Szuperjátékosok a V3-ban

DeletedUser7569

Vendég
Shade1 üti a WaWa-t és a HOH meg a JGT-t. Ja és a Sp300-at is.. :D
 

DeletedUser11415

Vendég
Hat a felsorolt klanokbol mar csak egy van jatekban.
A tobiek eltuntek,lassan mar az emlekuk is feledesbe merul(t) :D
 

DeletedUser14709

Vendég
wuhahahahahaahhahh

Szevasztok! Ma nincs időm, de holnap én is hozzászólok ehez a JOR vs mindenki témához, mert van véleményem! Addig sziasztok!!!
 

DeletedUser

Vendég
Erre kiváncsi lenne mindenki, valahogy páran nem így hallotuk a sztorit :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Az ND megmutathatja mire képes, már ahogy nézzük a lehetőségük eddig is meg volt :D

És vajon kit is állít meg? :rolleyes:
 

DeletedUser7569

Vendég
Utoljára a TLB ellen mutatta meg több, de inkább kevesebb sikerrel. No nem a mostani ellen, hanem akkor, mikor még volt a TLB-nek vezetősége.. :)
 

DeletedUser

Vendég
AZ ND egy nagyra nőtt lufi csak :)...

Én már innen mondom ha megindul a végjáték nagyon csúnyán le fog bőgni az ND kláncsalád. Elég a statisztikát nézni. Barbár foglaláson kívül sokat nem tudnak felmutatni :)

De itt az esély hogy erre rácáfoljanak :)
 

DeletedUser11415

Vendég
Ezt mar nevezhetjuk vegjateknak,habar a Birodalom allasfoglalasa meg kerdeses.
 

DeletedUser12122

Vendég
A B klánok már állást foglaltak.

A világ leegyszerűsödött.

Van a PPL kláncsalád, és mindenki más ellene.

Jó buli lesz :)
 

DeletedUser7569

Vendég
Annyit még hozzáfűznék, hogy csak egy B klán van és ott sem minden tag támogatja a háborút, ill. nem mindenki ND párti. :)
 

DeletedUser

Vendég
HCSF mindenkinek megadta a lehetőséget hogy döntsön ki hova szeretne tartozni :)

1-B ide vagy oda a PPL kláncsalád lenyom mindenkit mint a bélyeget :)
 

DeletedUser

Vendég
Csak idő és nemes kérdése, elszállni nem kell a magas lótól Sipi, még ott se vagy a front szakaszukon :)

Eddig:

[SPOIL]Side 1:
Tribes: HOHPPL, HO2PPL, K+K, PPLGEW, PHXPPL, GEWPPL, MSZ13C
Side 2:
Tribes: ND, ND-GP, ND-IMT, NDB

Timeframe: 02/11/2011 00:00:00-tól ől09/11/2011 21:47:09

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 184
Oldal 2: 69
Különbség: 115

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,894,235
Oldal 2: 678,735
Különbség: 1,215,500

chart
[/SPOIL]

Recece átállása húzott egy kicsit az állásukon, viszont az -900 nemes a front mellölről, így kell ezt csinálni.

Lehet csalónak titulálni az ellenfélt, ha egy csapat egy család összetart, nem kellenek piszkos eszközök hogy érvényesíteni tudják céljaikat, az más dolog hogy valaki átáll, ez benne van a játékba, de e mögött rengeteg indok/kifogás állhat.
 

DeletedUser

Vendég
Annyit még hozzáfűznék, hogy csak egy B klán van és ott sem minden tag támogatja a háborút, ill. nem mindenki ND párti. :)

Ott csak a két vezér lehet.....már ha nevezhetők annak.
De a viselkedésük alapján, megcáfolható hogy érett felfogással rendelkeznének.
Egy biztos onnan a tagok okkal mennek/mentek el, nem tettek érte jó formán semmit se hogy maradjanak, nem volt kihívás ott jó formán a barbi zabáláson kívül.

Magánvéleményem szerint ez a Birodalom akkor volt nagy és félelmetes amikor Norodia1 is jelen volt ennek a klánnak az életében.
Azóta mi is zajlik, mióta ő nincs?
Hónapokról hónapokra fogyatkoznak a tagjaik, klánjaik szűnnek meg, és ez ellen nem tesznek semmit se.
De igaz, ennek a vándorolgatásnak az okozója nyilván az ND lehet.

Történelmi visszatekintő; a B klánokat az ND rángatta bele a TLB elleni háborúba(mást nem tehetek:D)
Mikor game over lett a TLB-nek az ND már akkor a maradék TLB falvakból nem adott az ott levő B tagoknak, magyarán a nagy semmivel megköszönték a segítségüket.

Minden lépésnek következménye van, mint ahogy az oknak okozata.
Ezen lehet gondolkodni, és hogy valójában hány B tag fog támadni.
 

DeletedUser

Vendég
Csak idő és nemes kérdése, elszállni nem kell a magas lótól Sipi, még ott se vagy a front szakaszukon :)

.

Jól mondod MÉG nem vagyok ott :), de ami késik az nem múlik. Egyenlőre várom hogy annyi nemest tudjak kiállítani, hogy érdemes legyen lemenni és foglalni :)

Látom már pár tagotok bedobta a törölközőt...
 

DeletedUser3242

Vendég
Ott csak a két vezér lehet.....már ha nevezhetők annak.
De a viselkedésük alapján, megcáfolható hogy érett felfogással rendelkeznének.
Egy biztos onnan a tagok okkal mennek/mentek el, nem tettek érte jó formán semmit se hogy maradjanak, nem volt kihívás ott jó formán a barbi zabáláson kívül.

Magánvéleményem szerint ez a Birodalom akkor volt nagy és félelmetes amikor Norodia1 is jelen volt ennek a klánnak az életében.
Azóta mi is zajlik, mióta ő nincs?
Hónapokról hónapokra fogyatkoznak a tagjaik, klánjaik szűnnek meg, és ez ellen nem tesznek semmit se.
De igaz, ennek a vándorolgatásnak az okozója nyilván az ND lehet.

Történelmi visszatekintő; a B klánokat az ND rángatta bele a TLB elleni háborúba(mást nem tehetek:D)
Mikor game over lett a TLB-nek az ND már akkor a maradék TLB falvakból nem adott az ott levő B tagoknak, magyarán a nagy semmivel megköszönték a segítségüket.

Minden lépésnek következménye van, mint ahogy az oknak okozata.
Ezen lehet gondolkodni, és hogy valójában hány B tag fog támadni.

én sokáig gondolkodtam még tavaly ilyenkor h aktívan visszamenjek , de elég volt benézzek egyszer az ND közös fórumba és megnézni a foglalásaikat a k47en(??????- azon a k47en ahol lényegében a játékunk kezdtük mind még 2008 őszén), émelyegni kezdtem és vége a v3nak számomra :)

üssétek ki őket, mostanában legalább van értelme megnéznem a STATot egy, warrior74nél csak jobban vannak a k47es faluk (aki mindig második vollt mögöttem a kontin :p ) mint egy barbárzabáló élősködő bandánál..
akik kívülről belülről nézve sehol nem voltak a TLB 1-B tömeges barbárosodásáig.

bocs, amúgy semmi személyeskedés az ND felé na de ne már , hova tűnik a világ dicsősége ..
 

DeletedUser

Vendég
Jól mondod MÉG nem vagyok ott :), de ami késik az nem múlik. Egyenlőre várom hogy annyi nemest tudjak kiállítani, hogy érdemes legyen lemenni és foglalni :)

Látom már pár tagotok bedobta a törölközőt...

De nem is vagyok ND tag, mert akkor azt már páran tudnák ki is volnék ott :D

én sokáig gondolkodtam még tavaly ilyenkor h aktívan visszamenjek , de elég volt benézzek egyszer az ND közös fórumba és megnézni a foglalásaikat a k47en(??????- azon a k47en ahol lényegében a játékunk kezdtük mind még 2008 őszén), émelyegni kezdtem és vége a v3nak számomra :)

üssétek ki őket, mostanában legalább van értelme megnéznem a STATot egy, warrior74nél csak jobban vannak a k47es faluk (aki mindig második vollt mögöttem a kontin :p ) mint egy barbárzabáló élősködő bandánál..
akik kívülről belülről nézve sehol nem voltak a TLB 1-B tömeges barbárosodásáig.

bocs, amúgy semmi személyeskedés az ND felé na de ne már , hova tűnik a világ dicsősége ..


az élősködős barbizabálós játékuk folyamán tartannak itt, dicsőségként élik meg a TLB "legyőzését" szó-szó barbárok lettek, az EC "eltörlése" (akiket tokkal-vonóval átvettek:D), majd ezt követően a H*B "leígázása" akik a számukra értelmetlen játék miatt töröltek....azt meg se jegyzem amikor az EC az ND-be lépett az első alkalommal fent akadtak a H*B-n, a nagy dícsőséges kláncsalád egy 20 fős kis klán ellen....ironikus egy kicsit.
 

DeletedUser7569

Vendég
Az utóbbi 1/4 év:
Side 1:
Tribes: JOR-VM, JORDR., JORKNA, JORNSW, ND, ND-GP, ND-IMT, NDB
Side 2:
Tribes: PPLGEW, HOHPPL, GEWPPL, PHXPPL, MSZ13C, HO2PPL, K+K

Timeframe: Utolsó negyed év

Összes foglalás:

Oldal 1: 10,113
Oldal 2: 12,635
Különbség: 2,522

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 409
Oldal 2: 3,660
Különbség: 3,251

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 99,993,321
Oldal 2: 128,899,186
Különbség: 28,905,865

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 4,119,150
Oldal 2: 39,707,353
Különbség: 35,588,203

chart
 
Fent