Világ 76 Statolási

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Akartam csinálni egy "énfélémet" megint, de pont akkor kezdte átadni a faluit Rinnen. Innentől szerintem nincs értelme statolni, meg filozofálni, mert ha katonailag nem is, de morálisan olyan szinten megtört az ellenfél, hogy a V76-nak meg lett a nyertese.

Gratulálok a Kubiéknak! :)

Lehet eddig is belsőzni akarták, és most felment a morál!
 

Doncarlosss

New Member
A reakció pontszáma
9
Ha én Lufi volnék,
mindig toppon állnék,
minden event napon jól bevásárolnék,
vennék én ott pp-t , s nyersi csomagokat,
dupláznám a zászlót, elérni célomat


Ha Én Lufi volnék,
mindig jót aludnék,
minden arma napon jókat horpasztanék,
fognám ébresztőre, duál hibájára,
felezném a pontom, tönkretenném klánom
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Ha én Lufi volnék,
mindig toppon állnék,
minden event napon jól bevásárolnék,
vennék én ott pp-t , s nyersi csomagokat,
dupláznám a zászlót, elérni célomat


Ha Én Lufi volnék,
mindig jót aludnék,
minden arma napon jókat horpasztanék,
fognám ébresztőre, duál hibájára,
felezném a pontom, tönkretenném klánom
v3 révén mondjuk te vagy a magyar kh történetének legnagyobb lufija, nem kell oda a "ha"
 

Doncarlosss

New Member
A reakció pontszáma
9
v3 révén mondjuk te vagy a magyar kh történetének legnagyobb lufija, nem kell oda a "ha"

Nem tudom ki vagy (de gyáva vagy, ha egy fake profilból írsz), de fogalmad sincs a v3-ról és a régi világokról :D Ott pár ezer kardtól nem ijedt be senki :D Ott kis stiklik voltak csak, nem voltak pp huszárok, faluépítők, profil megvásárlók :D Itt már sok a lufi :D Kb ez a világ a legszánalmasabb eddig. Egyik oldalon nagyképű pp huszárok, a másik oldalon tapasztalatlan frontosok, akik pár arma után feladják. Én a classicra jövök vissza, ott majd kiderül, hogy ki a lufi és ki nem az. Bár a mostani lufikban már semmi becsület, szóval nagy változás nem lesz.. Létrehoznak 4-5 alklánt, behívnak több száz faluépítőt, stb...
 

Kubii

Active Member
A reakció pontszáma
120
Nem tudom ki vagy, de fogalmad sincs a v3-ról és a régi világokról :D Ott pár ezer kardtól nem ijedt be senki :D Ott kis stiklik voltak csak, nem voltak pp huszárok, faluépítők, profil megvásárlók :D Itt már sok a lufi :D Kb ez a világ a legszánalmasabb eddig. Egyik oldalon nagyképű pp huszárok, a másik oldalon tapasztalatlan frontosok, akik pár arma után feladják. Én a classicra jövök vissza, ott majd kiderül, hogy ki a lufi és ki nem az. Bár a mostani lufikban már semmi becsület, szóval nagy változás nem lesz.. Létrehoznak 4-5 alklánt, behívnak több száz faluépítőt, stb...
Okoskodjál már máshol, ez az én nagyképű fórum topicom! :cool: De amúgy nem ez a világ szánalmas.... megsúgom, hanem te, hogy idejöttél oktatni, te őskori profi. ;)
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Nem tudom ki vagy (de gyáva vagy, ha egy fake profilból írsz), de fogalmad sincs a v3-ról és a régi világokról :D Ott pár ezer kardtól nem ijedt be senki :D Ott kis stiklik voltak csak, nem voltak pp huszárok, faluépítők, profil megvásárlók :D Itt már sok a lufi :D Kb ez a világ a legszánalmasabb eddig. Egyik oldalon nagyképű pp huszárok, a másik oldalon tapasztalatlan frontosok, akik pár arma után feladják. Én a classicra jövök vissza, ott majd kiderül, hogy ki a lufi és ki nem az. Bár a mostani lufikban már semmi becsület, szóval nagy változás nem lesz.. Létrehoznak 4-5 alklánt, behívnak több száz faluépítőt, stb...
Igaz régen sokkal jobb volt 2x 120 fős klán mint most 4-5x 15-20fős klán :D

Annyit lufizol hogy kedvem támadt lufit fujni
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Mondjuk igy bele gondolva jó hülyeséget írsz, régen ugyanúgy voltak push fiokok mint ma, ugyanugy megvoltak véve faluk, fiokok, infók, kémek stb :D nemtudom te melyik játékba játszottál, de ez nem az
 

Doncarlosss

New Member
A reakció pontszáma
9
Okoskodjál már máshol, ez az én nagyképű fórum topicom! :cool: De amúgy nem ez a világ szánalmas.... megsúgom, hanem te, hogy idejöttél oktatni, te őskori profi. ;)
Na akkor kibukott a Kubi a zsákból :D Honnan merítettél bátorságot? Kicsit sok volt a délutáni feles? :D 500 falus profilt eltudtok menedzselni trialban :D Bár ahogy hallom, támadókat kivonni nálatok luxus :D Régen ilyenkor már repültél volna a klánokból :D Ott nem tudtad volna pp-vel kompenzálni a butaságod :D
 

Kubii

Active Member
A reakció pontszáma
120
Egóból nem dogeolok, mert akkora az arcom, te 1 világos Moderált Tartalom, akarom mondani profi. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Doncarlosss

New Member
A reakció pontszáma
9
Egóból nem dogeolok, mert akkora az arcom, te 1 világos proli, akarom mondani profi. ;)
Ez nem ego testvérem, hanem Moderált Tartalom érzés :) Akinek egoja van az az életben keresi a sikereket , munkában, nőknél, hivatásban, stb. Aki Moderált Tartalom érzéses, az meg ilyen játékokban "vásárolja" meg a részsikereit, időt, pénzt rááldozva :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Ez nem ego testvérem, hanem Moderált Tartalom érzés :) Akinek egoja van az az életben keresi a sikereket , munkában, nőknél, hivatásban, stb. Aki Moderált Tartalom érzéses, az meg ilyen játékokban "vásárolja" meg a részsikereit, időt, pénzt rááldozva :D
Ja hogy v3on nem áldoztál időt a játékra, vagy te is Moderált Tartalom vagy? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Nem tudom ki vagy (de gyáva vagy, ha egy fake profilból írsz), de fogalmad sincs a v3-ról és a régi világokról :D Ott pár ezer kardtól nem ijedt be senki :D Ott kis stiklik voltak csak, nem voltak pp huszárok, faluépítők, profil megvásárlók :D Itt már sok a lufi :D Kb ez a világ a legszánalmasabb eddig. Egyik oldalon nagyképű pp huszárok, a másik oldalon tapasztalatlan frontosok, akik pár arma után feladják. Én a classicra jövök vissza, ott majd kiderül, hogy ki a lufi és ki nem az. Bár a mostani lufikban már semmi becsület, szóval nagy változás nem lesz.. Létrehoznak 4-5 alklánt, behívnak több száz faluépítőt, stb...
:DDDDDDDDDDDDDD

Dév vagyok, szia. játszottam v3on, pontosan tudom mi zajlott ott. volt 6-8 alklánotok, mindenki mással szövetségben voltatok. kivéve a JOR-t, akiket jelentős túlerőben is csak úgy tudtatok eltüntetni, hogy betoboroztátok a tagjaikat, hogy aztán zárás előtt kidobjátok őket. sorban, egyesével bontottátok fel a szövetségeiteket, hogy minden esetben jelentős faluelőnyből "harcolhassatok". ők pedig voltak olyan hülyék, hogy ezt megvárták.

te pedig, kedves luftballon, elmentél 10ezer faluig úgy, hogy 5-6ezer faluig kb csak barbit és belsőt vittél. a végén persze kozmetikáztál az általatok hátbaszúrt társak és szövetségesek befoglalásával egy rendkívül kiegyenlített harcban.

szóval kérlek, mesélj a pár ezer kardokról. egy több mint 6 évig tartó 274ezer falus világon összeszedtél egy lenyűgöző 78millió LEV-et. elképesztő volumenű támadásokat kaphattál.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
:DDDDDDDDDDDDDD

Dév vagyok, szia. játszottam v3on, pontosan tudom mi zajlott ott. volt 6-8 alklánotok, mindenki mással szövetségben voltatok. kivéve a JOR-t, akiket jelentős túlerőben is csak úgy tudtatok eltüntetni, hogy betoboroztátok a tagjaikat, hogy aztán zárás előtt kidobjátok őket. sorban, egyesével bontottátok fel a szövetségeiteket, hogy minden esetben jelentős faluelőnyből "harcolhassatok". ők pedig voltak olyan hülyék, hogy ezt megvárták.

te pedig, kedves luftballon, elmentél 10ezer faluig úgy, hogy 5-6ezer faluig kb csak barbit és belsőt vittél. a végén persze kozmetikáztál az általatok hátbaszúrt társak és szövetségesek befoglalásával egy rendkívül kiegyenlített harcban.

szóval kérlek, mesélj a pár ezer kardokról. egy több mint 6 évig tartó 274ezer falus világon összeszedtél egy lenyűgöző 78millió LEV-et. elképesztő volumenű támadásokat kaphattál.

Keksz kedvenc erdőjének új tulaja van úgy néz ki :D :D
 

Doncarlosss

New Member
A reakció pontszáma
9
Keksz kedvenc erdőjének új tulaja van úgy néz ki :D :D
:DDDDDDDDDDDDDD

Dév vagyok, szia. játszottam v3on, pontosan tudom mi zajlott ott. volt 6-8 alklánotok, mindenki mással szövetségben voltatok. kivéve a JOR-t, akiket jelentős túlerőben is csak úgy tudtatok eltüntetni, hogy betoboroztátok a tagjaikat, hogy aztán zárás előtt kidobjátok őket. sorban, egyesével bontottátok fel a szövetségeiteket, hogy minden esetben jelentős faluelőnyből "harcolhassatok". ők pedig voltak olyan hülyék, hogy ezt megvárták.

te pedig, kedves luftballon, elmentél 10ezer faluig úgy, hogy 5-6ezer faluig kb csak barbit és belsőt vittél. a végén persze kozmetikáztál az általatok hátbaszúrt társak és szövetségesek befoglalásával egy rendkívül kiegyenlített harcban.

val kérlek, mesélj a pár ezer kardokról. egy több mint 6 évig tartó 274ezer falus világon összeszedtél egy lenyűgöző 78millió LEV-et. elképesztő volumenű támadásokat kaphattál.
Nem emlékszem rád, gondolom jelentéktelen tag lehettél valahol. Az a világ 6-7 évig eltartott el is mentem a kedvem a játéktól. Hónapokra eltűntem a munkám miatt. Nem tudom kellett-e téged ismernem valahonnan. Rengeteg szövetségesünk és ellenségünk is volt azon a világon, főként hogy rengetegen játszottak. Abban az időben még nem az volt, hogy mindenki behozott rengeteg baráti klánt, multi fiókot, stb.... Akkor szinte mindenki új volt a játékban, esetleg más stratégiai játékokról ismerhették egymást. De akkor még nem nagyon volt lehetőség vpn-re, stb nem volt ennyi script, nem volt ennyi csalás... Ott őrtorony nélkül még rengeteg időt kellett beletenni a falu címkézésbe is. A nagy előnyünk onnan származott, hogy a román kh hamarább indult és ott már elég jelentős tapasztalatot szereztek az erdélyi tagjaink. A stratégiai játékok pedig éppen erről szólnak, hogy szövetségek köttetnek és bontatnak... Biztos vannak, olyan íditóták akik hirtelen felbontják az összes szövetségesükkel a barátságot és egyszerre a teljes világgal szemben találják magukat. Sőt olyanok is vannak, mint a te barátid, hogy negyedik , ötödik , tizedik alklánt, baráti klánt meghagyják végéig és az ő ő segítségükkel akarnak nyerni... De a V3 éppen ezért is volt normális... Mindenki nyerni akart, és szépen, folyamatosan lemorzsolódtak, beolvadtak más klánok, bomlottak fel szövetségek, hiszen abban a világban az "Egy maradhat elv" érvényesült. Most meg megvesztek minden komoly ellenfelet, összeáll a X legjobb... Ti már nem játszani akartok, hanem idióta plecsni vadászok vagytok :D Azért ugye sejtheted, hogy mennyi fiókot kellett vinnem egy-egy arma kapcsán? Mennyi fiókból kellett indítani és mennyi fiókban védekezni? Lehet bekakilnál rögtön :D Most már lufik játszanak csak.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Nem emlékszem rád, gondolom jelentéktelen tag lehettél valahol. Az a világ 6-7 évig eltartott el is mentem a kedvem a játéktól. Hónapokra eltűntem a munkám miatt. Nem tudom kellett-e téged ismernem valahonnan. Rengeteg szövetségesünk és ellenségünk is volt azon a világon, főként hogy rengetegen játszottak. Abban az időben még nem az volt, hogy mindenki behozott rengeteg baráti klánt, multi fiókot, stb.... Akkor szinte mindenki új volt a játékban, esetleg más stratégiai játékokról ismerhették egymást. De akkor még nem nagyon volt lehetőség vpn-re, stb nem volt ennyi script, nem volt ennyi csalás... Ott őrtorony nélkül még rengeteg időt kellett beletenni a falu címkézésbe is. A nagy előnyünk onnan származott, hogy a román kh hamarább indult és ott már elég jelentős tapasztalatot szereztek az erdélyi tagjaink. A stratégiai játékok pedig éppen erről szólnak, hogy szövetségek köttetnek és bontatnak... Biztos vannak, olyan íditóták akik hirtelen felbontják az összes szövetségesükkel a barátságot és egyszerre a teljes világgal szemben találják magukat. Sőt olyanok is vannak, mint a te barátid, hogy negyedik , ötödik , tizedik alklánt, baráti klánt meghagyják végéig és az ő ő segítségükkel akarnak nyerni... De a V3 éppen ezért is volt normális... Mindenki nyerni akart, és szépen, folyamatosan lemorzsolódtak, beolvadtak más klánok, bomlottak fel szövetségek, hiszen abban a világban az "Egy maradhat elv" érvényesült. Most meg megvesztek minden komoly ellenfelet, összeáll a X legjobb... Ti már nem játszani akartok, hanem idióta plecsni vadászok vagytok :D Azért ugye sejtheted, hogy mennyi fiókot kellett vinnem egy-egy arma kapcsán? Mennyi fiókból kellett indítani és mennyi fiókban védekezni? Lehet bekakilnál rögtön :D Most már lufik játszanak csak.

Engem miért idéztél be? De ha már beidéztél, olvass kicsit utána, mielőtt hülyeséget beszélsz (én nem mondtam neked semmit). Én megvetem a plecsnifarmolókat, a klánjaimban mindig meg is tiltottam, illetve hetekig 22-25k kardok jöttek rám nemzetközin, úgyhogy el tudom képzelni, milyen védekezni :D De azért köszi az infókat, igyekszek beépíteni a skillsetembe ^^

Add-on: sok vKorai legenda szidja a mai játékot, mert nem tud adaptálódni. Attól, mert Te nem tudsz érvényesülni a mai KH-ban, még nem a KH lett csak rossz (de, az is romlott). Végtelen PP-t lehet farmolni 0 forint befektetéssel, nem lehet csak arra fogni mindent. Ott lesz most a classic PP nélkül, régi V1 setuppal, 200k faluval lehet oda menni, ez pont a régi játékosoknak nagy segítség, akik a régi KH-t szerették meg.
 
Utoljára szerkesztve:

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Nem emlékszem rád, gondolom jelentéktelen tag lehettél valahol. Az a világ 6-7 évig eltartott el is mentem a kedvem a játéktól. Hónapokra eltűntem a munkám miatt. Nem tudom kellett-e téged ismernem valahonnan. Rengeteg szövetségesünk és ellenségünk is volt azon a világon, főként hogy rengetegen játszottak. Abban az időben még nem az volt, hogy mindenki behozott rengeteg baráti klánt, multi fiókot, stb.... Akkor szinte mindenki új volt a játékban, esetleg más stratégiai játékokról ismerhették egymást. De akkor még nem nagyon volt lehetőség vpn-re, stb nem volt ennyi script, nem volt ennyi csalás... Ott őrtorony nélkül még rengeteg időt kellett beletenni a falu címkézésbe is. A nagy előnyünk onnan származott, hogy a román kh hamarább indult és ott már elég jelentős tapasztalatot szereztek az erdélyi tagjaink. A stratégiai játékok pedig éppen erről szólnak, hogy szövetségek köttetnek és bontatnak... Biztos vannak, olyan íditóták akik hirtelen felbontják az összes szövetségesükkel a barátságot és egyszerre a teljes világgal szemben találják magukat. Sőt olyanok is vannak, mint a te barátid, hogy negyedik , ötödik , tizedik alklánt, baráti klánt meghagyják végéig és az ő ő segítségükkel akarnak nyerni... De a V3 éppen ezért is volt normális... Mindenki nyerni akart, és szépen, folyamatosan lemorzsolódtak, beolvadtak más klánok, bomlottak fel szövetségek, hiszen abban a világban az "Egy maradhat elv" érvényesült. Most meg megvesztek minden komoly ellenfelet, összeáll a X legjobb... Ti már nem játszani akartok, hanem idióta plecsni vadászok vagytok :D Azért ugye sejtheted, hogy mennyi fiókot kellett vinnem egy-egy arma kapcsán? Mennyi fiókból kellett indítani és mennyi fiókban védekezni? Lehet bekakilnál rögtön :D Most már lufik játszanak csak.
olyan cuki vagy. azzal kezded, hogy nem ismersz, de a hsz-ed közepén már tudod kik a barátaim, és hogyan játszok. örülök, hogy te mindent is tudsz!

szerintem ne offoljunk tovább. menj be classicra, aztán ha a sok "pp-s lufi" felmosta veled a padlót egy pp-mentes világon, magyarázd el hogy ennek ellenére miért te vagy a legjobb.
 
Fent