Szuperjátékosok a V3-ban

DeletedUser

Vendég
Még egy apróság!

A PPL erősen kritizálta, hogy milyen úton győzött az ND a TLB fölött...

Mit is csinál most a PPL??????????????

Mindenkit maga köré gyüjt, egymásnak ugrasztja a tagokat, toboroz, átcsábít...

Hmmm érdekes, pont ezekkel a vádoltak minket!:))))))))))))))))))))

Nem baj, majd végig nézem, ahogy a PPL háborúzik a volt JOR-al, vagy B-1-el, ha már mi nem leszünk!:)))))))))))))))

Én jót szórakozom az utolsó falumig, mert ez egy játék, és, pont nem érdekel, hogy ki nyeri meg, de a lelkiismeretem tiszta, nem vádoltam senkit, nem ugráltam jobbra, balra!:)))))))))))))))))))))))))))))))

Jöhetnek a kritikák bírom őket............:))))))))))))))))
 

DeletedUser

Vendég
Mi az hogy mindenkit átcsábít?:confused:
/aki akar az így is elmegy/

Máskülönben ami a TLB ellen volt, az nem az összefogásotoknak kösszönhető, még a hülye is látja ha valaki barbi fut a falukért, amig barbi nem volt addig Sogennel voltatok leragadva....abból az összetartásból amit ti annak neveztek(ha volt egyáltalán), a PPL ellen semmi se maradt, ha lenne akkor nehezebb dolgunk lett volna, de látszik az első igazi kíhvás után szétszaladtok, kell ennél több?


Az meg hogy egymást fogják ütni, hát na, lehet ez is bele van kalkulálva, soká érünk le a K88-ig, így fikciózhatsz rajta még.
 

DeletedUser15189

Vendég
Szerintem inkább játszunk.
Viszont szeretném leszögezni, hogy mi a HK-val keményen harcoltunk a TLB ellen. Nem volt véletlen, hogy a TLB a csúcsán a HK-t tartotta a legtöbbre a kláncsaládból. Komoly ajánlatokat tettek, hogy a HK-t átcsábítsák magukhoz. Onnan tudom, mert akkor én vezettem a HK-t, és én tárgyaltam velük. Később alakult az ND ahova mi is beléptünk. Szóval vagyunk páran, a kláncsaládból akik kemény csatákat vívtunk a TLB-vel.
Ez a játék egyszerű.
Aki nem nyer az veszít. Lesz egy nyertes, az max 50 játékos. A többi az mind vesztes.
Ez ilyen egyszerű. Nem kell ezen vitázni, mert egyértelmű.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem inkább játszunk.
Viszont szeretném leszögezni, hogy mi a HK-val keményen harcoltunk a TLB ellen. Nem volt véletlen, hogy a TLB a csúcsán a HK-t tartotta a legtöbbre a kláncsaládból. Komoly ajánlatokat tettek, hogy a HK-t átcsábítsák magukhoz. Onnan tudom, mert akkor én vezettem a HK-t, és én tárgyaltam velük. Később alakult az ND ahova mi is beléptünk. Szóval vagyunk páran, a kláncsaládból akik kemény csatákat vívtunk a TLB-vel.
Ez a játék egyszerű.
Aki nem nyer az veszít. Lesz egy nyertes, az max 50 játékos. A többi az mind vesztes.
Ez ilyen egyszerű. Nem kell ezen vitázni, mert egyértelmű.

A HK-ból 1 embert ismertem, személy szerint tomm0-t ő jó srác volt kár hogy nem játszik, de az már lassan 2 éve volt......

Az ND megalakulásának a történetével tisztába vagyok, volt ott még sok alklán mire kialakult ez az állás.

De ha lehetőség van rá, akkor gyereknek ne adjatok frontos fiókot, mivel azt nem hiszem el hogy nincs nektek se annyi játékrutinnal rendelkező ismerősötök aki bevállalna egy ilyen kaliberü fiókot :)
 

DeletedUser15189

Vendég
Nekünk se? Ezek szerint nektek se.
A HK-ban csak jó arcok voltak, és személy szerint sok munkát fektettem abba a klánba.
Mi pont a GB és a TLB között voltunk, elkerülhetetlen volt, hogy valamelyik oldalon belépjünk a háborúba.
A GB mellett döntöttünk és jó döntés volt. Egyrészt stratégiailag, mert szabad volt az út a tengerpart felé, másrészt a GB-sek is jó fejek voltak. Ezért nem szeretem, ha a TLB-s háborút fikázzák, mert mi tényleg keményen harcoltunk, mi voltunk a front. Arról meg nem mi tehetünk, hogy a TLB-ben viták voltak, és sokan inkább abbahagyták. Amúgy sajnáltam, mert jót pofozkodtunk velük.
 

DeletedUser

Vendég
Visszagondolva a mi gyengülésünket a belső viták okozták és az hogy rengeteg áruló beférkőzött közénk.
Jó kis harcok voltak , nincs mit fikázni egyik oldalról sem ! ;)
 

DeletedUser

Vendég
hát most itt az esély, hogy az ND maradékjain újra megtudtok erősíteni :D
 

DeletedUser

Vendég
Nekünk se? Ezek szerint nektek se.
A HK-ban csak jó arcok voltak, és személy szerint sok munkát fektettem abba a klánba.
Mi pont a GB és a TLB között voltunk, elkerülhetetlen volt, hogy valamelyik oldalon belépjünk a háborúba.
A GB mellett döntöttünk és jó döntés volt. Egyrészt stratégiailag, mert szabad volt az út a tengerpart felé, másrészt a GB-sek is jó fejek voltak. Ezért nem szeretem, ha a TLB-s háborút fikázzák, mert mi tényleg keményen harcoltunk, mi voltunk a front. Arról meg nem mi tehetünk, hogy a TLB-ben viták voltak, és sokan inkább abbahagyták. Amúgy sajnáltam, mert jót pofozkodtunk velük.


Így 2 hónap után illő válaszolnom:)

Hát azért nálunk egy fokkal jobb, mi végig gondoljuk kiket rakunk be a fiókjainkba, sőt néha ez is gondot okozz hogy kit, így ebből kifolyólag igazad van.
És hát igen vannak akik megvívták ezt a háborút a TLB-vel, nem kizárt hogy voltak harcok, voltak szépek voltak csunyák, de a lényeg a végét már látjátok :)

Mellesleg hajrá ND-A, gondolom az aktivabbak tömörülnek egy helyre, remélhetőleg okoztok nekünk még egy kis izgalmat :)

Ahogy elnéztem Ropy(ka) barbár lett(ahelyett hogy rácáfolt volna a dolgokra), nem csalodtunk benne, nem neki való volt ez a játék mint ahogy sokaknak akik inkább az OFF mellett döntöttek.......
 

DeletedUser

Vendég
Mizu veletek?? Hogy halad a világ?? Jó látni, hogy ennyire kitartóak vagytok :)

Valakinek megvan a régi Pindur Panduros JOR-os címer?? írjon már rám aki tud valamit arról, hogy kitől tudnám megszerezni!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem tud valaki nekem egy acc-ot a V3-ra? egy 5 millásal már tudnék mit kezdeni
 

DeletedUser

Vendég
de de :) felkell kavarni az állóvizet :D túl sokáig ülnek ezen a szerveren már :D
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Support!

Lehetne kérni egy olyan topic-ot, ahol a V3 beállításait lehetne megnézni, mint a többi világ fórumában?
Az is elég lenne ha megmondaná valaki hol találom meg a beállításokat.

Előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Support!

Lehetne kérni egy olyan topic-ot, ahol a V3 beállításait lehetne megnézni, mint a többi világ fórumában?
Az is elég lenne ha megmondaná valaki hol találom meg a beállításokat.

Előre is köszönöm!

hu3.klanhaboru.hu/stat.php?mode=settings

help.klanhaboru.hu/wiki/Világ_3

:)
 
Fent