Világ kibeszéélő

DeletedUser16021

Vendég
Úgy látom a Col-nál és Didlinél semmi sem változik, megy a popsi nyalás a jobb játékosok felé és a kizáratás banális levelek miatt. :)
 

DeletedUser17450

Vendég
Olyan dolgokat mondasz nekem hogy fejjel megyek a falnak itt vannak freedom jelentései nálam amikor 2000kl marad ott és csak 500egységet szedtek ki akkor milyen 400 védőről beszélsz?
Arról nem is beszélve ki támad KL magába? Ilyen játékosok kellenek nektek? XD

Én mindent elhiszek amígy nem adnak okot az ellenkezőjére ti adtatok megmutatátok már hogy lehet hazudozással klánokat oszlatni.

Nem tudom megyünk e másik világra még 1 bíztos amíg ti itt vagytok mi is leszünk adunk esélyt, hogy bebizonyitsátok tényleg szét tudtok szedni minket :)

2600 kl-lel kiszedni egy nuke támadófalut.:D Védelem semmi.:D 11 óráról indultam el.:D Azért az nem semmi.:D

Nálam is vannak jelentések. Most valóban megfogta a lovasokat, mert elbíztam magam, de: Nekem is van jelentésem, hogy 400 kl-lel kivágtam a 400-400-400-as védelmét. Feltegyem?:D
 

DeletedUser17450

Vendég
Most lesz izgi a világ.:)

2 klánra szakad a világ. Korai még a végéről beszélni, de úgy érzem most fog eldőlni, ki nyeri a szervert.
 

DeletedUser17767

Vendég
Kicsibarátom , ne siesd el a dolgot . :)

Nem tanultál v19 óta ? Isten nem bottal ver ! Azzal ,hogy kitíltatsz egy játékost még nem nyertél szervert ,várd meg a végét !

Őszintén szólva csak sajnálni tudlak . ( Deadly )

Igor Carcarow,
 

DeletedUser17450

Vendég
Nos én legalább nem menekültem a Top1-be pedig anno hívtak. Azt hiszem nlking volt, meg bazsynka, akik hívtak.:)

A Vírus meg egy letűnt klán. Mindig próbálkoznak, de sehol sem jött nekik össze.:)

Nekem így 2 világgyőzelem után már csak szórakozás, de azt nem tűröm el, hogy valakit megfenyegessenek. Lsd: Teás.

V19-en is Teás kilépésével keződött és hol ért véget? Hát a történelem néha, nagyon ritkán de ismétli önmagát.

Akik jönnek nem véletlen jönnek. Tudják mi az igazság. A többiek szemkötőben játszanak még...
 

DeletedUser17767

Vendég
Nos én legalább nem menekültem a Top1-be pedig anno hívtak. Azt hiszem nlking volt, meg bazsynka, akik hívtak.:)

A Vírus meg egy letűnt klán. Mindig próbálkoznak, de sehol sem jött nekik össze.:)

Nekem így 2 világgyőzelem után már csak szórakozás, de azt nem tűröm el, hogy valakit megfenyegessenek. Lsd: Teás.

V19-en is Teás kilépésével keződött és hol ért véget? Hát a történelem néha, nagyon ritkán de ismétli önmagát.

Akik jönnek nem véletlen jönnek. Tudják mi az igazság. A többiek szemkötőben játszanak még...



hó-hó , áljon meg a gyászmenet.

Itt nem menekülésről volt szó ,hanem csupán csak megelégeltem ,hogy nem lehetett szervezni senkivel semmit. Hányszor ,de hányszor megpróbáltunk összehozni valamit ? De veletek nem ment ,kaptál a drágaláttos klánodra egy armát , és tömegesen sárgultatok . Még védekezni sem jöttél fel ,akkor most miről is beszélünk ?

Igor ,
 

DeletedUser15525

Vendég
[video=youtube;Pkt7rL_X9n4]https://www.youtube.com/watch?v=Pkt7rL_X9n4[/video]

"na tessek, most hiaba izgattal fel!"
:D
 

DeletedUser15812

Vendég
Azért azt ne felejtcsük el hogy zocsi barátunk a suppos barátja miatt tiltotta ki teást.
Hozzá teszem zocsi jelszavas belépésért csak 3 napos kitiltást kapott pedig ugye nem azt kellet volna :)

De ez mindegy is a lényeg az hogy most mi van :)

Zorall barátunk szépen bevédtétek végre valami ami jót mondhatok rólatok :) Ha így folytatjátoik még elhiszem hogy shadow 2 szervert nyert XD
 

DeletedUser17450

Vendég
hó-hó , áljon meg a gyászmenet.

Itt nem menekülésről volt szó ,hanem csupán csak megelégeltem ,hogy nem lehetett szervezni senkivel semmit. Hányszor ,de hányszor megpróbáltunk összehozni valamit ? De veletek nem ment ,kaptál a drágaláttos klánodra egy armát , és tömegesen sárgultatok . Még védekezni sem jöttél fel ,akkor most miről is beszélünk ?

Igor ,

Ha már valaki emlegette a Suppot. Engem is kizárogattak párszor vajon miért?:) Indok:- , Talán mert amíg voltam falut nem igen tudtak vinni. Sem tőlem, sem akit helyettesítettem. Akit okolhatsz, a HAT klán. Ezt Te is tudod. Én megmondtam, hogy ha ők nem vállalnak semmit, akkor magukra hagyjuk őket és titeket is! Nem tehettünk más. Nem jött épkézláb döntés, csak el lettünk hordva mindennek.:)

Na de mindegy, inkább azzal törődöm, hogyan verjük el megint a Vírust. :) Eddig 20-9 ide és elvileg Ti támadtok.:D Bár szépen pattantok lefelé, de nem baj.:D Gyertek.:) Aztán mi jövünk.:)
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Engem még soha nem zárt ki a supp, de figyelmeztetést se kaptam tőlük.
Vajon miért ?
Az nem indok, mert falukat nem tudtak volna máshogy elvenni Tőled.
Azt írod, ellened a support kell, h legyőzzenek-és azok megteszik ezt, h bárkit kitiltsanak ok nélkül ? Érdekes dolgokat írsz Te.

Teas levelére, meg amit most mindenkinek tovább küldesz, h bizonyítsd miket írt, nem kellene. Feljelentettétek, megkapta érte a büntetést,ezt a Supp intézi, vagy úgy gondolod nem eléggé ?
Itt szeretném jelezni, mert a levél ezt is tartalmazza, h Z..i miatt nem "sírtam", de valóban rosszul érintett, de lényegtelen is ez-azonban, h terjeszted azt a levelet, ami számomra is kellemetlen, kérnélek fejezd be, mert engem az sért, h a valós nevem szerepel-illetve magánjellegű, h "sírtam" vagy sem :)
 

DeletedUser17450

Vendég
Engem még soha nem zárt ki a supp, de figyelmeztetést se kaptam tőlük.
Vajon miért ?
Az nem indok, mert falukat nem tudtak volna máshogy elvenni Tőled.
Azt írod, ellened a support kell, h legyőzzenek-és azok megteszik ezt, h bárkit kitiltsanak ok nélkül ? Érdekes dolgokat írsz Te.

Teas levelére, meg amit most mindenkinek tovább küldesz, h bizonyítsd miket írt, nem kellene. Feljelentettétek, megkapta érte a büntetést,ezt a Supp intézi, vagy úgy gondolod nem eléggé ?
Itt szeretném jelezni, mert a levél ezt is tartalmazza, h Z..i miatt nem "sírtam", de valóban rosszul érintett, de lényegtelen is ez-azonban, h terjeszted azt a levelet, ami számomra is kellemetlen, kérnélek fejezd be, mert engem az sért, h a valós nevem szerepel-illetve magánjellegű, h "sírtam" vagy sem :)

A valós névért nem jár kizárás.:) Tudom, az én leveleimet is terjesztették V19-en a valós nevellem és az volt a válasz: A levél valós adatokat nem tartalmaz. Kérdezz rá a Suppnál.:)

Valamilyen indokkal ki kellett engem záratniuk, legyen az bármi ok. Suppos cimbi, kreált ügy. Hamis levél... lényegtelen. Én megírtam az akkori "Szövetségnek" (Hát ez elég vicces, mert mi mindenkinek segítettünk...de...), hogy mi a szitu, valszeg miért dobtak taccsra.
 

DeletedUser16036

Vendég
A valós névért nem jár kizárás. :) Tudom, az én leveleimet is terjesztették V19-en a valós nevellem és az volt a válasz: A levél valós adatokat nem tartalmaz. Kérdezz rá a Suppnál. :)

Akkor küld be a suppnak a személyid lefotózva, onnantól kezdve pedig nincs miről beszélni állításod bizonyítva a valós név miatt.
Ergó igenis kaphatod a kizárást valós adatok jogtalan felhasználása miatt. nemde?
 

DeletedUser17450

Vendég
Viszont én a nevet semmire sem használtam.:) Teás leírta, én csak továbbküldtem, ergo nem történt visszaélés. Hiszen, mikor az én aláírt (teljes neves) levelemet küldte tovább egy tag és rékérdeztem a Suppnál, hogy mizujs ezzel? Azt írták, hogy nem tartalmaz olyan adatot, amely miatt büntetést kéne kiszabni.

Úgyhogy ezt most hanyagoljuk és irány vissza a harcvonal!:)

Kapjátok már össze magatokat. Az akadémiánk plusszos, Nektek meg mindkét klánotok mínuszban van.:D

Vírus
7 F
8 V
Crusaders of the Light
17 F
7 V
Vírus 2
2 F
14 V
Crusaders of the Light - Kiképző
5 F
2 V
 

DeletedUser16021

Vendég
Celestial Angel jan 14,2014 19:27
Chevalier jan 14,2014 18:59
Tisztelt nlking!

Ezen levelem azért írom neked, mert te vagy a legközelebb hozzám/hozzánk! Értem ezalatt, hogy olyan játékos, aki érdemben még életképes és nincs lerongyolódva!

Tisztelettel meghívlak törtető csapatomba. Tudom, sok a faluvesztés, de ha megnézzük: 3 tag megy rá egy alig fél millós tagra. Azért a különbség érezhető. Mi itt mindent megteszünk a tagjainkért, hogy tudjnak fejlődni és ezért nem vagyunk fukarok a védőkkel sem.

A CNN-ben a védelemkérés egészen más, mint itt. Nálunk nincs olyan, hogy ha ekkora meg ekkora vagy, akkor meg tudod magad védeni. Nincs, mert ha valaki bajban van és a csapat azért csapat, hogy megvédje. Ennek eredménye, hogy nyugaton a CNN az utóbbi időben nem tudott rajtunk rést ütni, ellenben mi már rongyá vertünk 1 tagot. Foglalni nem akarunk, nem számít a falu, ha nem tud képezni benne rendesen.

Én egy ilyen csapatot akarok felépíteni, aminek szeretném, ha részese lennél. Nem a félelem, hanem a harc hajt minket és aki érdemes rá, hogy itt legyen, azt inkább áthívom, hogy ne kelljen a játékát idő előtt befejeznie!

Klánunk hamarosan ötvözi az =MHC= és a SPARTA klán taktikáját. Nyilván ismered mindkét klánt. Én is, hiszen mindkettőt megjártam Vezérként, illetve Alvezérként, de ez a csapat végre képes arra, hogy megvalósítsa azokat a törekvéseimet, amelyekkel szervert nyerhetünk. Képesek vagyunk rá!

Várom válaszod és kérdéseid, ha van!

Legmélyebb Baráti Tisztelettel:
Chevalier
Fővezér-Hadvezér
Crusaders of the Light

nlking jan 14,2014 19:47
Szia!

Most akkor kivel is fogok levelezni? :)

Celestial Angel jan 14,2014 19:52
Szia!

Ha föloldod,akkor Chevalier-rel. :)

nlking jan 14,2014 19:57
Ha jól emlékszem egyszer már hívtál a klánotokba,viszont arra nem emlékszem hogy tiltottam a levelezést. :)

Celestial Angel jan 14,2014 19:59
Most ismét hív,de nem lesz belőle rendszer.
Ha nem tiltottad volna,akkor el tudta volna küldeni neked ezt a levelet,amit tőlem kaptál. :)

nlking jan 14,2014 20:02
Vissza vonva.

Celestial Angel jan 14,2014 20:03
Köszönöm. Így sokkal egyszerűbb lesz a kommunikáció.

Chevalier jan 14,2014 20:59
Szia!

Tehát a tényeket már leírtam. Esetleg szolgálhatok még 1-2 aprósággal, ha szeretnéd.

nlking jan 14,2014 21:04
Kíváncsi vagyok miért gondolod hogy a szervert vezető klánból át tudsz hívni a Te klánodba.
Gondolom nem csak engem.

Chevalier jan 14,2014 21:13
Jelen pillanatban neked ment ki a levél + Cicának. Neki is azért, mert tenálad blokkolva voltam.

Elmondok 1-2 indokot.
1, A más világokon megszerzett tapasztaltok sikeressé tehetnek egy esetleges armát. (CNN elleni stratégia)
2, Bár a Spartanak nem volt sok esélye ellenetek harcolni, de ha tudjuk követni azt a protokollt, akkor nem lesz gond.
3, Az MHC taktikát alkalmazzátok ellenünk. Nos, ez viszont megy. Annyi különbséggel, hogy tudjuk, hogyan kell kivédekezni a hengert.
4, Itt nyugaton nem vagytok sem egységesek, sem erősek.
5, Az erősebb tagjaitok Délebbre, vagy északabbra vannak.
6, Huncutka eléggé meg van strapálva, Shaman sem valami extra itt.
7, A 42 klán tagja vagy, tehát egy ideig a CNN ellen harcoltál, a GLA oldalán. Nálunk van GLA tag.

A társaság a GLA,CoL,PX (V2), WEST (V2 nyertese), WAZZE (V4 nyertese), SPARTA és MHC-s tagokból áll. Ezenkívül a társaság több mint 2/3 személyes jóbarát.

V18-on a WEST(PHX) klán kitartott az MHC nyomása alatt, ezt mi is meg tudjuk csinálni. Az, hogy pár CNN tag rászállt egy 484.000 pontos tagra és sikeresen támadták, az nem az erőfölényt jelenti. Sőt: Éppen az ellenkezőjét.

Itt nyugaton nem vagytok erősek és ha kell veled, ha kell nélküled törtetünk előre. Én szeretném, ha inkább veled, mivel tartalak annyira jó játékosnak + 42 tag voltál, így meghívtalak. A döntés rajtad áll. Itt a védelemmel nem lesz gond, melletted van 77 full nuke védőm, CSAK nekem. A többieket még nem is vettem górcső alá. mapi támadott ma. Sok sikert nem ért el. Mindent bukott. Miért támadott? Nem tudom. Übi nem nagy harcos, ismerem v3-ról- Mapi sem egy ász. Te vagy itt az egyetlen aki még labdába rúg. Ezen a területen. Mi itt akarunk erősíteni. Miért? Mert az a célunk, hogy nyerjünk. Játszva nyerjünk.

Nyilván tudsz damas egykori kijelentéséről, így ezt most nem taglalom.

Chevalier

nlking jan 15,2014 06:41
Akkor a cél ugyan az mint a CNN-nél. :))
Damas melyik kijelentésre gondolsz?

Chevalier jan 15,2014 10:32
A cél ugyan az, de az eszközök mások és a hit.

damas azért akar nyerni, mert kijelentette v9-en, hogy "Ő is lehet olyan jó Vezér, mint Monti és ezt egy MHC nélküli világban be is fogja bizonyítani". (E/3-ben írtam). Mint talán tudod, V9-en az MHC betoborozta a CNN elitjét, akik közül páran most is itt vannak.

Annyi a különbség, hogy míg damas az MHC taktikát alkalmazza, mi tudjuk rá az ellenmódszert és ahol lehet alkalmazzuk is.

Chevalier jan 15,2014 11:58
Továbbá a pontok nem számítanak. Lsd: MHC V18, NaMacs V2, INSO V8. Mind top klán volt, elbuktak (INSO nem, de bukni fog).

Chevalier jan 15,2014 18:32
Ha kérhetek ilyen, holnap este 22:00-ig adj választ a kérdésemre.

Köszönöm!


Chevalier jan 16,2014 18:12
Elkezdtem, de nem játszottam sokat.:)

Hidd el nekem, hogy felénk nincs több olyan CNN tag, aki ér is érdemben valamit. Ezért hívtalak. Én segíteni foglak, mindenben, ahogy a társaimat is segítem. 50 nuke védőfalu van melletted. Ha átlépsz 110 felszabadul, amit a rendelkezésedre bocsájtok.:)

nlking jan 16,2014 19:23
Ha ma átlépek,holnap már foglalnak.
Nézd meg a falvaim mennyire bent vannak.

Chevalier jan 16,2014 19:28
Odaérek gyorsan.:) Itt vagyok melletted.:) Hívd haza a frontról a védelmed és a falvaid biztosítva vannak. + 50 nemesem van nem messze, ha kell tudok neked előnemesezni új falvakat + a klán belsejében is tudok a falvaimból adni. Mindenre felkészültem már jó ideje. 110 védőfalut tudok neked adni, ha jössz. Véleményem szerint veszítenivalónk nincs. Ezenkívül a belső falvaid közötti falvaimban is van 10-10-10-10 nuke védőfalum, amit a frontról küldtem el. Ez 12 óra alatt hazaér, tehát 24 óra múlva a falvaid biztosítva vannak.

ezenkívül nálam jobban a vonatba beállni kevesen tudnak. Mióta enyém ez a fiók, azóta 800 nemest fogtam + még a társaimnál is fogtam legalább ennyit. Ez az amit tudok neked ajánlani és azt, hogy NEM kell a volt társaid ellen harcolnod, csak akkor, ha ők megtámadnak téged. Nem foglak kötelezni a támadással sem azzal, hogy védj minket addig, amíg úgy nem érzed, hogy készen állsz rá. Tőled délre a CNN tagok ki vannak fogyva. Lore már nincs, Shaman sem tuti, Lord és Mojo nem rendelkezik akkora sereggel, amitől ne tudnálak megvédeni + ott van tabula is. Full védekező. Ezenkívül a teljes frontszakaszon 100+ védőfalu van készenlétve. Mondtam a tagoknak, hogy ha jössz, készüljenek fel arra, hogy a CNN ellen meg kell téged védeni. Készséggel a segítségedre sietnének, ha kérem, illetve ha kéred!

Chevalier jan 16,2014 19:38
Huncutka sem egy ász, vacakkal kiszedtük. Tőled keletre a CNN nem rendelkezik nemessel, legalább is a falvaid mellett. Minden fel van derítve. Ha mégis, akkor elküldöm neked oda a nehézlovasaimat első támogatásba. Annak elégnek kell lennie, hogy ne tudjanak falut vinni. Ha neadj isten el is vesznek párat a szavamat adom, hogy visszaszerzem. Mindegy mekkora veszteséggel.

Egy bajtárs többet ér, mint bármennyi katona, amit a szerver illetve a barakk adhat!

Mi így játszunk, segítünk mindenkit + láthatod elég aktív vagyok és ha kell helyettesítelek, ha nem vagy, esetleg támadás tart feléd. Napi 4 órát alszom, mert a szervezetem nem bír el többet. A fennmaradó 20 órából legalább 12-t itt vagyok és nem csak én, hanem a klán közel fele!

Chevalier jan 16,2014 21:05
Szóval ezek a lehetőségeid, illetve az én részemről ezek a lehetőségek, amit adhatok cserébe.

Kérlek dönts és ha van egyéb kérdésed, feltétlen írd meg!

Ater


Chevalier jan 16,2014 23:18
1 kavics is lavinát indíthat el.:)

Cica elutasított?Nem az első alkalom.

A többi fronton csak embereim vannak, akik arra várnak, hogy odaérjünk, többet sajnos nem mondhatok.

Ater=Nevem becézve

Chevalier jan 16,2014 23:22
A döntés rajtad áll. A kérésem annyi, hogy világosan és köntörfalak nélkül mond el, a döntésed.

Köszönöm!

Ater

Chevalier jan 17,2014 00:19
Reggel 8-ig szeretnék választ várni, ha teheted addig írj.

Chevalier jan 17,2014 09:40
Szia!

Az új ismeretség új esélyeket ad. Nincs messze vacak sem én. Mindketten aktívak vagyunk és az utolsó csapatig kitartunk egymás melllett.

Kérlek most már a végleges döntést írd le, mert indulnánk huncutka ellen.:)

nlking jan 17,2014 11:12
Maradok.
Úgy is támadtok.
Gondolom ez még csak a kezdet.
Sok sikert.

Chevalier jan 17,2014 11:14
Szia!

Rendben. Próbáltam rád ésszerű és logikus hatással lenni. Én nem szerettem volna, ha bárki olyan, aki ér valamit elesne, de nincs más mint előre.

Még nem késő meggodolni magad. Huncutkának már úgy is mindegy, de te még érsz valamit.

Gondold át még egyszer, természetesen a döntésed tiszteletben tartom!

Viszont kívánok sok sikert!

Ater

nlking jan 17,2014 12:00
Megértettem amit írtál,de nem minden a győzelem.
Legalább is kettő után már nem akkora a motiváció,mint korábban.

Chevalier jan 17,2014 13:00
Én még csak 1-nél járok. A győzelem nem motivál? Egy valami még lehet motiváció számodra: kihívás.

Chevalier jan 17,2014 13:44
Én egy kicsivel több ideje játszom.:) Német szerverek óta. Nekem a motivációt az adja, hogy új embereket ismerhetek meg és harcolhatok olyanok ellen, akik ellen eddig nem volt lehetőségem.

Chevalier jan 17,2014 15:59
Minden esetre örömömre szolgált, hogy beszélgettünk.:) Jó egy kicsit ismerkedni az ellenfeleimmel. A döntésed tehát nemleges, amit elfogadok és tiszteletben is tartok!:)

Egy másik világon talán.:)

Találka a harctéren majd valamikor Huncutka után.:D

Ati

nlking jan 17,2014 16:36
Rendben.
Bazsynkával is ütöttük egymást a v11-en,és most jól megvagyunk. :))

Chevalier jan 17,2014 16:55
Tudom. Ismerem őt.:) Jóbarát.:)

nlking jan 17,2014 18:21
Neki is ajánlottad a csatlakozást? :)

Chevalier jan 17,2014 21:18
Még régen, a szerver elején.:) Azt írta nem, így hát nem írtam neki azóta.:)

Chevalier jan 17,2014 21:28
Most csak neked ajánlottam fel + cicának. Őt tudtam, hogy nem fog jönni, te pedig most adtál választ nemrégen.:) Természetesen elkönyveltem és tudomásul is vettem.:) Bár mindketten jobban jártunk volna, mert engem hajt a győzelem, téged pedig lehetséges új élmény, új klán, új rendszer, új emberek.:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16021

Vendég
Kézzel lábbal kapadoztunk hogy a "nagyszerű" Didli Sadóv a mi csapatunkat "erősítse":)
 

DeletedUser17450

Vendég
Yepp.:) Na húzódj vissza V19-re.:)

nlking még a kiköltözésünk után hívott. Akkor is beszélgettünk már egy kicsit. Azt a levelet is keresd elő kérlek.:)
 

DeletedUser16021

Vendég
Ezt csak azért másoltam be, hogy aki még olvas külsőt tisztában legyen azzal, ha Didli Sadóvval beszélget mennyire vegye komolyan. Gyakorlatilag az sem igaz amit kérdez:)
 

DeletedUser17450

Vendég
Akkor most kéretik a másik levelet is beidézni.:)

Nikita a körleveledre válaszolva:
Mi csak teást tettük taccsra a többi játékost, akit kizártak nem mi zárattuk ki.
 

DeletedUser15812

Vendég
Elmondok 1-2 indokot.
1, A más világokon megszerzett tapasztaltok sikeressé tehetnek egy esetleges armát. (CNN elleni stratégia)
2, Bár a Spartanak nem volt sok esélye ellenetek harcolni, de ha tudjuk követni azt a protokollt, akkor nem lesz gond.

Meséld már el nekem, hogy ahol a Sparta indult ott hol győzték le?
 
Fent