Szuperjátékosok a V3-ban

DeletedUser

Vendég
Jó öreg ofero itt is tartja a frontot... és én még mindig junior vagyok :(

Amúgy simán lehet 60e pontot bontani egy nap. Nagyritkán nekidurálom magam, és végigkattingatom a falvakat, 50 faluban 5 piac, másik 50-ben 5 főhadi, és meg is van.

Nem tudom mit hoz a jövő, de amíg ez a vezérkar itt van, addig nem félek :)
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, hogy a Tiétek ott/itt van, de a HOHnál alszik a vezérkar rendesen :)
Ofero tényleg korrekt (hcsf-el ellentétben: még mindig a szívem csücske az a tag ): )

A jövő? messze még a vége, de legalább az utóbbi időben ismét megint minden a játékról szólt. Ez mindennél többet jelent nekem és még több mindenkinek :)
Krisztike kisírta magát, hogy falut bukott? szegény, hogy sajnálom :)

Prototipről inkább nem is kérdezek, mert nem ér annyit, hogy at újjaimat koptassam érte :)
 

DeletedUser12122

Vendég
Ofero tényleg korrekt (hcsf-el ellentétben: még mindig a szívem csücske az a tag ): )

Őszintén szólva, valahogy nem vágyom a szívedbe, sőt még a csücskébe sem.

Csak lásd, mennyire korrekt vagyok. Segítek Prototip védelmének szervezésébe. Különös gondot fogok fordítani, az általad támadottakra :)
 

DeletedUser

Vendég
Zűrös alig beszéltünk, annak is már egy jó ideje.Úgy látszik mindketten el vagyunk foglalva, én mindig törekszem rá hogy az ellen tiszteljen és ezt tisztelettel jutalmazom én is :)

Azt azért leszögezném, hogy Hcsf nem kispályás!Minden tiszteletet megérdemel, aki ismeri és az ő oldalán harcol az a végsőkig kitartana mellette, ezt garantálom.

Jó öreg ofero itt is tartja a frontot... és én még mindig junior vagyok :(

Amúgy simán lehet 60e pontot bontani egy nap. Nagyritkán nekidurálom magam, és végigkattingatom a falvakat, 50 faluban 5 piac, másik 50-ben 5 főhadi, és meg is van.

Nem tudom mit hoz a jövő, de amíg ez a vezérkar itt van, addig nem félek :)

Tartom bizony :)
Többet kell irni és akkor hipp-hopp 'member' leszel.
Én is szoktam bontani, sosem értettem minek bajlódik valaki azzal hogy teljesen kiépitse a falvait.Azért hogy majd egy profibb aki elfoglalja azzal bajlódjon, hogy visszabontsa a megfelelő szintre?
 

DeletedUser10553

Vendég
Ahhoz képest, hogy Zürösnek nem Hcsf a szíve csücske, mégsem bírja megállni, hogy időről időre ne hozza szóba.:)
Még szerencse, hogy nálunk éppen elegen szeretik Hcsf-et, éppen úgy, mint Ofero-t vagy Csyly-t.:)
 

DeletedUser

Vendég
hadd aludjon a HOH, tán nem tetszik Zürös? :)
az ilyen kritikát sok mindenki meg látja, de a saját portáján nem tud seperni.....pedig van ott is mit :)
 

DeletedUser11415

Vendég
Megszolalt egy regi jor-os,vajon meg bukkan elo nehany regi tag? :)
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, hogy a Tiétek ott/itt van, de a HOHnál alszik a vezérkar rendesen :)
Ofero tényleg korrekt (hcsf-el ellentétben: még mindig a szívem csücske az a tag ): )

A jövő? messze még a vége, de legalább az utóbbi időben ismét megint minden a játékról szólt. Ez mindennél többet jelent nekem és még több mindenkinek :)
Krisztike kisírta magát, hogy falut bukott? szegény, hogy sajnálom :)

Prototipről inkább nem is kérdezek, mert nem ér annyit, hogy at újjaimat koptassam érte :)


Ismét felbukkantál?:)
De jó újra olvasni a csodálatos hozzászólásodat:)
..pedig már kezdtünk aggódni kicsit,hogy végre 1szer betartod az ígéreted és nem jössz vissza osztani azt a sok észt,amivel megáldott az ég!:D
 

DeletedUser

Vendég
Te szerencsétlen... Értelmezd a hozzászólásomat. Mi volt benne az észosztás?

Normális véleménynyílvánítás volt

Ellenben a Tiéd??? Nézz már egy kicsit magadba...
 

DeletedUser3359

Vendég
Latom elovettetek a regi hangnemet:)
hiaba,a regi ismerosok... :D
 

DeletedUser

Vendég
Én vagy 3 oldallal ezelőtt kijelentettem, hogy nem fogok beszólni senkinek. Erre ez a ... nem csinál mást csak sérteget. Azért magamat hagyni nem fogom :)
Pláne nem egy ár...óval szemben :D (igaz janku...!!!) :)
Ezt azért nem tudtam kihagyni... D:
 

DeletedUser

Vendég
Én vagy 3 oldallal ezelőtt kijelentettem, hogy nem fogok beszólni senkinek. Erre ez a ... nem csinál mást csak sérteget. Azért magamat hagyni nem fogom :)
Pláne nem egy ár...óval szemben :D (igaz janku...!!!) :)
Ezt azért nem tudtam kihagyni... D:

Nem hinném hogy beszólás lett volna a részemről vagy épp sértés ha annak veszed :)

Megszolalt egy regi jor-os,vajon meg bukkan elo nehany regi tag? :)

csak visszatekintés :)
csak azt nem értem mi változott meg ennyire a JOR-ba hogy ennyire hogy ennyien töröltek:eek:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11221

Vendég
Jah:) nálunk is fúj a szél.... szerintem este vihar lesz.......:):):):):D
 

DeletedUser

Vendég
Nálunk most ki....ott vihar van.Fúj a szél, esik mint ha dézsából öntenék és villámlik rendesen :(

Holnapra elmúlik a vihar, szóval a vihar előtti csendnek is múlnia kell :)
 

DeletedUser

Vendég
ez a siratófal mennyi bosszúsággal jár, napi jelleggel tuti 15-20 oldal jelentés :D
de most már tudjuk miért ez a nagy igyekezett lagzi lesz eme szép falvacskába a násznép érkezik a zene szól:)

[YOUTUBE]buPWxvmki3A[/YOUTUBE]
 
Fent