Világ 85 Világ 85

Klar

Community Manager
A Klánháború Csapata
Community Manager
A reakció pontszáma
2
logo.png

Kedves Játékosok,

Az új, 85-ös világgal kapcsolatos gondolataitokat itt oszthatjátok meg egymás között. Ha a beállításaira vagytok kíváncsiak, akkor ide kattintva tudtok egy pillantást vetni rá.

Kellemes kikapcsolódást kívánunk!

Üdvözlettel,
Klar
 

ChivasRegal

New Member
A reakció pontszáma
7
Hú de nagy világ . A =VAL= és a BS bukása . Igazi gerinctelen népség .
Egymásra regiznek , le hugyozzák a bokájukat, hogy most mi lesz és miközben a =VAL= segítséget kér szövetségesétől a BS klánnal szemben és harca hívja az Onlysokat, hogy együtt verjék le a BS-t. Ni-ni , másnap a BS és Valhala egybe olvadnak , a =VAL= bont az Onlyval úgy hogy az -OF- védői még a Valhala tagnál vannak védeni .
Az olvadást követően az új YD ( fel vettek szándékosan egy hasonló témájú nevet mint az -OF- ) el kezdi belsőzni az addigi BS lemaradott tagokat , akiket nem ott ismertek meg hanem együtt regeltek a világra mint BlackSquad. Sorban hagyják abba olyan játékosok akik csak élvezni akarják a játékot . A YD közben màr el kezdte támadni az -OF- klánt, 48 óra mnt után ( szövi bontást követően) , a Metaxa klánt felbérelték hogy az Onlysokat hátráltassák amíg tudják , aztán az MTX le adja a falukat a YD-nek ,amint úgy állnak már nemesekkel..
Megy a free falu , gerinctelenség, pushing, belső és még lehetne sorolni .
És még csak alig kezdődött el a v85 világ gyerekek hova fajul ez a játék ??
Szerintem néhányan a veséjüket eladnák egy winért . =Allright= és a bandája a kh legallja?
 

=Unbeatable=

New Member
A reakció pontszáma
23
Hú de nagy világ . A =VAL= és a BS bukása . Igazi gerinctelen népség .
Egymásra regiznek , le hugyozzák a bokájukat, hogy most mi lesz és miközben a =VAL= segítséget kér szövetségesétől a BS klánnal szemben és harca hívja az Onlysokat, hogy együtt verjék le a BS-t. Ni-ni , másnap a BS és Valhala egybe olvadnak , a =VAL= bont az Onlyval úgy hogy az -OF- védői még a Valhala tagnál vannak védeni .
Az olvadást követően az új YD ( fel vettek szándékosan egy hasonló témájú nevet mint az -OF- ) el kezdi belsőzni az addigi BS lemaradott tagokat , akiket nem ott ismertek meg hanem együtt regeltek a világra mint BlackSquad. Sorban hagyják abba olyan játékosok akik csak élvezni akarják a játékot . A YD közben màr el kezdte támadni az -OF- klánt, 48 óra mnt után ( szövi bontást követően) , a Metaxa klánt felbérelték hogy az Onlysokat hátráltassák amíg tudják , aztán az MTX le adja a falukat a YD-nek ,amint úgy állnak már nemesekkel..
Megy a free falu , gerinctelenség, pushing, belső és még lehetne sorolni .
És még csak alig kezdődött el a v85 világ gyerekek hova fajul ez a játék ??
Szerintem néhányan a veséjüket eladnák egy winért . =Allright= és a bandája a kh legallja?

Szia kedves lebelsőzött ex OF tag.

Kezdjük az elején. Az OF-el is akartunk szövetséget, ti nem akartatok, ezután nem kell sírni azért ha ellenetek lesznek.

A BS klán egy szedett vedett társaság volt, konkrétan mindenkinek minden ismerőse jöhetett kezdésnek. (Én speciel kemény 2 embert ismertem az egész klánból), s nem kell azon meglepődni, hogy levan belsőzve az, aki 16 nap alatt 2 ezer pontig jut.

A YD klán nem kezdte el támadni az OF-et, csakis én támadtam kizárólag olyan tagokat, akik az OF3-at megalapították abban bízva, hogy 2 nappal tovább lehetnek a szerveren.

A metaxa klán a játék eleje óta szövetséges, de beleképzelhettek bármit amit szeretnétek.

A vesémet már Barcsának adtam kétszer, több nincs.
 

ChivasRegal

New Member
A reakció pontszáma
7
Szia kedves lebelsőzött ex OF tag.

Kezdjük az elején. Az OF-el is akartunk szövetséget, ti nem akartatok, ezután nem kell sírni azért ha ellenetek lesznek.

A BS klán egy szedett vedett társaság volt, konkrétan mindenkinek minden ismerőse jöhetett kezdésnek. (Én speciel kemény 2 embert ismertem az egész klánból), s nem kell azon meglepődni, hogy levan belsőzve az, aki 16 nap alatt 2 ezer pontig jut.

A YD klán nem kezdte el támadni az OF-et, csakis én támadtam kizárólag olyan tagokat, akik az OF3-at megalapították abban bízva, hogy 2 nappal tovább lehetnek a szerveren.

A metaxa klán a játék eleje óta szövetséges, de beleképzelhettek bármit amit szeretnétek.

A vesémet már Barcsának adtam kétszer, több nincs.
Bohóc vagy, ha csak egyszer játszanátok korrekt módon . Be voltatok remegve az volt ott a baj . De fogjátok ti ott még egymást ütni , sok ludas egy csárdában.. meg amúgy is . Nem akarjátok élvezni a játékot vagy mi a terv? Összeáll a két hugyos banda szövizik a metaxaval ( akiket csak arra tart hogy üsse az OF-et ) aztán majd elkéritek a falukat a metaxától és hurrá nyertetek? ez aztan nagy game . GG
 

Csatolmányok

  • IMG_3993.jpeg
    IMG_3993.jpeg
    99,6 KB · Megtekintések: 53
  • IMG_3992.jpeg
    IMG_3992.jpeg
    81,6 KB · Megtekintések: 52
  • IMG_3990.jpeg
    IMG_3990.jpeg
    74 KB · Megtekintések: 52
Utoljára szerkesztve:

SPECTERS

New Member
A reakció pontszáma
8
A szádat tedd laposra tökös, attól h bajod van YD vezetőséggel, az nem jogosít fel arra h a hugyos banda szót használd.
 

=Unbeatable=

New Member
A reakció pontszáma
23
Bohóc vagy, ha csak egyszer játszanátok korrekt módon . Be voltatok remegve az volt ott a baj . De fogjátok ti ott még egymást ütni , sok ludas egy csárdában.. meg amúgy is . Nem akarjátok élvezni a játékot vagy mi a terv? Összeáll a két hugyos banda szövizik a metaxaval ( akiket csak arra tart hogy üsse az OF-et ) aztán majd elkéritek a falukat a metaxától és hurrá nyertetek? ez aztan nagy game . GG
Egyetlen bohóc van itt, és az te vagy.

Korrek játékról papolsz, miközbe nem voltál más ezen a szerveren mint egy faluhúzó(Free falu, pushung, faluhúzó, jól mondom?)

Be voltunk remegve? Betoboroztatok alsó hangon 60, de inkább több embert, és még mindig nekünk papolsz?

Meg lehetett volna mutatni mit tudtok, ott voltam egyedül egy kontin, de egy komplett klánotok nem tud mit kezdeni velem, vagy ez is az összeolvadás miatt van?


Beillesztettél ide egy beszélgetést a kopasz93 nickel rendelkező tagunktól, aki 2 napja sír mert nem érti, hogy miért nem kapott meghívót 16 nap után 3-4k pontal. Magadat égeted, menj aludni.
 

ChivasRegal

New Member
A reakció pontszáma
7
Fel regelt a nagy BS hogy majd vilagot nyernek azt start után 10 napra be dobták a klànt meg be belsőznek gyengébbeket , Valhala meg BS ellen akar menni , az OF védők valhala faluban vannak közben meg már ment az egyezkedés meg létrejött az olvadás.
Ez korrekt játék? Elég csak erre válaszolni . A
Pushing meg nálatok van , meg hogy más klánnal huzattok falukat magatolnak.
De ha szöviben vagytok a metaxaval , akkor ma miért is lett onnan foglalva egy falu a részetekről? Ja , persze , ki adták nektek . Vagy inkább ki adattátok magatoknak
 

=Unbeatable=

New Member
A reakció pontszáma
23
Fel regelt a nagy BS hogy majd vilagot nyernek azt start után 10 napra be dobták a klànt meg be belsőznek gyengébbeket , Valhala meg BS ellen akar menni , az OF védők valhala faluban vannak közben meg már ment az egyezkedés meg létrejött az olvadás.
Ez korrekt játék? Elég csak erre válaszolni . A
Pushing meg nálatok van , meg hogy más klánnal huzattok falukat magatolnak.
De ha szöviben vagytok a metaxaval , akkor ma miért is lett onnan foglalva egy falu a részetekről? Ja , persze , ki adták nektek . Vagy inkább ki adattátok magatoknak
Mást se teszek csak az alaptalan bugyuta vádjaidra reagálok, te vagy az aki el se olvassa amit leírok

Nem értem milyen nagy bsről beszélsz. Nem volt szervezett regisztráció, nem volt csapatszervezés egészen ezidáig, de úgy látszik ez nem volt mindenkinek egyértelmű.
Az, hogy az OF védők VAL falukban voltak, az SEMMIN nem változtat, mivel rajtam kívül SENKI nem szegte meg az MNT-t, ezáltal volt időtök mindent átszervezni. Nem mellesleg én se a szövetkezett OF-et támadtam, hanem a tömegklánotok utólag toborzott 1 tagját, aki a konti másik felén van.
 

b4ndika

Active Member
A reakció pontszáma
142
Be voltatok remegve az volt ott a baj .
Attól kellett volna remegni hogy 12 óra távolságról indítottatok éles nemest, abban a játékszakaszban, ahol még a nemes drágánák számít és szinte egyértelmű hogy éles, ami után nagyon sokan mindenük odarakták és falat se karcolva lehaltak? úgy hogy közben senkit se fakeltetek a klánból csak rám jött támadás? :D

az meg hogy az én tömbömbe akárki szó nélkül befoglal és én vele mit kezdek legyen az én dolgom :D
 

ede1126

New Member
A reakció pontszáma
5
Legalább ebben a csodás “stratégiai” játékban örömöt leltek , ha máshol nem tudtok. Tiszteletem érte.
 
Utoljára szerkesztve:

TejeslaTornya

New Member
A reakció pontszáma
2
Az OF-tol a legviccesebb a sírás, akik eddig csak toborzással akartak és akarnak továbbra is világot nyerni, Már nem tudom követni,hogy honnan melyik klánból lettek verbuválva a tagot.

A belsőről meg annyi, hogy pl akiket én foglaltam már nem voltak a klánban, azt hogy nem tudtak levédeni egy sajnálatos dolog, de egyben ékes bizonyítéka, hogy miért nem tudtak velünk tartani.

u.i. Belsőzés mindig is volt, van és lesz. Az élet már csak ilyen ezt hívják természetes kiválasztódásnak.
 
Fent