Világ 64 Statisztikák

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Miért töröljek be vagy mit kéne csináljak ? Hidd el nyertem én már elég plecsnit hogy ne érdekeljen , van már az a része a khnak nem csak a győzelemért játszol hanem már csak a kihivásokért és hogy lehessen harcolni egy jót és nem nagyon élveztem ezt a szervert még ha kis is kaptunk

Irónia volt tesám
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.738
van már az a része a khnak nem csak a győzelemért játszol hanem már csak a kihivásokért

t8V1lWM.png


:cool:
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.102
de nem tudom miért fáj hogy betonra szaladtál azért mert lemaradsz a top1 cimü versenyben mert gondolom azért ez a hiszti .

KO bárcsak akarna top1 lenni, de ez az ember, vagy betörölni akar minden nap, vagy leadni a faluit, szóval ha ő nem szarja le a top1t, akkor senki.

UI: ko gyenge szervező me kellett éjszaka indítsak, valaki tanítsa meg
 

Bugs Bunny

New Member
A reakció pontszáma
9
Jézusom, ti amúgy éhesen ültök le KH fórum elé vagy mi bajotok van ? Így visszaolvasva az utolsó 10 oldalt. Szóljon aki éhes, meghívom valamire, csak fogja be a száját :D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Jézusom, ti amúgy éhesen ültök le KH fórum elé vagy mi bajotok van ? Így visszaolvasva az utolsó 10 oldalt. Szóljon aki éhes, meghívom valamire, csak fogja be a száját :D
1 liter szent tamas eszenciat kernek,elo etelnek egy kis Altonaer belgua kaviar kis piritosra mint a foldmuvesek majd egy kis husleves és végül egy kobe steak, desszertnek pedig egy somlói jó földműves módjára.Olyan 1,3 misiből meg is kajáltatsz ha gondolod.Ebből a Szent tomi 1.1-1.2 ha gondolod :)
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
KO bárcsak akarna top1 lenni, de ez az ember, vagy betörölni akar minden nap, vagy leadni a faluit, szóval ha ő nem szarja le a top1t, akkor senki.

UI: ko gyenge szervező me kellett éjszaka indítsak, valaki tanítsa meg
Én telibe leszartam volna ha nem ál belém de biztos sértette az önérzetét hogy én nem dobtam még be :D
Én se kezdek el okoskodni hogy milyen szarul támad mert senkit nem érdekel ahogy az sem hogy én hogy védekezik örüljön a free plecsnijének és annyival tiszteljük már meg legalább egymást hogy nem állunk bele egy vesztes klánba
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
Én telibe leszartam volna ha nem ál belém de biztos sértette az önérzetét hogy én nem dobtam még be :D
Én se kezdek el okoskodni hogy milyen szarul támad mert senkit nem érdekel ahogy az sem hogy én hogy védekezik örüljön a free plecsnijének és annyival tiszteljük már meg legalább egymást hogy nem állunk bele egy vesztes klánba

Az a baj hogy nem érted, hiába magyarázza el neked az ember. :D Hát nem érted? Értsd már meg :p
 

parik king

Active Member
A reakció pontszáma
140
azzal hogy olyanokat állitasz ami nem igaz miért segitesz nekem egyszerüen csak túl büszke vagy elismerni hogy nálam nem jött be az arma terved és kész pont :D

Csak 1x voltál arma fő cp. Buktál is közel 200 falut.

Mindig csak azért kaptál pár faludra éles támadásokat, hogy senkinek se segíts. Ha hiszed ha nem, ez így volt. Ha akarod beraklak vezéri messenger csopiba és olvass vissza (sokat) és ott megtalálod, hogy csak elterelés voltál.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Csak 1x voltál arma fő cp. Buktál is közel 200 falut.

Mindig csak azért kaptál pár faludra éles támadásokat, hogy senkinek se segíts. Ha hiszed ha nem, ez így volt. Ha akarod beraklak vezéri messenger csopiba és olvass vissza (sokat) és ott megtalálod, hogy csak elterelés voltál.
pár falumra 80-100 falura érdekes elterelés de még mindig ott van a tény hogy az armákat én mindig minimális klán védelemel védtem azért is buktam akkorát fő cpnél mivel egyedül nem fogja senki levédeni egy ilyen armát úgy hogy 2-2be nemeseltettek majdnem 100 falut és akkor tudom kővi kérdés hol volt a klán védelem nagyon jó kérdés ami kint volt a többieknél a többi meg az inaktivoknál volt akiknek 4 napig kellet irkálni rakja rá valakire az accot hogy legalább védők a frontra kerüljenek
De nem értem még mindig mit vártok akkora fronttal ami nekem volt ráadásul dupla fronttal 40 falus hátországgal annyit segitettem amit tudtam de ha ettől jobban érzed magad hibáztathatsz engem hogy miattam dobta be az i.i front de akkor a winter rész miért nem dobta be mellettem?
El árulóm a nagy titkot azért dobták be mert 1v2be játszottunk és nagy volt a nyomás a frontosokon minden armán egy olyan hátországgal ami képtelen volt vágni tisztelet annak a 3 tagnak aki vágót
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
pár falumra 80-100 falura érdekes elterelés de még mindig ott van a tény hogy az armákat én mindig minimális klán védelemel védtem azért is buktam akkorát fő cpnél mivel egyedül nem fogja senki levédeni egy ilyen armát úgy hogy 2-2be nemeseltettek majdnem 100 falut és akkor tudom kővi kérdés hol volt a klán védelem nagyon jó kérdés ami kint volt a többieknél a többi meg az inaktivoknál volt akiknek 4 napig kellet irkálni rakja rá valakire az accot hogy legalább védők a frontra kerüljenek
De nem értem még mindig mit vártok akkora fronttal ami nekem volt ráadásul dupla fronttal 40 falus hátországgal annyit segitettem amit tudtam de ha ettől jobban érzed magad hibáztathatsz engem hogy miattam dobta be az i.i front de akkor a winter rész miért nem dobta be mellettem?
El árulóm a nagy titkot azért dobták be mert 1v2be játszottunk és nagy volt a nyomás a frontosokon minden armán egy olyan hátországgal ami képtelen volt vágni tisztelet annak a 3 tagnak aki vágót

De ezzel a valaszoddal nekem az jön le hogy szerezz két likeot a hszemre és megtanithatlak védeni(ppd van 100k+ ugye? :rolleyes:)
 
Fent