Világ 63 Stats

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Pro tipp: egyszerűbb lett volna leigazolni felhőt meg légilyóst. Ők ketten összeszedtek volna ennyi barbit, a többieknek meg lett volna még több nemese a frontvonalra!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Na szociáció alias borg úgy látszik befoglalta az 5. barbiját is, egyre ügyesebb kislány! Ti is szurkoltok a 6.-hoz ugye??
 

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
első komolyabb arma 12.21.png
Feneee kissé megcsúszott a stattal, így unalmamban gondoltam hozok egyet.
Sajnos az elözőleges "kis csoportos" támadásunk nem hozott falut. Néhány tagunk benézte a napot és 20.-ára csapódott.
Összeségében az arma 24db falut hozott. Közben Goblin a rettegett barbár pusztító elhozott gimmymydoll-tól három friss barbi foglalást (elmondások szerint ráidőzítve :eek: ). Valamint a Boo accnak sikerült elhoznia egy falut k44-en, annak ellenére, hogy mi támadtunk.
Az arma fő célpontjai:
K44 -kivegzo acc + blackstar
k55 -fene/tasymc
Gratulálok mind a két félnek!

UI: Kerigett egy meme, ami szerint Goblin bukott falut, sajnálatosan ez nem valid infó. Goblin, készülj... érkezünk.
 

Csatolmányok

  • első komolyabb arma 12.21.png
    első komolyabb arma 12.21.png
    37,7 KB · Megtekintések: 14

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
5134 bővítmény megtekintése
Feneee kissé megcsúszott a stattal, így unalmamban gondoltam hozok egyet.
Sajnos az elözőleges "kis csoportos" támadásunk nem hozott falut. Néhány tagunk benézte a napot és 20.-ára csapódott.
Összeségében az arma 24db falut hozott. Közben Goblin a rettegett barbár pusztító elhozott gimmymydoll-tól három friss barbi foglalást (elmondások szerint ráidőzítve :eek: ). Valamint a Boo accnak sikerült elhoznia egy falut k44-en, annak ellenére, hogy mi támadtunk.
Az arma fő célpontjai:
K44 -kivegzo acc + blackstar
k55 -fene/tasymc
Gratulálok mind a két félnek!

UI: Kerigett egy meme, ami szerint Goblin bukott falut, sajnálatosan ez nem valid infó. Goblin, készülj... érkezünk.
Annyiban javítanám,hogy 4 falut hoztam nem 3at :cool:;)
 

-Cro

Active Member
A reakció pontszáma
141
5134 bővítmény megtekintése
Feneee kissé megcsúszott a stattal, így unalmamban gondoltam hozok egyet.
Sajnos az elözőleges "kis csoportos" támadásunk nem hozott falut. Néhány tagunk benézte a napot és 20.-ára csapódott.
Összeségében az arma 24db falut hozott. Közben Goblin a rettegett barbár pusztító elhozott gimmymydoll-tól három friss barbi foglalást (elmondások szerint ráidőzítve :eek: ). Valamint a Boo accnak sikerült elhoznia egy falut k44-en, annak ellenére, hogy mi támadtunk.
Az arma fő célpontjai:
K44 -kivegzo acc + blackstar
k55 -fene/tasymc
Gratulálok mind a két félnek!

UI: Kerigett egy meme, ami szerint Goblin bukott falut, sajnálatosan ez nem valid infó. Goblin, készülj... érkezünk.

2-t hoztunk kérem!
 
Fent