Világ 76 Statolási

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Végre én is létrehozhatok egy ilyen témát.

Na nézzük:
K44: Hangover vs Bitto harc várható már az elején. A többi klán majd asszisztál.

K45: MP-GYG, EMME és a =MTX= klánokra érdemes figyelni, nehéz megjósolni mi lesz.

K54: New Generation nem szarozik, már 4 klánnal vannak jelen. Vannak köztük jó nevek, ha okosan csinálják hamar dominálhatják a kontit és ügyesen feltápolva a nagy fiókokat előnyre tehetnek szert. Komoly ellenfelük nincs, de várhatóan a kisebb klánok majd összefognak ellenük.

K55: Egyértelműen a KUBI a favorit, talán a Veterán Amatőrök tudnak egy kis borsot törni az orruk alá.

Összességében én erősebb játékosállományra számítottam, ha nem indul még valami komolyabb csapat, akkor csalódás ez a világ. Ha tippelni kellene, akkor K44 Hangoversé, K54 sima New Generation konti és a KUBI is behúzza K55-öt. K45 a nagy kérdés, szerintem a leggyengébb konti is egyúttal, ha valakik tervezik még a regelést, én ide mennék a helyükben.
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Én is várom a sok király lesz a beállítás fiókot, hogy lássam játszani, ha már megszavazták ( sokan nincsenek jelen ) :D :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Dual fogalma?+ nem feltétlen kötelező indulni amiért szavaz+valakit meg is lehet kérni hogy szavazzon a számodra kedvező beállításra.

Unalmas már a setuphiszti.
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
tovább
Dual fogalma?+ nem feltétlen kötelező indulni amiért szavaz+valakit meg is lehet kérni hogy szavazzon a számodra kedvező beállításra.

Unalmas már a setuphiszti.
Minden ismert. Csak, aki nem játszik, minek szavaz :D ( én véleményem )
Meg sok PP gyűjtő nem mindegy hol gyűjt PP-t? :D

Nekem unalmas, hogy hisztizel, mert én hisztizek :( ( továbbra is leírhatom a véleményemet úgy gondolom )
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
tovább

Minden ismert. Csak, aki nem játszik, minek szavaz :D ( én véleményem )
Meg sok PP gyűjtő nem mindegy hol gyűjt PP-t? :D

Nekem unalmas, hogy hisztizel, mert én hisztizek :( ( továbbra is leírhatom a véleményemet úgy gondolom )
Mert joga van szavazni s el vele..

Amúgy is van vagy 10 klán aki indul valamilyen formában. Szóval az már 150 player.. szóval több is az induló mint a szavazó az opciora. :) max ha nem mindenkit név szerint találsz. Hát ez van.
 

DeletedUser21347

Vendég
Mert joga van szavazni s el vele..

Amúgy is van vagy 10 klán aki indul valamilyen formában. Szóval az már 150 player.. szóval több is az induló mint a szavazó az opciora. :) max ha nem mindenkit név szerint találsz. Hát ez van.
Ezt te sem gondoltad komolyan!?
Nem volt még a magyar KH-ban ennyire gyenge, és céltalan szerver, mint ez.
Gyakorlatilag ledarálta, - már az indítás előtt - a játékosállomány többségét maga a beállítás.

Nem jó az irány, emberek.
 

zeroka

Active Member
A reakció pontszáma
79
Ezt te sem gondoltad komolyan!?
Nem volt még a magyar KH-ban ennyire gyenge, és céltalan szerver, mint ez.
Gyakorlatilag ledarálta, - már az indítás előtt - a játékosállomány többségét maga a beállítás.

Nem jó az irány, emberek.
Szerintem 2 opción kellene változtatni, gyüjtögetèst betenni meg erődöt kivenni, ès jó is lenne...
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Volt lehetoseg szavazni a másik 2 re, miért nem éltetek vele? Ha annyira az tetszett volna kellett volna szólni ismerősöknek is hogy menjetek már ki szavazni stb.

Másik meg ha nem ez nyer akkor meg tudomásom szerint legalább 2 jelenleg esélyesebb klan nem indul. Igaz az csak 2x15, egy mai tomegklanhoz képest az semmi, de akkor meg jönnek azok..

Lényegében mindegy milyen világ indul úgy se lesz jó. Én a support helyébe meg se kérdezném. Amit bedob a központ indítanám azt ha tetszik tetszik ha nem akkor meg mindenki írjon haza. Hiába próbálkoznak opciókat szavazás tárgyává tenni stb, úgy is lesz olyan, hogy valakinek nem tetszik, biztos nem farasztanám magam ilyesmivel meg utána aljak le magyarázkodni, hogy így úgy stb..

Meg ha ennyin megszavazták azt jelenti igény van rá.. nem mindenkinek 1 nyugdíjas sebességű tömegklán specifikus beállítás a leanyalma mint a többségnek.
 
Utoljára szerkesztve:

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.088
Ezt te sem gondoltad komolyan!?
Nem volt még a magyar KH-ban ennyire gyenge, és céltalan szerver, mint ez.
Gyakorlatilag ledarálta, - már az indítás előtt - a játékosállomány többségét maga a beállítás.

Nem jó az irány, emberek.
Nem épp a beállitás ölte meg, hanem az emberek égtek ki játéktól, vagy nincs idejük már annyira komolyan játszani.
Pl. V64t ilyen beállitással simán bevállaltuk volna, mert akkor még volt kedvünk s időnk is.
Ahogy telnek az évek, az emberek is ráeszmélnek mióta játszanak s éjszakáznak ez a játék miatt s nem éri már meg nekik, és van aki visszajön játszani, mert függő v visszakivánkozik. (pl. Márkó).
Akik erre a beállitásra szavaztak (köztük én is) szivesen megnéztek volna egy ilyen beállitású szervert az ún. fénykorukba, arról nem tehetnek, hogy már nem igen vannak előkelő induló klánok. V73 is egy nagyon erős szerónak lett beharangozva s már rég vége az érdemi részének, pedig még a V58as CoTL-nál is gyengébb kotló indult.
 

Captain MingLee

Active Member
A reakció pontszáma
194
Nem kell narkót kiemelni. Bárki aki több éve itt van és nyomja ezt a nyomorult játékot az függő csak amig a drog ad valami különleges érzést addig it csak a szenvedésért jön ide az ember.
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Volt lehetoseg szavazni a másik 2 re, miért nem éltetek vele? Ha annyira az tetszett volna kellett volna szólni ismerősöknek is hogy menjetek már ki szavazni stb.

Másik meg ha nem ez nyer akkor meg tudomásom szerint legalább 2 jelenleg esélyesebb klan nem indul. Igaz az csak 2x15, egy mai tomegklanhoz képest az semmi, de akkor meg jönnek azok..

Lényegében mindegy milyen világ indul úgy se lesz jó. Én a support helyébe meg se kérdezném. Amit bedob a központ indítanám azt ha tetszik tetszik ha nem akkor meg mindenki írjon haza. Hiába próbálkoznak opciókat szavazás tárgyává tenni stb, úgy is lesz olyan, hogy valakinek nem tetszik, biztos nem farasztanám magam ilyesmivel meg utána aljak le magyarázkodni, hogy így úgy stb..

Meg ha ennyin megszavazták azt jelenti igény van rá.. nem mindenkinek 1 nyugdíjas sebességű tömegklán specifikus beállítás a leanyalma mint a többségnek.
Mint a winternek…
 
Fent