Világ 64 Statisztikák

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Áhh értem szóval 80 élesre 312 faluval sikerült összehoznod 140k támogató pontot úgy hogy 80% védő voltál, ha nem 90% azaz legrosszabb esetben is 250 vfed volt szóval egy vonatot 3vfel vágtál vagy csücsültél 150 vfen? Valahogy egyik se hangzik jól hmm... de nem tudom minek próbállak számokkal belátásra bírni, amikor a szavakat se bírod értelmezni
a szervezés részbe bele se megyek, mert az már rég kiderült ahhoz konyításod sincs, de legalább védekezni tudnál, vagy mások építő kritikáját nyitott elmével kezelnéd. Sajnos semmi se jut túl egy becsukott ajtón, szóval lezártam, ha lesz kedvem vasárnap felrakom az összes armát cpre pontosan levezetve, annak akit érdekel. Addig is jó vagdosást, mert ezekszerint csak most betonoztál és nem jött be a tervem, hogy elhordalak amikor nem is mentem rád csak nukeokkal.
Nem tudom te melyik szervert nézed tessa nem tünt fel hogy dupla frontom van?
Szerinted ami fent volt 30 falu a winter részen az mind üres volt vagy azt is a klán védte?
Nem tudok már mit mondani erre olyan veled vitatkozni mint lóval kártyázni mondod a saját hülyeséged aminek semmi valóság alapja sincs azzal tudsz csak jönni uhh 80 vonat 150vf de abba nem gondoltál bele tele voltam ék faluval és tudom neked nehéz a felfogásod ezért le irom tudod ha van ék falud figyelni kell a forgásra is tudom neked iddáig nem jut el a gondolkodásód csak addig hogy uhh 140k támogató pont meg , hogy ezért töröltek be nem tudom mit tolsz de adhatnál belőle
Az meg hogy én nem értek az arma szervezéshez majd ellenem gyere be úgy hogy saját kerettel indulok :D
Alapvetően én elfogadom az épitő jellegü kiritkát de az a baj amiket te itt le irtál köze nincs a valósághoz
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Saját accomra alig van időm pont arra volt még időm hogy védelmet szervezek nem volt védelem szervezés a klánba tudod nem mindenki egyetemista

Tripla pont a griffendéleknek, mert leírtad az egyetemistát. :D
Ha arma megy rátok, akkor azt a védelmet bizony szervezni kell. Ha nem vagy egyetemista nem kell bevállalni dupla frontot, és nem kell bevállalni a vezetőséget se. Ha meg nincs más be kell törölni, nem az 5 millás díjadtól, meg a beton top1 rangod miatt leszel jobb.
Egyetemista se ér rá amugy non-stop, sőt kevesebb időm volt idén bulizni, mint a dolgozó tesómnak, szóval ez a nem mindenki egyetemista számomra már 58-n is olyan nesze neked fogd a semmit kifogás. :D
De itt vitáztok ahelyett, hogy nemzetközin elkérnétek a jelszónkat és farmolnátok nekünk..
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Tripla pont a griffendéleknek, mert leírtad az egyetemistát. :D
Ha arma megy rátok, akkor azt a védelmet bizony szervezni kell. Ha nem vagy egyetemista nem kell bevállalni dupla frontot, és nem kell bevállalni a vezetőséget se. Ha meg nincs más be kell törölni, nem az 5 millás díjadtól, meg a beton top1 rangod miatt leszel jobb.
Egyetemista se ér rá amugy non-stop, sőt kevesebb időm volt idén bulizni, mint a dolgozó tesómnak, szóval ez a nem mindenki egyetemista számomra már 58-n is olyan nesze neked fogd a semmit kifogás. :D
De itt vitáztok ahelyett, hogy nemzetközin elkérnétek a jelszónkat is farmolnátok nekünk..
Tudom örültettek volna neki amikor damas meg bills ot hagyta a klán betörlünk és csak azért vettem át mert nem volt más nem azért mert majd én megmutattom ki a fasza gyerek amikor úgy kezdtem a szervert hogy nem akarok vezérkedni meg fronton lenni mert nincs rá elég időm hogy tudjam normálisan csinálni az időmhöz mérten ki hoztam szerintem a maximumot magamból az meg hogy beton miatt lettem top1 nyugodtan kérdez meg bárkit a klánból armakor ki volt fent egész éjjel és vágót más accból is de biztos csak betonozni tudok
Nyilván nem ér rá mindig de jobban rá ér mint aki 12 órába dolgozik és ezt nem azért mondom hogy sirjak mert én vállaltam el és igen nem nyertünk de a klánból senki se fog engem hibáztatni mert legalább megpróbáltam és kitartottam a többiek mellet mig más le lépett
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Tudom örültettek volna neki amikor damas meg bills ot hagyta a klán betörlünk és csak azért vettem át mert nem volt más nem azért mert majd én megmutattom ki a fasza gyerek amikor úgy kezdtem a szervert hogy nem akarok vezérkedni meg fronton lenni mert nincs rá elég időm hogy tudjam normálisan csinálni az időmhöz mérten ki hoztam szerintem a maximumot magamból az meg hogy beton miatt lettem top1 nyugodtan kérdez meg bárkit a klánból armakor ki volt fent egész éjjel és vágót más accból is de biztos csak betonozni tudok
Nyilván nem ér rá mindig de jobban rá ér mint aki 12 órába dolgozik és ezt nem azért mondom hogy sirjak mert én vállaltam el és igen nem nyertünk de a klánból senki se fog engem hibáztatni mert legalább megpróbáltam és kitartottam a többiek mellet mig más le lépett

Nem rosszbol mondom de egy délután 2-3 hetente a védelem szervezés és még időt is spórolsz vele, a jó védelem szervezéssel még a védők száma is egy védekezéshez ezerszer több.
Illetve én miért örültem volna neki? Akkor nem lenne buli külsőn és nem jönne a millió like
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Nem rosszbol mondom de egy délután 2-3 hetente a védelem szervezés és még időt is spórolsz vele, a jó védelem szervezéssel még a védők száma is egy védekezéshez ezerszer több.
Illetve én miért örültem volna neki? Akkor nem lenne buli külsőn és nem jönne a millió like
Erre csak azt tudom mondani bárcsak itt játszótál volna 1 hetet
 
Fent