Világ 59 Világ 59

Pennywise

Member
A reakció pontszáma
87
Ha megtalálja az utódját aki átveszi a jogart akkor Dongábor már nem lesz az ASG útjába, volt népe győzelmet arathat


ahogy láttam volt jelentkező egy esetleges választást inditványozott is :D de nem nagyon várta meg gabika h folytassa és gyors kirakta a klánból :D
szóval ez a választások meg utód keresés nagy humbuk ugyan úgy mint minden más kamuja amivel eteti a népet :)
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
ahogy láttam volt jelentkező egy esetleges választást inditványozott is :D de nem nagyon várta meg gabika h folytassa és gyors kirakta a klánból :D
szóval ez a választások meg utód keresés nagy humbuk ugyan úgy mint minden más kamuja amivel eteti a népet :)

Mert nagyon gyökerek vagytok, a királyokat nem választják. A középkori királyok is eltették láb alól azokat, akik fenyegették a trónt. Én azt csodálom, hogy a konkurencia eddig megmaradhatott a birodalomban.
 

Lieaion

"Dezo Dóra"
A reakció pontszáma
106
Kezdtek már nagyon szánalmasak lenni... Remélem azért sikerül aludnotok! :D

Bocsánat, hogy
- nem személyeskedünk és nem fenyegetünk meg senkit, vagy küldünk el a f..ba.
- nem húzzuk le a tagokat 15k-24k pízzel,
- nem veszünk Vezetőként új telefont mások pízén,
- nem adózunk falvakkal és havi kerestünk x %-ával,
- nem kérünk 600 ppt egy fiók helyettesítés végett.

Kihagytam valamit, amit egy Igazi ASG-s tesz? :)

Lieaion
 

Pennywise

Member
A reakció pontszáma
87
Mert nagyon gyökerek vagytok, a királyokat nem választják. A középkori királyok is eltették láb alól azokat, akik fenyegették a trónt. Én azt csodálom, hogy a konkurencia eddig megmaradhatott a birodalomban.

Ha ez a gyökerezés célzás lenne h asgos vagyok akkor nézz utána kérlek mert közelükbe nem jártam :D
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Nem értem mi a jó ebben
Szét trollkodjátok a világot és elkúrjátok mások játékát

Ez jól hangzik, de szerintem kb. senki nem veszi túl komolyan ezt a szervert.
Úgy értem...
1Cavúk (New): legalább 7 klánnal, viccből indultak
ASG: ASG
UNS: első nap hadat üzentek az ASG-nek, ebből is látszik, mennyire megfontoltak, kimértek, "komolyak"

Nem tudom, Barcsa mit csinált az ASG-nél, meg hogy ezzel kinek a játékélményét tette tönkre :D
 

Deleted User - 1534977

Vendég
A fovaros uj nevet kapott ~dicsoseg a kiralynak!

1585255756753.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent