V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser15083

Vendég
- A 8.0-ás új beállítások és az új végjátékok szempontjából ez a max sebesség amivel a világ képes stabilan üzemelni.

Jut eszembe! Végjáték bevezetésre kerül ezentúl minden új szerveren, akárcsak a 8.0-ás verzió. Ez azt jelenti, hogy ezentúl az új világok egyike sem lehet gyorsabb mint 1.2?! Nyilván nem így van, még akkor sem ha ez még mindig csupán "tesztfázis". Még jó, hogy adtak másik indokot is: "Newbie friendly", cöhh... Miért is nem rögtön 120 napos a kezdők védelme?
 

DeletedUser9543

Vendég
ÁÁÁÁ! Én több olyan játékosról tudok(elég sok) akik az utolsó világukat játsszák,és utána soha többet.
Többek között azért mert a beállítások nem megfelelőek számukra,nem elég gyorsak a világok.....
Új játékosok? Hm kevesen vannak ez tény de nem lesznek sokkal többen,hisz már rengeteg ilyen játék létezik.
Az ujjak (az a kevés) zöme viszont hamar abbahagyja,mert nem is veszik komolyan a játékot. A régi motorosok (pl: akik a V1 eleje óta vannak) sorra hagyják abba,mert nem megfelelőek a beállítások,nem elég gyorsak a szerverek.
Sajnos nekem sokan szóltak számukra vége a KH-s pályafutásuknak,majd visszatérnek ha lesz gyors szerver.
Értesítsem őket..... Jó vicc én hívjak embereket ha végre lesz gyorsabb szerver.
Talán a főokosoknak kellene alkalmazkodni a játékosokhoz,és az igényekhez.
Ha nem megfelelő a kínálat,akkor nincs kereslet! Tehát kereslet akkor lesz ha megfelelő a kínálat,tehát a nép akarata szerinti beállítások lesznek....

Üdv:
macha
 

DeletedUser

Vendég
Jut eszembe! Végjáték bevezetésre kerül ezentúl minden új szerveren, akárcsak a 8.0-ás verzió. Ez azt jelenti, hogy ezentúl az új világok egyike sem lehet gyorsabb mint 1.2?! Nyilván nem így van, még akkor sem ha ez még mindig csupán "tesztfázis". Még jó, hogy adtak másik indokot is: "Newbie friendly", cöhh... Miért is nem rögtön 120 napos a kezdők védelme?

sssssssssssssssssssss...mit adol nekik otleteket basszus !!!!!:mad:
 

DeletedUser11352

Vendég
Szervezkedek egy jó idelye.Erre, az őszi szeróra várok, a v10 abbahagyása óta, és az csak még izgalmasabbá tette a dolgot, hogy tudomásomra jutott az MHC indulása.Igaz, megfordultam azóta pár világon, de telljes valómban nem.Sikerült összeverbuválni egy eléggé ütős bandát, és egy komoly vezetőséget.Aztán ezek a nyavajás Friccek belesz...-nak a levesembe.Danke Schön!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Szervezkedek egy jó idelye.Erre, az őszi szeróra várok, a v10 abbahagyása óta, és az csak még izgalmasabbá tette a dolgot, hogy tudomásomra jutott az MHC indulása.Igaz, megfordultam azóta pár világon, de telljes valómban nem.Sikerült összeverbuválni egy eléggé ütős bandát, és egy komoly vezetőséget.Aztán ezek a nyavajás Friccek belesz...-nak a levesembe.Danke Schön!!!!!

Jó játékosnak mindegy hogy milyen beállítás van:)
Akinek komoly szándékai vannak a V14-el kapcsolatban az most nem fog visszalépni mert nem olyanok lettek a beállítások....
V14-re azért megyek mert megtudtam hogy az MHC jönni fog kíváncsi vagyok, hogy a hatalmas arcuk mögött van-e tudás.
 

DeletedUser12069

Vendég
...

Ez egyre jobb én igazábol nem bánám ha megszüne a Tribal Wars... Ilyen játék fentartokal ez sokáig nem fog menni ekora hanyaglásal.
A másik az h nem hiszem el azt egy magyar Co-Admin nak nincsen beleszolása semmibe ne viceljünk már egy hirdetést h új világ lesz ökis ki tudnának hirdetni és kész. Csak hát nem tudom na a Co-Adminokat se nagyon érdekli szerintem ez dehát nem az én álásom fog csödbe menni és ti röhögtök h mi boszankodunk. Én nem akarok megbántani senkit mer vannak ojan Supposok akikel joba vook csak azért na kicsivel hihetöbb dumát kéne beadni mondjuk ahogy látom a nagya bekajálta. xD
 

DeletedUser12069

Vendég
Jó játékosnak mindegy hogy milyen beállítás van:)
Akinek komoly szándékai vannak a V14-el kapcsolatban az most nem fog visszalépni mert nem olyanok lettek a beállítások....
V14-re azért megyek mert megtudtam hogy az MHC jönni fog kíváncsi vagyok, hogy a hatalmas arcuk mögött van-e tudás.

Erre én is kiváncsi vook.
Amugy egyrészt ez igan Nonstop de van egy másik oldala h sokan unnak sokat várni és inkáb nem kezdenek bele egy akár 4-5 évig elhuzodo szerverbe mert tugyák mivel jár ez. Ha gyorsabb lenne többen beválalnák h játszanak mert nem kel anyira sok idö és nem unatkozik az ember melete.
 

DeletedUser

Vendég
miiiiiiiiiiiiiiiiii ??? 4-5 év? ok. nem is regisztrálok.
 

DeletedUser

Vendég
majd kiderül mi lesz...de miért nem lehet 2-es sebesség?:)

mind1 tudom a supp válaszát nehogy valaki kitegye:D
 

DeletedUser

Vendég
lényegében az MHC valami nagy játékos szövetkezet lehet az nekünk csak jól jön hogy ne legyen unalmas a gyenge játék sebesség mellett, legalább lesz idő keverni a cart mellette, talán még be is csajozok játék közben és mire vége a játéknak már családot alapítok.
Thy InnoGames.
 

DeletedUser4507

Vendég
Jó játékosnak mindegy hogy milyen beállítás van:)
Akinek komoly szándékai vannak a V14-el kapcsolatban az most nem fog visszalépni mert nem olyanok lettek a beállítások....
V14-re azért megyek mert megtudtam hogy az MHC jönni fog kíváncsi vagyok, hogy a hatalmas arcuk mögött van-e tudás.

A Mi arcunk már bizonyította hogy nem feleslegesen nagy a szája, de a tiédből eddig csak a száj látszik :p
 

DeletedUser4507

Vendég
lényegében az MHC valami nagy játékos szövetkezet lehet az nekünk csak jól jön hogy ne legyen unalmas a gyenge játék sebesség mellett, legalább lesz idő keverni a cart mellette, talán még be is csajozok játék közben és mire vége a játéknak már családot alapítok.
Thy InnoGames.

Ha te becsajozol akkor én leszek a miniszterelnök :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent