Világ 59 Világ 59

Deleted User - 1535017

Vendég
azért azt tegyük hozzá, hogy v53on Barcsával nem bírt a HAL, nem az ASG-vel. 53 miatt is fikázzák jobbra-balra Barcsát hogy elbukta nekik a szervert, de nélküle szerinted meddig tartottak volna ki? :D

meg tegyük hozzá, hogy nem Barcsával nem bírtak, hanem a pénztárcájával :D
 

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Amennyiben megszegitek továbbá is a fórum szabályzatot lezárom a témát és büntetéseket osztok ki. Privát üzeneteket és beszélgetéseket ne csatoljatok, legyen az játékban, discordon, bárhol! És kérlek tartsátok be a kommunikációs szabályokat is.
 

Denali

Well-Known Member
A reakció pontszáma
308
Amennyiben megszegitek továbbá is a fórum szabályzatot lezárom a témát és büntetéseket osztok ki. Privát üzeneteket és beszélgetéseket ne csatoljatok, legyen az játékban, discordon, bárhol! És kérlek tartsátok be a kommunikációs szabályokat is.

Most őszintén, szerintem most tényleg nem durvultak a fiúk. Kérlek ne rontsd el a hangulatot, én is TUJA szeretnék lenni, de így lemaradok :(
 

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Őszintén nem akarom elrontani senkinek a hangulatát, tudom, hogy azért mindenki próbálja visszafogni magát, viszont a privát üzenet csatolása egy komoly szabálysértés, volt már pár eset ebben a témában, tehát kérlek, ne tegyétek és minden rendben lesz.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
És mi van, ha volt engedélye annak, aki kitette a levelet? :rolleyes:
Ez az engedélyes hülyeség régen is hülyeség volt és most is. Régen nem kellett semmihez engedély (személyes adatokat engedéllyel sem lehetett megosztani), ma meg már bárminemű levél megosztása tilos.

Élharcosa vagyok a szupportba való beleállásba, de hülyeségért nem látom értelmét főleg, hogy az én csatáim vállnak súlytalanná miatta.
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Barcsuskám, mit sem érsz már a discord print screenekkel. Mindenki tudja, mi történik :D

De lenyeg, hogy jo legyen a stream minosegem <3

Ezt úgy hívják a klánháborúban! Árulás! (mondom ezt úgy hogy soha nem voltam ASG-tag)

Kerlek, menj be az ASG-be, turd el, hogy ugyanazt amiert masokat szidnak, ok az arnyekban teszik, teljes alpari stilusban viselkednek a tagokkal, leorditanak, nem lehet magan velemenyed, kozben meg adakoznod kell ha valaki akarsz lenni, ne belsozzenek/ vagy ne legyen eleted es tegyel meg mindent a "HAZADERT".

Amig, nem voltal ASG-s addig a velemenyed sajnos azt kell mondjam, SEMMIT sem er :)

Orulok hogy legalabb valaki latja ezt es nem csak a sok hulyeseget manipulalast . :)

Romeo, inkabb tanuld meg a 10es szorzotablat ;)


Neked mennyit ígért Gabi bácsi az átlépésért és nyalizásért? :)

Kapja a husegpontokat amiket bevalthat PP-re yoniy bacsinal!
 
Fent