Classic V1 Szavazás (Visszajelzések)

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Lowzje

New Member
A reakció pontszáma
18
MODERÁLT TARTALOM

Csak ugye amikor adott feltételekkel elindult a szerver regisztrációkor/a világ indításakor is számolni kellett volna azzal is, hogy hosszú időre tervezünk az adott világnak az adott tulajdonságaihoz adaptálva játszunk és nem mesterségesen "megpörgetjük" Úgyhogy köszönöm szépen részemről én maradnék azzal a felállással ahogy indult a világ. látom, hogy zavar, hogy az armátokkal sikerült elhozni 3 ezer inaktív falut amire nagyon büszke vagy/közben a doo klán x millió ponttal nőtt tudom ez egy olyan béka amit nehéz lenyelni és még sok munkát ad az erős felálásotoknak kitartást. :)
Mindenesetre én itt leszek utolsó faluig, mert úgy készültem regisztrációkor, hogy hosszú világ lesz és ha kell vissza barbizom a bukott falvakat, mert lehetőség van rá.
Jah és ez a telefonszámnak szólt nagy részben tudom "hamar felnőnek" még mielőtt sokakból előtör az anyai ösztön a védelmező :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
vagytok kismillióan a 4 klánotokban
csak erre reagálok, nehogy elsírd magad, hogy külsőn is mennyivel többen vagyunk.

nálatok felvételi követelmény volt a 0 kapcsolat a valósággal, vagy mém mosta ki azt a valamit, ami az agyatok helyén van?

az NF-ben (ami egy klános) van 54 tag, a Moderált Tartalom (ami két klános) 97
számolunk szöviket is? oké. nekünk ott van az SDK (+60) és a REBELS (+30), ez így már valóban 3 klán, és 144 tag
nektek ott az FNX+RAGE (+9), a HOH (+16). ez ugye 122. az, hogy a HIN (+27) szövetséget sikerült elcsesznetek, ahogy korábban a RINGS-et is, az már nem a mi hibánk. de annyira nem számottevő a létszámbeli különbség, tekintve hogy sok ember belsőn van nálunk. persze nálatok is, csak őket is mi belsőzzük :\

mém a szeró eleje óta azt tolja, mi mennyit toborzunk, hány szövink van, mekkora túlerőben vagyunk, de a szerver nagy részében ti voltatok többen, ti voltatok faluelőnyben, toborzásban pedig behozhatatlan előnyötök van (amit mind a mai napig lelkesen növeltek). csak a felsőbbrendűségi komplexusotok miatt a szövetségeseiteket egytől egyik kihasználjátok, buffként kezelitek, és ha kihátrálnak mellőletek, akkor mindenki hibás, csak ti nem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
he te Telefonszám a "tard" hívhatna 53 41 59 48 49 20 3A 29-nek is az is "k*" kreatív lenne. Persze megértem, hogy a support megszavaztatja a kéréseteket üzemeltetés szempontjából is kedvező persze kevés játékos hosszú szerver/ nem csak azon segítene, hogy vagytok kismillióan a 4 klánotokban és még több nemest stb kapnátok hanem nem kellene ennyi erőforrást fenntartani egy "klasszik szervernek ahol még nyersipiac sincs".

Csak ugye amikor adott feltételekkel elindult a szerver regisztrációkor/a világ indításakor is számolni kellett volna azzal is, hogy hosszú időre tervezünk az adott világnak az adott tulajdonságaihoz adaptálva játszunk és nem mesterségesen "megpörgetjük" Úgyhogy köszönöm szépen részemről én maradnék azzal a felállással ahogy indult a világ. látom, hogy zavar, hogy az armátokkal sikerült elhozni 3 ezer inaktív falut amire nagyon büszke vagy/közben a doo klán x millió ponttal nőtt tudom ez egy olyan béka amit nehéz lenyelni és még sok munkát ad az erős felálásotoknak kitartást. :)
Mindenesetre én itt leszek utolsó faluig, mert úgy készültem regisztrációkor, hogy hosszú világ lesz és ha kell vissza barbizom a bukott falvakat, mert lehetőség van rá.
Jah és ez a telefonszámnak szólt nagy részben tudom "hamar felnőnek" még mielőtt sokakból előtör az anyai ösztön a védelmező :)

Ezért a kommentért megérte, hogy létrejöjjön ez a topik :D Na akkor:

-4 klán, miközben Ti rontottátok el minden szöviteket, azért lettetek a hadüzenet utáni 5k faluelőnyből 19k faluhátrányban, miközben nekünk nem változott a dipónk

-inaktívaktól hozott 3k falu: olyan inaktívak voltak a cp-k, hogy még csapódás előtti napon leveleztem velük, de természetesen amúgy 3 éve nem játszottak már, és pont akkor közbejöttek a családi dógok, meg miegymás, pont mint amikor cipő toszónak hirtelen dolga lett az elején, amikor támadva lett. De nőttetek X millió ponttal, szóval minden szuper, így is sikerült a háború kirobbanása alatt -24k falut csinálnotok :)

-ahogy látom, mém annyit hazudgál, hogy a hiszékenyebbek, mint Te, el is hiszik, amit kamuzik. Szerinte 17x töröltetek már, a supp nekünk, sőt, kifejezetten nekem kedvez, igaz, maikor 100-al többen voltatok a Ti oldalatokon, akkor azért jól jött a 0,3 faktor elbelsőzni az inaktokat

-a tények magukért beszélnek, eddig Titeket akárki támadott, elbelsőzte a fiókot carlsberget és ni de siwangot kivéve, mert a védőitek otthon poshadnak. Támadni szintén nem tudtok, csak áttoborozni a többi klánból a nagy playereket, és a szerencsétlen maradékon farmolni a LET-et. De igazából az nem baj, mert vezettek ugye mindenbe, meg nőttetek X millió ponttal, szóval minden happy.

-ha bevédtétek volna a szövijeiteket, nem azt nézitek, hol lehet átverni őket, akkor nem belsőznénk a frontvonalat - bár ők ugye inaktívak, csak éppen csapódás előtt végig itt voltak, meg le volt vágva minden vonat, de gondolom az lényegtelen, ott is inaktívak voltak!

-a rebelst már rég el kellett volna belsőznötök, akkor, amikor még nem volt dipónk velük, bár ugye mém szerint már az eleje óta dipóztunk velük


És mindezt a produktumot sikerült lerakni az asztalra egy elképesztően gyenge klán ellen, nálunk a fele el se találja, hogy ne éjjelibe menjen, hetente 3x lép be, minden másnap sárga, és csak barbizni szeret. Mindenetek adott lenne, hogy megverjetek minket, de esélyetek sincs rá, mert még a W121-es Powert is alulmúljátok.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Csak ugye amikor adott feltételekkel elindult a szerver regisztrációkor/a világ indításakor is számolni kellett volna azzal is, hogy hosszú időre tervezünk az adott világnak az adott tulajdonságaihoz adaptálva játszunk és nem mesterségesen "megpörgetjük" Úgyhogy köszönöm szépen részemről én maradnék azzal a felállással ahogy indult a világ.

Erre külön reagálnék. Mém hónapokon át sírt, hogy állítsák át a szerver sebességét 10-re, az gondolom rendben lett volna, és semmi gondod nem lett volna vele :D Ahogy azzal sincs gond, hogy mém heti átlag 2x sírt, hogy jaj Ti de töröltök júliusba, mert semmi kedvetek az adott feltételekkel elindult, hosszú szerverhez. De gondolom ez is így rendben van :D :D
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Azért ne haragudj már meg, de a "másik nemzetközi" embernél gondolom rám gondoltál. Nagyon kedves, hogy irigységed ekkora szinteket ölt, hogy nem tudsz betelni velünk, mindig mi járunk a fejedben. :)
Nem botozik nálunk senki. Csak úgy halkan megsúgom 17-28.a között 1 nap nem kellett armát indítsak, mert 3 fiókból támadtam, közel 15.000 parancsot küldtem ki. Erre nálatok a büdös életbe senki nem lenne képes, mert szájaláson kívül máshoz nem értetek. Nyugodtan elmondhatod a véleményed a támadásunkról, de akkor mi mit mondjuk a Tieitekről? Konkrétan falat sem szoktatok karcolni szinte sosem. Tudom, nagyon rosszak vagyunk, mégis valahogy az jön ki, hogy 1000x jobbak vagyunk mint Ti. :/
A 80321312312 klános reakcióra pedig üzenem, hogy a Doo beolvasztotta a szerver 2/3-át, mindenkivel szövetségben volt, míg nekünk csak az SDK volt szövetséges, arról nem tehetünk, hogy lenéztétek az összes szövetségeseteket, és idővel egyre kevesebben lettetek a vagy 100+emberes előnyből. Igen tudom, borzalmasak vagyunk, amiért volt 1 kemény szövetségesünk, míg nektek 888, majd sokkal később lett a rebels, WOW 2!!!!! 2 szövetségesünk lett míg nektek itt még mindig volt kb 8. De valóban, mi vagyunk többen!
 

Euroman

New Member
A reakció pontszáma
8
Gyerekek, gyerekek!!! Nem lehetne csak játszani? Szörnyű, amit itt levágtok. Az még szörnyűbb, hogy bár nem ismerem a többségeteket, de ha jól tudom, kivétel nélkül felnőttek vagytok. Ez a buta szájkarate mindenkit lealacsonyít, aki részt vesz benne. Szavazzzon mindenki a szándéka, vagy a klánon belüli egyezség alapján és ennyi. Aztán pedig játsszunk tovább. Ez ilyen egyszerű.
 

Harley

Member
A reakció pontszáma
2
Kéne egy közös DC beszélgetés hangba aztán ott meg lehet beszélni sérelmeket , és nem itt külsőn szenvedni:) nem csak DOO, ti is sok mindenben hazudtok és nagyon máshogyan mondjátok el ! Sőt nem is kevés dolgot adtok elő úgy ahogy nektek jó. de valóság más, csak ti többen vagytok külsőn és megy az beszéd és sok írás ezért úgy jön le nektek van igaz, de valóságba csak rátok van hagyva
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Ni De Siwang

New Member
A reakció pontszáma
7
Törölt Tartalom
Te sem válaszoltál a kérdésemre pedig vártam egy "igen mi kértük, hogy legyen szavazas kisebb faktor vagy barbistop mert igy szivas lesz" ez pl az egyik ami ratok lett hagyva mert csak megy a félrebeszéd hogy "amugy nektek is jo mit sirtok" ... az X et meg nemtudom ti akkor hova raktátok mert ugyanazt a dumat lokitek mint vezerunk amikor kerul egy kerdest de kozben mindenre van valasz
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Te sem válaszoltál a kérdésemre pedig vártam egy "igen mi kértük, hogy legyen szavazas kisebb faktor vagy barbistop mert igy szivas lesz" ez pl az egyik ami ratok lett hagyva mert csak megy a félrebeszéd hogy "amugy nektek is jo mit sirtok" ... az X et meg nemtudom ti akkor hova raktátok mert ugyanazt a dumat lokitek mint vezerunk amikor kerul egy kerdest de kozben mindenre van valasz

Válaszoltam, hogy a barbizás miatt én írtam, de a faktorhoz semmi közöm. Olvasd vissza.
 

szoszi1983

Member
A reakció pontszáma
11
Ami itt megy egyik okosabb mint a másik szavazatók azt enyi én szavaztam ellene azt kész.de hogy itt mindenki más enyit irogat róla az azért vicces :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
én le irom a véleményemet a barbi stopot hülyeségnek tartom értem az okát azt is hogy miért lenne jó de mégse tetszik olyan nehéz lenyelni még akkor se ha nem all szándékomba barbizni

faktor csökentés nagyon is jónak talállom több nemes több vonat könyebb belső

figyelembe kell venni azt is akárki akármit mond, a classic V1 több erőforrást vesz el az innótól mint a az összes V akárhány mi most megy kizárolag faluszámok az aktiv parancsok kereskedések script futatások miatt,
nincs a szerveren tőzsde, nincs a szerveren event ,felezés ,nyersi 20% ,zászló vétel, lovag könyvek

160 player ha játszik sokat mondtam ha mind a vesz 400 pfet fiókkezelőt (amit nem vesz mert a klán felének én töltöm fel havonta ) az 1 év alatt kb hoz 13ezer eurót kb( 5,1m forint) azon fogjuk kapni magunkat hogy az innó ahelyett hogy gyorsitaná a szervert leálitja a francba és lesni fogunk hogy akkó most mi van
mert a bevétel kutya füle 10-13 ezer eurót barácsék el toltak egyedül 2 szerver alatt a többi nagy ppsről ne is dumáljunk
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Remélem a szavazás eredményéből levonják a következtetést, és bevezetik a 300-as speedet
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Kedves Játékosaink,

A hozzászólás csak a Classic V1 játékosainak szól.

Köszönjük mindenkinek, hogy reszt vettetek a szavazásunkban.

A következő eredmény született:
Faktor 0.1-re csökkentése, és a barbár foglalások betiltása szavazás után meghirdetett időpontban: 56 szavazat, 32%.
Csak a faktor 0.1-re csökkentése: 86 szavazat, 49.14%.
Csak a barbár foglalások betiltása: 58 szavazat, 33.14%.

Ismételjük meg a szavazást 240. nap után: 87 szavazat, 49.71 %.


Mivel ugye az első lehetőségben lehetőség volt a kettő változásra együtt szavazni, ezért a faktor csökkentéshez, és a barbár tilalomról való szavazatokhoz hozzáadtuk az első százalékát is, hiszen, aki mindkettőre szavazott feltételezzük, hogy neki külön-külön is megfelelnének az opciók.

Mint említettük a szavazást hirdető körlevélben:
- 70%-nak kell legyen legalább az egyik döntésnek, hogy végleges legyen az eredménye.
- Ha két opcióról való szavazás túl közel van egymáshoz a support arra a két opcióra kiír még egy szavazást, és azt követően hozza meg a végső eredményt.
- Ha az egyik opció nagyobb különbséggel rendelkezik, mint a második opció (pl. 10-15%-al), akkor a Support Csapata hozza meg a végső döntést.

Jelen esetben a második opció érvényesül, és kiírtunk még egy szavazást.
A barbár foglalás betiltásáról a 240. nap után újra nyitunk egy végleges szavazást, az eredménynek megfelelően.

Csak néhány reakció az előző hozzászólásokra a szavazással kapcsolatban:
- Nincs kiadva, hogy a szervert gyorsítanunk kell, viszont nem biztos, hogy mindenkinek egyenlő arányosan lesz kellemes a játékélmény, ha a barbár falvak foglalása lassú, vagy egyéb eredményeket szülhet, ezért jöhetett létre az előzőleg említett szavazás. Ha megnézitek minden más platformon indult legalább 120 ezer faluszámú világ körülbelül azonos időben a Classic V1-el. Mivel ez egy előtesztelésként is értékelhető a többi platform számára, nekünk nem volt lehetőségünk tapasztalatból tanulni, mivel globális szinten az első volt Classic V1 indulása ebben a tekintetben, ezért esetleges játékélmény fejlesztésére szolgáló változtatásokra nyitott a csapat, amennyiben az ésszerű, és megfelelő érvelésű, illetve jóváhagyott. Viszont ez szavazás, vagy egyéb vélemények meghallgatása nélkül sosem jönne létre, így attól nem kell tartani, hogy a support olyan változtatást hozna, amely valaki számára kedvezőtlen lehet.
- A faktorcsökkentéssel arányosan jól jár mindenki, mivel a kisebb játékosoknak kevesebb érme kell a főnemeshez, azaz gyorsabban tudnak nőni, és nagyobb teret tudnak maguknak fogalni. A nagyobb játékosokról terhet vehet le, mivel nekik már olyan drága lehet 1-1 érme, hogy akár hetekbe telhet több vonatot kitermelni. Egyszóval az érmecsökkentés nem csak egy oldalnak kedvez.
- Mindenki kifejtheti a hozzászólásokban a saját véleményét, de a témában maradjunk annál, hogy miért lehet kedvező vagy miért nem az adott szavazás, ha csak annyi a véleményed, hogy rossz, vagy mert a support x embernek szeretne kedvezni, akkor kérünk a hozzászólást ne tedd közzé, különben törlésre kerül.

A supportnak nem szándéka a játékosok elégedetlensége ellenére bármiféle változtatást végrehajtani. Azért, mert némi kedvezményt, és több játékélményét próbálunk számotokra biztosítani kérjük, hogy ne támadjátok a supportot azzal, hogy bármelyik oldal mellett helyet foglalna, mert a jövőben hasonlónemű hozzászólásért akár kizárás is járhat, mivel a support vádolása, vagy ellene való hangolás, és nem megfelelő hangnemű kritizálása szabálytalan a fórumon.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Szerintem rohadt unfair, hogy ezt kiírtátok most... Tisztán nyert a 240. nap opció, nem értem, ez most minek kell :) Sehol nem írtátok, hogy a külön szedett opciókat össze fogjátok adni. Szerintem hatalmas hiba most ez a szavazás, a "korruptasupp" szövegelők kezébe adtatok egy aduászt.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Mindenki menjen szavazni, aztán eldől akkor, hogyan tovább. Igazándiból a 0.1 faktorral nem jár rosszul senki, bár furcsállom én is ezt a szavazást most. :D Na sebaj.
 

Euroman

New Member
A reakció pontszáma
8
Sajnálatos, hogy sor került az első szavazásra. Ettől már csak ez a második szavazás sajnálatosabb. De úgy tűnik, hogy már itt is megváltoztathatóak a szabályok menet közben. Ez egy szerződés egyoldalú felrúgása. Ha pedig nem egyhangú az egyetértés, akkor még ráadásul mesterségesen úgy alakítjuk, hogy mégis magyarázza az igazunkat. Ez olyan ismerős..... :mad::(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent