V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser12157

Vendég
Szia!

A V14 előzetes Regisztrációval kapcsolatban írok, nem Csinálunk Tömeg Klánt csupán 20-25 embert fogunk felvenni, azaz egy bojt, kialakítani, első a játék, és egyelőre nem a klán.

Aztán meglátjuk hogy a továbbiakban bővítsük-e taglistánkat, illetve hogy Diplomáciai kapcsolatokat kössünk!

Ahhoz hogy Közelünkbe Regisztrálhass, ezen a Linken keresztül kell regisztrálnod.

http://www.klanhaboru.hu/1200528-hu14.html

Üdv!

Hangyaboj?
 

DeletedUser11352

Vendég
Jó játékosnak mindegy hogy milyen beállítás van:)
Akinek komoly szándékai vannak a V14-el kapcsolatban az most nem fog visszalépni mert nem olyanok lettek a beállítások....
V14-re azért megyek mert megtudtam hogy az MHC jönni fog kíváncsi vagyok, hogy a hatalmas arcuk mögött van-e tudás.



Akkor noob-ok vagyunk kérlek én is, és a csapatom is;) Na szercsi puszcsi!:D
 

DeletedUser

Vendég
Miért meghívót akarsz?

Azért keresed a górét???:)



Gáré mint nő :p nekem már van csapatom :)
de így most már tudom hogy magyarok az MHC -sek szóval mindenféle taktikára fel kell készülni :D
én mondjuk 1 világot játszottam ott is 2 hónapot aztán meguntam az INSO színeiben, majd speed-re mentem inkább de ott levegőt se kapok... szóval kezdő vagyok azért nem ismerem az "MHC" klánt.

Az én elvem eltér a többiekétől, én tisztelem az ellenségem Travianoztam 3-4 évig a Lordok klánt alapítottuk, nálunk elsődlegesek voltak az elvek,sosem ranglistát építettünk.

Köszöntem :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11266

Vendég
v2-es beállítások:

Beállítások
Játék sebessége 1.6
Egység sebessége 0.625


A mai napig,az egyszerre legtöbb pro-t felsorakoztató szerver.Kevesen hagyták abba csak a lasúsága miatt.
Az meg hogy külsőn szavazott 400 játékos a tizenezerből....
Nagy a valószínűsége,hogy a többség kedveli a középsebességet.
Abban meg teljesen biztos vagyok,hogy az Inno még is csak jobban tudja mi a jó neki:)
 

DeletedUser

Vendég
Lehet én vagyok a lüke, de ezt nem értem. Hova tovább az jön le nekem, hogy ez a V14 arról szól, hogy "takarítsuk ki az MHC-t". Elvileg és gyakorlatilag is ez lehetséges lenne, mert sima matematika csupán, hogy pl. 500 játékos 50 ellen szinte tuti siker. DE! ha így is alakulna, változna valami? A V9-es szervergyőzelem és az 1. magyar szerver befejezése cím akkor is a tarsolyban lesz, ha mi az összes szerveren csupán 200 pontos falukkal fogunk bohóckodni és nem jutunk A-ról a B-re.. Ennyi! Tegyük fel ledarálnának bennünket, mi meg pattanunk, néhányan vernék a nyálukat, hogy "legyőztük 500-an az 50 embert (k...tt nagy dicsőség! :) ), utána mi? Mindenki töröl és jön átunnunk majd a V15-re, a v14-et meg megnyeri egy kitartó láma klán?
Ha nem lennék MHC-s, én ennek tudatában, hogy mindenki az MHC-re feni a fogát azt a stratégiát követném, hogy szövit kötnék az MHC-vel, kivárnám a nagy véres harcokat, és a háttérben csendben elpajtizva megerősödnék, és hátba támadnám a hangadókat, mikor már belefáradtak a harcokba az MHC-vel szemben, és tuti vinném kis brigádommal a pálmát :) megfognám az egyik kontinens szélét, majd visszarángatnám, feltolnám az aktív MHC-s tagokat, és bezúznám a központot az aktív játékosokkal. Vagy valami hasonlót .. de ez ami itt készül vicc kategória :) Stratégia alapja nem sok van.
 

DeletedUser11266

Vendég
De miért várjanak,ha azonnal lefojthatnak benneteket?:)
Mennél több falud van annál veszélyesebb vagy.
 

DeletedUser9543

Vendég
Hát engem aztán nem nagyon érdekel,hogy lesz MHC vagy sem a V14-en.
Ők is csak emberek.....Jah nyertek egy szervert?! Gratulálok!!! Más világ,más játékosok,más stratégia.......
Mindenki az MHC skalpját akarja? Tiszta butaság! Nem a skalpal kell foglalkozni,hanem hogy hogyan nyerjen egy klán.

Ha el is indulok,nem az MHC miatt teszem.....na meg különben is a V10 az fontosabb számomra,hisz jól állunk :)))
 

DeletedUser

Vendég
Hát engem aztán nem nagyon érdekel,hogy lesz MHC vagy sem a V14-en.
Ők is csak emberek.....Jah nyertek egy szervert?! Gratulálok!!! Más világ,más játékosok,más stratégia.......
Mindenki az MHC skalpját akarja? Tiszta butaság! Nem a skalpal kell foglalkozni,hanem hogy hogyan nyerjen egy klán.

Ha el is indulok,nem az MHC miatt teszem.....na meg különben is a V10 az fontosabb számomra,hisz jól állunk :)))


Pontosan erről dumálok. Tök mindegy, hogy Macskajancsival játszom, vagy Géza néni a társam, aktív legyen és jól játsszon, a végeredmény a cél, a GYŐZELEM, nem az, hogy ÉN kisöpörjem Lajost. Ha én lennék pl. Mókamiklós, és legyőzném a V9-es top1-et pl., ez egy idő után a lőtéri sánta kutyát nem érdekelné, ha a végjátékban nem leszek a Top10-ben, és a klánom nem a TOP1. :)

Ami engem illet, lehet nem is indulok. Már lejátszottam a magamét, nincs már kihívás, nincs mit bizonyítanom magamnak. Más meg nem érdekel.. letojcsi :)
 

DeletedUser

Vendég
u.i.: hasonlíthatjuk ezt ahhoz is, mint pl. 1992-ben Egerszegi OB-n rekordot állított fel, 3 aranyat nyert. Az, hogy pl. 1996-ban milyen időket úszott, vagy hogy valaki jobb volt kit érdekel? Akkor ott ő volt a legjobb, és attól, hogy köv. Olimpián más nyert, attól ő még nem rosszabb. :)
Így van ez a KH-n is. Az én V9-es 3. helyemet akkor sem veszi el senki már, ha V35-ig minden szerveren bedarál, vagy 1.-2.-3. lesz. NEM VÁLTOZIK SEMMI, és ezt nem érti meg a sok láma, aki vérben forgó szemekkel várja a nov. 29-et, hogy 5 nap múlva odavágjon az MHC-nek, ahelyett, hogy hosszútávra tervezne és a cél a szerógyőzelem legyen.. Vicc, de tényleg.. :) Már előre látom kik lesznek azok, akik gagyi kis jelentésekkel fognak itt villogni, hogy kicsapott egy MHC-st ... a végjátékban meg nem lesz sehol .. na, LOL
 

DeletedUser

Vendég
nekem leginkább az a bajom hogy a szövetségesektől a klán társaktól egyszerűen nincs mozgás tér, alklánok... egymás elől foglalunk...farmolunk
remélhetőleg most ésszel játszunk klán érdeket szemelőt tartva
 

DeletedUser6932

Vendég
Sziasztok, lehet nem azt ígérték amit mi megszavaztunk, (én is a gyorsabbra szavaztam) de aki játszani akar, ez így is és úgy is regisztrálni fog. Nem ez fogja elrontani a játékélményt. Ha kell egy 0,8-as szerveren is elszórakozok ha jó a társaság. Na fel a fejjel, és harcra fel!
 

DeletedUser10878

Vendég
Nem fogok visszaolvasni.....
Ha indul az =MHC= a V14-en, hajrá, ha jól emlékszem igen sokan bírálták a V9-en Őket.
Nemigen láttam volna, hogy bárki is azt írta volna le: Igen, gratula, remekül játszottatok....
Pedig ez lenne a sportszerű JÁTÉK. Most, itt a lehetőség (ha indulnak a V14-en), hogy kiüssétek őket. Rajta:)
Nem vagyok =MHC= fan klub tag, de tény, hogy remekül elvitték a V9-et. Szóval, remélem indulnak, (és én, próbára tehetem magam:)) Akár mellettük, akár ellenük.......
 

DeletedUser1561

Vendég
Egy, az emberek 99%-ának v14-en való indulásának szempontjából lényegtelen klán, amelyik megnyerte a 9. szervert.

Csak az a pech, hogy itt az az 1% van többségben.
 

DeletedUser14936

Vendég
És amúgy milyen klánok indulnak v14 az MHC kívül ?
 

DeletedUser1561

Vendég
Az Anti-MHC kláncsalád (=AHC=), az Anti-anti-MHC kláncsalád (AntAnt), és a MeseHősök (=MH=). A MeseHősök mindig indulnak.
 

DeletedUser14936

Vendég
Hát ebből csak a Mesehősöket ismerem XD de gondolom ezek a klánok mind nagyon jók nem?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent