég
Szeva Lugal ,rég láttalak, hát mi szél fújt erre felé :D
Játszol ezen a szerón ?
Mert ha nem,akkor jöhetnél xP
É-K

PR csak 1 játék ezt ne felejtsük el ;)
És mint ebben is az érdekek megkívántak egyet s mást :D

belakshel szerint nagy machinátor vagyok, ebben van igazság :D
 

DeletedUser

Vendég
muszáj farmolni, a 22 lándzsással ,mert most keletkezett egy barbi mellettem,és amilyen irtózatos ütemben növekszik , nem szeretném ha lemaradnák róla :D

Amúgy igazad volt 100%-ban a játékkezdéssel kapcsolatban.
A bányákra kell tekerni,mert ez a maréknyi katonám nem ér túrót sem,ha kimerítem ezt a barbit :p

a többit már rendesen lefarmolták mások...
 

DeletedUser

Vendég
én is erölködök rendesen...na jó erölködök. :)
teljesen rosszul érzem magamat, hogy csak CNN-esek vannak a környékemen és nincsenek MHC-sek.
hogy fogok így erölködve borzongni?? vagy remegve erőlködni?? :)
 

DeletedUser10329

Vendég
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A v7 után hírnévről beszélni, kicsit erős... Nem emlékszem pontosan hol is végeztél? Kérlek segíts egy picit.
Jaj, de buta vagyok, hiszen nem is játszottál végig... :)
 

DeletedUser

Vendég
Talán a v2-es klántársaidat kérdezd Ők biztos jobban tudják :):):)
Kérdezzük meg Tőlük hogy úszott el a vagyon :D

BANN Mester ! Taníts még ! :D
 

DeletedUser10329

Vendég
Talán a v2-es klántársaidat kérdezd Ők biztos jobban tudják :):):)
Kérdezzük meg Tőlük hogy úszott el a vagyon :D

BANN Mester ! Taníts még ! :D

Szerintem a te v7-es történeted sokkal érdekesebb.
Mesélj már, hogyan sikerült a törlés(eidet) elsikálnod, hogy vissza engedjenek? Vagyunk egy páran akiket nagyon érdekelne a dolog.
Kár, hogy amikor leadtad a fiókodat akkor törölték a statról a hozzászólásokat.

Ja, értelmi színvonaladhoz méltóan cselekszel, amikor rámírsz, majd rögtön le is tiltasz? v7-en is ezt csináltad.

Sosem fogom megérteni, hogy miért csak a v2-es eredményemet emlegeted, úgy gondolom, hogy ha A-t mondasz, mondj B-t is. A v7-en elért eredményemet miért nem teszed rögtön mellé, amikor a v2-est emlegeted?

Segítek, azért mert soha nem voltál egy korrekt ember. ;-)
Páran mondogatták, hogy csak rossz oldaladról ismerlek, mert amúgy te egy tündéri ember vagy, de továbbra is tartom magamat ahhoz az álláspontomhoz, hogy ez teljességgel kizárt dolog. Ha te olyan ember lennél, mint amilyennek páran lefestettek, akkor nem csinálnál olyan dolgokat, amiket művelsz.
Szerencsére csak magadat minősíted tetteiddel.

A pü-höz talán csak annyit, hogy mhc topikban kijavítottalak, de kicsit több volt 10 millánál, de értem én, az irigység beszél belőled, mivel sosem volt akkora fiókod és ez iritál annyira.
Sajnállak. :D
Szép napot!

Szánalmas vagy és unalmas, de én jól szórakozom rajtad. :D Vergődjél csak, vergődjél.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Elmeséljem ? Oké :)

Az első bannolásom azért keletkezett ,mert valaki törölte itt a külső fórumon az egyik hozzászólásomat , amire hirtelen felindulásból ismeretlenűl is le"bunkóztam" itt a külsőn az illetőt.
De rögtön rájöttem hogy hsz-t moderálni csak supporter tud, teht javítottam a sértésemet "B"-re ,azonban Thor látta mindezt ,épp itt volt, és bannolt a külsőről és a játékból is egyaránt.
Ekkor léptek fel sokan,köztük jóbarátom Cactusland is ,hogy visszaengedjenek, de asszem Pozor Vlak-nak köszönhettem a "kegyelmet"
Ennyi lenne az indok...szerintem ez nem ér fel egy multis csalással amit a v2-őn összetarháltál magadnak ,de még az itteni fórumsértegetéseid szintjét sem éri el ;)

A Második kizárásom.
Az ELME klán nagyarányú kémkedésbe kezdett minálunk a WIKINGben, amit bizony -AltF4 kollega nemegyszer a külsőn bizonyított is, példáúl a körleveleim megidézésével.
Így játszik tehát az ELME.
Mivel arra gyanakodtunk hogy valamelyikőtök multis accot használ a kémkedésre, onnan szivárogtatva ki az infokat , a supporthoz fordultunk.
Megkértem Bagira-t hogy nézze át a tagjainkat ,talál-e multit .
Bagira talált egy olyan fiókot amelyet 2 hónapja már elhagyott a gazdája, és kiadtuk foglalásra, mivel a végrendelete egy prémcsi nélküli játékosnál (sicc29) nem volt meg tudvalevő hogy a leveleket előbb kukázza a program...
A fiókot meg szerencsétlenségemre épphogy átvettem ,hogy sicc tudja foglalni, mire Bagira kérte az engedélyt ,amit az előbb említett ok miatt nem találtunk meg.
Nos, ezért kaptam végleges kizárást , egy két hónapja itt sem levő account falvainak kiosztása miatt....

Ezután 3 héttel írtak hogy tévedés történt és ezért nem végleges járna,dehát ekkor már csak 60 falvam maradt a 600-ból tehát átirattam a fiókom csöcsy-re
Arra a csöcsy-re aki azután beállt hozzátok hogy Titeket erősítsen .

Szóval akárhogyis nézem , ÉN tettem szívességet Nektek , hogy hamarább megnyerjétek a szervert ,ennek ellnére, itt fikázol, meg köpködsz.
Beszélj inkább arról hogy amikor csöcsy beállt hozzátok, hogyan viselkedtél ill. beszéltél vele szemben .
mondtad hogy egy kanyi katonát nem kap Tőled ,meg hasonlók....
Dehát ilyen egy jó klántárs, remélem mindenki megismeri zsoltr igazi arcát a valóságban :):):)
Mert már ideje lenne....
 
Fent