Világ kibeszéélő

DeletedUser

Vendég
Üdv Klánháború!

Ezt a témát azért indítom, hogy legyen hol "kibeszélni" a V24-et!

További jó játékot és sok sikert!
 

DeletedUser16905

Vendég
Üdv!

A világ beállításai nem is lehetnének jobbak!:D
 

DeletedUser12246

Vendég
Most elég jók a beállítások. Egyébként a Turbós barbárok nem térnek vissza? Annak idején szidtuk őket, de már jó régen eltűntek és kezdenek hiányozni. Sokkal jobban lehetett farmolni (miután levertük a falat).
 

DeletedUser

Vendég

Sziasztok,
Nem tudjátok,hogy kb hánykor indul ez a szerver?
 

DeletedUser11352

Vendég
Gratulálok a játék készítőinek, ez már tényleg mindennek a legallja.Így tovább fiúk!Fontolóra vettem hogy talán játszok kicsit, mert jónak tűnik ez a szeró, de amikor megláttam ezt, az kiverte a biztit:

Prémium kereskedelem



A prémium-átadás türelmi idejének bevezetésével sokan kértétek, hogy találjunk ki valamilyen módot arra, hogy segíthessétek társaitokat az esetleges türelmi idő lejárta előtt.

Örömmel jelentem be, hogy a v24 világ megnyitásával egy új játékelem kerül bevezetésre a piacon.

Ez a játékelem lehetővé teszi ajánlatok készítését úgy, hogy az ajánlat tartalmazhasson prémium pontokat is. Ez azt jelenti, hogy kereshetsz prémium pontokat nyersanyag eladásával azon az áron, amit te meghatározol az ajánlatodban, vagy éppen prémium pontért tudsz nyersanyagot vásárolni.

Ezt a játékelemet teljesen a játékosok kontrollálják: mindenki saját maga határozza meg, hogy mekkora mennyiséget állít be.

Pár szó a működésről:

- Az ajánlatokat a piacon lehet elhelyezni. Ugyanúgy kell csinálni mindent, mintha nyersanyag-nyersanyag csere lenne, csak most kiválasztható, hogy prémium pontért kínálsz/keresel nyersanyagot.
- Minimálérték: 10 prémium pont.
- Minimális nyersanyag: nincs meghatározva. Mindenki olyan ajánlatot tesz ki, amilyet csak akar, és az ajánlatokat bárki elfogadhatja.
- Nincs célzott ajánlat: tehát ha valaki elfogad egy ajánlatot amit kitettél, remélve hogy egy bizonyos személy elfogadja, akkor mi nem tudjuk semmissé tenni. Erre kérlek figyeljetek oda.
 

DeletedUser

Vendég
Szia hit me ..Mi a gondod van ezzel,szerinte nagyon is jó :)
 

DeletedUser

Vendég
talán mert 1 multis olyan ajánlatot rak ki,amit nem szégyell...nem is igazán értem ha minimalizálták a pp-t,akkor a nyersit miért nem maximálták.


bár mind1..pp nem vész el,csak pillanatnyilag más fiókban lesz jelen
 

DeletedUser11352

Vendég
Tudjátok, 2010-ben kezdtem a játékot, és azóta 1 Prémium szolgáltatást, és újítást fogadtam pozitívan.A Farmkezelőt.Fiókkezelőt sosem használtam, ezért arról nemtudok nyilatkozni.De ez a Prémcsiért bizniszelni, 1:1-ben, meg építési időt felezni, zászló meg az ilyen hülyeségek elveszik a játéknak az ízét.Most lehet mondani hogy nem zen mőlik a játék, márpedi ezen is múlik.De leginkább az a gond, hogy őrűlt módra nyílnak az új világok.Évente max 2 szerver, köz kívánatra szavazat alapján és máris máslenne a színvonal.Az egy hülyeség, hogy 2-3 hónappal a játék indulása után nem lehet maradandót alkotni, mert pl a v7-en is az ELME jóval később kezdte.Ha nagyobb egy világ, akkor másképp alakulnak a dolgok, akik tolták a régebbi szervereken azok tudják hogy sosem lehetett tudni miből lessz a cserebogár.
 

DeletedUser15525

Vendég
Ez a pp atadas egyik lehetseges formaja, ugy, hogy ne kelljen kivarni az idot.
Nem latok semmi elkepesztot benne.
Azt nem hinnem, hogy azok PP-hez jutnak majd, akik egyebkent nem vesznek, de ha megis igy lenne, hajra, erdemesebb lesz farmolni, mint eddig valaha :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
nem érted a lényeget,vagy fogalmazzak úgy,hogy a szabályos csalást nem vetted észre:)

teszem azt +kérsz valakit,hogy regelj már be/ne feltételezzünk multit/ és rakj ki a piacra nyersit pp-ért,akkor kirakja,te elfogadod majd a pp-t fogja és visszatolja neked ergo ingyen nyersi,ami az 1ső pár napban nem rossz dolog kis tételben se,kérdés ezen mennyien agyaltak már

persze lehet tévedek,bár küldeni lehet pp-t a világra.gondolom fordítva is mehet a pp
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10079

Vendég
MInek ehhez a PP kereskedelmet felhasználni?
Ha valaki multizik, birja sima kereskedelemmel is tömni magát, csak oylan arányban kell feltenni a nyersanyagajánlatot.
Szóval ebből a szempontból nem változtat semmit az új opció.
Egyedül a pp huszároknak jött ez jól(akik heti több ezer ppt költenek a játékra-pl v23as top1-et elég csak megnézni-). Aztán örüljön az ember ha ilyen mellé kerül, nyersiért pp, csak farmolni kell jól.:)
 

DeletedUser17487

Vendég
Már megint olyan dolgon megy a vita, amin nem lehet változtatni,és nem is kell :)

Mi is a probléma ?
Bevezették a pp-ért nyersit opciót és most megy a háborgás.
SEMMI ÉRTELME !
A háborgásnak.
Hogy miért nincsen ?

Azért,mert aki pp-ért vesz nyersit, ezek azok a kezdők lesznek akik a pénzüket úgyis a felezésükbe ölnék be.
Aki így játszik, mert sok a lóvé, vagy mert erre akarja költeni, az kezdéskor el fogja fogadni az olyan ajánlatokat ,mint példáúl 50.000 nyersi 10 pp-ért.
Mindenki jól jár ? Igen.
Ez által Te sem leszel lemaradva Giga, mert nem ezáltal marad le aki egyébként veteránnak számít.

Szóval nem látom hogy mi ebben a hiba.
Ha az lenne,hogy a seregeket lehetne felezni mondjuk 400 pp-ért akkor jogos lenne a háborgás .Mert csak az a szűk réteg maradna benn,akik a TOP-ban kötnek ki a rengeteg zsé miatt :D
Na de egy ilyen miatt ?
Ez nem árt senkinek,csak használ.

Ha mondjuk elkezdeném, (mert nem fogom) akkor ha lenne pénzem rá (ami nincs :D ) akkor elfogadnák olyan ajánlatokat hogy pl. 40.000 nyersit 10 pp-ért. Egy kezdőnek óriási lökést ad egy ilyen ajánlat elfogadása, és ez csak a játék kezdeti nehézségeit könnyíti meg ,egyenlő esélyt adva a felzárkozáshoz a nagyobbakkal szemben. És persze a nagyobbak is jól keresnek vele. Kereskedelem .Tiszta sor. Mindkét félnek hasznos
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Enélkül tökéletes világ lenne,kellett valami amivel elrontják! :D

Kár,hogy pont most nyitottak ilyen jó világot,mikor elfoglalt vagyok :D
 

DeletedUser17487

Vendég
Hát igen :)
Nagyon fontos beosztásod lett hirtelen :D

Inkább gyere fel skypera,és nyomjunk végre egy H4-et ,ahogy azt megbeszéltük :p
Ma ráérek
 

DeletedUser

Vendég
Distract

valamiért pont a régebbi tagok ölik a pp-t a játékba, pl a top1 mennyi pp-t használhatott fel?

1 valamit ígérhetek,az összes olyan tag le lesz kapva,akinél látni,hogy szó szerint pp-ből él,mert ez a játék szégyene nem is kicsit,arcul köpik az olyanokat,akik számára a játék kikapcsolódás és szó szerint játék.
Nagy feladatot nem is fog jelenteni a dolog,bár óriási előnyük,hogy kicsi a világ.

nézegettem,miként lehet valakinek akár 700pontos falva is 500-as ***ztogató jutalom mellett:D

nekem csak 115k-t kellett hozzá farmolni......
 

DeletedUser16905

Vendég
Aki a piacozásból él és pp-vel fizet, azt tényleg hamar leszedjük:D
Nem is értem.. Mondjuk 10pp-t is adnak néha 1000 fáért, vasért vagy agyagért.. 1000-1000-1000 30pp-ért. Az egy havi farmkezelő. Napi 50.000 nyers felé járok most, számomra ebbe nincs üzlet :D
 

DeletedUser

Vendég
úgy hallottam 5pp is elég 1k nyersihez.

tehát 50k a napi farmod kb,legalább végre tudok mihez viszonyítani:)
 
Fent