V50 - Milyen legyen?

Melyik világhoz hasonlítson az 50. magyar KH szerver?


  • Összes szavazó
    153
  • A szavazás lezárult .

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Zászlós világnak esélyt sem adtok! (még szavazásra sem) Pedig a régi játékosokra tekintettel lehetnétek ,akiknek van fekete,lila,kék..(és nem az ölükbe hullott!)
Mindenki össze-vissza írja az okosságokat ebben a topikban! Akkor én is!.)
Induljon a V-50 Októberben ez még nem volt!
A többi nem számít!
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Ezt most hogy érted mester? :D Azért nem kell toborozniuk mert velük megyünk vagy azért mert felesleges erőltetniük, mivel behúzzuk ezt a szerót IS. :D

Utóbbi,drága fivèrem,termèszetesen.
A Spárta már bekakilt,mivel változtattak az eredeti terven,miszerint csak règi tagokat hivnak ès újra toboroznak mindenhonnan. :D :D
Hazugságok hálója drága fivèrem,bele ne gabalyodjunk! :D
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Utóbbi,drága fivèrem,termèszetesen.
A Spárta már bekakilt,mivel változtattak az eredeti terven,miszerint csak règi tagokat hivnak ès újra toboroznak mindenhonnan. :D :D
Hazugságok hálója drága fivèrem,bele ne gabalyodjunk! :D

Valahogy sejtettem. :D
Akkor megyek is gyorsan jelentkezni, a Tiszába talán még beférek. :D
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Hát ez így elég foghíjjas szerver lesz :(
Ha benyomnak egy július közepi vagy augusztus eleji indulást feleannyi aktív játékos lesz,mint amúgy lenne...hátha tényleg megvárják az őszt az indulással :) De tekintettel arra,hogy az innogamesnek nem érdeke az,hogy minél többen játszanak pp mentes szerveren,így valószínűleg nem fogják megvárni az augusztust sem,hanem menetrend szerint 2hónappal 49után július közepén indulni fog...v49 május 17.én indult,lehet kitolják aug elejéig de az sem változtat semmin kb
 
Fent