Classic V1 Szavazás (Visszajelzések)

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
De figyu már, a saját klánomból is többen a #4-re szavaznak :D ennyit arról, hogy nekünk jó. Max pár accnak lenne jó, viszont az (szerintem) klánfüggetlen.

Aki nem akar nálatok erőfeszítést tenni, az egyértelműen nem fog a Barbi tilalomra szavazni. Úgy a 0.1 faktornak lenne értelme.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
De az meg annak kedvez, akinek sokat kell belsőznie, azaz Nektek. Ahogy így volt a 0,5->0,3-nál is volt, de akkor is nekem volt anyázva :D
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
De az meg annak kedvez, akinek sokat kell belsőznie, azaz Nektek. Ahogy így volt a 0,5->0,3-nál is volt, de akkor is nekem volt anyázva :D

A sok belsőnek is, a barbizásnak is, de legjobban annak aki farmol. Nekem pl abbol a szempontból jó lenne, hogy tudnák farmolni és belsőzni ezerrel.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
30% a faktor csökk és barbár stop mellett.
Amúgy lehetne úgy is hogy csak NF-nek legyen tiltva a barbár foglalás, a faktor meg csak nekünk csökkenjen? :D
 

warlordadi

Active Member
A reakció pontszáma
95
szerintem ez a kérdés klánokon belül is megosztó....Nem kell szitkozódni meg vádaskodni.
Egyszerűen mindenki szavazzon arra amit gondol..

Vicc egyesek sírása :D meg ezek az illuminati össze esküvés elméletek :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Egyébként 70%-ot kellene elérni a sikerhez, az szerintem akkor se lenne meg, ha minden random barnát elkezdene meggyőzni az ember, hogy neki szavazzon.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
462
Ha érdek lenne a változásokba, akkor NEM szavazás történt volna meg, hannem akkor DIREKT KÖZLÉS lett volna.

Csak, hogy értsd, mutatom a 2 példát, hogy lásd/értsd a különbséget, s ne írogass butaságokat:


a.) Amikor SZAVAZÁS alapú - és NEM ÉRDEK alapú
"Szia Real, kérlek szavazz!

Akarod a piros autót vagy a kéket!
Ha egyiket sem, akkor mond meg, hogy egyik sem!"


b.) Amikor ÉRDEK alapú - és NEM SZAVAZÁS alapú
"Szia Real,

Ma 12:00-tól érvénybe lép a piros autó a játékba!
További szép napot"




Remélem segít megérteni a dolgokat Neked, s értelmezni ahogy kell! :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
TÖRÖLT TARTALOM

Kérlek küldd el nekem a témában említett általad panasznak említett levelet privátban, és elmagyarázom szívesen, hogy miért lett az a válasz.
Mi egy éve vagyunk a csapatban, és sok minden változott a hozzáállásban, beállításokban, és lehetőségekben is, ahogy a játék is folyamatosan frissül.

Aktívan teljesítjük, amit lehetséges teljesíteni, és ne haragudj, de nem lesz szavazás arról, hogy legyen-e leváltva a support csapata, mivel nem tudnál reális döntést hozni, mert nem látsz be az admin rendszerbe, teljesítménybe, ügyek intézése mögé, azaz nincs realitása a kérésednek.

Az, hogy a support dönt bizonyos esetben nem jelenti azt, hogy mi döntést hoztunk egy ügyben, nem azért várunk 70%-os eredményt, hanem azért, mert a barbár foglalás betiltása maga egy drasztikus lépés, melyet az aktív játékosok nagy részének támogatnia kell, másképp mi sem tudjuk támogatni azt a beállítás változást. Ettől függetlenül dönthetünk úgy, ha megfelelő szavazat mennyiség érkezik, hogy a faktort csökkentjük azon játékosok miatt, akik az előző beállítás miatt játékélmény romlást fedeznek fel.

Sajnáljuk, hogy téged a szavazás rosszul érintett, vagy valamit félreértettél, de nem sértegetésként kérjük ki a véleményedet.
 
Utoljára szerkesztve:

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Sziasztok!

A Supportnak címzett sértegetéseket vagy a support ellen felbujtó leveleket hanyagoljuk.

A szavazást és annak menetét a továbbiakban is ki lehet tárgyalni, egyéb panasz esetén support rendszeren keresztül irhatok nekünk, illetve a CM-nek.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Értelmeztem. És pontosan értem mit írsz. Igazat nem adok neked mindenben és az hatalmas különbség.

És ezt nem is várom. Tegnap is írtam már, a szavazás végeredményétől függetlenül megvan a terv akkor is, ha marad ami most van, amiben 3k falut hoztunk a Doo oldaltól egy hét alatt, meg megvan a terv akkor is, ha esetleg lesz valami változás a szavazás által.
 

warlordadi

Active Member
A reakció pontszáma
95
Én sem szavaztam meg a barbar foglalás tiltásat pedig Nf tag vagyok.... Szóval nem kell a szöveg hogy részre hajló a Supp.. ezt már a multkor is halgattuk..már uncsi
Törölt Tartalom

Másik oldalról a farmoló játékosokat zavarja kevésbe a be állítás mert ha nehezen is de mi szerzünk nemest amire kell.

Mi oldalunk legfőkébb azon akad fenn higy elfoglalunk 1 jatekos 500 falvát,Viszon 4 kontinensel odébb marad 2 falva. Akkor simán vissza barbározza magát 1 hét alatt..

Ami momdjuk meg őszintén gáz:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Meghalok :D :D :D
Hogy valamit hozzá is szóljak az eredeti témához, szerintem érdemes lenne/lett volna valami dátumot kiírni, hogy mittomén, a 200. napon kerül bevezetésre a változás... Vagy eleve alkategóriákra bontani a válaszokat, pl. Igen, kerüljön be mindkettő, azonnal, Igen kerüljön be mindkettő, 30 nap múlva, stb-stb.

Alapvetően egy kb. teljesen fair változtatatás lenne, hiszen mindkét oldalt nagyjából ugyanúgy érinti, de valaki úgyis azt fogja érezni, hogy őt rosszabbul érinti, mert épp most akart nekikezdeni barbizni vagy valami. Ha lenne idő felkészülni a változásra, valószínűleg többen belemennének. Az más kérdés, hogy a 70% így sem lenne meg, csak neccesen. A klánok vezetőinek egyezségre kéne jutni hozzá. Jelenleg azt érzem, az megy csak, mint bizonyos helyeken a való életben, hogy van egy ügy, ami igazából majdnem mindenkinek jó lenne, de mivel az egyik oldal támogatja, a másik oldal már csak azért is ellenzi, bele sem gondolva, hogy akár nekik is jó lenne. Persze nem látom, ki mire szavazott, biztos mindkét oldalon vannak kivételek.
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
599
Törölt tartalom
Vannak itt érdemben kicsi klánok is? Pl neked miért érné meg ha tudnál még több barbárt foglalni? No offense de az neked miért jó hogy 2 évig azt játsszuk hogy téged szétverünk, elviszünk majd amennyit elvittünk, te abban az arányban elfoglalsz pár barbit, és ezt csináljuk újra és újra amíg elfogynak a barbik (mind a 76000).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Többen vagytok mint mi, nem fogtok beférni egy klánba. Faluszámban viszont akkora az előnyötök, hogy ha lejátszást választotok sincs esélyük.
De kíváncsian várom, hogy oldjátok meg, hogy ők is nyerjenek, mellébeszélés nélkül.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent