Világ 76 Statolási

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Szóval te szabad idődben mások pélóját szoktad nézegetni?
*szabadidődben #grammarnazi

Egyszer részt vettem egy kutatásban és ott mondták, hogy melyik kontinensen mekkora az átlagos méret. A végén még hozzátették, hogy a világon nincs még egy akkora f@sz mint én.
 

rabneo

Member
A reakció pontszáma
44
NG magára talált. Kivéve persze a Hangover fronton, mert ott buknak falvakat, de igazából ez papírforma. Megütötték a wol klánt, és úgy néz ki, hogy a nagy esélyeit törölhetjük is ez utóbbinak. Szerintem janárban ez az oldal is kipucolódik.

Nagyon fontos a morál fenntartása az NG-nek. Nem baj ha veszítenek falvakat fent, csak ne túl sokat. Viszont a támadóikat mind a peremre kell összpontosítaniuk. Ha így tesznek, februárra a falu arányok a hangover kontival szemben, akár 1,5:1 arányra is emelkedhetnek úgy, hogy armánként elbukják azt a minimális falu mennyiséget.
Hatalmas esélyt látok abba a csapatba, nagyon régóta követem már a játékukat és meglepő fordulatokat vélek feldezni a támadásaikban. Azon se lepődnék már meg, ha véletlenül egy rossz fake scriptnek köszönhetően elhordanák a H-t és a Kubit.
 

Kubii

Active Member
A reakció pontszáma
120
Hatalmas esélyt látok abba a csapatba, nagyon régóta követem már a játékukat és meglepő fordulatokat vélek feldezni a támadásaikban. Azon se lepődnék már meg, ha véletlenül egy rossz fake scriptnek köszönhetően elhordanák a H-t és a Kubit.
Kérem vissza a fizetett stat íróimat. o_O
 

zeroka

Active Member
A reakció pontszáma
79
Ez a világ full kamu, ahol ASG nem indult az a világ free, a magyar kh legnagyobb királya ès klánja nèlkül a szerver nem szerver
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Hali, a tegnapi nap a Hangovers kopogtatott az NG ajtaján, az eredménye:
(nem mondanám rossznak sem, jónak sem, egyik részről sem, de lehetett volna jobb azé :D foglalt faluból sose elég tudjátok)
Névtelen.png
 

DeletedUser21347

Vendég
ezért fizettük a sok stat írót (hogy rólunk csak szépet)???? azt sehol senki :oops: :D
Akartam csinálni egy "énfélémet" megint, de pont akkor kezdte átadni a faluit Rinnen. Innentől szerintem nincs értelme statolni, meg filozofálni, mert ha katonailag nem is, de morálisan olyan szinten megtört az ellenfél, hogy a V76-nak meg lett a nyertese.

Gratulálok a Kubiéknak! :)
 
Fent