Világ 85 Világ 85

Unknown

New Member
A reakció pontszáma
9
Az OF-tol a legviccesebb a sírás, akik eddig csak toborzással akartak és akarnak továbbra is világot nyerni, Már nem tudom követni,hogy honnan melyik klánból lettek verbuválva a tagot.

A belsőről meg annyi, hogy pl akiket én foglaltam már nem voltak a klánban, azt hogy nem tudtak levédeni egy sajnálatos dolog, de egyben ékes bizonyítéka, hogy miért nem tudtak velünk tartani.

u.i. Belsőzés mindig is volt, van és lesz. Az élet már csak ilyen ezt hívják természetes kiválasztódásnak.
Látom az agyad jól kivan gumizva. Toborzással világot nyerni? Ott voltatok bs klánok val klánok. Össze olvadtatok maradékot lebelsőztétek. Erre ti beszéltek toborzásról. Kuncsorogtok falvakért.. Emberek meg küldözgetik nekünk az uzeneteket. Val meg AllRight leírta magát szépen. Csak gratulálni tudok neki
 

ChivasRegal

New Member
A reakció pontszáma
7
Nem az OF-től vicces a sírás. Mert az OF játszik egy jót ezek ellenére is , bár olyanok ellen nehéz egy jót játszani akik, akik nem ismerik milyen a tisztességes játék.
Saját klántársatokat dobtátol ki , aztán foglaltátok el .
Szövetségest már a világ kezdete után 7 napra el árultatok :D Matexáról ne is beszéljünk , “ szövetségben “ vagytok aztán tőlük foglaltok .
Arról nem beszélve, hogy vannak akik el költenek egy kevés pénzt erre a játékre és nem plecsnit akarnak csak kicsit játszani és még ezt is tönkre teszitek gusztustalan módon + a negyed kontira rá írtok hogy oda adják a falut ingyen .
Lehet így is játszani , a support szarik rá, mert sok pp-t raktok bele a játekba .
De lehet így élvezni? Vagy ebbe mi a jó ? Hol az izgalom? Gusztustalan plecsni vadászok .
 

Csatolmányok

  • BA405DF7-52BF-47AA-960C-3EDDFE17EFC6.jpeg
    BA405DF7-52BF-47AA-960C-3EDDFE17EFC6.jpeg
    440,3 KB · Megtekintések: 54

=Unbeatable=

New Member
A reakció pontszáma
23
Ha a játéktudásod fele annyi lenni mint az itteni hisztid, még esélyetek is lenne nyerni.

u.i.
Mostmár kezdem érteni a kétségbeeséseteket
 

Csatolmányok

  • Képernyőkép 2024-03-23 173003.png
    Képernyőkép 2024-03-23 173003.png
    64,7 KB · Megtekintések: 50
  • Képernyőkép 2024-03-23 173009.png
    Képernyőkép 2024-03-23 173009.png
    56 KB · Megtekintések: 48
  • Képernyőkép 2024-03-23 173018.png
    Képernyőkép 2024-03-23 173018.png
    51,8 KB · Megtekintések: 48
Utoljára szerkesztve:

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
De lehet így élvezni? Vagy ebbe mi a jó ? Hol az izgalom? Gusztustalan plecsni vadászok .

 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Látom az agyad jól kivan gumizva. Toborzással világot nyerni? Ott voltatok bs klánok val klánok. Össze olvadtatok maradékot lebelsőztétek. Erre ti beszéltek toborzásról. Kuncsorogtok falvakért.. Emberek meg küldözgetik nekünk az uzeneteket. Val meg AllRight leírta magát szépen. Csak gratulálni tudok neki
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
hát dikk itt kérdezed mit lehet élveni rajta stb azt be rakod hogy no one cares ?

akko most melyik tetya ? :rolleyes: érdekel vagy nem ?
 

TejeslaTornya

New Member
A reakció pontszáma
2
Nem az OF-től vicces a sírás. Mert az OF játszik egy jót ezek ellenére is , bár olyanok ellen nehéz egy jót játszani akik, akik nem ismerik milyen a tisztességes játék.
Saját klántársatokat dobtátol ki , aztán foglaltátok el .
Szövetségest már a világ kezdete után 7 napra el árultatok :D Matexáról ne is beszéljünk , “ szövetségben “ vagytok aztán tőlük foglaltok .
Arról nem beszélve, hogy vannak akik el költenek egy kevés pénzt erre a játékre és nem plecsnit akarnak csak kicsit játszani és még ezt is tönkre teszitek gusztustalan módon + a negyed kontira rá írtok hogy oda adják a falut ingyen .
Lehet így is játszani , a support szarik rá, mert sok pp-t raktok bele a játekba .
De lehet így élvezni? Vagy ebbe mi a jó ? Hol az izgalom? Gusztustalan plecsni vadászok .
Mondjátok ezt ti akik úgy akarnak szövetségbe lépni, hogy le kell felezni a klán létszámot és aki kimarad az belső? :D A világ össze klánját húzzátok magatokba, hogy jaj jaj hátha lesz esélyünk. Belerakott 2k ppt, és ha ennyit tudott kihozni belőle az miért a mi hibánk? De persze adjátok elő, hogy ti tisztességesen játszotok, ha nektek ettől nyugodt a lelketek, meg ahogy mondtam a vereséget kell csak magyarázni. :)
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
hát dikk itt kérdezed mit lehet élveni rajta stb azt be rakod hogy no one cares ?

akko most melyik tetya ? :rolleyes: érdekel vagy nem ?
Kérek elnézést, lefordítom a szakorvosi kezelést igénylőknek is!

DŐŐŐŐ! Idéztem a ChivasRegal bejjegyzéééséjt ééééééértem?

Az a tény, hogy szartam bele a megfelelő quote parancs beleírásába jelezheti mindenkinek mennyire érdekel ez az egész ingyencirkusz! Akit ez ennyire érdekel az olvassa inkább a Nők Lapját!
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Kérek elnézést, lefordítom a szakorvosi kezelést igénylőknek is!

DŐŐŐŐ! Idéztem a ChivasRegal bejjegyzéééséjt ééééééértem?

Az a tény, hogy szartam bele a megfelelő quote parancs beleírásába jelezheti mindenkinek mennyire érdekel ez az egész ingyencirkusz! Akit ez ennyire érdekel az olvassa inkább a Nők Lapját!
akkor jóvan igymá ám nagyon világos is nekem mennyire nem is érdekel ez téged ami itt van
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
stallipiano.gif
 

Falowme

New Member
A reakció pontszáma
4
Ehhez a Méme-hez gratulálok! Korrekt megoldás
De azzal nem büszkélkedsz, hogy ekkora túlerőben az Ad-t is be kellett vonnotok hogy falut hozzatok, mert az elsőkört buktátok:D
 

=Unbeatable=

New Member
A reakció pontszáma
23
Ehhez a Méme-hez gratulálok! Korrekt megoldás
De azzal nem büszkélkedsz, hogy ekkora túlerőben az Ad-t is be kellett vonnotok hogy falut hozzatok, mert az elsőkört buktátok:D
Ad-t? Na ezzel újat mondtál nekem is.

Nem mellesleg milyen tűlerőről beszélsz? :rolleyes: 2-en vittük végig az egész támadást ellenetek, úgy hogy 4 játékosotok volt ott.
Ne csinálj már magadól bohócot
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Ti mit szívtok? :D biztos jó lehet de inkább ne kínálj meg!
Az ADvel max ti beszélgettek! Mi először ma tudtunk róla hogy mentek ellenetek, azt is tőletek tudjuk!
Ti 4en voltatok itt fent, mi sheet-tel ketten!!!! Nem 5-en! Nem 10-en! 1+1=2 darab játékos!
Igen, ez magasabb matek főleg egy királynak, ezért itt egy kis oktatófilm:
 

Unknown

New Member
A reakció pontszáma
9
Ad-t? Na ezzel újat mondtál nekem is.

Nem mellesleg milyen tűlerőről beszélsz? :rolleyes: 2-en vittük végig az egész támadást ellenetek, úgy hogy 4 játékosotok volt ott.
Ne csinálj már magadól bohócot
Téves. Mert egy időszakban veled támadott az AD is. Nem is 1 ember, vonatok, nukok minden egyidőben jött veletek. Szóval nem 2-en voltatok. Én voltam akkor épp Artúr fiókban reggel mikor támadtatok. S több felől jöttek az élesek tőletek is meg AD-tól is. :)
 
Fent