WikinG

  • Témaindító Dark Lord Vezér
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
brutal55vp0.gif
 

DeletedUser10329

Vendég
Szóval akárhogyis nézem , ÉN tettem szívességet Nektek , hogy hamarább megnyerjétek a szervert ,ennek ellnére, itt fikázol, meg köpködsz.
Beszélj inkább arról hogy amikor csöcsy beállt hozzátok, hogyan viselkedtél ill. beszéltél vele szemben .
mondtad hogy egy kanyi katonát nem kap Tőled ,meg hasonlók....
Dehát ilyen egy jó klántárs, remélem mindenki megismeri zsoltr igazi arcát a valóságban :):):)
Mert már ideje lenne....
Nem bírom, amikor valaki valamit elkezd, de csak addig jut el, ami a számára kedvező...
Ezt mifelénk gerinctelen hozzáállásnak hívják.

A kizárásaiddal kapcsolatos hazugságaid egyáltalán nem érdekelnek, azokat el sem olvastam.
Arról inkább csak annyit, hogy rettentő szerencsés ember lehetsz. Ennyi.
Staton izgisebb volt olvasni a vergődésedet, kár, hogy már törölték. ;-)

Csöcsyhez való hozzáállásomat pontosan a te értelmi szinvonaltalanságodnak köszönhette szerencsétlen, de ha már ezt megemlítetted, akkor miért nem folytattad azutántól is az elbeszélésedet, amikor meggyőződtem róla, hogy hála a jó istennek nem te vagy a fiókban. Azután természetesen mindenben segítettem neki, képzeld még nukeokkal is segítettem a fejlődését, valami jelentéktelen klán, azt hiszem (wiking?) ellen, és elég sikeres is volt. Nemcsak az én segítségemnek köszönhetően. Sokkal jobb játékosnak tartom, mint téged. Igaz az elején a kapcsolatunk nagyon rosszul indult, de amikor a staton láttam, hogy szegény mit állt ki, megkövettem a viselkedésemet az egész klán előtt, és nyilvánosan elnézést is kértem tőle.

Sajnálom, hogy nem folytattad az elregélésedet arról sem, hogy miután buktam a v2-n egy 11 millás fiókot, talpra tudtam állni és mégegyszer felépítettem egy ugyanolyan fiókot. Neked ez soha az életben nem fog sikerülni, mert túl komolyan veszed ezt a játékot. v18-on lesz ami lesz. Itt vannak a régi társak, jókat dumálunk, és tök jól elvagyunk. Fikázhatsz privátban, hogy jaj, még csak 3 falum van, meg ilyenek, de kit érdekel? Én már elmondhatok magamról, hogy elértem ebben a játékban azt, amiről nem is álmodtam... És neked soha nem fog megadatni.
Te meg még mindig csak itt vergődsz. :D

Mondom, szánalmas vagy.

ui.: Látom az egód az még a régi. Gondolod nem tudtunk volna megnyerni a szervert, ha te ott maradsz? Ne viccelj már! Attól, mert folyton azt mondogatod magadról, hogy mekkora nagy játékos, meg vezér vagy, attól még nem leszel az. Azért tenni is kell valamit. :D
Vegyél példát Arkról és PR-ről. Rengeteget vitáztam velük, de azt a teljesítményt amit ketten megcsináltak, az teljesen hibátlan volt. Még akkor is, ha rengeteget morogtam nekik.
Ha ők vennék a bátorságot, hogy a nevük után odabigyesztik a vezér szót, semmiféle ellenérzést nem keltene bennem, mert ők már bebizonyították, hogy remek vezetők. Nem úgy, mint te... Akiről mindösszesen mindenki kb. csak annyira emlékszik, hogy aki a fórumon állandóan vergődik, és már egy csomószor kitiltották (nemcsak a világokból, hanem a szerverről is.)

A stílusod miatt, ez a siker sosem fog megadatni neked. Tudod, a stílus pedig, maga az ember. Bár jelen esetben az ember kicsit erős kifelyezés rád vonatkoztatva, de biológialiag sajnos ezt a fajt gyengíted.

Szép napot!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem bírom, amikor valaki valamit elkezd, de csak addig jut el, ami a számára kedvező...
Ezt mifelénk gerinctelen hozzáállásnak hívják.

A kizárásaiddal kapcsolatos hazugságaid egyáltalán nem érdekelnek, azokat el sem olvastam.
Arról inkább csak annyit, hogy rettentő szerencsés ember lehetsz. Ennyi.
Staton izgisebb volt olvasni a vergődésedet, kár, hogy már törölték. ;-)

Akkor meg minek kérdezel ha nem is érdekel a válasz ?
Az igazság néha bizony fáj :D
Képmutató....

Igaz az elején a kapcsolatunk nagyon rosszul indult, de amikor a staton láttam, hogy szegény mit állt ki, megkövettem a viselkedésemet az egész klán előtt, és nyilvánosan elnézést is kértem tőle.

Egy bunkó vagy ,kész
Ezen nincs mit beszélgetni....

Ez az üzenet nem jelent meg, mert kiowa a Mellőzött listádon van.

Látom a kis pincsike is idetévedt :D
Keresed a gazdit ugye ? :p
 

DeletedUser

Vendég
Megmondom a tutit.
zsoltr ideggyenge vagy ,hisztérikus .
Emlékszem a v7-esen is a saját profilodat azzal töltötted ki,hogy ecsetelsz engem....
Ennyire ad valaki önmagára hogy a másikat ócsárolja folyton az a saját életében is hasonló lehet .
Esetlen :D

Én biztos nem fogok többet adni neked annál hogy hozzád hasonlatosan a játékos profilomat "miattad" tegyem moslékká :D
 

DeletedUser10329

Vendég
Megmondom a tutit.
zsoltr ideggyenge vagy ,hisztérikus .
Emlékszem a v7-esen is a saját profilodat azzal töltötted ki,hogy ecsetelsz engem....
Ennyire ad valaki önmagára hogy a másikat ócsárolja folyton az a saját életében is hasonló lehet .
Esetlen :D

Én biztos nem fogok többet adni neked annál hogy hozzád hasonlatosan a játékos profilomat "miattad" tegyem moslékká :D

Én vagyok hisztérikus? :D :D
Figyike, én halál nyugodt vagyok. Teszek a fejedre, még csak fel sem idegesítem magamat a szánalmas vergődéseden, hogy lassan 3-4 év távlatából is még mindig azon csámcsogsz, hogy törölték a fiókomat.
Értem én, hogy cseszi a csőrödet, hogy annyira tehetségtelen játékos vagy, hogy még az életben nem tudtál felépíteni egy ekkora fiókot. Az meg gondolom különösen idegesít, hogy neekm már 2x is siekrült. Arról nem is beszélve, hogy nagyságrendekkel jobb helyen is sikerült végeznem. Ami ugye tudjuk, hogy neked nem fog sikerülni soha.

Vergődj csak, gyerünk, hajrá.
Írd le még egyszer, hátha valaki nem olvasta még, hogy törölték v2-n a fiókomat, de után írd oda azt is, hogy v7-en hol végeztem.

Szánalmas vagy öcsigolyó.

Inkább a hihetetlenül fantasztikus klánod szervezésével lennél ennyire elfoglalva.

Megyek, mert a felnőtteknek más dolguk is van, mint itt szájkaratézni.

ui.: azért az örömmel tölkt el, hogy a profilomat v7-en ennyire sokszor olvasgattad. Biztosan marha idegesítő lehet, ha az az ember, akit le akarsz járatni, sokkal jobban játszik, mint te magad. :D :D
Amúgy a fejlődésem nyomon követésére alkalmasabb hely a stat, mint a profilom sűrű olvasgatása.

Szép napot!
 

DeletedUser16243

Vendég
Most kaptok egy szép kis figyelmeztetést!
Lehet, hogy a helyi sörözőben ez a hangnem elfogadható, de itt nem. Kérlek vegyetek vissza még időben!
 

DeletedUser10329

Vendég
Mindenféle kötekedés nélkül szeretném felhívni a figyelmet, hogy én nem sértegettem dark lordot. Ugyanez nem mondható el róla...
Nem értem, hogy miért kaptam figyelmeztetést, de attól függetlenül sem állt szándékomban tovább folytatni ezzel a szerencsétlennel.
 

DeletedUser

Vendég
Kit érdekel, hogy te mire hívod fel a figyelmet....
Miért nem a lordok házában adod elő a nagymonológjaidat?
Vagy te lennél Mátyás az igazságos aki álruhában betér ide a poornép közé?

De ha már ide tévedtél, jó ha idejében megtalálod hol is a helyed mert ha korpa közé keveredsz megeszünk ebédre.....
 

DeletedUser10329

Vendég
Kit érdekel, hogy te mire hívod fel a figyelmet....
Miért nem a lordok házában adod elő a nagymonológjaidat?
Vagy te lennél Mátyás az igazságos aki álruhában betér ide a poornép közé?

De ha már ide tévedtél, jó ha idejében megtalálod hol is a helyed mert ha korpa közé keveredsz megeszünk ebédre.....
Oké, kicsit megnyugodtam. Azt hittem, dark lord szerény értelmi színvonaltalanságával, csak egyedül van, de szerencsére nincs egyedül ezen a szinten. Vannak önjelölt társai is.

Kérlek segíts mester, hol is van a helyem? Egyébként nem emlékszem rá, hogy meg lettél volna szólítva. A tévedhetetlen és tökéletes dark lord pedig nélküled is tudja osztani az észt. Nem kell magadat lejáratni azzal, hogy segítesz neki. :D
 

DeletedUser

Vendég
Oké, kicsit megnyugodtam. Azt hittem, dark lord szerény értelmi színvonaltalanságával, csak egyedül van, de szerencsére nincs egyedül ezen a szinten. Vannak önjelölt társai is.

Kérlek segíts mester, hol is van a helyem? Egyébként nem emlékszem rá, hogy meg lettél volna szólítva. A tévedhetetlen és tökéletes dark lord pedig nélküled is tudja osztani az észt. Nem kell magadat lejáratni azzal, hogy segítesz neki. :D

A nagy 10 millás fiókok építése közben lemaradtál itt a v10-es pályák külsőforumos társasági életében...
A mester meg Te lennél mert akár 10 millás fiókokat is el tudsz érni...
Azért van ebben a kicsit visszafogott válaszodban egy kis hiányérzetem: nem használtad a kétségben és a vergődik szavakat amiket csak itt majdnem annyiszor írtad le már mint ahány milliós fiókod volt....

A lejáratás meg...hmmm...engem eddig sem zavart...mondom ha közénk disznók közé keveredsz még a végén....
 

DeletedUser16243

Vendég
Mindenféle kötekedés nélkül szeretném felhívni a figyelmet, hogy én nem sértegettem dark lordot. Ugyanez nem mondható el róla...
Nem értem, hogy miért kaptam figyelmeztetést, de attól függetlenül sem állt szándékomban tovább folytatni ezzel a szerencsétlennel.

Nem csak téged kérlek meg erre. Viszont pozitív változást nem igazán tapasztalok.
 

DeletedUser16178

Vendég
Szerintem Tőle nem is fogsz tapasztalni :)
Vannak emberek akik képtelenek elengedni a bot végét amit csak azért nyújtottak oda nekik, hogy kimásszanak abból a sárból amibe belemerültek :)
Kapálódznak , csapkodnak eszeveszetten magukból kikelve ,de már lehiggadni nem tudnak.
Lehet azért mert így édesebb a dagonya :p
 

DeletedUser10329

Vendég
Hát igen, igazad van. Vannak akik a játékra fordítják idejük nagy részét és vannak akik a játék helyett a szájkaratét részesítik előnyben.
Mivel úgy tűnik nem ismersz, ezért tájékoztatlak, hogy v10- el kapcsolatosan semmiről nem maradtam le, mert semmi közöm hozzá. ;-)
Ráadásul nem is érdekel, így fogalmam sincs mire célozgatsz itt a v10 kapcsán.


Adós maradtál a helyem megjelölésével. Ne forgasd ki a szavaimat, én nem vagyok a sötétség szintjén, nem disznóztam le senkit. Ha véletlenül mégis valamit félreértettél, ezzel kapcsolatosan megosztom veled egyik kedvenc közmondásomat: akinek nem inge, nem veszi magára. ;-)

Szép napot!
 

DeletedUser10329

Vendég
Szerintem Tőle nem is fogsz tapasztalni :)
Vannak emberek akik képtelenek elengedni a bot végét amit csak azért nyújtottak oda nekik, hogy kimásszanak abból a sárból amibe belemerültek :)
Kapálódznak , csapkodnak eszeveszetten magukból kikelve ,de már lehiggadni nem tudnak.
Lehet azért mert így édesebb a dagonya :p

Ó, de hamar visszatért ide a tévedhetetlen ls tökéletes nagyvezér. :D :D
Meddig maradsz? :D :D :D :D :D :D :D
Most miért lettél kitiltva?

Amúgy ezzel a hozzászólásoddal saját magadra célozgatsz?
Szerintem egész jól sikerült bemutatni a viselkedésedet. Tökéletes.
 

DeletedUser10329

Vendég
Nem csak téged kérlek meg erre. Viszont pozitív változást nem igazán tapasztalok.

Én nem használok sértő kifejezéseket, nem gondolom, hogy kocsmai stílusban beszélnék. Ellenben a sötétség nagyságával. Aki éppen most tért vissza a jól megérdemelt pihenéséből, remélem nem is marad túl sokáig.

Javaslom a supportnak, hogy vezessék be a pontgyűjtést globálisan a kitiltások után, szépen lassan csak össze jön neki. Esetleg a régi fiókjaiban összegyűlt pontszámokat is hozzá lehetni adni az új tiszta lapos fiókjához. Főleg, ha bizonyítottan ugyanarról a személyről van szó. Bár úgysem ússzuk meg a társaságát, a 26 milliomodik fiókjával úgyis visszaregisztrál és tovább fogja rontani itt a levegőt.

Vagy vannak olyanok akiknek nem szabad válaszolni és mindent el kell tőlük tűrni? Esetenként még azt is, hogy sértegetnek?
Amennyiben igen, kérlek jelöld meg őket és ígérem a saját érdekemben nem fogok hozzájuk szólni.
Csak azt gondoltam (reméltem), hogy itt nincsenek ilyenek.
 

DeletedUser

Vendég
Hát igen, igazad van. Vannak akik a játékra fordítják idejük nagy részét és vannak akik a játék helyett a szájkaratét részesítik előnyben.
Mivel úgy tűnik nem ismersz, ezért tájékoztatlak, hogy v10- el kapcsolatosan semmiről nem maradtam le, mert semmi közöm hozzá. ;-)
Ráadásul nem is érdekel, így fogalmam sincs mire célozgatsz itt a v10 kapcsán.


Adós maradtál a helyem megjelölésével. Ne forgasd ki a szavaimat, én nem vagyok a sötétség szintjén, nem disznóztam le senkit. Ha véletlenül mégis valamit félreértettél, ezzel kapcsolatosan megosztom veled egyik kedvenc közmondásomat: akinek nem inge, nem veszi magára. ;-)

Szép napot!

a 10-es pályák az nem = a 10-es pályával
mivel számomra érdektelen vagy ezért elég ha ismernek a 10 millás barátaid...
a disznó jelzőt én magam aggattam magamra...
egyenlőre te probálgatod az ingeinket itt nálunk...de csak megjegyzés képpen egy kicsit sem áll jól és szinte mindegyiknek bő a gallérja rajtad...

ui: azért mert a szöveget nem mindig sikerül elolvasnod ,vagy ha még is nem igazán megy az értelmezése még lehet itt a V18-on is 10 millás fiókod....
 

DeletedUser

Vendég
ui: azért mert a szöveget nem mindig sikerül elolvasnod ,vagy ha még is nem igazán megy az értelmezése még lehet itt a V18-on is 10 millás fiókod....

Ezt nem értettem én sem hogy miről beszél, de látom Full Mester megfogalmazta helyettem :)
Köszönöm :)

Hát igen, igazad van. Vannak akik a játékra fordítják idejük nagy részét és vannak akik a játék helyett a szájkaratét részesítik előnyben.

Érdekes nekem mindkettő megy :)

[SPOIL]
Dark_profil_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]

Neked meg egyik sem :p

[SPOIL]
zsoltr_profil_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16178

Vendég
Boldog Új évet kívánok a WikinG klán tagjainak,és a jóbarátainknak,szövetségeseinknek ;-)
 

DeletedUser

Vendég
A wiking klán "jóbarátainak"??? Ez valami vicc akar lenni? :-D
 
Fent