Classic V1 Szavazás (Visszajelzések)

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Sziasztok.

Ezen fórum felület alatt van lehetőségetek visszajelzéseket, vagy olyan hozzászólásokat közzé tennetek, melyekkel játékostársaitokat győzhetitek meg álláspontjaitokról a Classic V1-re kiírt szavazás tekintetében.

A szavazás kiírása a következő témában történt (játékon belüli szavazás!):

Felmérés: Classic V1: Melyik változásokat látjátok szükségesnek?​

Kedves Játékosaink,
Szavazás kiírása történt, mivel panasz érkezett a Klánháború Support csapatához, mely szerint kevés aktív játékosra oszlik el a 240.000 falu, és a barbár falvakra való koncentrálás miatt elfogy a nemesszám normál falvakra, ezért kevésbé hatékony, és élvezhető a játék aktív játékosok számára. Mivel fontos számunkra az ügyfél elégedettség, ezért szavazásra bocsájtjuk a következőt:
- Barbár falvak foglalásának betiltása (farmolni továbbra is lehetséges!)
- A faktor 0.1-re csökkentése.
A szavazáson résztvevők 70%-ának szükséges a megfelelő választás mellett döntenie. Amennyiben arányaiban úgy oszlik el a szavazás végén a szavazás, hogy valamelyik választási lehetőség többségben van, és jóval nagyobb, mint a többi lehetőség, de nem 70%-a a szavazatoknak, akkor a Support Csapata dönti el, hogy azt az opciót az ügyfél érdekek miatt bevezeti-e.




Üdvözlettel:
A Klánháború Csapata
 

sipos1979

Member
A reakció pontszáma
17
ez felmerül?barbifoglalás tiltása.nem is kell befoglalni őket,mi az hogy kevés hozzá a nemes..mintha kötelező lenne.kell farm nem kell befoglalni. de.ha tiltva van a barbifoglalás,és egyes játékosok barbárosodnak valamilyen okből akkor mi van???? vagy ha valaki tudja mennyi barbit akar a falui közt farmnak tartani a többit befoglalja és sereget akar ...vagy költözésnél,akárt az ellen falui közé,akár csak valahova,nem lehet barbiba költözni....sorolhatnám. esetleg unatkozik a tisztelt supp hogy ilyen ökörségeket talál ki,vagy a fejébe vette hogy tönkreteszi a szerót?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Nektek, akik csak barbiznak meg toboroznak, nyilván nem merül fel :) szerintem vagy a faktor, vagy a barbitiltás pörgetné fel a szerót, a kettő együtt overkill
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
A kettőből bármelyik opció már változtatna a játékon, de a barbitiltás talán aminek nagyobb haszna lenne. Ilyen hosszútávon meghagyni a barbifoglalást, teljesen átgondolatlan döntés a szerver méreteiből adódóan. Aztán majd eldönti a többség, hogyan tovább.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
A kettőből bármelyik opció már változtatna a játékon, de a barbitiltás talán aminek nagyobb haszna lenne. Ilyen hosszútávon meghagyni a barbifoglalást, teljesen átgondolatlan döntés a szerver méreteiből adódóan. Aztán majd eldönti a többség, hogyan tovább.

Más a hozzáállás igazából, Te a vaknak akarod elmagyarázni a színeket, a másik oldal pedig a süketnek a dudaszó hangját.

Remélem a Doo-s kollégák nem építenek olyan nagyon arra, hogy kardomba dőlök, ha opt 4 nyer. Bár ugye az előző szavazáskor is én voltam a mumus :D
 

szoszi1983

Member
A reakció pontszáma
11
Na ezt inkább ne légyszives mert az egész kitaláció ha pl szeretnék beköltözni a klánotok mögé nem tudom megtenni mert barbit nem lehet foglalni élö játékost meg nem lehet 600 óráról pl

MODERÁLVA
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
ez felmerül?barbifoglalás tiltása.nem is kell befoglalni őket,mi az hogy kevés hozzá a nemes..mintha kötelező lenne.kell farm nem kell befoglalni. de.ha tiltva van a barbifoglalás,és egyes játékosok barbárosodnak valamilyen okből akkor mi van???? vagy ha valaki tudja mennyi barbit akar a falui közt farmnak tartani a többit befoglalja és sereget akar ...vagy költözésnél,akárt az ellen falui közé,akár csak valahova,nem lehet barbiba költözni....sorolhatnám. esetleg unatkozik a tisztelt supp hogy ilyen ökörségeket talál ki,vagy a fejébe vette hogy tönkreteszi a szerót?

Szeretnénk figyelmetekbe ajánlani, hogy a szerver jelenlegi mérete 240.000 falu, és aktív játékosaink száma nagyjából 120-150 fő. Ebben a kontextusban felmerült az a kérdés, hogy a barbár falvak foglalásainak betiltása elősegítheti-e a harcok kialakítását és élvezetesebbé teheti a játékot. Az ilyen módosítás azonban drasztikus lépés lenne, ezért a szavazáshoz egyértelmű többséget kérünk, így biztosítva, hogy a változtatás támogatottsága magas legyen.

A Classic V1 szerver játékosbarát, és a beállítások tekintetében nyitottak vagyunk a változtatásokra, ha megfelelő érvek szólnak mellette. Azonban fontos megjegyezni, hogy a beállítások nem módosíthatóak végtelen számú alkalommal, és csak technikai részek, mint például a 20:1 kivétel, barbár falvak foglalásának betiltása és faktor csökkentésének változtatása kerülhetnek szóba ilyennemű kéréseknél.

Korábban már voltak olyan módosítási javaslatok, mint a 20:1 kivezetése, a sebesség emelése 10-es szorzóval, és az újrakezdés betiltása. Sajnálatos módon ezeket a javaslatokat nem támogatta a központ, és mi sem.

A véleményetek kiemelten fontos számunkra. Ezért szeretnénk meghallgatni, hogy mit gondoltok a barbár falvak foglalásának betiltásáról. Kérjük, vegyétek figyelembe, hogy ez egy jelentős változtatás lenne, és ahhoz, hogy bevezessük, legalább 70%-os támogatottságot kell elérnünk a szavazáson.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Topegy vagyok a mostani setuppal, és 3k falut buktatok a jelenlegi setuppal is egy hét alatt, nekem oly mindegy milyen setuppal lesztek megverne :)

Látom komolyan vetted, hogy "szavazzuk meg" :D
Azért nem mindegy, mert máskülönben nem kértetek volna szavazást megint.
Első blikkre persze azt gondolná az avatatlan szem, hogy a mieink már behúzták a barbikat, ti meg nem, ergo nektek több van és igazából ez nektek rossz, de nem.
Egyrészt minden egyes barbár foglalással változik a dominanciához szükséges faluszám, ergo ha ki van véve, hónapokkal hamarabb vége lehet a szervernek. Ez nyilván a majdani győztesnek kedvez.
Másrészt mivel nálatok végérvényesen megmaradnak a barbárok, ezért ti tudtok farmolni, a mi oldalunkról meg csak kevesen tudunk. Ráadásul a faktor csökkentésnek köszönhetően még brutálisabban nyílik az olló, nem mintha ez önmagában nem lenne akkora előny, hogy ihaj.
Persze lehet mondani, hogy nem kellett volna barbizni, csak hát az a helyzet, hogy erről szó sem volt korábban, hogy be lesz tiltva. Ha ezt mindenki tudja, akár másképp is lehetett volna a barbizóknak játszani.
Felesleges szerintem ilyenfajta játékokhoz folyamodni, amúgy is nyertek, ahogy írtad. Ezért érthetetlen számomra, hogy miért kell a hátszél, csak rombolja a klán nimbuszát és ezt minden rosszindulat nélkül írom (igen, tudom, ez az oldal még gázabb).
Viszont nézzük a jó oldalát, ha jön 5 napról az arma, elég instant betörölni a delikvensnek és nem visztek falut :D
Bár ennél kisebb "belenyúlásért" is töröltek klánok kollektíven, szóval ki tudja :D
Mindenesetre felőlem lehet barbár tilalom meg faktor csökkentés, viszont jó lenne egy határidő, ne egyik napról a másikra legyen megváltoztatva minden. Mert ez megint egy plusz előny a másik oldalnak, hiszen ők készülhettek a szavazásra, mi meg nem.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Akkor még is ki kezdeményezte? Mert tőlünk senki. Azt hittem csak poén volt külsőn az hogy jöhet a 0.1 es faktor

A barbitilalmat? Én csupán leírtam egy általam hibásnak vélt elgondolást, ha a többségnek nem tetszik, ez van, majd megszavazzák :D a faktorhoz viszont semmi közöm.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Látom komolyan vetted, hogy "szavazzuk meg" :D
Azért nem mindegy, mert máskülönben nem kértetek volna szavazást megint.
Első blikkre persze azt gondolná az avatatlan szem, hogy a mieink már behúzták a barbikat, ti meg nem, ergo nektek több van és igazából ez nektek rossz, de nem.
Egyrészt minden egyes barbár foglalással változik a dominanciához szükséges faluszám, ergo ha ki van véve, hónapokkal hamarabb vége lehet a szervernek. Ez nyilván a majdani győztesnek kedvez.
Másrészt mivel nálatok végérvényesen megmaradnak a barbárok, ezért ti tudtok farmolni, a mi oldalunkról meg csak kevesen tudunk. Ráadásul a faktor csökkentésnek köszönhetően még brutálisabban nyílik az olló, nem mintha ez önmagában nem lenne akkora előny, hogy ihaj.
Persze lehet mondani, hogy nem kellett volna barbizni, csak hát az a helyzet, hogy erről szó sem volt korábban, hogy be lesz tiltva. Ha ezt mindenki tudja, akár másképp is lehetett volna a barbizóknak játszani.
Felesleges szerintem ilyenfajta játékokhoz folyamodni, amúgy is nyertek, ahogy írtad. Ezért érthetetlen számomra, hogy miért kell a hátszél, csak rombolja a klán nimbuszát és ezt minden rosszindulat nélkül írom (igen, tudom, ez az oldal még gázabb).
Viszont nézzük a jó oldalát, ha jön 5 napról az arma, elég instant betörölni a delikvensnek és nem visztek falut :D
Bár ennél kisebb "belenyúlásért" is töröltek klánok kollektíven, szóval ki tudja :D
Mindenesetre felőlem lehet barbár tilalom meg faktor csökkentés, viszont jó lenne egy határidő, ne egyik napról a másikra legyen megváltoztatva minden. Mert ez megint egy plusz előny a másik oldalnak, hiszen ők készülhettek a szavazásra, mi meg nem.

Ez szavazás függő, nem eldöntött tény. Azért van szavazás, hogy mindenki véleményét megismerjük az ügyben, aki relevánsan aktív játékos. Ahogy pedig a szavazás jelenlegi állását látom ezen változások nem lesznek bevezetve jelenleg (legalábbis 65 szavazat után már becsülhető a végeredmény).
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
azért ha a mém által javasolt 10xes sebességes ötletről lett volna szavazás, az gondolom nem lett volna probléma a Moderált Tartalom tagoknak. pedig az aztán egy teljesen abszurd ötlet volt.

az, hogy valami nektek nem tetszik, még nem jelenti azt, hogy hülyeség. érkezett egy javaslat, a központ jóváhagyta hogy legyen róla egy szavazás, és a többség dönt majd. az első faktorcsökkentésnél is sírtatok, pedig megszavazta a szerver nagy része. szóval ott is az lett volna az elvárásotok, hogy ne az legyen, amit többen akarnak, hanem az, amit ti.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Azt teszem hozzá, mi történt az előzőnél? Mém hetente hazudgált arról, hogy töröl, de itt marqdtatok Ti is, mi is játszani.
Látom komolyan vetted, hogy "szavazzuk meg" :D
Azért nem mindegy, mert máskülönben nem kértetek volna szavazást megint.
Első blikkre persze azt gondolná az avatatlan szem, hogy a mieink már behúzták a barbikat, ti meg nem, ergo nektek több van és igazából ez nektek rossz, de nem.
Egyrészt minden egyes barbár foglalással változik a dominanciához szükséges faluszám, ergo ha ki van véve, hónapokkal hamarabb vége lehet a szervernek. Ez nyilván a majdani győztesnek kedvez.
Másrészt mivel nálatok végérvényesen megmaradnak a barbárok, ezért ti tudtok farmolni, a mi oldalunkról meg csak kevesen tudunk. Ráadásul a faktor csökkentésnek köszönhetően még brutálisabban nyílik az olló, nem mintha ez önmagában nem lenne akkora előny, hogy ihaj.
Persze lehet mondani, hogy nem kellett volna barbizni, csak hát az a helyzet, hogy erről szó sem volt korábban, hogy be lesz tiltva. Ha ezt mindenki tudja, akár másképp is lehetett volna a barbizóknak játszani.
Felesleges szerintem ilyenfajta játékokhoz folyamodni, amúgy is nyertek, ahogy írtad. Ezért érthetetlen számomra, hogy miért kell a hátszél, csak rombolja a klán nimbuszát és ezt minden rosszindulat nélkül írom (igen, tudom, ez az oldal még gázabb).
Viszont nézzük a jó oldalát, ha jön 5 napról az arma, elég instant betörölni a delikvensnek és nem visztek falut :D
Bár ennél kisebb "belenyúlásért" is töröltek klánok kollektíven, szóval ki tudja :D
Mindenesetre felőlem lehet barbár tilalom meg faktor csökkentés, viszont jó lenne egy határidő, ne egyik napról a másikra legyen megváltoztatva minden. Mert ez megint egy plusz előny a másik oldalnak, hiszen ők készülhettek a szavazásra, mi meg nem.

Hogyne, megint törölni fogtok, mint mém szerint március óta minden hétvégén :)

A barbitilalomra kitérve: én leírtam a supportban, hogy nem értek egyet azzal, hogy beüt playereket valaki, de fáklya miatt nem lehet teljesen befoglalni, ezért visz 5 nap alatt 500 maxos barbit, és ugyanott van, mint volt. Szerintem faszság védeni, és támogatni, hogy beüssenek, de ez az én véleményem, aki harcolna barbizás helyett, de megértem, hogy másnak nem ez a véleménye, és elfogadom. Az 1000 falus belsőink 1000 nemessel majd köztetek fognak újraéledni, és "küzdeni a végsőkig", de szerintem nem erről kéne szólnia a játéknak. De nekem mindegy, mi lesz, ígyis, úgyis megvan a tervem a hogyan továbbra.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Azt teszem hozzá, mi történt az előzőnél? Mém hetente hazudgált arról, hogy töröl, de itt marqdtatok Ti is, mi is játszani.

Hogyne, megint törölni fogtok, mint mém szerint március óta minden hétvégén :)

A barbitilalomra kitérve: én leírtam a supportban, hogy nem értek egyet azzal, hogy beüt playereket valaki, de fáklya miatt nem lehet teljesen befoglalni, ezért visz 5 nap alatt 500 maxos barbit, és ugyanott van, mint volt. Szerintem faszság védeni, és támogatni, hogy beüssenek, de ez az én véleményem, aki harcolna barbizás helyett, de megértem, hogy másnak nem ez a véleménye, és elfogadom. Az 1000 falus belsőink 1000 nemessel majd köztetek fognak újraéledni, és "küzdeni a végsőkig", de szerintem nem erről kéne szólnia a játéknak. De nekem mindegy, mi lesz, ígyis, úgyis megvan a tervem a hogyan továbbra.

Nem tudom mi volt, nem voltam itt akkor még. Azért mondom, hogy ettől kisebb dolgokért is vannak akik betörölnek, volt rá példa sok szerón. Nekem mindegy én el játszogatok ha egyedül kell, akkor is.
Én egyetértenék alapból ezzel, amit írsz a második részében, csak hát az a helyzet, hogy ez nektek jó én meg a másik oldalon vagyok.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Nem tudom mi volt, nem voltam itt akkor még. Azért mondom, hogy ettől kisebb dolgokért is vannak akik betörölnek, volt rá példa sok szerón. Nekem mindegy én el játszogatok ha egyedül kell, akkor is.
Én egyetértenék alapból ezzel, amit írsz a második részében, csak hát az a helyzet, hogy ez nektek jó én meg a másik oldalon vagyok.

De figyu már, a saját klánomból is többen a #4-re szavaznak :D ennyit arról, hogy nekünk jó. Max pár accnak lenne jó, viszont az (szerintem) klánfüggetlen.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent