Világ 59 Világ 59

DeletedUser20149

Vendég
Ez jól hangzik, de szerintem kb. senki nem veszi túl komolyan ezt a szervert.
Úgy értem...
1Cavúk (New): legalább 7 klánnal, viccből indultak
ASG: ASG
UNS: első nap hadat üzentek az ASG-nek, ebből is látszik, mennyire megfontoltak, kimértek, "komolyak"

Nem tudom, Barcsa mit csinált az ASG-nél, meg hogy ezzel kinek a játékélményét tette tönkre :D
Azert a tobbseg fel lett keszitve arra, akiket behivtak, ASG-t jovunk verni, de magukat vertek meg (megint) ugyhogy annyira nem mondanam komolytalannak.
nyilvan a szero egy fos, de ez van
 

Széth Isten

A káosz istene
A reakció pontszáma
151
Az alázatos ASG!
xcHi8mt.jpg
 

gabest82

Member
A reakció pontszáma
71
A sok meg nem értett félegzisztencia gyűjtőhelye lett a külső fórum... sajnos... (tisztelet a kivételnek)
 

gabest82

Member
A reakció pontszáma
71
A vélemény nyilvánítás lehetőségét megadtam magamnak :D
Védekezésről kérdezd meg Pampit meg Badinhót mennyi nemest buktak nálam :D
 

Lieaion

"Dezo Dóra"
A reakció pontszáma
106
A vélemény nyilvánítás lehetőségét megadtam magamnak :D
Védekezésről kérdezd meg Pampit meg Badinhót mennyi nemest buktak nálam :D
:O Lehet véleményed? Gábor megengedte?


Don: Kiszedjük Pampalinit, ne hogy azt gondolja már, hogy Ő majd itt meg lesz tűrve!

FaluPontokRégi tulajÚj tulajDátum/Idő
red.png
0010 (477|480) K443,899gabest82 [ASG]-PAMPALINI- [-AG-]2020-03-26 16:42:46



A sok meg nem értett félegzisztencia gyűjtőhelye lett a külső fórum... sajnos... (tisztelet a kivételnek)
received_520076108702152.jpeg

 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Valahol azért vicces hogy 1 hete még az UNS-sok aljasok voltak amiért falunevekkel mernek üzengetni most meg láss csodát a "királyi testőrség" éltagjai ha csinálják akkor gyönyörű hazafias gesztus :D

Zseniális ez a népvakító képmutatás ami ott zajlik XD
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1534977

Vendég
Valahol azért vicces hogy 1 hete még az UNS-sok aljasok voltak amiért falunevekkel mernek üzengetni most meg láss csodát a "királyi testőrség" éltagjai ha csinálják akkor gyönyörű hazafias gesztus :D

Zseniális ez népvakító képmutatás ami ott zajlik XD
[/QUOT

Zerrec:
1585296574699.png

Legendas Rex:
1585296674255.png

Vegul, de nem utolso sorban a hatalmasok hatalmasa:
1585296715377.png
 

Lieaion

"Dezo Dóra"
A reakció pontszáma
106
Valahol azért vicces hogy 1 hete még az UNS-sok aljasok voltak amiért falunevekkel mernek üzengetni most meg láss csodát a "királyi testőrség" éltagjai ha csinálják akkor gyönyörű hazafias gesztus :D

Zseniális ez a népvakító képmutatás ami ott zajlik XD

... Készült yoniy támogatásával.
 

DeletedUser20220

Vendég
Bocsánat, hogy
- nem személyeskedünk és nem fenyegetünk meg senkit, vagy küldünk el a f..ba.
- nem húzzuk le a tagokat 15k-24k pízzel,
- nem veszünk Vezetőként új telefont mások pízén,
- nem adózunk falvakkal és havi kerestünk x %-ával,
- nem kérünk 600 ppt egy fiók helyettesítés végett.

Kihagytam valamit, amit egy Igazi ASG-s tesz? :)

Lieaion

Te aztán nagyon okos emberke vagy már.Úgy látom a régi nóta megy még mert barcsa volt olyan hogy egy ismeretlen embernek adott pénzt és nem kapta vissza... :D
Na meg az a 600 pp. Csak azt lehet rávenni ilyenre aki hagyja aztán már hiába siránkoztok. Bár elég nevetségesnek tartom a barcsa féle brigádot, hogy minden féle eszközzel próbálja az asg-t szétszedni. Aztán most még nap 24 órájában van időtök itt trollkodni, mert suliba se kell mennetek :D
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Te aztán nagyon okos emberke vagy már.Úgy látom a régi nóta megy még mert barcsa volt olyan hogy egy ismeretlen embernek adott pénzt és nem kapta vissza... :D
Na meg az a 600 pp. Csak azt lehet rávenni ilyenre aki hagyja aztán már hiába siránkoztok. Bár elég nevetségesnek tartom a barcsa féle brigádot, hogy minden féle eszközzel próbálja az asg-t szétszedni. Aztán most még nap 24 órájában van időtök itt trollkodni, mert suliba se kell mennetek :D

Nem tudom feltunt-e, hogy leszarom a pp-t meg a penzet :rolleyes: De ha neked sosincs idod jatszani, miert jarsz ide ? :D
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Valahol azért vicces hogy 1 hete még az UNS-sok aljasok voltak amiért falunevekkel mernek üzengetni most meg láss csodát a "királyi testőrség" éltagjai ha csinálják akkor gyönyörű hazafias gesztus :D

Zseniális ez a népvakító képmutatás ami ott zajlik XD

Nem ismerlek,így kérlek ne vedd személyesnek.
De az is undorító amit te csináltál,s csinálsz.
Nem a kilépés,mert az benne van mindig,hogy ha nem tetszik,akkor van másik klán.
Az undorító,hogy kilépsz,elkezdesz toborozni a volt klánodból,kapásból paktálsz minden ellenfelével..S utána még kiállsz ide,s köpködöd őket.
Ne érts félre,nem vagyok ASG párti,sőt Gábort jó ideje embernek se tudom nézni,de mint játékos,írtad 5 világon velük voltál,tudtad mire számíthatsz...
Van aki csendben tovább tud lépni,s van az olyan játékos mint te, aki nem hogy csendben maradna,s figyelne,beáll a sorba s köpködi a volt klánját..
Ami ott nyugaton zajlik,valóban már a gusztustalanság tetőfoka..
(Tisztelet a kivételnek.)
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Senkit nem toboroztam :)

Aki itt van mindenki kivétel nélkül magától lépett ki és kerestek meg elsősorban nem is engem, ha időrendiséget nézzük én kb a 20. kilépő voltam és még ennyien jöttek utánunk.

Nyílván külső szemlélőknek ezt nehéz átadni, de az ASG 80%-a utálta a klánt és csak azért volt bennt mert nem volt más helye, én csak egy ilyen helyet hoztam létre, ahol ezek a rendes emberek tovább játszhatnak együtt csapatként, amire az ASG-ben nem volt lehetőségük, mert lenézték elnyomták őket :)
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1534977

Vendég
Ismetelten mondom, aki nem volt ASG-s, az ne fejtse ki a velemenyet, mert nem tudja atelni :D fuggetlenul attol milyen velemennyel van Gaborrol.
 

Deleted User - 1534977

Vendég
De aki meg ötödjére is belép úgy is, hogy tudja mi vár rá utána meg bomlaszt az meg szánalmas.

Nem bomlasztott, de kerlek kerdezzetek meg a tagokat. Azokat a tagokat, akik ugy hagytak ott Gabort, hogy 2 hete meg engem szidtak olyan dolgokkal amivel Gabor telebeszelte a fejuket, pedig meg soha nem is beszeltek meg velem :D most meg erdekesen kivancsiak az en oldalamra is.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent