Világ 63 Stats

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
Igen mert a vezérek betonok amióta a két klán elkezdte egymást ütni.. :D a többiek meg oldják meg ahogy tudják :D
ja meg a sok ékfalu is jó ötletnek bizonyult :D
Grat az armához, de ez a koncepció kicsit hibás. Hátul nagyon sok védő pihent, sok ember 2-3 kardra összerántott mindent. Meg nem tesz jót a vèdekezèsnek h kb. 6-7 tag volt este, vágással is kb. Ennyien probálkoztak.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Hát ezért kell hogy az a pár tag 3-3 fiókot is tudjon helyelni egyszerre és akkor nincs ilyen gond. Másrészt meg ha alkalmatlanok vannak a fronton(idézve a 2-3 kardra összeránt mindent) az a vezetőség hibája. Persze az jó dolog ha van pár ember aki segít, de az milyen fiók ami az első kört nem éli túl segítség nélkül? Nem vagyok -OS- párti de azért örülök, hogy végre elkezdtek játszani és nem csak afkolnak. A papírformát illik hozni. :D

Sf.
 

feneee97

-OS-
A reakció pontszáma
244
-OS- arma:
01.17..png

A TLB "vezérek" lelépése után perec próbálta összefogni a népet, az eredményét nem kell magyaráznom. A TLB-s tagok már át is mentek v65re és arra koncentrálnak tudomásom szerint. A lényeg eldőlt.
Attól függetlenül szeretném gratulációm és tiszteletem kifejezni a hátrahagyott TLB tagoknak, hisz még sokan most se adták fel. A volt TLB vezetőséget meg nem kell minősítenem, ők is tudják, hogy szánalmasan viselkedtek :)

Szép estét!
 

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
-OS- arma:
5224 bővítmény megtekintése

A TLB "vezérek" lelépése után perec próbálta összefogni a népet, az eredményét nem kell magyaráznom. A TLB-s tagok már át is mentek v65re és arra koncentrálnak tudomásom szerint. A lényeg eldőlt.
Attól függetlenül szeretném gratulációm és tiszteletem kifejezni a hátrahagyott TLB tagoknak, hisz még sokan most se adták fel. A volt TLB vezetőséget meg nem kell minősítenem, ők is tudják, hogy szánalmasan viselkedtek :)

Szép estét!
Csak azèrt nyertetek mert legyoztuk az asgt!!4!! Akarom mondani dont mert tole fel mindenki nem az asgtol rip
 

YNWA-9

Member
A reakció pontszáma
30
Azèrt nyertek mert ők jobban akartak nyerni ès nem szarta le a klàn fele.
Nàlunk meg az arma idejèn nem tudom hàny uress fiok volt ahovà nem ment a ràfoglalàs stb....
 

Hunnyadi

New Member
A reakció pontszáma
16
Csak azèrt nyertetek mert legyoztuk az asgt!!4!! Akarom mondani dont mert tole fel mindenki nem az asgtol rip
Én nem akarok okoskodni de én ott voltam és azért nem úgy ahogy itt most le van írva. De ezt szerintem sokan tudják. A BEAST nem győzte le az ASG hanem eleinte be hodolt neki és utána meg mikor le támadta akkor meg szinte a teljes ASG klán át lett véve ki véve 1 pár játékos.
És ha valaki nem hiszi ott a twsatoton. Feketén fehéren.
 
Fent