Világ 85 Világ 85

Lord JoZeph

New Member
A reakció pontszáma
1
Olvasom itt, hogy a YD így, a YD úgy.. Az OF becsület meg konkrétan így néz ki:
Kiragadott részlet, van ilyesmi bőven.. AD erősíti ezerrel Arthurt YD ellen, mert hát fontos frontos a szövi srác. Aztán Kraszii (Chivas?) gondol egyet és 04.10-én este szövetséget bont az AD-vel, átalakítva MNT-vé (de jön a rizsa, hogy "ettől függetlenül nem akarunk titeket hátba támadni"), ma délig (04.13 szombat.) De már 11-én a Kerekasztal Lovagjainak feddhetetlen királya elfoglal agy *AD* tagtól úgy egy falut, hogy annak a védői még nála voltak (lassú reagálású hadtestek voltak biztos). Mert hát fontos frontos szövi. Volt.. És amikor a srác kérdezi, hogy mivan? A válasz jó királyunktól:
"Szia ne haragudj de ez ide kevés a frontra!
Ha nem én a yd-vitt volna! Jó játékot a továbbiakban!" És az MNT meg a nem hátbatámadás füstbe ment..
Előre mondom, mivel azt a legendát terjesztik, hogy mi a YD-nek falvakkal fizettünk az MNT-ért, ez hazugság, kitaláció. A YD utoljára AD-stól 04.07-én foglalt, a YD2 pedig 04.06-án. Akkor még dúlt a szerelem (nekem már akkor sem, de az egy külön sztori) az OF-el és egész nap azt énekeltük, hogy only (youuuuuu...). Szóval ez a falutért MNT kacsa nm lesz jó riposzt... A Twstats nem hazudik.. Mással ellentétben...
 

Arthur Király

New Member
A reakció pontszáma
0
Olvasom itt, hogy a YD így, a YD úgy.. Az OF becsület meg konkrétan így néz ki:
Kiragadott részlet, van ilyesmi bőven.. AD erősíti ezerrel Arthurt YD ellen, mert hát fontos frontos a szövi srác. Aztán Kraszii (Chivas?) gondol egyet és 04.10-én este szövetséget bont az AD-vel, átalakítva MNT-vé (de jön a rizsa, hogy "ettől függetlenül nem akarunk titeket hátba támadni"), ma délig (04.13 szombat.) De már 11-én a Kerekasztal Lovagjainak feddhetetlen királya elfoglal agy *AD* tagtól úgy egy falut, hogy annak a védői még nála voltak (lassú reagálású hadtestek voltak biztos). Mert hát fontos frontos szövi. Volt.. És amikor a srác kérdezi, hogy mivan? A válasz jó királyunktól:
"Szia ne haragudj de ez ide kevés a frontra!
Ha nem én a yd-vitt volna! Jó játékot a továbbiakban!" És az MNT meg a nem hátbatámadás füstbe ment..
Előre mondom, mivel azt a legendát terjesztik, hogy mi a YD-nek falvakkal fizettünk az MNT-ért, ez hazugság, kitaláció. A YD utoljára AD-stól 04.07-én foglalt, a YD2 pedig 04.06-án. Akkor még dúlt a szerelem (nekem már akkor sem, de az egy külön sztori) az OF-el és egész nap azt énekeltük, hogy only (youuuuuu...). Szóval ez a falutért MNT kacsa nm lesz jó riposzt... A Twstats nem hazudik.. Mással ellentétben...
;):D
. Még most is van nàllam védőtök
Védett Unbeatable ellen is :) akkor azt ne tàmadjam aki annyira aktív hogy azóta is nàllam a védője???

Utóirat: tőlletek kémleltek elsőnek! Jelit át küldtem a vezéreteknek! ;)
Sok sikert és jó jàtékot!
 
Utoljára szerkesztve:

NiederlandWolf

New Member
A reakció pontszáma
1
Szegény királynak az a baja hogy beakart olvadni a társaival az akkori BSbe, de sajnos nem sikerült neki így ment az OFhez, aztán úgy a lelkére vette hogy a mostani YD lett szar a számára:) közben pedig szimplán csak rossz playa és örül ha hozhat ingyen valamit :D
 

Arthur Király

New Member
A reakció pontszáma
0
Szegény királynak az a baja hogy beakart olvadni a társaival az akkori BSbe, de sajnos nem sikerült neki így ment az OFhez, aztán úgy a lelkére vette hogy a mostani YD lett szar a számára:) közben pedig szimplán csak rossz playa és örül ha hozhat ingyen valamit :D
:D:D:D jó is lenne ha ingyen jönne :D nàllatok lett volna amennyit belsőztök :D:D
 

NiederlandWolf

New Member
A reakció pontszáma
1
Mindennek megvan a miértje, de hogyan is várhatnánk egy olyan playatól hogy megértse aki a fax rossz oldalára került és nyávog folyamat, mert látja hogy vesztes lóra tett, pedig volt hogy az egész szerverrel ledipoztak a YD ellen, de így se ment. Ezek után kár beszélni bármiről is koma:)
 

Arthur Király

New Member
A reakció pontszáma
0
Mindennek megvan a miértje, de hogyan is várhatnánk egy olyan playatól hogy megértse aki a fax rossz oldalára került és nyávog folyamat, mert látja hogy vesztes lóra tett, pedig volt hogy az egész szerverrel ledipoztak a YD ellen, de így se ment. Ezek után kár beszélni bármiről is koma:)
:D:D hàt komàm vannak gondok a toronyba! :D
 

Arthur Király

New Member
A reakció pontszáma
0
Az biztos, mikor napokig irkálsz hogy te az OFhez nem akarsz menni, aztán láss csodát csak ott kötöttél ki, mert sehova máshova nem kellettetek:) de nem baj király a tényeket nehéz megcáfolni:D
:D :D
Nagyon komoly!:D Jó itt nekem kis kiràly vagyok a nagy kiràlyok mellett! :D
Legalàbb még jó pàrszor belém fulladtok :D
Jó jàtékot! :) ;)
 

Arthur Király

New Member
A reakció pontszáma
0
Végülis nem buktad el a faluid felét igazad van:D
Kívánom legyél annyira aktív mint külsőn és talán akkor tudtok némi izgalmat is okozni:)
GL&HF
Ne arról beszélj ami 1_--2--honapja volt mikor csatlakoztunk az of.hoz baràtom!

Azóta 1-falut nem tudtatok tőllem itt fent vinni!
Itt fent most csütörtök/pénteken kraszifiokban is hány nuk maradt ott?! Csak Unbeatable -tól ? 20?? Még a fal se csökkent:D:D Plussz nàllam jó pàr még! :D:D ja erről nem beszélsz! ;) nem szégyen ez se mint az se hogy hónapokkal ezelőt 7-falut elvittetek tőllem! De mégis itt vagyok még :D
Na nem sűllyedek le tovàbb a szintedre!
Hisz te is mondtad kiràly vagyok ;)
Ha beszélgetni vagy harcolni szeretnél kh.an megtalàlsz ;) :D


Minden jót!
 
Utoljára szerkesztve:

NiederlandWolf

New Member
A reakció pontszáma
1
Ne arról beszélj ami 1_--2--honapja volt mikor csatlakoztunk az of.hoz baràtom!

Azóta 1-falut nem tudtatok tőllem itt fent vinni!
Itt fent most csütörtök/pénteken kraszifiokban is hány nuk maradt ott?! Csak Unbeatable -tól ? 20?? Még a fal se csökkent:D:D Plussz nàllam jó pàr még! :D:D ja erről nem beszélsz! ;) nem szégyen ez se mint az se hogy hónapokkal ezelőt 7-falut elvittetek tőllem! De mégis itt vagyok még :D
Na nem sűllyedek le tovàbb a szintedre!
Hisz te is mondtad kiràly vagyok ;)
Ha beszélgetni vagy harcolni szeretnél kh.an megtalàlsz ;) :D


Minden jót!
Egy hónapja fut a szerver az hogy ott maradt egy vagy két fiók nukeai az hatalmas respectet érdemel igazad van:) én nem vitatkozni jöttem fel, mert veled értelmetlen lenne, hiszen nem vagy képben a dolgokkal:D bárcsak a szintem felét súrolnád kiskirály én örülnék a legjobban

Eljön mindennek az ideje nyugi:)

Továbbra is GL&HF kívánok neked.
 

Arthur Király

New Member
A reakció pontszáma
0
Egy hónapja fut a szerver az hogy ott maradt egy vagy két fiók nukeai az hatalmas respectet érdemel igazad van:) én nem vitatkozni jöttem fel, mert veled értelmetlen lenne, hiszen nem vagy képben a dolgokkal:D bárcsak a szintem felét súrolnád kiskirály én örülnék a legjobban

Eljön mindennek az ideje nyugi:)

Továbbra is GL&HF kívánok neked.
 

Csatolmányok

  • letöltés.jpeg
    letöltés.jpeg
    9,9 KB · Megtekintések: 7

Lord JoZeph

New Member
A reakció pontszáma
1
Jó királyom, oly büszke vagy a rajtad elhalt nuke-okra, légy oly kegyes, hogy a kláncsaládom osztozzon a büszkeségeden a nálad elhalt (feleslegesen) védőikre tekintettel.. Bár én személy szerint nem.. Hiszen kérdőre vontál, mikor én meg visszavontam tőled a katonáim, miközben a klántársad megtámadta a falum.
 

Arthur Király

New Member
A reakció pontszáma
0
Jó királyom, oly büszke vagy a rajtad elhalt nuke-okra, légy oly kegyes, hogy a kláncsaládom osztozzon a büszkeségeden a nálad elhalt (feleslegesen) védőikre tekintettel.. Bár én személy szerint nem.. Hiszen kérdőre vontál, mikor én meg visszavontam tőled a katonáim, miközben a klántársad megtámadta a falum.
Jaj picur akkor milyen MNT-be vagytok? Ha még mindig védtek?? :D:D
Le vagy maradva a korral! :D
Ez mostansàg volt és még ti is jöttetek csak az a baj nuk-kos-kata nélkül :D:D
Ülj le 1-es! ;)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent