WikinG

  • Témaindító Dark Lord Vezér
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
A dolgok nem változnak.
Darklord próbálkozik,és beég,de mindig megpróbálja kimagyarázni magát.Pocsék diplomáciai érzékkel rendelkező klánvezér ez a tény.
Tény,hogy 1-2 jó játékos kinevelődik a vikingben 1-1 világon.Sajnálom is őket,hogy bábként mennek az ego után.Bár ahány maxego van a kh-n,ez nem is ritkaság.
Legalább beismerte,hogy megpróbálta besírni magát az mhc-ba is."Sajnos" jött szembe a fal....megint.
Fikázza a noobs vezérét klánvazéreknek,majd besírja oda magát.
Nem fog sok idő eltellni,hogy nem bírja az egoja a segédhegedűs szerepet az atyaúristen helyett,és kilép vagy töröl.
Na akkor majd fikázza azokat,akiket most nagy haverként kezel.
Nincs új a nap alatt...
Eszembejutnak megboldogult kollégista éveim,és az az egyszerű lány,aki minden buliban megpróbálta eladni magát egy jó kis csajnak a sok sminkkel,és parfümmel,de aki ismerte,mind tudta,hogy a kolesz legnagyobb ribanca.
 

DeletedUser

Vendég
A dolgok nem változnak.
Darklord próbálkozik,és beég,de mindig megpróbálja kimagyarázni magát.Pocsék diplomáciai érzékkel rendelkező klánvezér ez a tény.
Tény,hogy 1-2 jó játékos kinevelődik a vikingben 1-1 világon.Sajnálom is őket,hogy bábként mennek az ego után.Bár ahány maxego van a kh-n,ez nem is ritkaság.
Legalább beismerte,hogy megpróbálta besírni magát az mhc-ba is."Sajnos" jött szembe a fal....megint.
Fikázza a noobs vezérét klánvazéreknek,majd besírja oda magát.
Nem fog sok idő eltellni,hogy nem bírja az egoja a segédhegedűs szerepet az atyaúristen helyett,és kilép vagy töröl.
Na akkor majd fikázza azokat,akiket most nagy haverként kezel.
Nincs új a nap alatt...
Eszembejutnak megboldogult kollégista éveim,és az az egyszerű lány,aki minden buliban megpróbálta eladni magát egy jó kis csajnak a sok sminkkel,és parfümmel,de aki ismerte,mind tudta,hogy a kolesz legnagyobb ribanca.

Hallod ! A neved után az i betű elmaradt :D:D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ennyire futotta...
Nem meglepő.Ez még reakciót sem érdemel.
 

DeletedUser

Vendég
Klán
Szkíta Harcosok

Ellenség
WikinG Bajtársak (feloszlatva)

Végeredmény

Győzelem

A háború kezdete
29.01. napon 13:50:52 órakor
A háború időtartama
24 nap 4:43:17
 

DeletedUser

Vendég
KÖSZÖNJÜK EMESE !

Az az ember aki helyettesítése rajtam volt,és a Vezéri jog meg volt adva neki, fellépett és benyomta a törlést xI
De nem a saját törlését hanem a klántörlést :mad:

Gratulálok az ilyen értelmes embereknek !

És most nemcsak az LE veszett oda,hanem az egész fórum anyaga,minden amit 5 év alatt megcsináltam,és oda felhalmoztam !
Máshonnan nem tudom leszedni ,mert nincs más klánom a v19,is novi új .

KÖSZÖNÖM AZ ILYEN ÉRTELMES B****OKNAK AKIK megmutatták,mennyire nem érdemes itt bárki olyannal is játszani akit nem ismersz legalább már 3 éve !

Asszem benyomom az OFFot, és sok sikert kívánok.

Akik utálnak meg örülhetnek,mert ekkora érvágást itt 5 év alatt nem szenvedtem !

Hallelujjah !
 

DeletedUser15579

Vendég
Még egyáltalán nem unjátok, hogy dk-t állandóan fikázzátok izélitek? Nem elhettek ilyen gyérek. Ez má gyerekes. Unatkoztok vagy mi, hogy ezzel foglalkoztok? Jó klánvezér! (a legjobb kacsusz) dk. a második legjobb ;)

magdi ne értsd félre, te a nulladik avgy, tehát az első előtti első :D

Vissza térve: JÓ LENNE HA NAPI SZINTEN EZT CSINÁLNÁK VELETEK?
 

DeletedUser

Vendég
Hagyjátok :)

Randírral nem érdemes foglalkozni amúgy sem :D

A v18-as WikinG elúszott , kilibbent szépen az ablakon ezen sajnos már nem változtat semmi.
A fórumanyag miatt volt kiadva a Vezéri jog,hogy akit helyettesítek közben tudjak a fórumunkon kavirnyászni.
Visszajött a srác, oszlatott ,azután olvasott ,szar ügy.
Balesetek előfordulnak.
Ez van,így jártam,tanulni kell belőle kész.

Mákom volt,viszont mert a v15-ös WikinG még állt egyetlen emberrel :D és ki tudtam onnan nyálazni mindent.
Már cd-re fogok menteni mindent ne kelljen a nulláról indítani egy apparátust

a v18-as WikinG eltűnése presztízs szempontjából szerintem már tök mindegy volt.
mindazonáltal nem szokásom a klánjaimat oszlatgatni :) Nem azért írom teli a fórumot minden széppel és jóval.
 

DeletedUser

Vendég
Nem fog sok idő eltellni,hogy nem bírja az egoja a segédhegedűs szerepet az atyaúristen helyett,és kilép vagy töröl.
Mint említettem a dolgok nem változnak.Kutyából nem lesz......
Felhívnám a tisztelt látogatók figyelmét az említett ....lény....kedves,és intelligens profilszövegére v18-on:
Személyes szöveg
Nekem ne irkáljon egy nyomorék sem miután visszatámadom !!!
Ezek után nekem ne írogasson senki,hogy ne bántsam szegénykét!
És nem fog megváltozni a véleményem róla azért,mert más is kiismerte!
 

DeletedUser

Vendég
Esküszöm hányingerem van az ilyenektől :p

Ez a fütyi imre is :D:D:D

Tiszta vicc az egész ember
 

DeletedUser

Vendég
Esküszöm hányingerem van az ilyenektől :p

Az első jelenetet ajánlom!

[video=youtube_share;rLyO02ysZMM]http://youtu.be/rLyO02ysZMM[/video]


Amúgy pedig!

Vérdíj!

Mostantól aki Dark egy faluját foglalja a v18-on annak megtérítem a nemes árát! A játékban lehet rámírni és küldeni mellé a jelentést és már megy is a nyersi! :-D
 
Fent