Világ 63 Stats

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Megjött a klán áruló sikamika . :D Nyalizik a DJ.nek. @44ToMo44 ,@Nmat27 és ez a WC kefe sika meg a farmer falu nevelgető @Tüptüptüp és a minden hova beböfögö @Close Your Eyes. Menjetek ti a ....................
Szerelmes vagy belém vagy miert jelolgetsz? Ide se irtam, a szerveren se vagyok,de te folyamat belehuzol mindenbe.
Te amugy ki vagy? Jatekos neved miert nem vallalod? Vagy csak en vagyok az egyeduli aki nem tudja ki vagy?
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Szerelmes vagy belém vagy miert jelolgetsz? Ide se irtam, a szerveren se vagyok,de te folyamat belehuzol mindenbe.
Te amugy ki vagy? Jatekos neved miert nem vallalod? Vagy csak en vagyok az egyeduli aki nem tudja ki vagy?

Nyugi csak egy nagy menő barbizabáló életben először sikerült elfoglalnia 2nél több falut úgyhogy gondolta majd nagy fiút is játszik külsőn. De amúgy csak féltékeny rád, mert a kh Vajdája vagy és nem igaz tesó, így nem fér be a romungrokhoz de a bejásokhoz se :confused:
 

DeletedUser20671

Vendég
Nyugi csak egy nagy menő barbizabáló életben először sikerült elfoglalnia 2nél több falut úgyhogy gondolta majd nagy fiút is játszik külsőn. De amúgy csak féltékeny rád, mert a kh Vajdája vagy és nem igaz tesó, így nem fér be a romungrokhoz de a bejásokhoz se :confused:
Dorosarav tumenge zurales shukare haj pachasle krechunoske bare dyes. More
 
Fent