Világ 76 Statolási

Kubii

Active Member
A reakció pontszáma
120
Ez nem ego testvérem, hanem Moderált Tartalom érzés :) Akinek egoja van az az életben keresi a sikereket , munkában, nőknél, hivatásban, stb. Aki Moderált Tartalom érzéses, az meg ilyen játékokban "vásárolja" meg a részsikereit, időt, pénzt rááldozva :D
@TIPO TOSTO mégis megyek classicra, emiatt az Moderált Tartalom miatt. :D aki azt képzeli feltörli a padlót bárkivel.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
VÁrjunk mi vagyunk PP huszárok? :) ez de vicces, túloldalon van a Rinnen fiók aki majdnem 1 millió pontot vert a top1 taggunkra majd első armán be dölt? ez mellet el költőtt tőbb 10ezer PP-t én meg a 9k PP elköltéssel majdnem 4 hét késéssel érkező PP huszár vagyok... csodálatos :)
Ha a statisztikát végig nézed mi klánunk farmolt a legjobban, a legtőbbet és neveltük a abrbárokat napokon át, triál fiók???? mindegyik??? hol drága? nálam a fiókba vannak tőbben? igaz vannak, a hangok a fejemben elég sokszor meg szólalnak éjjelente egy egy inditás közzöt... Régi világok, én is meg a magyar KH előtt kezdtem a Román szervereken, v1en kerültem a magyar szerverekre ahol 2008-2014ig nyomtam de nem sirok azon ha valaki el költ tőbb 100K pp-t egy adott szerverre, ő pénze, ő dolgozott érte, arra költi amire éppen kedve tartja. Én sőrre, grill husra ,még tőbb sőrre, uj felnikre és egy nagyn keveset a játékra mikor event van :)
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
Kubiék a PP huszárok csak PP-ből élnek :) Köszönjük. Uj név :)
 

Csatolmányok

  • chart.png
    chart.png
    53,6 KB · Megtekintések: 43

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
Mondjuk ennek a statnak egy kvázi eldőlt szerón nem sok értelme van, de értjük a párhuzamot :D
Persze nincs, de szerver eleje óta minden nap kb dupla annyi farmunk volt mind a H-nak. Minden napra van statisztika nekünk :)
Jó játékosok vannak a H-va is. De mi akartuk eddig jobban, eddig! Mindig fordulhat minden. V47en ennél rosszabb helyzetből fordítottunk.

Csak Pár rossz döntés és egy ilyen kicsi világon sok mindent meg tud változni.
Sok taggal beszéltem és beszélek túl oldalról, sokan le írták szerintük miben tévedtek és is a véleményem nekik, majd küldjük egymásnak a Mémeket :p
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.097
Azért ne szidjátok ennyire az embert. abban igaza van, hogy kubii tényleg noob, s csak márkó miatt van még a szerón!

Ui: Jacke cseszd meg, ne moderáld a fórumot amig nem olvastunk bele a szaftos vitába
 

DARKWONDER

Member
A reakció pontszáma
37
AEdFTp7QUIuPkNPeGL4ZmTrJwB0NAhCn4cpXhiBEZSE_XQ=s40-p-mo
VálaszTovábbítás


AEdFTp7QUIuPkNPeGL4ZmTrJwB0NAhCn4cpXhiBEZSE_XQ=s40-p-mo
VálaszTovábbítás

Persze nincs, de szerver eleje óta minden nap kb dupla annyi farmunk volt mind a H-nak. Minden napra van statisztika nekünk :)
Jó játékosok vannak a H-va is. De mi akartuk eddig jobban, eddig! Mindig fordulhat minden. V47en ennél rosszabb helyzetből fordítottunk.

Csak Pár rossz döntés és egy ilyen kicsi világon sok mindent meg tud változni.
Sok taggal beszéltem és beszélek túl oldalról, sokan le írták szerintük miben tévedtek és is a véleményem nekik, majd küldjük egymásnak a Mémeket :p

A Kubi aktivabb es tapasztaltabb jatekosokbol all. Ez ketsegtelen. Ettol fuggetlenul a legnagyobb kulonbseg az, hogy a Kubi nyerni jott, a Hangover jatszani. Es ez jelentos kulonbseg. Nem azt akarom ezzel mondani, hogy a Hangover nem akart volna nyerni. Termeszetesen akart es a tobbsege el is hitte, hogy van esely. Szerintem volt is esely, Diplomacia, vezetes, tagsag, aktivitas, csapatmunka, kitartas, tapasztalat , elhelyezkedes, szerencse mind nagy mertekben befolyasolja egy vilag sorsat, a Hangover gyozelmehez sok tenyezo egyuttallasa kellett volna, ami sajnos nem jott be.
 

DARKWONDER

Member
A reakció pontszáma
37
Ennek a vilagnak kb ugy lett volna ertelme, ha a Kubi harcol 3 kontinens ellen, nem pedig a H. Warriornak reszben van igaza a farm kapcsan. A jatek elso 2 honapjaban a Hangover klannak joval tobb faluja volt, Rinnennek hatalmas erme szama, a farmolt nyersanyag kulonbseg ehhez kepest nem volt mervado. Csak ott sok minden megtort, elveszett sokak bizalma, idohiany, stb... A Kubi armaja biztos jo volt, de istenigazabol a vedekezes nem lehetett tul jo...
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
Ennek a vilagnak kb ugy lett volna ertelme, ha a Kubi harcol 3 kontinens ellen, nem pedig a H. Warriornak reszben van igaza a farm kapcsan. A jatek elso 2 honapjaban a Hangover klannak joval tobb faluja volt, Rinnennek hatalmas erme szama, a farmolt nyersanyag kulonbseg ehhez kepest nem volt mervado. Csak ott sok minden megtort, elveszett sokak bizalma, idohiany, stb... A Kubi armaja biztos jo volt, de istenigazabol a vedekezes nem lehetett tul jo...

A farm mindig mérv adó és az az aktivitással jön! Nyerni jöttünk és ezért farmoltunk. Nem volt akkora érme szamunk de farmoltunk, többször érmeztünk és pl Rinnen nagy érme száma miatt szinte teljes kontinensen tudtuk ütni első armán, plusz ahogy te is mondtad az aktivitással miatt mikor át adta helyettesíteni a fiókot tudtommal szerint 4-5k bejövő nem volt címkézve, nemesek meg éjjel indultak többnyire.
Sok minden lehetett volna másképp de így alakult, tabulni kell belőle es következő világon majd másképp csinálja mindenki..
 

Kubii

Active Member
A reakció pontszáma
120
Azért ne szidjátok ennyire az embert. abban igaza van, hogy kubii tényleg noob, s csak márkó miatt van még a szerón!

Ui: Jacke cseszd meg, ne moderáld a fórumot amig nem olvastunk bele a szaftos vitába
Minden reklám, jó reklám!!!!
 
Fent