Világ kibeszéélő

DeletedUser15718

Vendég
Celestial Angel jan 14,2014 19:27
Chevalier jan 14,2014 18:59
Tisztelt nlking!

Ezen levelem azért írom neked, mert te vagy a legközelebb hozzám/hozzánk! Értem ezalatt, hogy olyan játékos, aki érdemben még életképes és nincs lerongyolódva!

Tisztelettel meghívlak törtető csapatomba. Tudom, sok a faluvesztés, de ha megnézzük: 3 tag megy rá egy alig fél millós tagra. Azért a különbség érezhető. Mi itt mindent megteszünk a tagjainkért, hogy tudjnak fejlődni és ezért nem vagyunk fukarok a védőkkel sem.

A CNN-ben a védelemkérés egészen más, mint itt. Nálunk nincs olyan, hogy ha ekkora meg ekkora vagy, akkor meg tudod magad védeni. Nincs, mert ha valaki bajban van és a csapat azért csapat, hogy megvédje. Ennek eredménye, hogy nyugaton a CNN az utóbbi időben nem tudott rajtunk rést ütni, ellenben mi már rongyá vertünk 1 tagot. Foglalni nem akarunk, nem számít a falu, ha nem tud képezni benne rendesen.

Én egy ilyen csapatot akarok felépíteni, aminek szeretném, ha részese lennél. Nem a félelem, hanem a harc hajt minket és aki érdemes rá, hogy itt legyen, azt inkább áthívom, hogy ne kelljen a játékát idő előtt befejeznie!

Klánunk hamarosan ötvözi az =MHC= és a SPARTA klán taktikáját. Nyilván ismered mindkét klánt. Én is, hiszen mindkettőt megjártam Vezérként, illetve Alvezérként, de ez a csapat végre képes arra, hogy megvalósítsa azokat a törekvéseimet, amelyekkel szervert nyerhetünk. Képesek vagyunk rá!

Várom válaszod és kérdéseid, ha van!

Legmélyebb Baráti Tisztelettel:
Chevalier
Fővezér-Hadvezér
Crusaders of the Light

Cimbi, te soha a bánatos viharban nem voltál Spárta alvezér.
 

DeletedUser17450

Vendég
Na megjöttem.

Kioszottam az akkori dual társamat és kapott is tőlem majdnem 2 pofont. Ezért voltam távol. Amint megláttam, amit Pain írt, hát az agyam eldobtam. Mocskoljanak, de azt, hogy egy általam Tiszelt Klán (Spárta) dolgaiba beleavatkozzam...na ne. Pláne hogy ilyen állítanék, ami természetesen nem fedi a valóságot. Ezért elnézéseteket kérem. Én nem írom, hogy legmélyebb baráti tisztelettel, ha igen, csak vezéreknek, csak szöviknek.

Nézzétek el a srácnak 15 éves. Menőzni akart, rá*******... Bekönyörögte magát a fiókba dualtársnak. Megadtam neki a lehetőséget, erre a pofámba köp. A megállapodás annyi volt, hogy figyeljen amíg Egyetemen vagyok. Nem mellesleg jan14.-én vizsgáztam. Ergo ezt az állítástén nem írhattam. (2 óra odáig az út), de aki játszott V19-en láthatta a Chevy fiók profilján.

Kérem mégegyszer mindenki elnézését! Ezt a kis parasztot meg kivágtam dualból. Szerencsére még időben, mielőtt megint visszaél a nevemmel...

Foglalkozzunk inkább most már ezzel a világgal és a háború jelenlegi állásával.
 

DeletedUser15812

Vendég
Na megjöttem.

Kioszottam az akkori dual társamat és kapott is tőlem majdnem 2 pofont. Ezért voltam távol. Amint megláttam, amit Pain írt, hát az agyam eldobtam. Mocskoljanak, de azt, hogy egy általam Tiszelt Klán (Spárta) dolgaiba beleavatkozzam...na ne. Pláne hogy ilyen állítanék, ami természetesen nem fedi a valóságot. Ezért elnézéseteket kérem. Én nem írom, hogy legmélyebb baráti tisztelettel, ha igen, csak vezéreknek, csak szöviknek.

Nézzétek el a srácnak 15 éves. Menőzni akart, rá*******... Bekönyörögte magát a fiókba dualtársnak. Megadtam neki a lehetőséget, erre a pofámba köp. A megállapodás annyi volt, hogy figyeljen amíg Egyetemen vagyok. Nem mellesleg jan14.-én vizsgáztam. Ergo ezt az állítástén nem írhattam. (2 óra odáig az út), de aki játszott V19-en láthatta a Chevy fiók profilján.

Kérem mégegyszer mindenki elnézését! Ezt a kis parasztot meg kivágtam dualból. Szerencsére még időben, mielőtt megint visszaél a nevemmel...

Foglalkozzunk inkább most már ezzel a világgal és a háború jelenlegi állásával.

Messziről jött ember azt mond amit akar.
 

DeletedUser17450

Vendég
Ilyen dolgokkal nem szokásom viccelni.

Szóval, ma az akadémiánk puhított titeket, látom sikerrel.:)
 

DeletedUser15812

Vendég
Igen szétkaptak minket :) a faluink 90% üres a többi lekatázva :( Nagyon erős ez az akadémiátok is :)
Mondjuk szégyen szemre amíg dolgoztam én is buktam 1 falut :(

Egyre ügyesebbek vagytok és az, hogy fingok egyet és te már szagolhatod is az a legjobb az egészbe, nem?
Legközelebb ha írok valamit egyből neked is elküldőm ne kelljen várnod . :)
 

DeletedUser17281

Vendég
v19-en olyan pletykák is terjengtek hogy a barátosnéja volt kórházba, most már duál társ is elő került:)

Mi lesz itt még:D

Úgy tudna játszani mint a sódert nyomni talán el is érne valamit a COL, mert hiába verik a mellüket nem jobbak semmivel se mint a Vírus, az hogy 2 hónappal később picsázzák őket ki a világból nem oszt nem szoroz:)
 

DeletedUser17450

Vendég
Angel most is kórházban van, agyműtétje volt. Talán ezt is tudod Mr.Agyontanult.:)
 

DeletedUser13948

Vendég
Angel most is kórházban van, agyműtétje volt. Talán ezt is tudod Mr.Agyontanult.:)

Rád is rádférne egy...


Amúgy Dudli figyu már, ha a dualtársad nemrég kunyizta be magát a fiókba, gondolom a v25-ön, akkor honnan tud az nlkingről folytatott levélváltásról peremvidékre költözés után?

"Akkor most kéretik a másik levelet is beidézni.

Nikita a körleveledre válaszolva:
Mi csak teást tettük taccsra a többi játékost, akit kizártak nem mi zárattuk ki."

Hmm, itt valami nem tuti, mintha kamuznál nekünk ;)
 

DeletedUser17450

Vendég
Rád is rádférne egy...


Amúgy Dudli figyu már, ha a dualtársad nemrég kunyizta be magát a fiókba, gondolom a v25-ön, akkor honnan tud az nlkingről folytatott levélváltásról peremvidékre költözés után?

"Akkor most kéretik a másik levelet is beidézni.

Nikita a körleveledre válaszolva:
Mi csak teást tettük taccsra a többi játékost, akit kizártak nem mi zárattuk ki."

Hmm, itt valami nem tuti, mintha kamuznál nekünk ;)

Szellemes vagy, de bunkó egy kicsit.:)

V19-en.:) Dec. V25 pp szerző körút.:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17450

Vendég
Na mégegyszer. Dual társ. Olvass. Már kivágtam dualból... :D

Éppen azért, hogy az ilyen dolgokat elkerüljük. Így most heti 7 napot kell lennem, de nem gond, majd veszek még egy laptopot aztán lesz az Egyetemen is játék!:D
 

DeletedUser15812

Vendég
oké akkor én is elmondom mégegyszer amikor mi voltunk akkor nem hogy december nem volt még Május sem.

Név: Yenet
First seen: 2013-01-26 20:06:37
Last seen: 2013-04-09 12:07:28

Szóval te már ez idő alatt is azt hitted hogy te vezeted az =MHC=-t és a Sparta-t nem kellet ehhez dual társ. Kifogásnak viszont nem rossz, csak kevés. XD
 

DeletedUser17450

Vendég
oké akkor én is elmondom mégegyszer amikor mi voltunk akkor nem hogy december nem volt még Május sem.

Név: Yenet
First seen: 2013-01-26 20:06:37
Last seen: 2013-04-09 12:07:28

Szóval te már ez idő alatt is azt hitted hogy te vezeted az =MHC=-t és a Sparta-t nem kellet ehhez dual társ. Kifogásnak viszont nem rossz, csak kevés. XD

A shadow fiókban is ketten voltunk ám. Láthattad, ki volt írva:
Vanton&Shadow

A Chevalier fiókban is ketten voltunk. Az egy átvett fiók. Szabi66x fiókja volt. Azt november végén december elején vettem át. Ergo a duál társaim is CSAK akkor tudott belépni mellém, ha én már átvettem a fiókot.:D
 

DeletedUser16021

Vendég
Az még nagyobb gáz, ha ketten vittétek a Szabi66 fiókot, mert még duálban sem tudtátok normálisan kezelni, nem is fejlődött sokat az átvétel után:) A leveleket, meg tuti te írtad ne fogd a képzelt barátodra:),a stílusa is olyan mint amiket ide írkálsz, nagyzoló, semmit mondó stb stb..
 

DeletedUser17450

Vendég
Pedig a levelet nem én írtam.:) Én tudok normális lenni, ha akarok.:D

Te pedig süllyedj vissza Bogárfalvára.:) Neked itt semmi keresnivalód.:D
 
Fent