Világ 64 Statisztikák

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
hát igen de ott 2 szervezet klán játszott itt meg volt damas csapata meg billsé akik közt folyamat vita volt aki volt már vezér az tudja hogy milyen ez
És abba is gondoljunk bele hogy az i.i javarészt át állt támadóra én ink azt csodálom hogy még a mappon vagyunk mert már rég nem kéne ott lenünk ha olyan szarul védekezünk

Melyik két klán volt ott szervezett? :D :D :D
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Beírtam egy hosszú szöveget amiben az volt, hogy szerintem nem Extremet kéne csesztetni mert valóban megtette a tőle telhetőt, de aztán eszembe jutott mekkora segg, úgyhogy ki is töröltem... Csesztessétek csak! :D

Ettől függetlenül tényleg nem fair számonkérni rajta a sok szart amit a Bills-féle 1pofonos banda hátrahagyott neki.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Beírtam egy hosszú szöveget amiben az volt, hogy szerintem nem Extremet kéne csesztetni mert valóban megtette a tőle telhetőt, de aztán eszembe jutott mekkora segg, úgyhogy ki is töröltem... Csesztessétek csak! :D

Ettől függetlenül tényleg nem fair számonkérni rajta a sok szart amit a Bills-féle 1pofonos banda hátrahagyott neki.
És még köcsög is :D
 

-Ghost Town*

-KO ( ._.)
A reakció pontszáma
200
Beírtam egy hosszú szöveget amiben az volt, hogy szerintem nem Extremet kéne csesztetni mert valóban megtette a tőle telhetőt, de aztán eszembe jutott mekkora segg, úgyhogy ki is töröltem... Csesztessétek csak! :D

Ettől függetlenül tényleg nem fair számonkérni rajta a sok szart amit a Bills-féle 1pofonos banda hátrahagyott neki.
Nem is számonkérésnek indult, hanem felvilágosításnak és a későbbiekben segítségnek, ha tervez még indulni komoly világokon nem csak ilyen fs szarral. De hát az egó nem engedte meg, hogy felfogja hanem köcsög goszt táun bele áll :) jah meg szomojú vagyok mert nem leszek top1 miközben szarok rá magasról
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Nem is számonkérésnek indult, hanem felvilágosításnak és a későbbiekben segítségnek, ha tervez még indulni komoly világokon nem csak ilyen fs szarral. De hát az egó nem engedte meg, hogy felfogja hanem köcsög goszt táun bele áll :) jah meg szomojú vagyok mert nem leszek top1 miközben szarok rá magasról
Mondjuk nem tudom mi köze bárkinek hozzá ki hol indul :D
Ennek semmi köze nem volt az egóhoz te le irtad te szerinted mi történt én meg azt hogy tempbe mi történt meg hát ha még releváns dolgokat irtál volna segitségnek amit én nem tudok akkor megérteném de de igy az egész csak egy baszogatásba ment át
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Le is lehet adni falukat. Persze csak ha az egó engedi.... vagy elcserélni. Ez szar kifogás

azért én gyanítom, hogy nem ő ragaszkodott ahhoz, hogy ekkora frontja legyen. egyrészt valszeg néhány tagnál látszott aktivitásból és egyebekből, hogy nem frontra valóak. másrészt gyanítom, hogy nem sok ember vágyik frontra olyan szerón, ami azért egy jó ideje egyértelmű bukó, és csak annyi volt a kérdés meddig húzza a temp (tudom, még nyerhetnek, meg a winter is, meg bakó robi is indíthat még egy klánt ami megfordítja a szerót). harmadrészt ha valakinek odaad 5-10 frontfalut pl, az összkép attól sokat nem fog javulni. értelmes méretű frontnál meg vissza lehet térni az első 2 pontra, hogy ki akarná, és ki lenne képes tartani.

persze extrém noob, nem akarom mentegetni, de azé valszeg nem lelkes frontravágyókkal volt körülvéve akik a semmivel is levédenek egy armát.
 
Fent