Világ 76 Statolási

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.257
Mert mi másik klánnal ellentètben saját nèven viszük minden klánunk tömeg klán vagyunk a másik klán akik 5 pp klán huz nekik falut azok jó arcok mert csak 15 en vannak
Nemtudtam,hogy mindenkinek 5 klanja van. Én kerek elnezest,innentol nektek szurkolok.
Pont ezert lett alacsony tagletszam ,hogy mindenki 3-4 klannal induljon,latom sikerult elkapni a beallitasok lenyeget.
2 klant még eltudnék fogadni,mert az max 30 fiok es idokozben lesznek kiesok,de egybol 4-5 klannal inditani szerintem nevetseges..
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Igazabol ha rajta volnanak sem mutatna a tablazat xd
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Nemtudtam,hogy mindenkinek 5 klanja van. Én kerek elnezest,innentol nektek szurkolok.
Pont ezert lett alacsony tagletszam ,hogy mindenki 3-4 klannal induljon,latom sikerult elkapni a beallitasok lenyeget.
2 klant még eltudnék fogadni,mert az max 30 fiok es idokozben lesznek kiesok,de egybol 4-5 klannal inditani szerintem nevetseges..
Nem mind 1 :D kajak 45 fő más szereven fél klán a beállítás lényege? Nevetséges hogy mindenki itt verte a palavert közbe ősz vissz két esélyes klán van a szerveren a kubi meg hangover...
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Mondjuk ha ez oda beillesztem a szó helyett sok értelme nincs a mondatnak.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Hát én nem ismertem meg ahogy látom van még olyan aki nem. És az értelmesebb féle.

Nem tudom hol vagy milyen kultúrába használják, de magaslabda kifejezésnek bőven túlzás.
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Hát én nem ismertem meg ahogy látom van még olyan aki nem. És az értelmesebb féle.

Nem tudom hol vagy milyen kultúrába használják, de magaslabda kifejezésnek bőven túlzás.
Onnantól kezdve hogy a XXI. Században valaki a Googlet nem tudja használni hogy választ kapjon a kérdésére... De ez magas labda volt...
 

Kubii

Active Member
A reakció pontszáma
120
Arra céloztam hogy egyesek megerősödnek egy klánban vagy szövetségben és aztán kilépve az előre lebeszélt tagokkal és stratégiával játszanak
tovább. Láttunk már ilyet. :(
aha 59. napon lesz hely, jössz? az lesz a nevünk h Mickey és a gang. :D bár nem tudom ki vagy.
 
Fent