Világ 64 Statisztikák

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Első nap vége.

T.png
F.png
5fadc291c41c2.png

Ránézésre a WINTER-nek és a TEMP-nek van a legjobb elhelyezkedése. Előbbieknek valószínűleg az ASG-vel kell majd megküzdeniük K44-ért (bár az ASG még nem költözött át), utóbbiaknak pedig főleg a Thief-el lesznek harcai a szerver elején. Komolyabb esélyt azonban nem látok rá, hogy elveszítsék az uralmat a kontinensük felett.

Jacke-ék elhelyezkedésénél láttam már szebbet is, kicsit be vannak szorulva - a kontinens észak-nyugati részéből a WINTER csípett le egy szeletet, délen a KAL állja útjukat, így vagy a peremre vagy a világ közepe felé tudnának terjeszkedni elsősorban. Mivel ez egy igencsak elnyúlt frontszakaszt jelentene a későbbiekben, valószínűleg minél előbb megpróbálják majd kiiktatni a KAL-t - vagy foglalásokkal, vagy olvasztással.

Végül a KAL délkeleten helyezkedik el. Bár vannak jó játékosaik is, közel két teli klánnal igencsak egy tömegklán érzetét keltik. Ha tippelnem kéne, előbb-utóbb a jobb játékosok otthagyják majd a klánt, bemennek az (I.I)-be vagy a TEMP-be, a maradékot meg "bebelsőzik".

Győzelmi esélyek:
TEMP - 33%
(I.I) - 33%
WINTER - 33%
KAL - 1%
 

zon35

MIVAN KALACSKEPUUUU
A reakció pontszáma
77
ugyan ez a velemenyem bar en a kalnak felet adtam volna es hozzatettem volna a temphez
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Miből gondoljátok hogy 60/57-es klántagsággal embereket fogunk felvenni a KAL-ból? Ahogy a Winter se hiszem 60/54-el az ASG felől. Toborzásnak realitás alapja egyedül az I.I esetében van, mert ők még nem gondoltál át, hogy záródó klánoknál hány embert akarnak dobni a levesbe. A KAL sem hiszem, hogy átgondolta a 2 klánt, bár a Roli által kimásolt szabályzat alapján nem vagyok meglepve. De ne legyen igazam.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Manapság bármi megtörténhet, 60-as tagsággal is be lehet toborozni 120 főt. :D
 

Nber

-KillerInstinct-
A reakció pontszáma
116
Miből gondoljátok hogy 60/57-es klántagsággal embereket fogunk felvenni a KAL-ból? Ahogy a Winter se hiszem 60/54-el az ASG felől. Toborzásnak realitás alapja egyedül az I.I esetében van, mert ők még nem gondoltál át, hogy záródó klánoknál hány embert akarnak dobni a levesbe. A KAL sem hiszem, hogy átgondolta a 2 klánt, bár a Roli által kimásolt szabályzat alapján nem vagyok meglepve. De ne legyen igazam.

Miből gondolod hogy te ennyire tudsz mindent?
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Toborzásnak realitás alapja egyedül az I.I esetében van, mert ők még nem gondoltál át, hogy záródó klánoknál hány embert akarnak dobni a levesbe.

Köszönjük az észre vételt a klánunk vezetősége nevében, es az is nagyon aranyos hogy ennyire "sunyin" próbálsz felkészületlennek beállitani, klánunk hónapokkal előre eltervezet stratégiával vág neki a szervernek tudtuk és reméltük hogy izgalmas szerver lesz normális jó ellenfelekkel ez úgy ahogy össze is jött, és sokunk örömére nem fogunk unatkozni. Számítottunk és számítunk még ilyen fajta sunyi támadásokra, hogy fogunk e mindre reagálni? Nem.

Üdvözlettel, Jacke.

Jó játékot tiszta harcot és szórakozást minden indulonak.
Ismeretlen Ismerősök Csapata.
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Szerintem nem sunyi támadás azt mondani, hogy a nem teli klánba fér még ember, míg a telibe nem. Mert lényegében ennyit írtam :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Köszönjük az észre vételt a klánunk vezetősége nevében, es az is nagyon aranyos hogy ennyire "sunyin" próbálsz felkészületlennek beállitani, klánunk hónapokkal előre eltervezet stratégiával vág neki a szervernek tudtuk és reméltük hogy izgalmas szerver lesz normális jó ellenfelekkel ez úgy ahogy össze is jött, és sokunk örömére nem fogunk unatkozni. Számítottunk és számítunk még ilyen fajta sunyi támadásokra, hogy fogunk e mindre reagálni? Nem.

Üdvözlettel, Jacke.

Jó játékot tiszta harcot és szórakozást minden indulonak.
Ismeretlen Ismerősök Csapata.
Innen ugye nem lépsz le és passzolod a falvaid az ellennek? Amiért színes félkövér és néhol dőlttel írsz valamit lágykeksz popóját fényesíted nem leszel/ lettél több.
 
Fent