Szuperjátékosok a V3-ban

DeletedUser

Vendég
De legalább én itt vagyok és el tudom mondani, hogy van gerincem, de hozzátok képest a ház nélküli csiga egy gerinces állat...
Ennyi volt. Ez volt az utolsó hozzáfűznivalóm, többet ide fel se lépek. Egyedüli értelmes hozzáfűznivalója a dolgokhoz, akivel értelmesen lehetett vitatkozni az ofero volt. Akkor minek??? Árulókra ki kíváncsi??

Kösz :)
 

DeletedUser

Vendég
tényleg zűrös lehet a 7vége:)...:eek::D
Köszönjük a részvételt,meghallgattuk,sírva nevettünkk,most már mehetsz:D
 

DeletedUser11415

Vendég
Hm, én miért lennék áruló? :eek::eek:

Azert vagy,mert o azt mondta,hogy az vagy :)
De szerintem a HOH-ra ertette,szerinte ott mindenki arulo,csak azt nem ertem(meg mindig),hogy miert,hisz ok tettek ki a klancsaladbol,mi meg gyorsan tovabb leptunk,ha nem voltunk jok vilagoskeknek,majd jok leszunk vorosnek :D
Kicsit elszamoltak magukat,lehet azt hittek,hogy majd megprobaljuk visszakonyorogni magunkat,es akkor majd ugy tancolunk,ahogy ok futyulnek :p
 

DeletedUser3687

Vendég
nem minden Hoh ra mondható az hogy áruló valaki nem is tudja mit csináltak mert annyira nem volt tisztába a vezetőik tettével
de Hagyjad zürös a hoh nak csak itt jár a szája a játékban nem csinálnak semmit mert a ferle inaktív.

A családból azért lettek kitéve a hoh sok mert a háborút félbehagyták a kk-val ezután a kk minket támadot A hoh vezetők pedig azt mondták hogy védőt sem küldenek senki ellen!
nos ezért lett a hoh elküldve a családból mert semmilyen fórmában nem állt ki értünk
ők kezdtek a jor nevében háborút a kk val aztán ők szálltak ki belőlle ráadásul úgy hogy allatomos módon minket belerángattak!!!
mármint ez is aHoh vezetők szerepe volt!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
..a hoh tényleg nem csinál semmit;)...attól bomlik a falad dini:)

fronton...mi lett volna,ha a háttérországba küldöm a srácokat,:D
 

DeletedUser

Vendég
nem minden Hoh ra mondható az hogy áruló valaki nem is tudja mit csináltak mert annyira nem volt tisztába a vezetőik tettével
de Hagyjad zürös a hoh nak csak itt jár a szája a játékban nem csinálnak semmit mert a ferle inaktív.

A családból azért lettek kitéve a hoh sok mert a háborút félbehagyták a kk-val ezután a kk minket támadot A hoh vezetők pedig azt mondták hogy védőt sem küldenek senki ellen!
nos ezért lett a hoh elküldve a családból mert semmilyen fórmában nem állt ki értünk
ők kezdtek a jor nevében háborút a kk val aztán ők szálltak ki belőlle ráadásul úgy hogy allatomos módon minket belerángattak!!!
mármint ez is aHoh vezetők szerepe volt!

Én ezt már hallottam itt:D nem kéne mindent a vezetőkre kenni...szerintem tuti hibázott mindenki mikor ezek történtek. De az is tény, hogy egy épkézláb támadást ti sem hoztaztok össze már jó ideje. Ja, sok a barbitok meg az inaktiv:D:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Akkor ezentúl nem is reagálsz arra amit írok?:)..helyes,pont ez volt a cél!!!:D

Majd én beszélek,te csak fülelj,azt is csak halkan;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11415

Vendég
Reagal o,csak olyat kell irni neki,amit nem hagyhat szo nelkul,amire megint jon a mar sokat hangoztatott mondokajaval,mint a belso forumokon,mint itt a kulson :)
Amugy is,most nem er ra,mert el van foglalva a kaktusz barbarosodott faluival,foglal amenyit foglal,vagyis amenyit enged neki a HoH es egyes klantartsai ;)
Mert ahogy a Jor vezetoeseget ismerem,100% hogy meg ezen is vitatkoznak,hogy ki foglalja oket :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13727

Vendég
Sziasztok:))Még mindig itt tartotok??Árulás??Szavazott bárki is tölünk a javaslatodra,hogy menjünk neki a PPL-nek,és rajtunk kivül mások is ellenezték,de nem bírtatok magatokkal,és nekik mentetek,még le se zárult a szavazás.Meg mondtuk elöre,nem fogunk menni,mert rengetegen közülük klán társaink voltak,az alklánjaink pontosabban,és nem támadunk a saját tesóinkra.KK,szó szerint kényszeritve voltunk rá,hogy nekik menjünk,nos ott és akkor nyiltan Ti adtatok ki minket,elárultatok!!!Olvasgattam vissza felé,érdekes milyen szépen beszéltek velünk,itt kinn,de amikor egy helyen voltunk akkor nem volt a párbeszéd ilyen kellemes.Az hogy árulónak neveztek minket az már hidd el,olyan szinten nem sértés nekünk,hogy el se tudom mondani,hisz ez egy simogatás a többihez képest:))Az szerintem,hogy ki aktiv nálunk és ki nem,nos az a Mi belügyünk,és a mi gondunk.Kaktusz meg szerintem miattam törölt.nem véletlen hisz gyenge férfi Ö is a szentem,mikor meg indultatok rá elutazott,Én voltam nála helyettesíteni,vasárnap buktunk párat mert nem tudtam lenni,Dini pont a foglalásod után hétfö hajnalban tudtam újra lenni,azt szerintem Kircsiria emlegeti:))Nos ahhoz,hogy át lássam a dolgokat brutálisan át rendeztem a falvait:))elöbb jött haza,és szerintem akkor meg Ö nem talált semmit,nem bírta idegekkel:))
Viszont komolyan el kéne gondolkodnotok azon,miért van nektek klánon belül több ellenségetek,mint kinn a fronton:))Lehet ócsárolni a másik támadását,de azé a Te támadásaidat Dini a fél világ Tesco gazdaságosnak hívja:))Az is köztudott,hogy mindig máséval vereted a csalánt:))
 

DeletedUser3687

Vendég
Hát igen mi kényszerítettünk hogy támadjátok a KK hát ez vicces ez te is tudod hogy nem igaz!
mert ti akartátok őket támadni ti kértétek hogy a ppl helyett amit megígrtetek hagy támadjátok a kk a Jor vezetőin többen nem akartuk ezt azt akartuk hogy amit loki megígért hogy neki jöttök a ppl nek betartjátok
aztán volt egy szavazás hogy maradhattok e a családban milyen feltételekkel volt egy olyan lehetőség hogy ha a kk akarjátok támadni akkor tegyétek azt csak csináljatok már végre valamit mert semmit nem tesztek értünk!

A másik fontos dolog én elöttem sosem takarított más elindultam a saját támadóimmal mindig volt mikor más is beszállt de hiszen ezért vagyunk egy klánban hogy egymást segítsük.

Az meg hogy azok akik átmentek hozzátok a ppl be az mindössze azért volt mert féltették kis falvaikat amit soesem szereztek volna meg nélkülünk és mégis a társaik ellen fordultak arra hívatkozva hogy az én hibám..

hát ez van sajnálom de így a jobb legalább tudjuk kire mikor hogy s miként lehet számítani.és mennyire volt Joros.
 

DeletedUser13727

Vendég
Akkor ezt gondolom szépen le is zárhatjuk:))
Más,már képzem meg pótlom a katonákat,mert látom lelkesen jártok a sirató falamhoz imádkozni:))
Rajtam ne múljon a siker:))Nyugodtan döngessétek oda nem mentek be:))
 

DeletedUser

Vendég
Akkor ezt gondolom szépen le is zárhatjuk:))
Más,már képzem meg pótlom a katonákat,mert látom lelkesen jártok a sirató falamhoz imádkozni:))
Rajtam ne múljon a siker:))Nyugodtan döngessétek oda nem mentek be:))

Nem bírtam megállni, hogy ne nézzek vissza :)
Nem veszekedni jöttem.
Titina írásához: szerintem hagyjuk, nincs értelme pro és kontra. Nekem egy nem tetszik: hogy egyes játékosoknak hogy megnőtt azóta az arca. Addig azt sem tudtuk, hogy egy kláncsaládban vagyunk, most meg be nem áll a szája (Titina: nem Rád gondoltam).

A többi áruló átvételéhez meg sok sikert kívánok rettentő jól jártok Velük (nem a HOH). Hallot, hogy Krisztike már dirigálgat és már védőket kér a nagy védelemgyáros. Hagy nyavalyogjon ott :)

A fagyis utód pedig csak papíron van ott, mert se serege, se esze. Jó választás volt a felvétele :)

Egyedül akit sajnálok és aki nagyon jó játékos az Norberto! Vele sokat vesztettünk! :(

Na ennyi. Ez őszinte vélemény volt és nem veszekedési alap remélem! :)
 

DeletedUser13727

Vendég
Szijjjja:))rég láttalak:))Hallottam Krisztikéröl,de most esett le ki az:))Bírtam öt,de már rég beszéltünk,nem tudom közzé tette-e de Én öt már akkor hívtam mikor elváltunk.Ahova ment erös kezü jó vezetök vannak,majd megoldják,bíztos vagyok benne:))Norberto,nem volt hozzá szerencsém,nincs vele kapcsim vagy nem emlékszem:))Akire fáj a fogam az megmondom öszintén Nuci,nem a falvaira magára,naon jó,egyszer volt komoly szándékom vele kapcsolatban,hát megdolgoztatott keményen.Ha Kaktusz nem gajdul be ök ketten megállíthatatlanok lettek volna:))meg azé figyelem ki az akivel lehet harcolni,és tud is:))Jó itt lenni nálunk,béke van ,móka kacagás,ezt kell az újjaknak megszokniuk:))hamar rájönnek az ízére és élvezik,legalább is Én ezt látom,játszunk,nevetve akkor is ha rossz lapokat osztanak:))
 

DeletedUser11221

Vendég
Jaj de jó olvasni, hogy az ellenféltől is megerősítenek abba hogy jó húzás volt Norberto-t elcsábítani. Na hát büszke vagyok magamra a csudába is:)))
 

DeletedUser13727

Vendég
Van ott még egy két jobb sorsra érdemes emberke:)):eek: jé mik vannak itt:))tök jó:)):cool: na ez nem jött ki:))jól el vagyok,mindenki alszasz úgy látom,vagy vadul barbizik:confused:de az meg halál unalom:mad: na leinformálom a fiúkat mi a csudák ezek:))
 
Fent