Világ kibeszéélő

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Itt sem jelentkezik Didli Sadóvka és a macája, a világ rengető haditerveivel és összeesküvés elméleteivel, mi történt? :) Pedig itt még "félelmetes" Col klán egész jól áll.

Didli = *.Champion.*

:D Játszik ő :) Nálam be is próbálkozott, tőle van a LEV pontom... Akkor még 2x akkora volt, de aztán megunta, mert nem fejlődött rajtam semmit :D
 

DeletedUser17450

Vendég
Didli = *.Champion.*

:D Játszik ő :) Nálam be is próbálkozott, tőle van a LEV pontom... Akkor még 2x akkora volt, de aztán megunta, mert nem fejlődött rajtam semmit :D

A játék szépsége, egyszer nyersz, egyszer nem. Mindenkivel előfordul, hogy elbukik pár támadó sereget de...védekezz bátran.:)
 

DeletedUser17450

Vendég
Egész jó szervernek látszik eddig, hiába buktam sokat, meglátszik a LEV-en is. Már csak Shuriknak van több, de az más téma..:D

Beszínezve a térképen nem egyszerű eligazodni, ahol nincs front, ott hamarosan kialakul:D

Ilyen fiatal szervernél ez eddig nekem a legizgalmasabb :)

Eljutottam már itt arra a szintre, hogy az sem érdekel, ha minden falum bukik, akkor is folytatnám az =SBT=-ben peremről.
Jó a csapat :)


=SBT= ---> Dzsin 26th March 2014 - 21:15:33
 

DeletedUser17450

Vendég
Majd megnézzük a nagy CoL mit alkot :rolleyes:

A háború napja óta csak ennyit:
Side 1:
Tribes: CoLKi, CoL
Side 2:
Tribes: Vírus, Vírus2

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 109
Oldal 2: 97
Különbség: 12

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 14
Oldal 2: 7
Különbség: 7

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 470,585
Oldal 2: 466,375
Különbség: 4,210

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 88,729
Oldal 2: 58,199
Különbség: 30,530

chart



Összesítésben csak ennyit egyenlőre.:(

Side 1:
Tribes: CoLKi, CoL
Side 2:
Tribes: Vírus, Vírus2

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 1,040
Oldal 2: 1,565
Különbség: 525

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 34
Oldal 2: 8
Különbség: 26

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 3,631,233
Oldal 2: 5,552,093
Különbség: 1,920,860

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 209,442
Oldal 2: 62,269
Különbség: 147,173

chart
 

DeletedUser15812

Vendég
A háború napja óta csak ennyit:
Side 1:
Tribes: CoLKi, CoL
Side 2:
Tribes: Vírus, Vírus2

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 109
Oldal 2: 97
Különbség: 12

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 14
Oldal 2: 7
Különbség: 7

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 470,585
Oldal 2: 466,375
Különbség: 4,210

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 88,729
Oldal 2: 58,199
Különbség: 30,530

chart



Összesítésben csak ennyit egyenlőre.:(

Side 1:
Tribes: CoLKi, CoL
Side 2:
Tribes: Vírus, Vírus2

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 1,040
Oldal 2: 1,565
Különbség: 525

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 34
Oldal 2: 8
Különbség: 26

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 3,631,233
Oldal 2: 5,552,093
Különbség: 1,920,860

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 209,442
Oldal 2: 62,269
Különbség: 147,173

chart

Ügyesek vagytok :)
 

DeletedUser17450

Vendég
Yenet!

Kevés olyan ember van a Vírusban, akiket Tisztelek és Becsülök! Te ezek közt vagy, akiket Tisztelek és Becsülök.

Kérdésem:
Láttad-e Teás leveleit?
 

DeletedUser15812

Vendég
Nem láttam de gondolom meg volt az oka amiért írta.

Tudod Érdekes amikor 1 vezér leszervez 1 akciót és csak azt látod minden jelentés piros a végén kiderült volt akinek a beérkezést se jól írta stb... És akkor 1 óra múlva az ellenséges klánnál van arról nem is beszélve, hogy most azokat foglaja akit láttot , hogy sárgultak, inaktívak.

Tudod lehet Nem sok tiszteletre mélto tag van nálunk de ilyet 1 nem csinálna meg mert egyszerűen nem venném fel...
 

DeletedUser17450

Vendég
Ez a tag, akiről beszélsz, az egyik Vezetőnk személyes jóbarátja. A támadásról nem tudtunk, tehát infókat nem adott ki, sőt azelőtt, hogy leszervezte volna, mi beszéltünk vele és azt mondta, addig kitart a Vírus mellett, amíg a kedvét valami el nem veszi. Nos, mivel a támadások nem sikerültek, kb falut sem vittetek a több ezer támadással, így ez egy szervezőnek elég kudarc élmény volt.

Mi megadtuk neki a lehetőséget, hogy harcolhasson, de amit még írtunk: HA NEM AKARJA TÁMADNI A VOLT TÁRSAIT, TISZTELETBEN TARTJUK! Ezt minden meghívóba megírjuk, hiszen amit a társ nem akar, nem lehet erőltetni.

Teás levelei:
Életbeli fenyegetés, zsarolás... ezért is lett kizárva, hiszen talán Te is egyet érthetsz velünk, ilyennek nincs helye a játékban. Tőlünk is mentek át anno játékosok ellenséghez, de mindig egyetlen kérdésem volt: "Miért?" Nem egyből azzal dobálóztam, hogy gyere ide meg ide ekkor és bevered a pofád... ezt írta Teás, ha gondolod exportálom a leveleket. Megvan mind. Ő most Csabakirályfi néven játszik tovább. Sok tagotok gondolkodik a lépésen ez miatt. Továbbá a sok jött-ment miatt, akiket csak úgy felvettetek, mert nagy volt pontszáma. Az viszont mindegy volt, hogy tud-e harcolni. Most látom olvasztgatjátok az akadémiát, így akartok beérni, de még maradt egy kis hézag. Ha minden a terv szerint megy, akkor hamarosan újabb lépők lesznek.

További jó harcokat. Ne felejts el néha statolni és írni a "Miért pont a CoL-ba..." kezdetű leveleket is írd tovább!

Baráti Üdvözlettel:
Jómagam. :)
 

DeletedUser15812

Vendég
Én nem nagyon írkálok ilyen levelet max 1 tagnak írtam akit többre tartottam ennél.

Igen hallottam róla megkereset a klán minket is, hogy jönnének hozzánk engem nem érdekel a top 1 hely nem dobálozok azzal, hogy befoglalom az inaktívjaitokat és huu de szétvertem a CoL klánt nem láttál ilyet sehol nem is fogsz.

Teás más tészta az, hogy miket ír hát erre mit mondjak nem kellet volna ezt írni de ettől függetlenül te se hiszed el, hogy egy felnőtt férfi majd egy 20 éves gyereket fog keresgetni szabad idejében. :)
 

DeletedUser17450

Vendég
Ahogy látom nem véletlenül kezdetek az akadémiátokból felhúzni nagyobb tagokat. Akkor most érdekel a top1 vagy sem?:)

Mi azokat támadtuk, akik felénk voltak. Az, hogy inaktívak voltak azt nem tudom, mert én nem látom be hozzátok a Vezetőibe. De nyugi, hamarosan nem csak "inaktív" tagokat fogunk foglalni, bár mekk-elek (sauke) személyes jóbarátom. Ő nem igen az az inaktív fajta. Ahogy szerintem Free-dom sem.:D Mégis vittünk tőlük, free-dom pedig nem egy jó játékos. 400 kl-el kipucoltam 2 faluját is.:D
 

DeletedUser15812

Vendég
Kell a hely az olvadás miatt ennyi a nagy történet :)

Igen te nem csak akik foglaltak tőlünk azok :)

De mindegy is még ez nem szabad előre inni a medve bőrére azt mondják 2-3 év és kiderül melyik klán nyer.
 

DeletedUser17450

Vendég
Pár társad szerint:
"A Vírus nem egy hosszútávú klán"

Osztom. Készültül V26-ra?:)

Ja a KB olvadás vagy mifene?:) Az a klán amelyik csak olvasztással tudja magát fenntartani, az hamar elesik. Ezt te is tudod jól.:)
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Yenet hagyd már :D

több ezer támadás ment rájuk..
alvezérünk aki kilépett Tőlünk infót nem adott ki..
akiket befoglaltak, köztük Mek Mek is aktív játékos volt, személyes jó barátjuk..
Free nem tud játszani..
Teas gépfegyverrel járkál..

Még valami ? :D
 

DeletedUser17450

Vendég
Kedves Andi/Niktaa!

Pojácára 3 nap alatt 870 támadás futott be.
Moon.ra kb 500-600 között
Most éppen zorallnál fogjátok a nyalóka másik végét, ahogy látom.:)

Free-dom védőfalvai:
400-400-400 védő. Most derítettem, nagyon maci az a játékos, de ha nektek ez kell.:)

Teás levelét pedig mellékelem neked a játékban. Olvasd el. Nem gépfegyverrel járkál, szerintem.:D De azért akkor is durva.

Aki kilépett tőletek, valóban nem adott ki infókat. Azzal úgyis kérkedtem volna, tudod jól.:D Mekk pedig valóban személyes jóbarátom. Szoktunk sörözni együtt.:)
 

DeletedUser15812

Vendég
Olyan dolgokat mondasz nekem hogy fejjel megyek a falnak itt vannak freedom jelentései nálam amikor 2000kl marad ott és csak 500egységet szedtek ki akkor milyen 400 védőről beszélsz?
Arról nem is beszélve ki támad KL magába? Ilyen játékosok kellenek nektek? XD

Én mindent elhiszek amígy nem adnak okot az ellenkezőjére ti adtatok megmutatátok már hogy lehet hazudozással klánokat oszlatni.

Nem tudom megyünk e másik világra még 1 bíztos amíg ti itt vagytok mi is leszünk adunk esélyt, hogy bebizonyitsátok tényleg szét tudtok szedni minket :)
 
Fent