V50 - Milyen legyen?

Melyik világhoz hasonlítson az 50. magyar KH szerver?


  • Összes szavazó
    153
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser8678

Vendég
elég nagy baj, hogy így csinálták meg, hogy a régi lovag rendszert levették(szerintem simán elfért volna még egy pötty, hogy ilyen lovag rendszer, vagy olyan lovagrendszer), pedig személy szerint nekem, sokkal jobb volt az...

tulajdonképpen ha v1, vagy v2-t választjuk, akkor már nem kapjuk vissza a v1-et, v2-öt, ha ezek fognak nyerni, akkor jobb lenne nekik leírni, hogy erre a szerverre tegye vissza a központ, mondjuk szerintem jobb lett volna v1-től - v49-ig az összes szervert betenni szavazásban, mert ha egyik se tetszik senkinek, de mondjuk pl. a v5 beállítás tetszik neki, akkor nem tud semmire nyomni, na de mindegy! :D


teljesen egyet értek, mondjuk 1-49ig nem kell, mert szinte mindenki egy retro szervert szeretne... de egy 1-8ig simán mehettek volna, de így akkor marad a 2esen a szavazatom... bár roh*dtul nem 1-3 között szerettem volna választani, hanem sokkal inkább vagy az 5ös vagy a 6os...
 

DeletedUser18512

Vendég
Nem kellett volna ennyire kivenni és nem kéne fizetni a visszatevés miatt :D

én megcsinálom helyettük, plussz egy type="radio" gomb, meg name="lovag" meg value="regi", persze ezt egy inputba beágyazva, és már meg is van a gomb :D

<label for="regi">Régi lovag rendszer<input type="radio" id="regi" name="lovag" value="regi"></label>

Tessék már nem is kell megírniuk, sajtmacska csak elküldi nekik ők meg beteszik és kész is :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19537

Vendég
Adok 5 ft-ot készpénzben ha megcsináljátok ugyan olyanra mint anno és eljöttök érte hozzám. :D
 

DeletedUser12246

Vendég
Szabad kereskedelem: Aktív, időbeli korlátozás az egyedi játékkezdés ideje alapján

Csak ennyi bajom van felőlem jöhet mind 3- mert nincs tőzsde

Korlátozott lesz, nem emlékszem már V2-őn mennyi idő volt, de úgy rémlik sok.
Piaci max arány nem volt, szóval igen, lehet fog menni a tapolas de hát mint tudjuk ha korlátozott lenne is van rá másik megoldás. De szerintem ez is örök érvényű mostmar, hogy bár tudsz ajánlatot tenni 1:100hoz is de nem dobja fel a rendszer, talán csak egy a tízhez ha jól emlékszek.
Mindegy, legalább nincs tőzsde meg felesztgetés. Max egy falunal lehet tapolassal érni valamit, ha nagyobb kontik lesznek meg elég játékos úgyis előjön a játék tudás hatalma.
V2 úgy ahogy volt szuper lesz.
Mondjuk ahogy írták a stílusos a V1 lenne, arra nyomtam csak ezen okból, pedig a V2 amúgy sokkal jobb :D
 

DeletedUser19537

Vendég
Ha ennyire "lehetetlen" vissza tenni a lovagot v2-re(ami pedig tök egyszerű) akkor inkább vegyék ki..
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
A leírtak alapján a játék DNS-éből vették ki a fáklyás lovagot, globálisan. Gondolom 30 magyar kedvéért vissza fogják építeni, tök validnak tűnik :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
És hozzáteszem, én is örülnék a fáklyás lovagnak a start miatt, de több falunál a mostnai lovagrendszer sokkal jobb. De ez csak egyéni vélemény és tapasztalat.
 

DeletedUser18225

Vendég
Szerintem meg örüljünk, hogy annyit elértünk, hogy lesz egy retro szerver, és egyáltalán hajlandóak megszavaztatni a dolgot, és nem a fejünk felett döntenek, mint már oly sok esetben máskor.
Ha lesz lovag, hát lesz, a fene bánja, ha az új.........tözsde ne legyen, meg felezgetés, és akkor már nagyon boldogok leszünk :D
Mondjuk a zászlókat én is siratom :(
 

DeletedUser8720

Vendég
Nekem egy v5-ös világ tetszene, de ha nem lehet megoldani a régi lovaggal akkor már nem látom értelmét a dolognak... :)
 

DeletedUser18512

Vendég
azért kijön, hogy mennyire hiányzik, de idáig valahogy senkitől nem hallottam ezt...
A globális kivételt azt úgy érted, hogy nem tudnak úgy szervert indítani? :D
Mert ha erre, akkor jól gondoltad :D
Engem ne ajánlj be,mert saját játékot akarnék majd írni, a bátyámmal, és egy barátommal(De erről ennyit, többet nem mondhatok, mondjuk nem is tudnék, bár már megvan, hogy mi lesz a neve, de nem fogom elárulni) :D
 

DeletedUser7641

Vendég
v1-2-3, majd 4 és most 5. Akkor én azt mondom, hogy v6-os beállításokkal menjen!
 

DeletedUser12157

Vendég
Ez mar a masodik szavazas, nyugodjatok mar le. A vege az lesz, hogy egyre tobben leszarjak majd, annyi fele modon es minel tobbszor akartok ujabb es ujabb szavazast letrehozni. Vagy eppenseggel kifutunk az idobol. Alapvetoen azt szeretnenk nagyon sokan, hogy ne legyen tozsde, felezgetes es banya noveles. Ha mar alapbol ez teljesul, mar az is baromi nagy szo! Hisz eddig nem is szamithattunk ilyenre. Most megkaphatjuk.

En amugy zaszlo ellenes vagyok, ha mar azt akarjuk, hogy egyenlo eselyek legyenek, ne legyen semmi, ami kulonbseget tenne ket jatekos kozott. Legalabbis ne ilyen modon. Dontson a tudas, az aktivitas. Aktivitas szempontjabol a farmlimitet is ellenzem.

De hajlando vagyok barmit elfogadni, ha tenylegesen nem lesz tozsde, felezes, banya noveles pp-ert. S PONT, nem bonyolitom.
 
Fent