V50 - Milyen legyen?

Melyik világhoz hasonlítson az 50. magyar KH szerver?


  • Összes szavazó
    153
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser18512

Vendég
De ha ezek teljesülnek, akkor márcsak reklámozni kéne, és nem szerver indulás előtt 1 héttel kell, én mondjuk már most továbbadtam, hogy lehet szavazni, majdnem mindenki rögtön v2-t írt :D

A 100-as klánlétszám nagyon jó, legalábbis szerintem!
Headshot, amikor utoljára beszéltünk KH-n, nem egészen volt ki a 4 kereked, úgy írtál, mint egy fogyatékos, de ezek szerint csak balhéból írtál úgy, mondjuk gondoltam :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19513

Vendég
100 szavazat a kb 2500-3000 játékosból. Mit ne mondjak elég népszerű a magyar KH! :) A régi lovag beiktatása ugyan annyi idő mint a kivétele.
 

DeletedUser19513

Vendég
A zászlóról pedig, nem azért gyűjtögettem évekig és vettem pp-ért hogy most ne vegyem semmi hasznát.
 

DeletedUser18512

Vendég
amúgy 3.092 játékos van v49-en, tehát kb 4.000-5.000 játékos van legalább, mivel nem mindenki játszik már, pl az unokatestvérem már nem, meg még tudnék sorolni! :D
 

DeletedUser18512

Vendég
de ha már itt tartunk, hogy lehet válogatni, akkor mi lenne, ha július 1-én indulna? (szép kerek :D) :)
 

DeletedUser12246

Vendég
Az legyen amire itt a legtöbb szavazat esik és pont. A lovag az egy speciális kérdés, mivel nem ilyen volt, ezért ezt amit érdemes kitisztazni hogy akkor lesz új vagy nem lesz. A többi beállítás meg legyen a klasszikus V2.
 

DeletedUser18512

Vendég
a többi beállítással nincs is gond, egyedül a lovaggal van bajunk :D
amúgy kérdés, akik v2-ön voltak, volt akkor ilyen dolog: Bevezető: Küldetés alapú oktatási rendszer?!
 

DeletedUser87

Vendég
Gyönyörüen halad a szavazás, elnézve a szavazati részvételt hiteles lehet a központ számára.
 

DeletedUser18324

Vendég
a többi beállítással nincs is gond, egyedül a lovaggal van bajunk :D
amúgy kérdés, akik v2-ön voltak, volt akkor ilyen dolog: Bevezető: Küldetés alapú oktatási rendszer?!

Nem volt,ahogyan fiókkezelő,s farmkezelő sem,de még foglalástervező se volt,s hadat sem lehetett üzenni...:D
 

DeletedUser12246

Vendég
Erről direkt hallgattam, milyen kellemes már egy 10+ millás mamut fiókkal egyesével nézni a falvakat :D
Mondjuk itt úgyse lesz olyan nagy, mert fizikailag lehetetlen, szóval nekem mindegy ha az se lesz. Akkor is megoldottuk...
 

DeletedUser18512

Vendég
Nem volt,ahogyan fiókkezelő,s farmkezelő sem,de még foglalástervező se volt,s hadat sem lehetett üzenni...:D
az kemény lehetett, tulajdonképpen hasonlított egy mai classichoz, csak annyi, hogy lassabb lesz, mint a classic!
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Az egyik jó újitás a sok rossz közt pont a lovagrendszer változtatása volt. Kell a francnak a régi,a nyomorult fáklyával együtt :D
 
Fent