Classic V1 Szavazás (Visszajelzések)

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Többen vagytok mint mi, nem fogtok beférni egy klánba. Faluszámban viszont akkora az előnyötök, hogy ha lejátszást választotok sincs esélyük.
De kíváncsian várom, hogy oldjátok meg, hogy ők is nyerjenek, mellébeszélés nélkül.

Segítek: a 3 klánban (de megkockáztatom, Titeket is beleszámolva, az egész szerveren) nincsen 60 account, amely megérdemli a wint.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
457
SDK és REBELS is fog nyerni mert arra lehet kér újra egy szavazatot a telefonszám s akkor még szavazzuk majd a 250 főt?
Mivel csak magunk maradunk, megszavazzuk.




Csak vicc, nyugibugi xD
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
"Mivel nem lett meg a 70%-os többség, de közel lett sz eredmény, ezért a klánokat nyitva hagyjuk, viszont mivel sokan akarják, hogy zárjuk is, ezért a 30. napon zárni fogjuk a klánokat, hogy azok akik nem zárt klánra álltak rá a kezdés után, feltudjanak készülni erre."

65,15% nem szerette volna 34,62% szerette volna valamilyen formában. Kíváncsian várom, itt milyen megoldás születik. Lesz e módosítás egy eddig mindenki számára kedvező szabály megszüntetése kapcsán?
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ha igen/nem lenne, akkor most 83-78 lenne az igen, akkor meg azon zsörtölődnél, hogy ilyen szoros, így miért nyerhet az igen, hisz nem is lett egyértelmű a győzelme :D De milyen szabály lenne megváltoztatva? Max beállítás. De szerintem az se fog átmenni.
 

warlordadi

Active Member
A reakció pontszáma
95
Azért a faktort csökkenthetnék!!:D

MODERÁLT
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Ha igen/nem lenne, akkor most 83-78 lenne az igen, akkor meg azon zsörtölődnél, hogy ilyen szoros, így miért nyerhet az igen, hisz nem is lett egyértelmű a győzelme :D De milyen szabály lenne megváltoztatva? Max beállítás. De szerintem az se fog átmenni.
Ugyan már én nem te vagyok! Nekem jó volt az elejétől a szerver úgy ahogy volt! :D :D :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
"Mivel nem lett meg a 70%-os többség, de közel lett sz eredmény, ezért a klánokat nyitva hagyjuk, viszont mivel sokan akarják, hogy zárjuk is, ezért a 30. napon zárni fogjuk a klánokat, hogy azok akik nem zárt klánra álltak rá a kezdés után, feltudjanak készülni erre."

Na pont ilyen döntést tudok itt is elképzelni. Nesze semmi fogd meg jól. Ha nem akart volna változást a szupport, akkor sose teszi ki szavazásra a kérdést. 65,15% nem szerette volna 34,62% szerette volna valamilyen formában. Tehát szerintem az akarat egyértelmű, ezért is írtam, hogy csak a demokrácia látszata a lényeg. És az, hogy olyan legyen mintha lett volna lehetőségünk beleszólni. És ezt támasztja az is alá, hogy a szavazatokat megosztják a kérdések. Mivel nem az igen és a nem között kell választani. Kíváncsian várom, itt milyen magyarázat születik majd egy előre lefektetett szabály menet közbeni megváltoztatásához. Vagyis inkább a játék alapvető elemeinek eltörléséhez.

A két szavazás nem összehasonlítási alap.

Kérünk fejezd be a support elleni hangolást, egy olyan témában, ahol a szavazásban a saját véleményedre úgy vagyunk kíváncsiak, hogy szerinted mit változtatna adott szavazási pont, melyben a társaidat próbálod meggyőzni.

Te ennek ellenére a témát offoltatod, eltérsz tőle, és a véleményedet nem ismertetted, csupán annyit, hogy a support rossz és gonosz. Ez nem vélemény, hanem hangolás, amiért már kitilthattalak volna külső fórumról.

A többieket is arra kérem, hogy a véleményüket kulturált formában folytassák, nem szeretek törölgetni, mert annak általában sosincs rossz vége, de kezd átmenni a téma egy olyan formába, amely nem ide való. Mindenkinek lehetősége van reggelig törölni az általa írtakat, amely esetleg szabályt szegett, akkor fogunk jönni átnézni.

Kérek mindenkit a témában megfelelő komment szülessen vagy vigyétek át csevegőbe, amennyiben nem tudtok annak megfelelő választ írni.
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
A két szavazás nem összehasonlítási alap.

Kérünk fejezd be a support elleni hangolást, egy olyan témában, ahol a szavazásban a saját véleményedre úgy vagyunk kíváncsiak, hogy szerinted mit változtatna adott szavazási pont, melyben a társaidat próbálod meggyőzni.

Te ennek ellenére a témát offoltatod, eltérsz tőle, és a véleményedet nem ismertetted, csupán annyit, hogy a support rossz és gonosz. Ez nem vélemény, hanem hangolás, amiért már kitilthattalak volna külső fórumról.

A többieket is arra kérem, hogy a véleményüket kulturált formában folytassák, nem szeretek törölgetni, mert annak általában sosincs rossz vége, de kezd átmenni a téma egy olyan formába, amely nem ide való. Mindenkinek lehetősége van reggelig törölni az általa írtakat, amely esetleg szabályt szegett, akkor fogunk jönni átnézni.

Kérek mindenkit a témában megfelelő komment szülessen vagy vigyétek át csevegőbe, amennyiben nem tudtok annak megfelelő választ írni.
A véleményem egyértelmű! Helytelennek tartom a játék közben az előzetesen meghirdetett feltételektől való bárminemű, eltérést. A szavazás pedig egy ilyen eltérést eredményezhet ismét. A szupportot nem tartom se rossznak, gonosznak meg főleg nem. Némi elégedetlenségnek adtam hangot, mert nem értem miért kel pár ember kényének kedvének alárendelni egy egész szervert. És szupporterként senkivel nincs problémám. De ha mégis így jött volna le akkor bocsi.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
A véleményem egyértelmű! Helytelennek tartom a játék közben az előzetesen meghirdetett feltételektől való bárminemű, eltérést. A szavazás pedig egy ilyen eltérést eredményezhet ismét. A szupportot nem tartom se rossznak, gonosznak meg főleg nem. Némi elégedetlenségnek adtam hangot, mert nem értem miért kel pár ember kényének kedvének alárendelni egy egész szervert. És szupporterként senkivel nincs problémám. De ha mégis így jött volna le akkor bocsi.

De tess, ha a többség megszavaz A-t, vagy B-t, vagy C-t, akkor az nem pár ember kénye-kedve, hanem a többség kénye-kedve :D Én tényleg nem értem, hogy neked mi a problémád már második napja, pedig igyekszek.
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
De tess, ha a többség megszavaz A-t, vagy B-t, vagy C-t, akkor az nem pár ember kénye-kedve, hanem a többség kénye-kedve :D Én tényleg nem értem, hogy neked mi a problémád már második napja, pedig igyekszek.
Sajnálatos ha nem érted. Pedig nagyon egyértelműen leírtam. "Helytelennek tartom a játék közben az előzetesen meghirdetett feltételektől való bárminemű, eltérést." Játsszuk le úgy ahogy indult. Hiszen mikor beléptél, elfogadtad ezeket a szabályokat. Sőt még a játék indulása előtt lehet is szavazni arról miként merre haladjon egy-egy szerver. De utána már ne egy ember panasza miatt induljon szavazás. Sőt többére se. Így már érted?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Sajnálatos ha nem érted. Pedig nagyon egyértelműen leírtam. "Helytelennek tartom a játék közben az előzetesen meghirdetett feltételektől való bárminemű, eltérést." Játsszuk le úgy ahogy indult. Hiszen mikor beléptél, elfogadtad ezeket a szabályokat. Sőt még a játék indulása előtt lehet is szavazni arról miként merre haladjon egy-egy szerver. De utána már ne egy ember panasza miatt induljon szavazás. Sőt többére se. Így már érted?

Az előző kommentben azt írtad, hogy nem szeretnéd, hogy pár ember kénye kedve szerint legyen módosítva. De ha a többség a módosítást akarja, akkor az nem pár ember kénye kedve, hanem a többség :) Most meg átváltottad már arra, hogy ne egy ember panasza miatt legyen szavazás. Igazán összeszinkronizálhatnád, hogy legalább 2 egymást követő kommentben ugyanarról beszélj ;)
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Az előző kommentben azt írtad, hogy nem szeretnéd, hogy pár ember kénye kedve szerint legyen módosítva. De ha a többség a módosítást akarja, akkor az nem pár ember kénye kedve, hanem a többség :) Most meg átváltottad már arra, hogy ne egy ember panasza miatt legyen szavazás. Igazán összeszinkronizálhatnád, hogy legalább 2 egymást követő kommentben ugyanarról beszélj ;)
A lényeg és szerintem te is érted. :) Ahogy indult azon feltételekkel záruljon is. És ebben minden benne van. De egyébként eddig is ezt írtam. :cool:
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Azt egyébként ugye tudod, hogy az érmecsökkentéssel Te járnál a legjobban? Bár lényegtelen, mert bármiről is lenne szó, ellenkeznél.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Sajnálatos ha nem érted. Pedig nagyon egyértelműen leírtam. "Helytelennek tartom a játék közben az előzetesen meghirdetett feltételektől való bárminemű, eltérést." Játsszuk le úgy ahogy indult. Hiszen mikor beléptél, elfogadtad ezeket a szabályokat. Sőt még a játék indulása előtt lehet is szavazni arról miként merre haladjon egy-egy szerver. De utána már ne egy ember panasza miatt induljon szavazás. Sőt többére se. Így már érted?

Na igen, mondjuk a 100 falus indulás szoba került, az nagyon OP lett volna, de már indulás előtt rinyáltak sokan így lett egy falus. Pedig jóval előrébb tartanánk már. Pl ha jól emlékszem a leltárba nyersi csomagok is 100 falura lettek volna érvényesek.
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Azt egyébként ugye tudod, hogy az érmecsökkentéssel Te járnál a legjobban? Bár lényegtelen, mert bármiről is lenne szó, ellenkeznél.
Értem és köszönöm! :) De miattam még véletlenül se módosítson senki szabályt! :cool: Tehát ha én járnék legjobban az érmecsökkentéssel, akkor itt és most lemondok erről az előnyről. ;) De tényleg nagyon hálás vagyok neked, hogy éppen rám gondoltál ezzel kapcsolatban.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent