Világ 85 Világ 85

=Unbeatable=

New Member
A reakció pontszáma
23
Téves. Mert egy időszakban veled támadott az AD is. Nem is 1 ember, vonatok, nukok minden egyidőben jött veletek. Szóval nem 2-en voltatok. Én voltam akkor épp Artúr fiókban reggel mikor támadtatok. S több felől jöttek az élesek tőletek is meg AD-tól is. :)
Lehet hogy az AD is támadott, de nekünk semmi közünk hozzá. egy darab levélváltásom nem volt velük :)
 

Unknown

New Member
A reakció pontszáma
9
Lehet hogy az AD is támadott, de nekünk semmi közünk hozzá. egy darab levélváltásom nem volt velük :)
Persze, nem is azt mondom hogy összebeszéltetek. Azt mondom hogy nem 2en voltatok mivel egyidőben onnan is több embertől jött a támadás. Viszont elkell ismernem lefoglalta az időmet eléggé. :D nem volt rossz csata. Csak akkor került a fiók rám mikor 10-30as hűségek voltak így sokat nem tudtam oldani. De azért pár nemesed bevágtam, ad-tól is, meg támadókat fogtam. 47k egység legyőzéssel végzett Artúr fiók.
 

=Unbeatable=

New Member
A reakció pontszáma
23
Persze, nem is azt mondom hogy összebeszéltetek. Azt mondom hogy nem 2en voltatok mivel egyidőben onnan is több embertől jött a támadás. Viszont elkell ismernem lefoglalta az időmet eléggé. :D nem volt rossz csata. Csak akkor került a fiók rám mikor 10-30as hűségek voltak így sokat nem tudtam oldani. De azért pár nemesed bevágtam, ad-tól is, meg támadókat fogtam. 47k egység legyőzéssel végzett Artúr fiók.
Ez így megállja a helyét. Abban biztos voltam, hogy nem a fiók tulaja játszik :D (13 falunál 22-es raktárak, 4. gyüjtögető sehol nincs oldva, templom nélküli védekezés és még sorolhatnám :D )
 

Arthur Király

New Member
A reakció pontszáma
0
Ez így megállja a helyét. Abban biztos voltam, hogy nem a fiók tulaja játszik :D (13 falunál 22-es raktárak, 4. gyüjtögető sehol nincs oldva, templom nélküli védekezés és még sorolhatnám :D )
Sziasztok.
Csak szólok mikor mindened vágtam én voltam a fiókban :) Szóval csók a hugodnak :) tudod mire irom :) ,)

Unknown fél10kor vette át a fiókot! :) 24.03.2024 napon 10:35 órakor24.03.2024 napon 17:54 órakor​

És utánna se vittél volna ennyi falut barátom ha nem kétoldarról kapom az ívet!
A másik volt templomom amig a főfalum el nem vitted :) utànna húztam màsikat :) csak azt a 2falut màr el kellett engednem ezért nem volt ott vallàs ;) (kieső rész volt!) nem kell itt fényezni magad :) Jah és nem szégyen hogy mind kettőtöknek kifogyott a sereg 98%-a! :)
Az meg hogy én hogy gyűjtizek az én dolgom! mégis a top 10-ben vagyok még mindig gyűjtiben!
Jó meccs volt de még nincs vége! :)
Jó játékot!

 
Utoljára szerkesztve:

=Unbeatable=

New Member
A reakció pontszáma
23
Sziasztok.
Csak szólok mikor mindened vágtam én voltam a fiókban :) Szóval csók a hugodnak :) tudod mire irom :) ,)

Unknown fél10kor vette át a fiókot! :) 24.03.2024 napon 10:35 órakor24.03.2024 napon 17:54 órakor​

És utánna se vittél volna ennyi falut barátom ha nem kétoldarról kapom az ívet!
A másik volt templomom amig a főfalum el nem vitted :) nem kell itt fényezni magad :) Jah és nem szégyen hogy mind kettőtöknek kifogyott a sereg 98%-a! :)
Az meg hogy én hogy gyűjtizek az én dolgom! mégis a top 10-ben vagyok még mindig gyűjtiben!
Jó meccs volt de még nincs vége! :)
Jó játékot!

XDDDDDDDD

8 nukeból 3 halt le összesen XD Azért nem mentünk tovább mert elfogyott a nemes :D

Ezzel ellentétben, az hogy te vágtál, arra büszke lehetsz, de másra nem.

A játékhoz ezen kívül sok közöd nincs, amint a faluid ezt meg is mutatták.

Az meg hogy kiütöttem az első templomot, és nem raktál le másikat, az ismét a játéktudásodról árulkodik :D



UI: 16.622 egységem halt le, nektek 52.516 :D Ezt már inkább nem is kommentálom :D
 
Utoljára szerkesztve:

Arthur Király

New Member
A reakció pontszáma
0
XDDDDDDDD

8 nukeból 3 halt le összesen XD Azért nem mentünk tovább mert elfogyott a nemes :D

Ezzel ellentétben, az hogy te vágtál, arra büszke lehetsz, de másra nem.

A játékhoz ezen kívül sok közöd nincs, amint a faluid ezt meg is mutatták.

Az meg hogy kiütöttem az első templomot, és nem raktál le másikat, az ismét a játéktudásodról árulkodik :D
Nem vitàzni jöttem ;)
Elég gyatra vonatok voltak azért tudtam vàgni! Nem azért mert jó jàtékos vagyok! Szóval még tanulok! De te is tanulj lécci jobb vonatot indítani
Nekem a 22es raktàr még sok is leszoktam bontani 20-ig!
Aztàn kérek tőlled pp-ét hogy újra felhúzzam.

UI: 16.622 egységem halt le, nektek 52.516 :D Ezt már inkább nem is kommentálom :D
Erre még ennyi a vàlaszom :)

OKOSKA az nem zavar hogy nem mindenbe àlltam bele? Hanem vagdostam? És első körben mindent!!!!!
Utànna 1-napig 500-bàrdossal 1nemessel forgolódtàl egy kis 2ezres falumért amit alig vàrtam elvigyél mivel azt nem szàndékoztam ott màr megtartani! :) :D akkor hova tűnt a sereg! Xd :D

Ja és akkor ennyi egységet öltem le !
Szóval ne is kommentàlj!

award11.png
1x A nap védekezője
Győzd le védekezőként a legtöbb egységet ezen a világon.
Legjobb eredmény: időpont: 24.03.2024 (49.281 egység)
 
Utoljára szerkesztve:

=Unbeatable=

New Member
A reakció pontszáma
23
Nem vitàzni jöttem ;)
Elég gyatra vonatok voltak azért tudtam vàgni! Nem azért mert jó jàtékos vagyok! Szóval még tanulok! De te is tanulj lécci jobb vonatot indítani
Nekem a 22es raktàr még sok is leszoktam bontani 20-ig!
Aztàn kérek tőlled pp-ét hogy újra felhúzzam.

UI: 16.622 egységem halt le, nektek 52.516 :D Ezt már inkább nem is kommentálom :D
Erre még ennyi a vàlaszom :)

OKOSKA az nem zavar hogy nem mindenbe àlltam bele? Hanem vagdostam? És első körben mindent!!!!!
Utànna 1-napig 500-bàrdossal 1nemessel forgolódtàl egy kis 2ezres falumért amit alig vàrtam elvigyél mivel azt nem szàndékoztam ott màr megtartani! :) :D akkor hova tűnt a sereg! Xd :D

Ja és akkor ennyi egységet öltem le !
Szóval ne is kommentàlj!

award11.png
1x A nap védekezője
Győzd le védekezőként a legtöbb egységet ezen a világon.
Legjobb eredmény: időpont: 24.03.2024 (49.281 egység)

Annyira vicces hogy azt hiszed ez jó eredmény :D

Elég baszó a mezőny ezen a szerón
Durván nehéz dolgunk van
 
Fent