V50 - Milyen legyen?

Melyik világhoz hasonlítson az 50. magyar KH szerver?


  • Összes szavazó
    153
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser11248

Vendég
Egy lovag volt..aminek ha jól emlékszem majdnem semmi hasznát nem vettük..nem volt fáklyája sem,azt későbbi világokon adták meg neki..nem emlékszem V2-n bár egyszer használtam volna a lovagom...azon gondolkozom hogy mintha gyorsabban odaért volna az erősítés de még ebben sem vagyok biztos hogy megvolt neki....valamit biztos tudott de hogy mit...
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Szerintem meg ne legyen semmi csak lándzsás és kész. Még falu sem :DD Ugye milyen fantasztikus lenne? :D
Játszuk azt, hogy mindent kiveszünk, ami valakinek kicsit sem tetszik :D
 

DeletedUser12246

Vendég
Egyébként jó lenne majd ha zárul a szavazás, egy felhívás. Legtöbb embernek fingja sincs, hogy a v50 tőzsde mentes lesz. Csak azok tudják, akik klánnal mennek, hívtam néhány régi játékost, egyik se tudta.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Egyébként jó lenne majd ha zárul a szavazás, egy felhívás. Legtöbb embernek fingja sincs, hogy a v50 tőzsde mentes lesz. Csak azok tudják, akik klánnal mennek, hívtam néhány régi játékost, egyik se tudta.
Készítetek egy TVs reklámot? Hátha leadja az inno :D
 

DeletedUser12246

Vendég
Mint a Forge of Empires :D
De amúgy főoldalra gondoltam félkövérrel, vagy emailben, témában benne lehet, hogy visszatért a V2 vagy ilyesmi. Mert a legtöbben ki se bontják a körlevelet, meg ha jól rémlik nem volt benne hogy nem lesz tőzsde konkrétan :D
 

DeletedUser12246

Vendég
Hívtam pár arcot, első mondatuk az volt, hogy nem megyek nincs ppm. :D
Aztán meggondolták mindannyian. :)
 

DeletedUser18512

Vendég
elírtam, nem elkészíti, hanem elintézni :D
Hiába készítem el, úgy se fog eljutni oda, ráadásul nem is tudnak magyarul :D
Én meg nem tudom az ő nyelvüket :D
 

45legio

New Member
A reakció pontszáma
18
A V1 nagyon kemény lenne :D :D

A mostani tudással és a régi beállításokkal el sem tudom képzelni belőlem mit hozna ki. Hiába lenne a régi beállítás a farmolások a szervezett armák óriásit fejlődtek a klánok csapatok összetartó erejéről nem is beszélve.
V2-n V3-n nem játszottam semmit de nyilván az is hasonló szitu, így bármi is lesz érdekes lesz az biztos.

45legio
(A Légiók - V1 BFK Vezére)
 

45legio

New Member
A reakció pontszáma
18
Jelenleg azon megy az agyalás hogy V1 V2 V3 beállítás legyen. Még ha a V1 es beállítás nyerne akkor sem lehetne újra alakítani a BFK-t. Ne feledjük ez csak a beállítás lenne tehát nem a régi világokat folytatnánk vagy játszanánk újra. Amúgy már a végén is teljesen elfogytak a BFK játékosok akkor mostanra el sem tudom képzelni ki játszana a régi tagokból benne. A BFK néven úgy rémlik később új világokon többször alakult később klán sőt jelenleg is sok V1 BFK játékos is játszik aktívan (még a REVO ból is) de természetesen ennyi idő után már csak a név maradna. Újra nem alakulna nincs rá esély :D :D

A jelenleg aktív erős klánok Vezéreinek döntése lesz ki miként indul mit vállal, bármilyen beállítással is indul a V50. Nyilvánvaló hogy sokkal gyorsabb lefolyású lesz mint anno a V1 hiába nincs pp, azóta a tudás a gyors fejlődésre nagyon sok játékosban megvan már. A fiókkezelőt például a V1 en (rajtam kívül) szinte senki sem használta, sőt a farmolás is teljesen "manuális" volt :D :D :D
 

DeletedUser18512

Vendég
ezt se fogjuk egyhamar eldonteni :D Tenyleg nem lepodnek meg ha egy tok normalis szerver indulna ezek utan.
attól még a szavazás megy, hogy mi itt kitárgyaljuk, minden esetben lesz egy győztes választás, ha csak nem úgy csinálja mindenki, mint amiket én szoktam indítani a klánfórumon felméréseket, mert ott ahány válastási lehetőség, az tuti, hogy mindegyik lehetőségen ugyan annyi szavazat lesz, mert újjabban már csak így szoktam járni :D
 

DeletedUser11248

Vendég
Az a baj hogy mindenki kivár..várja hogy mi lesz és hogy-hogy alakul...így meg csak az idő megy és egy-helyben áll az egész.

Supportnak lennék kiküldenék még egy körlevelet hogy 15-n zárul a szavazás és amely a legtöbb szavazatot kapta azt kérném az Inno-tol...ha engedélyeznék akkor tudatnám veletek és ezzel lezárnám...addig mindenki csak vár és nem tudja mi lesz..úgy meg mindenki nekiállhatna és kezdhetne készülni..végre tudnák mire készüljenek,igy senki nem készül mert fogalma sincs mi lesz.

Lehet kicsit szigorúnak tűnik, de mint lássuk hoztuk a jó magyar szokásunkat és olyan nincs hogy valamiben megtudjunk egyezni,voltak itt jól kidolgozott világok(pl.amit zyzz csinált) de nekünk semmi nem jó és mindig van valami amit valaki másképp akarna..nálunk olyan nincs hogy jól van-elfogadom úgy,de ez a vérünkben van..ezért sarkítanám ki és ,,percek"alatt lezárnám...kb. hétvégére tudnátok a választ és higgyétek el,mindenkinek jó lenne,mindenki elfogadná..már aki játszani akar a V50-n...és mindenki nekiállhatna készülni,hívni a tagokat,pontosan elmondani hogy pp-mentes világ vagy nem stb.stb...

A kiküldendö körlevélben meg beleírnám hogy mindenki szavazzon...mert a többség idejön-megnézi de nem szavazz...nem is tudja neki szavaznia kellene..úgy van vele,majd a vezérek eldöntik :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent