Világ 76 Statolási

zeroka

Active Member
A reakció pontszáma
79
Èn szemèly szerint jobban szeretem a 2es világokat, de mondjuk èn meg a klánunk nagy rèsze nem is szavazott mert a 3 opcióból egyik se volt teljesen tetszetős
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Nem épp a beállitás ölte meg, hanem az emberek égtek ki játéktól, vagy nincs idejük már annyira komolyan játszani.
Pl. V64t ilyen beállitással simán bevállaltuk volna, mert akkor még volt kedvünk s időnk is.
Ahogy telnek az évek, az emberek is ráeszmélnek mióta játszanak s éjszakáznak ez a játék miatt s nem éri már meg nekik, és van aki visszajön játszani, mert függő v visszakivánkozik. (pl. Márkó).
Akik erre a beállitásra szavaztak (köztük én is) szivesen megnéztek volna egy ilyen beállitású szervert az ún. fénykorukba, arról nem tehetnek, hogy már nem igen vannak előkelő induló klánok. V73 is egy nagyon erős szerónak lett beharangozva s már rég vége az érdemi részének, pedig még a V58as CoTL-nál is gyengébb kotló indult.

Ott volt a carry acc, azért lett ilyen sima. :cool:
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Mindig csak a ködösítés.

Na viszont valami stat féleség is legyen írok egy előzetes esélylistát.
Kubi 45%
NG 30%
Hangover 20%
Klán záródás előtt létre jön egy új klán 5%
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Az NG egy telibe csavart pp klan.
Slade mar leirta parszor.
 

zeroka

Active Member
A reakció pontszáma
79
Végre én is létrehozhatok egy ilyen témát.

Na nézzük:
K44: Hangover vs Bitto harc várható már az elején. A többi klán majd asszisztál.

K45: MP-GYG, EMME és a =MTX= klánokra érdemes figyelni, nehéz megjósolni mi lesz.

K54: New Generation nem szarozik, már 4 klánnal vannak jelen. Vannak köztük jó nevek, ha okosan csinálják hamar dominálhatják a kontit és ügyesen feltápolva a nagy fiókokat előnyre tehetnek szert. Komoly ellenfelük nincs, de várhatóan a kisebb klánok majd összefognak ellenük.

K55: Egyértelműen a KUBI a favorit, talán a Veterán Amatőrök tudnak egy kis borsot törni az orruk alá.

Összességében én erősebb játékosállományra számítottam, ha nem indul még valami komolyabb csapat, akkor csalódás ez a világ. Ha tippelni kellene, akkor K44 Hangoversé, K54 sima New Generation konti és a KUBI is behúzza K55-öt. K45 a nagy kérdés, szerintem a leggyengébb konti is egyúttal, ha valakik tervezik még a regelést, én ide mennék a helyükben.
Bitto klánnal mi lett már megvette valaki a falvaikat?
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Free win ja
Ha lesz farm tablazat oket tuti nem kell majd beirni, legalabb tudtok sporolni a szamolassal.
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Már nem sajnos max a noob akit még engednék de hát ők meg nem akarnak :(
 
Fent