Világ 59 Világ 59

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Már 3 erősítés elindult felém, de abból 2-t visszavontak. :confused: Nem épp egy összetartó csapat...
 

Lieaion

"Dezo Dóra"
A reakció pontszáma
106
Meg jo hogy volt benned annyi emberseg !

Már lassan 1 hete feltettem egy kérdést, amire valamiért nem akarsz válaszolni. Miért? Most feltettem egy kérdést, újfent, kéretik rá valamit nyögni. Ahelyett hogy pulykázol és a fejedet a homokba dugod, vagy falba vered magad a kirohanásaiddal, ha már ide írsz, akkor légy oly kedves válaszolni a kérdésekre. Mert, milyen alapon teszel Te kérdéseket, kijelentéseket, ha nem vagy képes reagálni egy triviális kérdésre? Kedves Romeo, mond el nekem.
 

DeletedUser20149

Vendég
Bevezetem az UNS-ben ezt a pps tamogatast, uj telefon, rendszergazdakat berelnek, nekem is kell az ilyen elet.
 

Sand

Active Member
A reakció pontszáma
113
Romeo és társai csupán Gábor szócsövei.
Én már 2 éve azt szajkózom, hogy amilyen kerete volt az ASG-nek rég szervergyőztes esélyes klánként lehetne számolni velük.
Az ASG egyetlen ellenfele maga Dongábor......
 

chewbacca

Active Member
A reakció pontszáma
70
Romeo és társai csupán Gábor szócsövei.
Én már 2 éve azt szajkózom, hogy amilyen kerete volt az ASG-nek rég szervergyőztes esélyes klánként lehetne számolni velük.
Az ASG egyetlen ellenfele maga Dongábor......
Ha megtalálja az utódját aki átveszi a jogart akkor Dongábor már nem lesz az ASG útjába, volt népe győzelmet arathat
 
Fent